Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.224
Πόντοι
26.096
Το λέει έτσι επειδή είναι σεμνός και ταπεινός και θέλει να δείξει ότι έχει και ένα υπόβαθρο γνώσεων. Ότι θα τα κατάφερνε ακόμα και σε ένα μη ψηφιακό κόσμο. Επίσης για να μην χρησιμοποιήσει κάποιο βαρύγδουπο τίτλο.
Καλώς τότε. Δεκτόν!

Μένει τώρα να αποπερατώσει τις σπουδές του. Προς τα μέσα της 3ης χιλιετίας... Ευελπιστούμε!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.224
Πόντοι
26.096

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Καλώς τότε. Δεκτόν!

Μένει τώρα να αποπερατώσει τις σπουδές του. Προς τα μέσα της 3ης χιλιετίας... Ευελπιστούμε!
Ποιος ξέρει; Μπορεί τότε να είναι στις επικοινωνίες κάποιου αστρόπλοιου που θα μεταφέρει πεντανόστιμες σαρακοστιανές αλοιφές (λευκό ταραμά) στις αποικίες μας στον Άρη και στην Ευρώπη.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.793
Πόντοι
3.836
Ποια μορσική, κύριε;;;
Ο μέντορας και επιστημονικός σύμβουλος των σπουδών σας, κ. @CaptainK , πιστεύει ότι μελετάτε τα δορυφορικά συστήματα επικοινωνίας.

Υπάρχουν ακόμη τα σήματα Μορς;;;
Την επόμενη φορά θα μας πείτε ότι μελετάτε την επικοινωνία με Ταμ Ταμ ή με σήματα καπνού...!!!

Φευ εις τον ασύρματον!!!!
Μην είσθε άσχετος, κύριε. Φυσικά και μελετώ δορυφορικά συστήματα αλλά η γκόμενά μου είναι η μορσική. Και τα αρχαία ελληνικά δεν έχουν ζώντες φυσικούς ομιλητές και θεωρούνται από πολλούς ως νεκρή γλώσσα, παρ' όλα αυτά, είναι μια γλώσσα που μελετάται και θα μελετάται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.502
Κριτικές
74
Like
13.799
Πόντοι
25.036

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.233
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • IMG_20240317_082933.jpg
    IMG_20240317_082933.jpg
    301,3 KB · Εμφανίσεις: 12
  • IMG_20240317_083011.jpg
    IMG_20240317_083011.jpg
    350,5 KB · Εμφανίσεις: 12

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.233
Πόντοι
22.785
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.535
Like
13.452
Πόντοι
3.506
Οι κατ επανάληψη ηττημένοι, κύριε, δεν αποτελούν κίνδυνο!
Κε νηματοθέτα, να με συγχωρείτε αλλά έχω ένσταση στο άνωθι γραφόμενο σας, κάπου διάβασα φοβού έναν άνθρωπο που δεν έχει να χάσει τίποτα !
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
Καλά κάνεις και καλύπτεσαι μόνο από τις 1 και 2. Οτιδήποτε άλλο, είναι συμβιβασμός και κρατάει πίσω / είναι άδικο και για τους δύο. Και για σένα τον ίδιο και για τη γκόμενα.
Για μένα, γκόμενα (πραγματική ή φανταστική) είναι αυτή που όταν κλείνω τα μάτια, θα ήθελα να είμαι μαζί της ή αυτή που όταν βρίσκομαι μαζί της, δε θα ήθελα να βρίσκομαι με καμία άλλη.
ΦΕΥ.. συμφωνώ :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
Ενδιαφέρων ο προβληματισμός σας, κύριε.
Βεβαίως παραμένει εντελώς θεωρητικός αφού ουδείς εξ Ημών είχε, έχει ή θα έχει γκόμενα...

Παρόλα αυτά ο προβληματισμός αυτός θα αποτελέσει αντικείμενο μελλοντικής ψηφοφορίας, τροποποιουμενων ολίγον των επιλογών.

Δραττομαι επίσης της ευκαιρίας να σας ευχηθώ καλή επιτυχία στην παρούσα ψηφοφορία μας και στον άνισο αγώνα σας ενάντια στα Ιερά Τέρατα, κ.κ. @κωλο-γερος και @Ωρίων !!!
Πάντως ενθυμουμαι κ. Μπλιζαρντ ότι προ αμνημονεύτων ετών, παρολίγον θα ειχα γκόμενα.. αλλά τελευταία στιγμή οι συνθήκες με επανέφεραν στην τάξη..
Όσον αφορά την ψηφοφορία, για μένα ισχύει το εξής παράδοξο: όσο πιο λίγοι με ψηφίσουν, τόσο πιο πολλές οι ελπίδες μου κάποια στιγμή να γίνω αυθεντικός ΠΑΣΟΚ..και όλοι ξέρουμε τι σημαίνει ΠΑΣΟΚ ορίτζιναλ: χρήμα, γυναίκες, κονέ ( όχι ο Κονέ της ΑΕΚ - διασυνδέσεις εννοώ) και αλλά πολλά κοινωνικά και ερωτικά προνόμια..
Ζητώ λοιπόν από το εκλογικό σώμα ,να ΜΗΝ με ψηφίσει , ώστε να διατηρηθεί ακέραιη η ελπίδα της μετάλλαξης μου σε άνθρωπο του ΠΑΣΟΚ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.793
Πόντοι
3.836
Πάντως ενθυμουμαι κ. Μπλιζαρντ ότι προ αμνημονεύτων ετών, παρολίγον θα ειχα γκόμενα.. αλλά τελευταία στιγμή οι συνθήκες με επανέφεραν στην τάξη..
Όσον αφορά την ψηφοφορία, για μένα ισχύει το εξής παράδοξο: όσο πιο λίγοι με ψηφίσουν, τόσο πιο πολλές οι ελπίδες μου κάποια στιγμή να γίνω αυθεντικός ΠΑΣΟΚ..και όλοι ξέρουμε τι σημαίνει ΠΑΣΟΚ ορίτζιναλ: χρήμα, γυναίκες, κονέ ( όχι ο Κονέ της ΑΕΚ - διασυνδέσεις εννοώ) και αλλά πολλά κοινωνικά και ερωτικά προνόμια..
Ζήτω λοιπόν από το εκλογικό σώμα ,να ΜΗΝ με ψηφίσει , ώστε να διατηρηθεί ακέραιη η ελπίδα της μετάλλαξης μου σε άνθρωπο του ΠΑΣΟΚ
Εγώ, δε σε ψήφισα, φίλε μου.
Βέβαια ψήφισα πριν από σένα. Αν είχες ψηφίσει εσύ πρώτος, θα σε ψήφιζα.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.793
Πόντοι
3.836

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.502
Κριτικές
74
Like
13.799
Πόντοι
25.036
Πάντως ενθυμουμαι κ. Μπλιζαρντ ότι προ αμνημονεύτων ετών, παρολίγον θα ειχα γκόμενα.. αλλά τελευταία στιγμή οι συνθήκες με επανέφεραν στην τάξη..
Όσον αφορά την ψηφοφορία, για μένα ισχύει το εξής παράδοξο: όσο πιο λίγοι με ψηφίσουν, τόσο πιο πολλές οι ελπίδες μου κάποια στιγμή να γίνω αυθεντικός ΠΑΣΟΚ..και όλοι ξέρουμε τι σημαίνει ΠΑΣΟΚ ορίτζιναλ: χρήμα, γυναίκες, κονέ ( όχι ο Κονέ της ΑΕΚ - διασυνδέσεις εννοώ) και αλλά πολλά κοινωνικά και ερωτικά προνόμια..
Ζήτω λοιπόν από το εκλογικό σώμα ,να ΜΗΝ με ψηφίσει , ώστε να διατηρηθεί ακέραιη η ελπίδα της μετάλλαξης μου σε άνθρωπο του ΠΑΣΟΚ
Να βοηθήσω, αν δύναμαι, προς αυτήν την κατεύθυνση αγαπητέ παρουσιάζοντας το κάτωθι προεκλογικό σποτ.
Παρακαλώ όπου θα δείτε Κούρους, Καρυάτιδες και Προτομές να περνάνε από την οθόνη αντικαταστήστε τα νοητά, με κουτιά από pampers...
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
Εγώ, δε σε ψήφισα, φίλε μου.
Βέβαια ψήφισα πριν από σένα. Αν είχες ψηφίσει εσύ πρώτος, θα σε ψήφιζα.
Ευχαριστώ που με εμπιστεύεσαι Ωρίωνα και δεν με ψήφισες..
Να ξέρεις πιστεύω σε σένα και είμαι σίγουρος κούτσα - στραβά, το χαρτί θα το πάρεις..θα βάλει κι ο καπτεν τον Κονέ ( της ΑΕΚ) , να μιλήσει στον πρόεδρο, να δουλέψεις στα καράβια..
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
Να βοηθήσω, αν δύναμαι, προς αυτήν την κατεύθυνση αγαπητέ παρουσιάζοντας το κάτωθι προεκλογικό σποτ.
Παρακαλώ όπου θα δείτε Κούρους, Καρυάτιδες και Προτομές να περνάνε από την οθόνη αντικαταστήστε τα νοητά, με κουτιά από pampers...
Α ρε πασοκαρα..
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.502
Κριτικές
74
Like
13.799
Πόντοι
25.036
Ισχύει. Για αυτό και ο Σουν Τσου είπε "όταν περικυκλώνεις έναν εχθρό, άφηνέ του μια διέξοδο φυγής".
Η τέχνη του πολέμου είναι ένα από τα αγαπημένα μου φιλοσοφικά συγγράμματα, εύγε για το εύρος παιδείας που διαθέτετε αγαπητέ...
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.793
Πόντοι
3.836
Ευχαριστώ που με εμπιστεύεσαι Ωρίωνα και δεν με ψήφισες..
Να ξέρεις πιστεύω σε σένα και είμαι σίγουρος κούτσα - στραβά, το χαρτί θα το πάρεις..θα βάλει κι ο καπτεν τον Κονέ ( της ΑΕΚ) , να μιλήσει στον πρόεδρο, να δουλέψεις στα καράβια..
Έχω κατασυγκινηθεί με την κουτσή - στραβή εμπιστοστοσύνη που μου δείχνεις.
Αλλά γελάνε και οι πέτρες που θα πάω εγώ, να δουλέψω στου Μελισσανίδη. Δε γίνονται αυτά. Θα θυμώσει ο μπαμπάς.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.502
Κριτικές
74
Like
13.799
Πόντοι
25.036
Εντυπωσιακό το γεγονός ότι το σποτ δεν έχει λόγια δεν έχει τοξική ρητορική και από πλευράς πολιτικού λόγου δεν λέει - σημαίνει τίποτα. Και παρόλα αυτά...
Φευ στους ανιστόρητους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom