Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.234
Κριτικές
90
Like
32.295
Πόντοι
24.700
Τουλάχιστον γοργόνες επιτρέπονται στο νήμα ?

mermaid-for-life.gif

Άχρηστες εντελώς. Ούτε ψητές μπορείς να τις κάνεις ούτε να τις πηδήξεις.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.719
Κριτικές
164
Like
81.783
Πόντοι
46.223
Καλά ντε μη βαράτε.

:think:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
Τον ξαναέθαψα. Θα τον αναστήσω κάποια στιγμή που θα το κρίνω σκόπιμο.

Εν τω μεταξύ έχει δίκιο ο φίλτατος @διομήδης για το νηματοθέτη

Δεν φτάνει που του κράταγε ο άλλος το νήμα ζωντανό με τα ψάρια, είχε και πρόβλημα.
δεν θελω μαλακιες....εχω κανει τα οικονομικα κουμαντα μου βαση κληρονομιας
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.075
Πόντοι
18.565
δεν θελω μαλακιες....εχω κανει τα οικονομικα κουμαντα μου βαση κληρονομιας
Ουτε καν τα αρχιδια Του δεν θα παρεις. Φροντισε η ¨δεν υπαρχει Μαναρι" και γινανε εκλεκτο εδεσμα για τα γατακια της.:cheesy:
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Τον ξαναέθαψα. Θα τον αναστήσω κάποια στιγμή που θα το κρίνω σκόπιμο.

Εν τω μεταξύ έχει δίκιο ο φίλτατος @διομήδης για το νηματοθέτη

Δεν φτάνει που του κράταγε ο άλλος το νήμα ζωντανό με τα ψάρια, είχε και πρόβλημα.
Καλά και εσένα μη σε πιάνει τόσο στεναχώρια για τον Αμτζικιο. Χθες που ποστάρησες τις επιθυμίες του γεροξεκούτη δεν σε είδα να σε παίρνουν τα δάκρυα. Μία χαρά συμφώνησες, άσχετα αν σήμερα τα γυρίζεις γιατί δεν σου κάθεται η συγχώνευση με τα νήματα σου.
Ο Αμτζικιος μεγάλος άνθρωπος είναι αν νιώθει ότι αδικείται εδώ είμαστε να τον ακούσουμε.
Εγώ πάντως μία χαρά θυμάμαι το γεροξεκούτη να παρακαλάει να κλειδωθεί το νήμα πριν διαγράψει το λογαριασμό του οπότε δεν μπορείς να πεις ότι του έκανε και χάρη κάποιος γιατί του το κρατούσε ανοιχτό. Δεν θυμάμαι να ζήτησε από κανέναν να του κάνει χάρη το αντίθετο μάλιστα. Οι υπόλοιποι ήμασταν που λέγαμε να μην κλειδωθεί το νήμα.
Οπότε εδώ πάει το μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.234
Κριτικές
90
Like
32.295
Πόντοι
24.700
Καλά και εσένα μη σε πιάνει τόσο στεναχώρια για τον Αμτζικιο. Χθες που ποστάρησες τις επιθυμίες του γεροξεκούτη δεν σε είδα να σε παίρνουν τα δάκρυα. Μία χαρά συμφώνησες, άσχετα αν σήμερα τα γυρίζεις γιατί δεν σου κάθεται η συγχώνευση με τα νήματα σου.
Ο Αμτζικιος μεγάλος άνθρωπος είναι αν νιώθει ότι αδικείται εδώ είμαστε να τον ακούσουμε.
Εγώ πάντως μία χαρά θυμάμαι το γεροξεκούτη να παρακαλάει να κλειδωθεί το νήμα πριν διαγράψει το λογαριασμό του οπότε δεν μπορείς να πεις ότι του έκανε και χάρη κάποιος γιατί του το κρατούσε ανοιχτό. Δεν θυμάμαι να ζήτησε από κανέναν να του κάνει χάρη το αντίθετο μάλιστα. Οι υπόλοιποι ήμασταν που λέγαμε να μην κλειδωθεί το νήμα.
Οπότε εδώ πάει το μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια.

Ξέρετε γιατί η πορεία του παρόντος νήματος ήταν από κάποιο σημείο και μετά προδιαγεγραμμένη;

Αυτή ακριβώς η σοβαροφάνεια είναι η αιτία.

Ότι μερικοί έτρεφαν (και από ό,τι φαίνεται ακόμα τρέφουν) την αυταπάτη πως έχουν κάποιο θεσμικό ρόλο εδώ μέσα.
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Ξέρετε γιατί η πορεία του παρόντος νήματος ήταν από κάποιο σημείο και μετά προδιαγεγραμμένη;

Αυτή ακριβώς η σοβαροφάνεια είναι η αιτία.

Ότι μερικοί έτρεφαν (και από ό,τι φαίνεται ακόμα τρέφουν) την αυταπάτη πως έχουν κάποιο θεσμικό ρόλο εδώ μέσα.
Σε αυτό με βρίσκετε απολύτως σύμφωνο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
Ξέρετε γιατί η πορεία του παρόντος νήματος ήταν από κάποιο σημείο και μετά προδιαγεγραμμένη;

Αυτή ακριβώς η σοβαροφάνεια είναι η αιτία.

Ότι μερικοί έτρεφαν (και από ό,τι φαίνεται ακόμα τρέφουν) την αυταπάτη πως έχουν κάποιο θεσμικό ρόλο εδώ μέσα.
ετσι...υπηρχε και ενας περιεργος που πχ εμενα οποτε εκανα καμμια πλακα μου την επεφτε οτι δεν ημουνα σοβαρος...
του ειχε δωσει ο θειος το χρισμα του αντιπροεδρου? δε ν θυμαμαι καλα και αυτος το ειχε πιστεψει τοσο πολυ που εμπαινε και δικαζε οτι δεν γουσταρε
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
ετσι...υπηρχε και ενας περιεργος που πχ εμενα οποτε εκανα καμμια πλακα μου την επεφτε οτι δεν ημουνα σοβαρος...
του ειχε δωσει ο θειος το χρισμα του αντιπροεδρου? δε ν θυμαμαι καλα και αυτος το ειχε πιστεψει τοσο πολυ που εμπαινε και δικαζε οτι δεν γουσταρε
Εάν θυμάσαι @troubakhs σε αυτό ήμουν 100% μαζί σου. Απολύτως.
Όμως εγώ δεν θέλω να είμαι άδικος με τον γεροξεκούτη.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.701
Κριτικές
42
Like
25.367
Πόντοι
25.846
Το χουνερι ομως του χρειαζοτανε. Ηταν σχεδον σιγουρο οτι ο Αντισθενης δεν θα δεχοταν την συγχωνευση. Η δημοσιοποιηση ομως σπο τον αγιο στο Φυλλο μηδεν για κατι τετοιο την χρειαζοταν μονο και μονο για να τον πιασει κρυος ιδρωτας. Κριμα που δεν ειδα το ποστ οταν το εκανε ο αγιος να στηριξω με τα μπουνια.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
α ανακριτη τον λεγανε....το πιστεψε τοσο πολυ (οχι μονο με εμενα) που αμα εκανε κανα λαθος κανα αθρωπακος και εγραφε στο νημα του εβγαζε τα νυχια.....εγω τον σιχαθηκα
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.517
Πόντοι
4.096
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους, και πιο πολύ σε όσους ΔΕΝ γαμάνε!!!!!!
Ό,τι και να γίνει πάντως με το νήμα, έχουμε γράψει ωραία χιλιόμετρα εδώ και αυτό δεν αλλάζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom