Νέα

Οι σαρανταπεντάρηδες του μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Φίλοι και συναγωνιστές γειά σας. Είμαι από πολύ παλιά εδώ μέσα. Από πολύ πιο παλιά τριγυρνώ στους οίκους "ανοχής". Πολύ φοβερό όνομα όταν το σκεφτείτε. "Ανοχή" είναι παράξενη λέξη. Ξεκίνησα από τη Φυλής, την εποχή που ήταν στο πάνω της, το 1991. Συνέχεια τότε, μετά τη σχολή, καρφί στη Φυλής. Μετά τη βόλτα, μεθυσμένος, στη Φυλής. Με έχουν διώξει από σπίτι που έκλεινε και με είχε πάρει ο ύπνος στην καρέκλα. Μεγάλες πλάκες. Μεταξουργείο, τις βρωμερές εποχές που τα δωμάτια είχαν παραβάν. Μετά ξεκίνησα τα στούντιο. Αναβαθμισμένα μπουρδέλα. Πάλι κακές συμπεριφορές, αδιάφορα κορίτσια, άλλα και διαμάντια, κορίτσια που νοιαζόντουσαν να τα πάρουν και να σε ξεκουράσουν. Πριν χρόνια η Ντάρια μου είχε δώσει τιμής ένεκεν μπλουζάκι με τον Γλομπέο... αναγνώριση :-) Συχνά καλούσα και CG. Μεγάλα βιζιά, μικρά βιζιά, μεγάλες αναμονές, κώλοι, μουνάκια, CIM καλές και κακές συμπεριφορές, ωραία χυσίματα ή χυσίματα με το ζόρι. Και ξαφνικά... όλες μου φαίνονται λίγο πολύ ίδιες. Μέτριες κοπέλες, με παρόμοιες πόζες, συμπεριφορές που μοιάζουν, με πλαστικά βιζιά και εκτός ορίων photoshop. Εκτός μετρημένων, πολύ μετρημένων περιπτώσεων... Και αυτός είναι ο σκοπός που δημιουργώ αυτό το thread: Να συζητάμε εδώ οι συνομήλικοι που ψάχνουμε κάποια συγκεκριμένα πράγματα που δεν βρίσκονται εύκολα ούτε αναλύονται στις κριτικές. Που θα επισημαίνουμε εδώ τις μουνάρες που έχουν τον τρόπο να κάνουν τούρμπο ακόμα και έναν 45άρη - που όπως και να το κάνουμε, τα αρχίδια έχουν αρχίσει και βαραίνουν...

Οι κοπέλες του αγοραίου έρωτα είναι μόνο για ένα χύσιμο, αν θες κάτι παραπάνω πρέπει να ψαχτείς εκτός χώρου. Φυσικά πρέπει εκτός από χρήμα να επενδύσεις και πολύ χρόνο . Οι επιτυχίες εκτός θα σου δώσουν ερέθισμα και θα σου ανεβάσουν την ψυχολογία.   
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Οταν η τεστοστερόνη μειωθεί τότε αρχιζουν και λειτουργούν οι λεπτότερες αισθήσεις του άντρα, και αυτό που θέλουμε είναι να διεγερθούμε σε όλα τα επίπεδα εκτός από το σωματικό. Θέλουμε να διεγερθούμε και στο συναισθηματικό, και στο εγκεφαλικό, και όπου αλλού καταλαβαίνει ο καθένας μας. Αυτό πολύ δύσκολα γίνεται με τις πουτάνες που είναι απλώς ένα μουνί, άσχετο εάν πληρώνεις 10, 20 ή 300 ευρο για 15 ή 60 λεπτά.
Αυτό μπορεί να γίνει μόνο αμα γίνουμε regulars της κάθε πουτάνας που έχουμε επιλέξει οπότε χρειάζεται χρήμα και χρόνος και μόνο με πουτάνες πολυτελείας που έχουν λίγους πελάτες. Κάτι σαν τις εταίρες της αρχαίας ελλάδας. (τι να σου κάνουν οι αλλες, οι καημένες, αμα τις ξεφτυλίζουν τις πιπώνουν τις πηδάνε και τις χύνουν 7 με 100 άντρες την ημέρα σε μπουρδέλα σε studios και σε μασατζίδικα, τι επίπεδο να δείξουν??).
Ετσι οι περισσότερες πουτάνες που αγοράζουμε, είναι καμένες γυναίκες ή καίγονται αρα δεν μπορούν να περπατήσουν σε τέτοια λεπτά μονοπάτια. Και αμα υπάρχει κάποια που δεν έχει καεί ή θα καεί η θα παρατήσει την πορνεία οποτε θα την χάσουμε.
Απο την άλλη ίσως έχει έρθει η ηλικία για σχέση με μια ωραια γυναίκα της ηλικίας μας, φυσιολογική και όχι πουτάνα, αλλά όλοι ξέρουμε που θα οδηγήσει αυτό.
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.....
 

Επισκέπτης
Τα αρχιδια δεν βαραίνουν στα 45.Γνωρίζω τυπο 70αρη ο οποίος έχει κανει 3 γάμους και συνεχίζει να έχει την ψυχολογια του κυνηγου.Μαλλον το σώμα σου και η ψυχολογία σου έχουν βαρυνει και νιώθεις οτι δεν περνάει πια η μπογιά σου.Το μουνι δεν τελειώνει ποτέ φίλε μου ειτε είσαι πελατης στα σπίτια είτε εξω κυνηγός.Αν δεν μπορεις να κανεις κατι για να αλλαξεις τη ψυχολογία σου ίσως ήρθε η ώρα να βρείς μια γυναίκα 35-40 και να κάνεις οικογένεια να ηρεμήσεις

Έχω κάνει 2 φορές οικογένεια φίλε AssMaster :-) με 2 όμορφες γυναίκες.
 

Επισκέπτης
Παιδιά μην μπερδεύεστε και κάνουμε το thread ψυχοπλάκωμα. Δημιούργησα το thread για να μιλάμε για "ξεχωριστές εταίρες" που έχουν το χάρισμα - άλλη λιγότερο - άλλη περισσότερο να "διεγείρουν" ποικιλοτρόπως έναν άντρα μεσήλικα που δεν θα μείνει μόνο στα ωραία βιζιά ή τον ωραίο κώλο.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Παράδειγμα, η Αλίσια από το γνωστό μασάζ - δεν λέω περισσότερα για να μην θεωρηθώ διαφημιστής. Με το που την είδα το κατάλαβα. Με το που τον έβαλε στο στόμα της, έχυσα. Ενώ μπορεί μία πιτσιρίκα να τον έχει στο στόμα για 20 λεπτά και να μην έρχεται τίποτα. Είναι υποκειμενικό, το ξέρω, άλλα πιστεύω ότι υπάρχει κάποιος κοινός παρονομαστής

λολ προχωρημενη ηλικια στα 45? Για παρτο αλλιωςς ! Νεοτατοςς εισαι :)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Οταν η τεστοστερόνη μειωθεί τότε αρχιζουν και λειτουργούν οι λεπτότερες αισθήσεις του άντρα, και αυτό που θέλουμε είναι να διεγερθούμε σε όλα τα επίπεδα εκτός από το σωματικό. Θέλουμε να διεγερθούμε και στο συναισθηματικό, και στο εγκεφαλικό, και όπου αλλού καταλαβαίνει ο καθένας μας. Αυτό πολύ δύσκολα γίνεται με τις πουτάνες που είναι απλώς ένα μουνί, άσχετο εάν πληρώνεις 10, 20 ή 300 ευρο για 15 ή 60 λεπτά.
Αυτό μπορεί να γίνει μόνο αμα γίνουμε regulars της κάθε πουτάνας που έχουμε επιλέξει οπότε χρειάζεται χρήμα και χρόνος και μόνο με πουτάνες πολυτελείας που έχουν λίγους πελάτες. Κάτι σαν τις εταίρες της αρχαίας ελλάδας. (τι να σου κάνουν οι αλλες, οι καημένες, αμα τις ξεφτυλίζουν τις πιπώνουν τις πηδάνε και τις χύνουν 7 με 100 άντρες την ημέρα σε μπουρδέλα σε studios και σε μασατζίδικα, τι επίπεδο να δείξουν??).
Ετσι οι περισσότερες πουτάνες που αγοράζουμε, είναι καμένες γυναίκες ή καίγονται αρα δεν μπορούν να περπατήσουν σε τέτοια λεπτά μονοπάτια. Και αμα υπάρχει κάποια που δεν έχει καεί ή θα καεί η θα παρατήσει την πορνεία οποτε θα την χάσουμε.
Απο την άλλη ίσως έχει έρθει η ηλικία για σχέση με μια ωραια γυναίκα της ηλικίας μας, φυσιολογική και όχι πουτάνα, αλλά όλοι ξέρουμε που θα οδηγήσει αυτό.
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.....
πολυ σωστος
εχω ομως την λυση...
ουκρανια με λιγα ρωσσικα κ αρκετο χρονο δημιουργεις ανετα σχεση με 35αρα μουναρα πλας, οσο κ νασαι ο ιδιος αρκει νασαι ευκαταστατος... :headbaning2:
 

Επισκέπτης
Νομίζω την βρήκες  ;)  :grin:

Χαχαχα, ναι! Έχουμε πέσει πολύ κοντά στην συγκεκριμένη περίπτωση. Άλλα θα ήθελα και μία θερμή μερακλού μιλφάρα. Ποιός θυμάται την Ιζαμπέλα την Πολωνή στο Συγγρού 144? Εκπληκτική αίσθηση
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
τυπε μαλλον ψαχνεις το ΜΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΑΜΗΣΙ....
ΤΟ ΨΕΚΑΣΤΕ ΣΚΟΥΠΙΣΤΕ....
ΨΑΞΕ  KAMIA ERASITEXNH  πχ που κανβει πολυ λιγα ραντεβου,....η σπιτωσε καμια αλλα χωρις υποσχεσεις...για ενα Α ΔΙΑΣΤΗΜΑ!
.............
γενικα ακομη κ το πολυ καλο πηδημα σε μπουρδελο με μουναρα δεν δινει την ιδια αισθηση απο εξοδο-γνωριμια-πηδημα(ιδια μερα -αλλη μερα) εστω κ με μετρια γκομενα.
------------
πχ 3,4 μερες τωρα θελω να παω...αλλα οτι 96% τα περασω τα ιδια δεν μου δινει κινητρο ακομη κ να περασω απο εξω.
βεβαια αυτο αλλαζει οταν ο εγκεφαλος σκασει την διαταγη "πηγαινε"
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Χαχαχα, ναι! Έχουμε πέσει πολύ κοντά στην συγκεκριμένη περίπτωση. Άλλα θα ήθελα και μία θερμή μερακλού μιλφάρα. Ποιός θυμάται την Ιζαμπέλα την Πολωνή στο Συγγρού 144? Εκπληκτική αίσθηση

Είμαστε κοντά ηλικιακά (λίγο πιο μεγάλος είμαι) και βλέπω ότι συμφωνούμε για την συγκεκριμένη  :hi:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Που θα επισημαίνουμε εδώ τις μουνάρες που έχουν τον τρόπο να κάνουν τούρμπο ακόμα και έναν 45άρη - που όπως και να το κάνουμε, τα αρχίδια έχουν αρχίσει και βαραίνουν...

Κι όμως να ξέρεις πως τα καλύτερα δεν έχουν έρθει ακόμη, 50 με 55 θα ρίξεις τα γαμήσια της ζωής σου, θα είσαι πιο έμπειρος από ποτέ και θεωρητικά θα είσαι ακόμη πολύ νέος, αρκεί να μην είσαι καπνιστής γιατί τότε όλα ανατρέπονται, ομιλώ εκ πείρας και πολύ σοβαρά, όποιος έχει τον χρόνο ας ανατρέξει στις κριτικές μου, αν και τα καλύτερα δεν υπάρχουν σε δημόσια θέα, καλά γαμήσια σε όλους όσους διάβασαν αυτές τις γραμμές, η σημαία ψηλά και ο αγών δικαιώνεται  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: 
 

Επισκέπτης
Κι όμως να ξέρεις πως τα καλύτερα δεν έχουν έρθει ακόμη, 50 με 55 θα ρίξεις τα γαμήσια της ζωής σου, θα είσαι πιο έμπειρος από ποτέ και θεωρητικά θα είσαι ακόμη πολύ νέος, αρκεί να μην είσαι καπνιστής γιατί τότε όλα ανατρέπονται, ομιλώ εκ πείρας και πολύ σοβαρά, όποιος έχει τον χρόνο ας ανατρέξει στις κριτικές μου, αν και τα καλύτερα δεν υπάρχουν σε δημόσια θέα, καλά γαμήσια σε όλους όσους διάβασαν αυτές τις γραμμές, η σημαία ψηλά και ο αγών δικαιώνεται  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Δεν καπνίζω ούτε κάπνισα ποτέ, πες μας κανένα μυστικό και εμάς γιατρέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom