Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Το κτήνος, ναι, το μόριο μμας όμως κοιμάται τον ύπνο του άδικου.
Φυσικό είναι. Πρέπει και αυτό να ξεκουραστεί κάποτε.
Το έχετε ξεπατώσει εκεί στο νησί με την αλλοδαπή, που διαβιοί εις την πρωτεύουσαν της νήσου.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!
Ανακοινώνεται αρμοδίως ότι ο Νηματοθέτης του παρόντος νήματος καλεί κάθε ενδιαφερόμενο θήλυ να συμμετάσχει εις τας συζητήσεις του νήματος, να το πράξει άνευ ενδοιασμών τινών.
Ο Νηματοθέτης εγγυάται ήρεμον, αξιοπρεπήν και ασφαλήν διαβίωσιν του ενδιαφερομένου θήλεως εντός του νήματός μας.
Εάν υπάρχει ενδιαφερόμενη γυνή να συμμετάσχει εις τας εργασίας του Νήματος, την καλώ να παρουσιαστεί ή να δηλώσει το ενδιαφέρον της με π.μ. στο inbox του Νηματοθέτη. Οίκοθεν νοείται ότι το περιεχόμενο του π.μ. του θήλεως θα παραμείνει αυστηρώς απόρρητο.
κανονικα πρεπει να αρχισεις να το ανεβαζεις σε ολα τα νηματα CG CT κλπ κλπ
Εδω κατι γεροξεκουτηδες υπαρχουν μονο
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!
Ανακοινώνεται αρμοδίως ότι ο Νηματοθέτης του παρόντος νήματος καλεί κάθε ενδιαφερόμενο θήλυ να συμμετάσχει εις τας συζητήσεις του νήματος, να το πράξει άνευ ενδοιασμών τινών.
Ο Νηματοθέτης εγγυάται ήρεμον, αξιοπρεπήν και ασφαλήν διαβίωσιν του ενδιαφερομένου θήλεως εντός του νήματός μας.

Εάν υπάρχει ενδιαφερόμενη γυνή να συμμετάσχει εις τας εργασίας του Νήματος, την καλώ να παρουσιαστεί ή να δηλώσει το ενδιαφέρον της με π.μ. στο inbox του Νηματοθέτη. Οίκοθεν νοείται ότι το περιεχόμενο του π.μ. του θήλεως θα παραμείνει αυστηρώς απόρρητο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Φυσικό είναι. Πρέπει και αυτό να ξεκουραστεί κάποτε.
Το έχετε ξεπατώσει εκεί στο νησί με την αλλοδαπή, που διαβιοί εις την πρωτεύουσαν της νήσου.
Αυτή είναι η δεύτερη νομιμη σύζυγος μου. Δεν πιάνεται.:confused:
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336
Φυσικό είναι. Πρέπει και αυτό να ξεκουραστεί κάποτε.
Το έχετε ξεπατώσει εκεί στο νησί με την αλλοδαπή, που διαβιοί εις την πρωτεύουσαν της νήσου.
πληθυντικος αριθμος παρακαλω ....
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
πληθυντικος αριθμος παρακαλω ....
Μία είναι εκεί στο νησί. Στην υπόλοιπη υφήλιο πολλές αλλά στο νησί μία και καλή εδώ και χρόνια. Και αν και τους χωρίζει κάποια απόσταση και οι δρόμοι είναι σχετικά στενοί ο κ. κωλόγερος πάντα βρίσκει αιτία για να οδηγήσει έως την πρωτεύουσα της νήσου, όπου τον αναμένει η αλλοδαπή ερωμένη του .
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!
Ανακοινώνεται αρμοδίως ότι ο Νηματοθέτης του παρόντος νήματος καλεί κάθε ενδιαφερόμενο θήλυ να συμμετάσχει εις τας συζητήσεις του νήματος, να το πράξει άνευ ενδοιασμών τινών.
Ο Νηματοθέτης εγγυάται ήρεμον, αξιοπρεπήν και ασφαλήν διαβίωσιν του ενδιαφερομένου θήλεως εντός του νήματός μας.

Εάν υπάρχει ενδιαφερόμενη γυνή να συμμετάσχει εις τας εργασίας του Νήματος, την καλώ να παρουσιαστεί ή να δηλώσει το ενδιαφέρον της με π.μ. στο inbox του Νηματοθέτη. Οίκοθεν νοείται ότι το περιεχόμενο του π.μ. του θήλεως θα παραμείνει αυστηρώς απόρρητο.

Blizardeye RELOADED
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336
Μία είναι εκεί στο νησί. Στην υπόλοιπη υφήλιο πολλές αλλά στο νησί μία και καλή εδώ και χρόνια. Και αν και τους χωρίζει κάποια απόσταση και οι δρόμοι είναι σχετικά στενοί ο κ. κωλόγερος πάντα βρίσκει αιτία για να οδηγήσει έως την πρωτεύουσα της νήσου, όπου τον αναμένει η αλλοδαπή ερωμένη του .
Εχω υπ οψην μου αγαπητε νηματοθετα
Γνωριζω τις πομπες και τα αισχη του γειτονα μου
Αλλα φημες λενε οτι τον χωνει και αλλου ...οποτε κατεβαινει στην πρωτευουσα του Νησιου
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Εχω υπ οψην μου αγαπητε νηματοθετα
Γνωριζω τις πομπες και τα αισχη του γειτονα μου
Αλλα φημες λενε οτι τον χωνει και αλλου ...οποτε κατεβαινει στην πρωτευουσα του Νησιου
Άλλαξαν πολλά λοιπόν τόσο καιρό που ήμουν μακριά...
Ουδέν κρυπτόν υπό του Νηματοθέτου όμως!!!
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
Μία είναι εκεί στο νησί. Στην υπόλοιπη υφήλιο πολλές αλλά στο νησί μία και καλή εδώ και χρόνια. Και αν και τους χωρίζει κάποια απόσταση και οι δρόμοι είναι σχετικά στενοί ο κ. κωλόγερος πάντα βρίσκει αιτία για να οδηγήσει έως την πρωτεύουσα της νήσου, όπου τον αναμένει η αλλοδαπή ερωμένη του .
Πρόσεξε φίλτατε νηματοθετη γιατί ξερεις πολλά :rockon:

Άλλος ένας ήξερε τόσα πολλά και τον βρήκαν τσιμεντωμενο στο λιμάνι του Πειραιά :priest:


:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
τα δικα σας τα αισχη ποτε θα μας τα κοινοποιησετε ?
Όσα αίσχη υπήρξαν, τα είχα ανακοινώσει εγγράφως και λεπτομερώς στις προηγούμενες σελίδες του μπου, πριν από την αποχώρησή μου.
Τώρα είμαι μόνος και έρημος ... Οκτάκις φευ!
Με παράτησαν ή τις παράτησα... Δεκάκις φευ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πρόσεξε φίλτατε νηματοθετη γιατί ξερεις πολλά :rockon:

Άλλος ένας ήξερε τόσα πολλά και τον βρήκαν τσιμεντωμενο στο λιμάνι του Πειραιά :priest:


:2funny::2funny::2funny::2funny:
Δεν διαβιώ εν Πειραιεί, παιδί μου.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Μία είναι εκεί στο νησί. Στην υπόλοιπη υφήλιο πολλές αλλά στο νησί μία και καλή εδώ και χρόνια. Και αν και τους χωρίζει κάποια απόσταση και οι δρόμοι είναι σχετικά στενοί ο κ. κωλόγερος πάντα βρίσκει αιτία για να οδηγήσει έως την πρωτεύουσα της νήσου, όπου τον αναμένει η αλλοδαπή ερωμένη του .
:confused: Ο αδερφός σας, αντί να λέει τα δικά του κατορθώματα με τις ισπανικές μαλακίες του, σας λέει για τα δικες μου, αθωες επισκέψεις στην αλλοδαπή κορασίδα , που προσπαθώ να την βοηθήσω να ξεχρεωσει επιτέλους εκείνο το δυάρι στην Μολδαβία, που χρωστάει στην τράπεζα.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
:confused: Ο αδερφός σας, αντί να λέει τα δικά του κατορθώματα με τις ισπανικές μαλακίες του, σας λέει για τα δικες μου, αθωες επισκέψεις στην αλλοδαπή κορασίδα , που προσπαθώ να την βοηθήσω να ξεχρεωσει επιτέλους εκείνο το δυάρι στην Μολδαβία, που χρωστάει στην τράπεζα.
Πόσο αγνός και ανιδιοτελής είσθε!
Δηλώ συγκεκινημένος.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom