Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Κάποιος αέρας παριζιάνικος ξαφνικά έπνευσε στο νήμα ή μου φαίνεται?
Ήμουν για Κιέβο η Μόσχα μεριά αλλά έτσι όπως τα έκανε ο Πούτιν γαμηθηκε η κατάσταση ?
Και πήρα προς τα δυτικά :takethis:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο ερωτας και το χούι δεν κρύβονται :dunno: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.803
Κριτικές
90
Like
33.664
Πόντοι
24.700
Το παραδέχομαι. Ως παιδί διάβαζα τους μύθους του Αισώπου που κυκλοφορούσαν σκαλισμένοι σε μάρμαρο μία φορά το μήνα.

Φιγουρατζής από τότε λοιπόν. Αγοράζατε την "ειδική" έκδοση για να πικάρετε αυτούς που αγόραζαν την "λαϊκή" έκδοση, που ήταν χαραγμένη σε πηλό. :)
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.713
Πόντοι
24.436
Ήμουν για Κιέβο η Μόσχα μεριά αλλά έτσι όπως τα έκανε ο Πούτιν γαμηθηκε η κατάσταση ?
Και πήρα προς τα δυτικά :takethis:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ο ερωτας και το χούι δεν κρύβονται :dunno: :2funny:
Ορθώς πράξατε αλλά μην κλείνετε τας πόρτας... :cheesy:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ορθώς πράξατε αλλά μην κλείνετε τας πόρτας... :cheesy:
Τώρα είμαι στα σοροπια και θα κάνω λίγο κρατεί για να δω ποσο τη γουστάρω :)
Όταν φτάσω «ταβάνι» θα αρχίσω πάλι το τσιλιμπουρδισμα και θα ρεγουλάρω το μόνο ποικιλιακό :woldman:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.974
Κριτικές
32
Like
11.401
Πόντοι
11.746

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.974
Κριτικές
32
Like
11.401
Πόντοι
11.746
Τώρα είμαι στα σοροπια και θα κάνω λίγο κρατεί για να δω ποσο τη γουστάρω :)
Όταν φτάσω «ταβάνι» θα αρχίσω πάλι το τσιλιμπουρδισμα και θα ρεγουλάρω το μόνο ποικιλιακό :woldman:
Ναι αλλά τα σιρόπια έχουν μια ιδιότητα να κολλάνε και να μη φεύγουν.
Ουδέν μονιμότερο του προσωρινού :woldman:
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Φιγουρατζής από τότε λοιπόν. Αγοράζατε την "ειδική" έκδοση για να πικάρετε αυτούς που αγόραζαν την "λαϊκή" έκδοση, που ήταν χαραγμένη σε πηλό. :)
Καλώς τον ζηλιαρόγατο. Μπορώ να σας δώσω ένα συλλεκτικό μάρμαρο για να σταματήσετε τους εξυπνακισμούς. Νόμίζω πως το "Ο γάιδαρος και η σκιά του" θα σας αρέσει.
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.713
Πόντοι
24.436
Τώρα είμαι στα σοροπια και θα κάνω λίγο κρατεί για να δω ποσο τη γουστάρω :)
Όταν φτάσω «ταβάνι» θα αρχίσω πάλι το τσιλιμπουρδισμα και θα ρεγουλάρω το μόνο ποικιλιακό :woldman:
Αν στα σορόπια βάλετε κι λίγο καφέ Βραζιλίας και τα σερβίρατε με Ουκρανικά ηλιοτρόπια θα έχετε ένα εξαιρετικό μοναδικό αποτέλεσμα τριποικιλιακού :upsidedown:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ναι αλλά τα σιρόπια έχουν μια ιδιότητα να κολλάνε και να μη φεύγουν.
Ουδέν μονιμότερο του προσωρινού :woldman:
Όλοι έχουμε περάσει από τα σοροπια και ξέρουμε… μηδενος εξαιρουμένου :woldman:

Τα Ρωσοουκρανικα σιροπιαστά είναι παντοτε διαθεσιμα στο πανέρι :tooth:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Αν στα σορόπια βάλετε κι λίγο καφέ Βραζιλίας και τα σερβίρατε με Ουκρανικά ηλιοτρόπια θα έχετε ένα εξαιρετικό μοναδικό αποτέλεσμα τριποικιλιακού :upsidedown:
Αυτές είναι γεύσεις :happy: :happy: :happy:

εγκρίνω και επαυξάνω ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.803
Κριτικές
90
Like
33.664
Πόντοι
24.700
Καλώς τον ζηλιαρόγατο. Μπορώ να σας δώσω ένα συλλεκτικό μάρμαρο για να σταματήσετε τους εξυπνακισμούς. Νόμίζω πως το "Ο γάιδαρος και η σκιά του" θα σας αρέσει.


Το αγαπημένο μου. :)

Μη σας στερήσω όμως κάτι που δεν έχετε διαβάσει, ή που πρέπει να ξαναδιαβάσετε . Και το γράφω αυτό γιατί δεν βλέπω να αντιληφθήκατε το δίδαγμα του μύθου. :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Χαίρομαι πραγματικά που ο προσανατολισμός του νήματος είναι διεθνιστικός και που κανείς δεν θέλει και πολύ τις ελληνίδες.
Το αγαπημένο μου. :)

Μη σας στερήσω όμως κάτι που δεν έχετε διαβάσει, ή που πρέπει να ξαναδιαβάσετε γιατί δεν βλέπω να αντιληφθήκατε το δίδαγμα του μύθου. :)
Εγώ το έχω αντιληφθεί από την πρώτη στιγμή αγαπητέ. Εσείς νομίζω πως φέρετε βαρέως που από Γάμα Γάμα (Γ.Γ.) γίνατε και πάλι ο αι-Άης.

Μετά το σεπούκου Popov και την προαναγγελία κι άλλου ενός, από τον ιδρυτή και νηματοθέτη του νήματος, έχω βαρεθεί. Θα σκεφτώ και εάν δεν διασκεδάζω, θα φύγω. Άλλωστε, παρόλο που έγινε δημοσίως η ενθρόνισή μου, εγώ δεν θέλω, δεν μπορώ και δεν ξέρω να ηγούμαι. Είμαι αιρετός και ανακλητός. Ένας άπατρις εμιγκρές που έχω ξεχάσει πώς είναι να έχει κανείς δικό του οίκο.

Μόλις τελειώσει το πένθος για Popov, δηλαδή αύριο ή/και για Blizardeye (ελπίζω να μην συμβεί το τελευταίο αλλά εάν συμβεί, την Πέμπτη) θα δρομολογήσω πολιτικές εξελίξεις και το νήμα θα πάρει τον δρόμο που θα του δώσουν τα μέλη που το θέλουν ζωντανό. Εάν το θέλουν.

Θα μπορέσετε τότε να διεκδικήσετε και πάλι την εξουσία που τόσο σας γεμίζει.

Ως τότε εύχομαι καλημέρα σε όλους τους γέροντες.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.803
Κριτικές
90
Like
33.664
Πόντοι
24.700
Χαίρομαι πραγματικά που ο προσανατολισμός του νήματος είναι διεθνιστικός και ότι κανείς δεν θέλει και πολύ τις ελληνίδες.

Εγώ το έχω αντιληφθεί από την πρώτη στιγμή αγαπητέ. Εσείς νομίζω πως φέρετε βαρέως που από Γάμα Γάμα (Γ.Γ.) γίνατε και πάλι ο αι-Άης.

Μετά το σεπούκου Popov και την προαναγγελία κι άλλου ενός, από τον ιδρυτή και νηματοθέτη του νήματος, έχω βαρεθεί. Θα σκεφτώ και εάν δεν διασκεδάζω, θα φύγω. Άλλωστε, παρόλο που έγινε δημοσίως η ενθρόνισή μου, εγώ δεν θέλω, δεν μπορώ και δεν ξέρω να ηγούμαι. Είμαι αιρετός και ανακλητός. Ένας άπατρις εμιγκρές που έχω ξεχάσει πώς είναι να έχει κανείς δικό του οίκο.

Μόλις τελειώσει το πένθος για Popov, δηλαδή αύριο ή/και για Blizardeye (ελπίζω να μην συμβεί το τελευταίο αλλά εάν συμβεί, την Πέμπτη) θα δρομολογήσω πολιτικές εξελίξεις και το νήμα θα πάρει τον δρόμο που θα του δώσουν τα μέλη που το θέλουν ζωντανό. Εάν το θέλουν.

Θα μπορέσετε τότε να διεκδικήσετε και πάλι την εξουσία που τόσο σας γεμίζει.

Ως τότε εύχομαι καλημέρα σε όλους τους γέροντες.

Μια συμβουλή από έναν ημιθανή σκατόγερο, σε έναν ακμαίο νεαρό και ως φυγάς προς εμιγκρέ. Μην δηλώνετε με στόμφο πράγματα που δεν πιστεύετε. :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Μια συμβουλή από έναν ημιθανή σκατόγερο, σε έναν ακμαίο νεαρό και ως φυγάς προς εμιγκρέ. Μην δηλώνετε με στόμφο πράγματα που δεν πιστεύετε. :)
Σας δηλώνω πράγματα που πιστεύω παρόλο που σας συμπαθώ πραγματικά (κάτι που υποσυνείδητα αντιλαμβάνεστε). Είπα και ελάλησα κύριε. Αύριο, Δευτέρα, ή αναλόγως, την Πέμπτη, θα δρομολογήσω πολιτικές εξελίξεις.

Πάρτε και ένα λάικ για να δείτε ότι σας συμπαθώ!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.803
Κριτικές
90
Like
33.664
Πόντοι
24.700
Σας δηλώνω πράγματα που πιστεύω παρόλο που σας συμπαθώ πραγματικά (κάτι που υποσυνείδητα αντιλαμβάνεστε). Είπα και ελάλησα κύριε. Αύριο, Δευτέρα, ή αναλόγως, την Πέμπτη, θα δρομολογήσω πολιτικές εξελίξεις.

Πάρτε και ένα λάικ για να δείτε ότι σας συμπαθώ!

Μερικές φορές τα "λάικ", είναι κάτι σαν την τυπική ευγενική χειραψία που ανταλλάσσουν οι πυγμάχοι πριν αρχίσουν να χτυπούν ο ένας τον άλλον με λύσσα. :)
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Καλημέρα ομορφάντρες!
Ο κος ex-νηματοθέτης οφείλει και δεν είναι επιλογή του να αφήσει εν ζωή την περσόνα του. Ο @blizardeye ηθικα πλέον δεν του ανήκει. Πρέπει να υπάρχει για να εμπνέει έστω και με την ύπαρξη του.
Φιλικά καμπνέμπορας.
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Μερικές φορές τα "λάικ", είναι κάτι σαν την τυπική ευγενική χειραψία που ανταλλάσσουν οι πυγμάχοι πριν αρχίσουν να χτυπούν ο ένας τον άλλον με λύσσα. :)
Λάικ και πάλι λάικ γιατί αυτό ισχύει μερικές φορές. Αλλά όχι εν προκειμένω. Άγιε, μπορεί να είσθε ένας ζηλιάρης γεροπαράξενος εμπαθής βετεράνος της ζωής και του ιστοτόπου αυτού, αλλά για κάποιο λόγο μου είσθε συμπαθής. Γνωρίζω δε καλώς ότι είμαι ο e-υιός που πάντα ευχόσαστε να είχατε!

Θα επισκεφτώ και πάλι το νήμα αύριο είτε για να δημοσιεύσω το διάταγμα με το οποίο θα δρομολογούνται καταστατικές εξελίξεις είτε για να κηρύξω νέο τριήμερο πένθος εάν ο sir Blizardeye αποφασίσει να διακοσμίσει το πάτωμα της επαύλεώς του με τα εντόσθιά του - οπότε το διάταγμα θα δημοσιευθεί την Πέμπτη.

Με το διάταγμα θα σας ανακοινώσω και τις προσωπικές μου αποφάσεις τηρώντας την παράδοση της "αυτοκαταδόσεως".
Καταδότες δεν υπήρξαμε ποτέ. Αυτοσαρκαζόμενοι ήμαστε, είμαστε και θα είμαστε.

Θα τα πούμε αύριο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom