Νέα

Οι πιο άσχημες πουτάνες (δυσμορφίες ευπρόσδεκτες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Α-Ω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.989
Κριτικές
14
Like
3.972
Πόντοι
2.777

Πού κρύβονται τα τέρατα του βυθουρκιού;;;
Σε ποια γωνία περιμένουν σε ετοιμότητα να σε βασανίσουν στο μωσαϊκό;
Που αναγκάστηκες να το αδειάσεις τελικά το βραδυνό φαγητό σου με αυτό που αντίκρυσες στην τιμή που αυτό προσφερόταν;;;

--------------------

Η χειρότερή μου εμπειρία (ίσως την έχω περιγράψει κάπου αλλού), ήταν σε ισόγειο (Λιοσίων; Αχαρνών; ) μέσα στο '90.

Με δυο φιλαράκια μου μεσημεράκι, έχουμε φάει τΊς ήττες, αλλά είμαστε αποφασισμένοι για παρτούζα, τίποτε δε διαφαινόταν ως ικανό να μας τρομάξει, νομίζαμε.

Ανοικτό ήταν, μπαίνουμε μέσα βγαίνει μια γριέντζο με κομπινεζόν

-Η τσατσά λέμε;

Βγαίνει κι η φιλενάδα της (ο ΦαραΏ...) με κάλτσες μόνο,

-Παγώσαμε...Κερώσαμε.

Για μια στιγμή είχα δεχτεί το ρόλο του θύματος - κομπάρσου σε ταινία σπλάτερ, αλλά γρήγορα η αφύπνιση του ενστίκτου με ώθησε προς την πόρτα, οι φίλοι μου όμως πιο άτυχοι στην τοποθέτηση από το σκηνοθέτη, ήταν κοντά στην γκροτέσκα παρεούλα, τους τραβολογάγανε τα ακόλαστα Μουγκρίθ...ξεκίνησε μάχη απεμπλοκής και ρίξανε τη βόμβα μεγατόννων με την προσφορά τους για ελεύθερο έρωτα, χωρίς προφυλάξεις κι όρια...,

(μα πως να αρνηθεί κανείς;;;!!!)

...από την κουζίνα μύριζε τηγανητό ψαράκι!!!

τρέξαμε να γλιτώσουμε αλλά αφήσαμε την πόρτα ανοικτή... για τον εξορκιστή !!!


 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πού κρύβονται τα τέρατα του βυθουρκιού;;;
Σε ποια γωνία περιμένουν σε ετοιμότητα να σε βασανίσουν στο μωσαϊκό;
Που αναγκάστηκες να το αδειάσεις τελικά το βραδυνό φαγητό σου με αυτό που αντίκρυσες στην τιμή που αυτό προσφερόταν;;;

--------------------

Η χειρότερή μου εμπειρία (ίσως την έχω περιγράψει κάπου αλλού), ήταν σε ισόγειο (Λιοσίων; Αχαρνών; ) μέσα στο '90.

Με δυο φιλαράκια μου μεσημεράκι, έχουμε φάει τΊς ήττες, αλλά είμαστε αποφασισμένοι για παρτούζα, τίποτε δε διαφαινόταν ως ικανό να μας τρομάξει, νομίζαμε.

Ανοικτό ήταν, μπαίνουμε μέσα βγαίνει μια γριέντζο με κομπινεζόν

-Η τσατσά λέμε;

Βγαίνει κι η φιλενάδα της (ο ΦαραΏ...) με κάλτσες μόνο,

-Παγώσαμε...Κερώσαμε.

Για μια στιγμή είχα δεχτεί το ρόλο του θύματος - κομπάρσου σε ταινία σπλάτερ, αλλά γρήγορα η αφύπνιση του ενστίκτου με ώθησε προς την πόρτα, οι φίλοι μου όμως πιο άτυχοι στην τοποθέτηση από το σκηνοθέτη, ήταν κοντά στην γκροτέσκα παρεούλα, τους τραβολογάγανε τα ακόλαστα Μουγκρίθ...ξεκίνησε μάχη απεμπλοκής και ρίξανε τη βόμβα μεγατόννων με την προσφορά τους για ελεύθερο έρωτα, χωρίς προφυλάξεις κι όρια...,

(μα πως να αρνηθεί κανείς;;;!!!)

...από την κουζίνα μύριζε τηγανητό ψαράκι!!!

τρέξαμε να γλιτώσουμε αλλά αφήσαμε την πόρτα ανοικτή... για τον εξορκιστή !!!
η πιο ασχημη που εχω δει σε μπουρδελο,γιατι σε freelancer ειναι αλλο θεμα,ηταν η μαρια η φυματικη στο κωλοκυνθους
φατσα σαν μπουλντογκ,ηλικια πανω απο 60,καμπουρα,χοντρη ατσουμπαλα ομως,εσκαγε μυτη στο σαλονι με βρακα απην λαικη και αθλητικη καλτσα :2funny:
μεγαλη μορφη :rockon:
φυματικη γιατι εβηχε συνεχεια και πεταγε χλεπες :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
η πιο ασχημη που εχω δει σε μπουρδελο,γιατι σε freelancer ειναι αλλο θεμα,ηταν η μαρια η φυματικη στο κωλοκυνθους
φατσα σαν μπουλντογκ,ηλικια πανω απο 60,καμπουρα,χοντρη ατσουμπαλα ομως,εσκαγε μυτη στο σαλονι με βρακα απην λαικη και αθλητικη καλτσα :2funny:
μεγαλη μορφη :rockon:
φυματικη γιατι εβηχε συνεχεια και πεταγε χλεπες :2funny:

την τιμησες ρε φρικιο?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Θυμηθηκα μια ιστορια απτο παλιο site του Deicidious με την γρια που ηταν ντυμενη νυφη.

Ε ρε γελια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θυμηθηκα μια ιστορια απτο παλιο site του Deicidious με την γρια που ηταν ντυμενη νυφη.

Ε ρε γελια.
τυπε η νυφη ηταν μοντελο μπροστα στην μαρια την φυματικη :2funny:
η νυφη εχει γινει τωρα τσατσα στο ιδιο μπουρδελο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κρεμασε ζαρτιερες τυπε?
εγινε κοουτς
δεν φορουσε ζαρτιερες τυπε
νυφικο φορουσε :2funny:
ηταν καπως ετσι http://[URL unfurl="true"]www.entertainmentearth.com/images/AUTOIMAGES/GG7756lg.jpg[/img[/URL]] :2funny:
σου βαζω κριτικη απο ατομο που την ειχε γαμησει
ειναι ο τυπος chrysargos,τρομερος τυπος :headbang3:
ειχε γραψει
H κοπέλα έχει τριχωτό κωλομέρι και είναι μπαμπόγρια. Τη γαμάς και φοράει νυφικό που μάλλον έκλεψαν από τα παρασκήνια ταινίας τρόμου με βαμπιρέλες. Τη γάμησα με λύσα και έχυσα στον κώλο βγάζοντας κραυγές και σάλια. Καταπληκτικό για ανώμαλους και αδερφές που αναζητούν τη χαμένη τους μανούλα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
δεν φορουσε ζαρτιερες τυπε
νυφικο φορουσε :2funny:
ηταν καπως ετσι http://[URL unfurl="true"]www.entertainmentearth.com/images/AUTOIMAGES/GG7756lg.jpg[/img[/URL]] :2funny:
σου βαζω κριτικη απο ατομο που την ειχε γαμησει
ειναι ο τυπος chrysargos,τρομερος τυπος :headbang3:
ειχε γραψει
[b]H κοπέλα έχει τριχωτό κωλομέρι και είναι μπαμπόγρια. Τη γαμάς και φοράει νυφικό που μάλλον έκλεψαν από τα παρασκήνια ταινίας τρόμου με βαμπιρέλες. Τη γάμησα με λύσα και έχυσα στον κώλο βγάζοντας κραυγές και σάλια. Καταπληκτικό για ανώμαλους και αδερφές που αναζητούν τη χαμένη τους μανούλα.[/b]
[/quote]

Ενας απλος φυσιολογικος και καθημερινος τυπος  ;D
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Στα σπιτακια εχω συνταντησει μερικες ασχημουλες,σε καμια περιπτωση ομως τερατα...
Τωρα για δρομο,αστο καλυτερα  :rolleyes:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Η Κιμκα.

Δουλευει τωρα στο Κωλοκυνθους 63.
Πριν δουλευε στο Αχιλεως 48Α
Ειχε μια μουστακα σαν κρητικαρος...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η Κιμκα.

Δουλευει τωρα στο Κωλοκυνθους 63.
Πριν δουλευε στο Αχιλεως 48Α
Ειχε μια μουστακα σαν κρητικαρος...
τετοιο τυπε? :2funny:
0Mustache-Lady_pfv_2875802454_.jpg
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Πριν 2-3 βδομάδες είχα πετύχει ένα μπάζο αλλα αδύνατη με σαπισμένα  δόντια κάπου κοντά στη λιοσίων :uglystupid: ( ήμουν βιαστικός δεν κοίταξα οδό). Έφυγα τρέχοντας! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom