Νέα

Οι πιτσιρικαδες πλεον τις παιρνουν παρτουζα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
204Γ -οπου γ γκονλικον - νουμερο εχω ...... :S :S :S....παω να παρω ματι την αλλοδαπη στο ημιυπογειο και γυρναω το μεσημερακι να γαμησω.... :walkingpenis:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
204Γ -οπου γ γκονλικον - νουμερο εχω ...... :S :S :S....παω να παρω ματι την αλλοδαπη στο ημιυπογειο και γυρναω το μεσημερακι να γαμησω.... :walkingpenis:
ολα τα εκλεκτα μελη του μπου στην σειρα :wanker: :wanker: :wanker:
 

Επισκέπτης
Γιατι το βρισκεις περιεργο ολο αυτο? Το αναφερεις λες και δεν εχεις ξανα ακουσει για παρτουζες? Εγω προωσπικα δεν το θεωρω καθολου κακο. Και το οτι εκαναν παρτουζα δεν σημαινει οτι δεν θα αγαπησουν ή δεν θα κανουν σχεση στο μελλον. Αλλο το ενα αλλο το αλλο. Σε αυτη την ηλικια μαλιστα πολλοι δοκιμαζουν να κανουν για εμπειρια.

Και κατι άλλο το να γινει γκει που λες που κολλαει με την παρτουζα? Δηλαδη οποιος κανει παρτουζα υπαρχει πιθανοτητα να γινει κατι γκει? Δεν εχεις ξαναδει παρτουζα εστω σε τσοντα?
Επισης σου φαινεται περιεργο αν δεις τα παπαρια του αλλου στην παρτουζα? Δεν εχεις δει ποτε τον κολλητο σου γυμνο? Δεν εχεις δει ποτε γυμνο στα αποδυτηρια? Υποτιθεται ο αντρας εχει κατι που εχει και ο φιλος του. Πως γινεται να ντρεπεται για κατι που εχει και ο ιδιος? Πρωτη φορα το ακουω.

Θα εισαι μικρος μαλλον. Παλια λεγαμε τετοια αστεια για τις παρτουζες: Τοιχο - τοιχο, τσιγκινο σωβρακακι κλπ.

Παρτουζες τοτε καναν μονο οι ανωμαλοι. Αμφι παντρεμενοι, πληρωμενοι επιβητορες, πορνες, ατομα περιεργα και διαταραγμενα. Ο κοσμος των τσοντοσινεμα και των σουινγκερ κλαμπ.

Οι νεοι δε βλεπουν την παρτουζα σαν κατι βιτσιοζικο. Απλα παιρνουν τη γκομενα και τη γαμανε. Και δεν αισθανονται μειονεκτικα αν ειναι 2 αντρες και μια γυναικα. Οι παλιοι εχουμε κομπλεξ με αυτο το θεμα. Νιωθουμε να μας μειωνει καπως, να μας θιγει τον ανδρισμο.


Ξεκινησαμε δυνατα λοιπον αλλα στην πορεια λιμνασαμε και βαλτωσαμε και αντι
να εχει χυσει ο καθενας μας απο 2-3 ωριμες γειτονισες που πχ εσκαγαν με τα μπευμπιντολια επισκεψη σπιτι ή εμπαιναν στο δωματιο της κορης τους μετα το ντους μονο με την πετσετα και σοκαριζονταν οταν μας εβλεπαν εκει
ή να εχει ζμπρωξει απο ενα μινιβαν συμμαθητριες μεχρι το τελος του λυκειου,
μπαιναμε σε μονογαμικη σχεση απο τα 14 οπου ακομα χειροτερα μας γινοταν και εμπαργκο πιπας μετα το πρωτο καλοκαιρι. Η μαλακια εγινε επειδη δεν υπηρχε dsl τοτε ουτε σαιτ σαν κι αυτο να μας ανοιγει τα ματια και να τραμπουκιζουμε εξαρχης τις μουνες αντι να τις παιρνουμε με το καλο σαν ζωντοβολα και να προσπαθουμε να πιασουμε λιγο σουτιεν λεγοντας ανεκδοτα.

Μπλεξαμε με ρομαντισμους, οτι οι γυναικες ειναι πριγκηπισσες και τετοιες μαλακιες. Οι νεοι τις πανε για σεξακι κατευθειαν. Σχεσεις και μαλακιες.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.598
Κριτικές
12
Like
6.508
Πόντοι
2.646
Ρε νιαμου,είναι ύπουλο χτύπημα στον πιπαλεκο να βρίσκουν τα πιτσιρίκια τους γαμιαδες 2  2  και αυτός να αναγκάζεται να πληρώνει τραβελια γαι να γαμηθει
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Επειδη ειμαι εκπαιδευτικος θα σας πω οτι ολα αυτα εχουν και μια δοση αληθειας αρκετα μεγαλη αλλα δνε ειαι κατι που συμβαινει τα τελευταια χρονια αλλα τουλαχιστον 15 χρονια. Πραγματι υπάρχουν αρκετες που εχουν κακως εννοουμενα απελευθερωθει απο τα δεσμα και θεωρουν το σεξ διασκεδαση, αρκετες επισης που απλος το εχουν απενοχοποιησει. Ειναι πολλα τα κοριτσια και αγορια τα οποια μεσα απο την οικογενεια τους εχουν μαθει πως το σεξ δεν ειναι κατι κακο και τα νεαρα ζευγαρια αρχιζουν τις σχεσεις τους στο σπιτι των γονιων τους απο τα 14-15 αυτο βεβαια αφου εχουν μελετησει τα πραγματα και εχουν δει οτι οι δυο οικογενειες ειναι του ιδιου "επιπεδου" οικονομικου, κοινονικου και πολιτικου.
 

theofilos sexidis

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
69
Like
10
Πόντοι
0
Περνωντας εξω απο ενα ισογειο ακουσα ενα κρεβατι να τριζει σαν πριονι και μια γκομενα βογγαει. Σταματησα να στησω λιγο αυτι και μετα απο ενα λεπτο ακουσα γελια και ομιλιες απο 2-3 αντρες και μια γυναια, νεαρους.

Δυστυχως με ειδαν εξω απο το παραθυρο και σταματησαν.  :headbang:

Επισης σε ερασιτεχνικα βιντεακια απο βολα δεν ειναι ασυνηθιστο να βλεπεις μια εικοσαρα να γαμιεται απο 2 αγορια ή δυο νεαρα ζευγαρια να γαμιουνται μαζι.

Δεν υπαρχει αυτος ο ρομαντισμος που υπηρχε παλια, που επρεπε να απομονωσεις καπου τη γκομενα, να της πεις οτι θα την αγαπας για παντα, να προσεξεις μην σου ξεφυγει κατι προστυχο και ξενερωσει και μετα να βγαινετε συνεχεια ζευγαρι...

Οι πιτσιρικαδες με την παρεα τους, γνωριζουν καποια κοριτσια με καποιον τροπο, γινονται μια παρεα και τους λενε πανε να γαμηθουμε ολοι μαζι. Στ αρχιδια τους! Ουτε ντροπες εχουν μη δει ο αλλος το παπαρι τους, ουτε μη γινει τιποτα γκευ φοβουνται, ουτε εχουν ανταγωνισμο ποιος θα κερδισει τη γκομενα...

Θυμαστε ποσες νεανικες φιλιες χαλασαν για καποια γκομενα που κανονικα επρεπε να παρουμε παρτουζα; Τελικα εχει δικιο ο σαντ μαν. Εμεις οι τριανταρηδες φαγαμε το παραμυθι του ρομαντισμου και μειναμε με το πουλι στο χερι!

Και τα κοριτσια δεν ειναι οπως παλια. Δεν θεωρουν την παρτουζα κατι περιεργο.
χαχα
γεια σου Δουκα νουκεμ
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Θα εισαι μικρος μαλλον. Παλια λεγαμε τετοια αστεια για τις παρτουζες: Τοιχο - τοιχο, τσιγκινο σωβρακακι κλπ.

Παρτουζες τοτε καναν μονο οι ανωμαλοι. Αμφι παντρεμενοι, πληρωμενοι επιβητορες, πορνες, ατομα περιεργα και διαταραγμενα. Ο κοσμος των τσοντοσινεμα και των σουινγκερ κλαμπ.

Οι νεοι δε βλεπουν την παρτουζα σαν κατι βιτσιοζικο. Απλα παιρνουν τη γκομενα και τη γαμανε. Και δεν αισθανονται μειονεκτικα αν ειναι 2 αντρες και μια γυναικα. Οι παλιοι εχουμε κομπλεξ με αυτο το θεμα. Νιωθουμε να μας μειωνει καπως, να μας θιγει τον ανδρισμο.

Ειμαι 30 χρονων. Εισαι λιγο υπερβολικος νομιζω :) Δεν νομιζω παλια να μην γινόντουσαν αυτά. Ισα ισα γινόντουσαν και σε μεγαλες ηλικιες και σε μικρες. Το γραφεις όμως με τετοιο τροπο που δειχνεις ότι δεν σου αρεσει αυτό που εγινε. Γιατι το σεξ σε μικρη ηλικια ή το ομαδικο σεξ να θεωρείται κατι κακο? Εγω σαν φοιτητης που ημουν ειχα ακουσει πολλα τετοια από γνωστους μου και μια χαρα σοβαρες σχεσεις εχουν τωρα. Το να περνας καλα με την παρεα σου δεν είναι κακο. Ειδικα στις μικρες ηλικιες είναι ωραιο να εχεις πολλες εμπειριες. Φτασαμε να θεωρούμε το σεξ και τις τρελες που καναμε μικροι κατι κακο. Προσωπικα προτιμαω να βλεπω να κανουν τετοια παρα να κανουν ναρκωτικα, βια, λεκτικη βια κλπ

Επιπλέον δεν μπορω να καταλαβω γιατι θιγοταν ον ανδρισμος παλια αν εκανες τριο με τους φιλους σου. Σιγα. Εχεις δει ποτε τσοντα Double Penetration ? :P Δεν είναι κατι... Το εχεις σκεφτει λιγο λαθος νομιζω
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
αρχίδια 30 είσαι
30 ήσουν όταν έμπαινες με το νικ stunt πριν 12 χρόνια
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Τύπε νηματοθετη.Αν είσαι 30 και καλοστεκεσαι,δλδ φαίνεσαι όσο είσαι η και νεότερος,περιποιήσε και προσεχείς το εαυτό σου τότε μπορείς να γαμησεις και 20χρονα ξεκωλακια!
Εγώ ας πούμε έφαγα κόλλημα με ένα 23χρονο που γαμιοταν σαν να μην υπάρχει αύριο με κωλαρα και πρόσωπο απίστευτο.Γενικα ξαναζώ την φοιτητική μου εποχή!
Αν πάλι είσαι 30 και φαίνεσαι σαν 40φεύγα τότε είσαι άξιος της μοίρας σου τύπε μου.Ξεκινα να συζητάς για παρτουζες με τελειωμένες γκόμενες που θα τις έχουν ρίξει άλλοι για πάρτυ σου!!!

δλδ εγώ στα 33 θεωρούμαι μπαρμπάδι για τα 20ρικα ?  :huh:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
δλδ εγώ στα 33 θεωρούμαι μπαρμπάδι για τα 20ρικα ?  :huh:
εννοειται ρε μαν...ειδικα αν εχεις κ  λιγο καραφλιτσα στο μπιφτεκι πισω...
ουτε Γαλλιδα θα ξανα-γκαμησεις ,να ξες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom