Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Εάν ήσασταν άρρεν θα σας ρωτούσα εάν θέλετε να γαμησετε και σεις ! Είμαι υπεύθυνος για την ένταξη σας στη κοινωνία !
το καλό με τον θείο επίσης αυτόν είναι οτι δεν λέει αριστοκρατικες μλκιες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.188
Like
25.943
Πόντοι
5.506
το καλό με τον θείο επίσης αυτόν είναι οτι δεν λέει αριστοκρατικες μλκιες
Αχ αυτές οι φοιτήτριες ... !
τσιμπισε ερι...
Βασιλοφρονα θα κυκλοφορησω αντρικια ωραια μορτικα πειραιωτικα το γυναικακι σου να περασει ζαχαρη και δεν θα της πειραξουν τριχα...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
τσιμπισε ερι...
Βασιλοφρονα θα κυκλοφορησω αντρικια ωραια μορτικα πειραιωτικα το γυναικακι σου να περασει ζαχαρη και δεν θα της πειραξουν τριχα...
είναι ζηλιαρης και δεν αφήνει ούτε αρσενικη μύγα να με πλησιάζει
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.188
Like
25.943
Πόντοι
5.506
δεν τον αντέχω αστον μπας κ πάει στη δεξαμενή που πλενεται κ ησυχασουμε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε συ τον σκεφτομαι με μαγιω και συνδιαζω της μαλακιες που λεει και θα μου καει το χοιρινο απο τα γελια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Καλημέρα σας κύριοι,

σας παρουσιάζω την τελευταία οινοποίηση του Βρωμιάρη

Βγάλε τη σκούφια σου και βάρα τον... :grin:

Σας παρουσιάζω εδώ δείγμα από την τελευταία οινοποίηση του Βλαντ (Τέπες)... :grin:

angelus.jpg

URL]]
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Βγάλε τη σκούφια σου και βάρα τον... :grin:

Σας παρουσιάζω εδώ δείγμα από την τελευταία οινοποίηση του Βλαντ (Τέπες)... :grin:

angelus.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.vinobg.com/images/IMG_8519_2.JPG[/img[/URL]] [img]http://[URL unfurl="true"]www.vinobg.com/images/P1040401.JPG[/img[/URL]]


[/quote]

Καλημερα ηγουμενε.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Καλησπέρα φίλτατε! Να ξέρετε, ότι σε κάθε μονή, όπου και αν πάτε, πάντα θα καραδοκεί ένας (τουλάχιστον) κολομπαράς
(και αμέτρητοι πούστηδες). Τα σέβη μου  :hi:

Οπως ισως εχεις διαβασει, εχω αποφασισει να φυγω απο το σαιτ,και να μετακομισω στο ιερο, το συντομοτερο δυνατων. Χαιρετησα και τα υπολοιπα παιδια εδω στο νημα, εσυ και wired λειπετε για να ολοκληρωθει το παζλ. Βρεθηκε ο ενας, αρα λειπει μονο ο wired. Αν και σε βλεπω υποψιασμενο, για το τυπικο της υπόθεσης , ηταν τιμη που γνωρισα τον ηγουμενο εδω, οποτε, τοιχο τοιχο οι επόμενοι.

Ανταποδιδω σεβη  :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Οπως ισως εχεις διαβασει, εχω αποφασισει να φυγω απο το σαιτ,και να μετακομισω στο ιερο, το συντομοτερο δυνατων. Χαιρετησα και τα υπολοιπα παιδια εδω στο νημα, εσυ και wired λειπετε για να ολοκληρωθει το παζλ. Βρεθηκε ο ενας, αρα λειπει μονο ο wired. Αν και σε βλεπω υποψιασμενο, για το τυπικο της υπόθεσης , ηταν τιμη που γνωρισα τον ηγουμενο εδω, οποτε, τοιχο τοιχο οι επόμενοι.

Τις ευλογίες μου φίλτατε! Και να θυμάστε πάντα την σοφή παραίνεση του Γερo-Βλάντ!
Χαρά μου που γνωριστήκαμε! Kαλή συνέχεια, one way, or another... :hi:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.188
Like
25.943
Πόντοι
5.506
πειτε και το κλισε απο το χοτελ καλιφορνια να δεσουμε...
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Λοιπον γερο ιπποτες της στρογγυλης της σαρκωδεις η της οβαλ τρυπας νομιζω ηρθε η ωρα να σας αποχαιρετησω ολους και τυπικα. Ζητω συγγνωμη απο τον wired αλλα πολυ φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσω να τον περιμενω αλλο ωστε να τον χαιρετησω προσωπικα. Οποτε θα ζητησω να του μεταφερετε τα χαιρετισματα μου, καθως δεν θα μπορεσω να τους τα μεταφερω ο ιδιος. Μολις εγκριθηκε το ονομα μου στο ιεροδουλες στο οποιο θα λεγομαι ΜΠΟΚΟΛΗΣ!! και εκει θα ειναι το καινουργιο μου σπιτι απο δω και περα.
Εκτος απο μια τελευταια απαντηση που χρωσταω σε ενα αλλο νημα, αλλα ζητηματα ανοιχτα, δεν βλέπω να εχω αφησει εδω μεσα. Ουτε βλεπω κατι παραπανω που χρειαζεται να ειπωθει.   Καλα οσα ειπαμε, οσο γελασαμε γελάσαμε μαζι. So long απο μενα. Over and out.

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom