Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.736
Κριτικές
61
Like
40.304
Πόντοι
22.785

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.508
Κριτικές
2
Like
18.864
Πόντοι
3.836
Ωρίων εσύ κι ο ρετρό έχετε 4 ψήφους..μη κρύβεστε άλλο
Κι εγώ με τη Σάσα επίσης 4
Σάσα κάνε λογαριασμό να μιλάμε
Θεωρώ ότι οι ψηφίσαντες είναι απλώς, τρολ. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί, βέβαια. :think:
Απόδειξη αποτελεί και ότι έχουν ψηφίσει 8 ότι ο κος Bliz ψάχνει για γκόμενα ενώ όλοι γνωρίζουμε ότι ο κος Bliz έχει μπουχτίσει από γκόμενες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.950
Κριτικές
32
Like
11.287
Πόντοι
11.746
Θεωρώ ότι οι ψηφίσαντες είναι απλώς τρολ. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί, βέβαια. :think:
Απόδειξη αποτελεί και ότι έχουν ψηφίσει 8 ότι ο κος Bliz ψάχνει για γκόμενα ενώ όλοι γνωρίζουμε ότι ο κος Bliz έχει μπουχτίσει από γκόμενες.
Αυτό είναι σε όλους γνωστό ότι ο νηματοθέτης μας ψάχνει για γκόμενα
Στιγμιότυπο οθόνης (439).png
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556
Θεωρώ ότι οι ψηφίσαντες είναι απλώς τρολ. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί, βέβαια. :think:
Απόδειξη αποτελεί και ότι έχουν ψηφίσει 8 ότι ο κος Bliz ψάχνει για γκόμενα ενώ όλοι γνωρίζουμε ότι ο κος Bliz έχει μπουχτίσει από γκόμενες.
Οκ. Μπλιζαρντ είναι χρόνια με τη συγκεκριμένη κυρία, και νοιώθει πλέον σαν να μην έχει δεσμό.. θέλει την συγκίνηση της νέας κατάστασης..
Ευτυχώς για αυτόν που δεν προτίμησε ξαναζεσταμενες σούπες
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.950
Κριτικές
32
Like
11.287
Πόντοι
11.746
Οκ. Μπλιζαρντ είναι χρόνια με τη συγκεκριμένη κυρία, και νοιώθει πλέον σαν να μην έχει δεσμό.. θέλει την συγκίνηση της νέας κατάστασης..
Ευτυχώς για αυτόν που δεν προτίμησε ξαναζεσταμενες σούπες
Δε βγάζεις άκρη με τον bliz, βάζει λίγο αλατοπίπερο στις ψηφοφορίες και καλά κάνει.
Μια φορά μας είχε κάνει ψηφοφορία πόσο την έχουμε (με το χέρι στη καρδιά) ,
είχε 4-5 επιλογές αλλά δεν είχε μονάδες μέτρησης.
Ακόμα γελάω :2funny::2funny::2funny:
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Τή νύχτα πού τ' ἀστέρια ὅλα τά μέτρησες. Τή νύχτα πού εἶδες δρόμο στό φλυτζάνι. Τή νύχτα πού τόν ταχυδρόμο ἔδιωξες. Καί φόρεσες καρό φουστάνι. Τή νύχτα πού δέν ἔφερε πρωί. Μόνο μία μάζα πού τό σύμπαν αὐλακώνει. Καί ἔμεινα μισότρελο παιδί. Νά σκίζω ροῦχα, ροῦχα στό μπαλκόνι. Γυριστρούλα σέ φοβᾶμαι. Γυριστρούλα δέν κοιμᾶμαι.Γυριστρούλα σέ φοβᾶμαι. Γυριστρούλα δέν κοιμᾶμαι. Τή νύχτα πού ὅλα τά ἔσβησες. Καί πού κάθε πρώην σου 'φερνε ζάλη. Τή νύχτα πού τά λόγια σου τά μέτρησες. Καί μοῦ πές κράτα μέ θά φύγω πάλι.​
Γύρι γυριστρούλα κοσμική
Γύρι γυριστρούλα τῆς ἀνίας
Παρθένα μέ τό γιασεμί
Καί ἀποτέλεσμα πολυκοσμίας

Λάκης Παπαδόπουλος
Δέν θυμᾶμαι πότε ἀκριβῶς, πρέπει νά ἦταν στό δημοτικό, ὅταν ἔπεσε στά χέρια μου τό πρῶτο τσοντοπεριοδικό. Οὔτε ποιό ἦταν θυμᾶμαι. Τό βρῆκα πεταμένο στό δρόμο. Τό ἔκρυψα καλά μέσα στήν τσάντα μου καί πῆγα σπίτι. Ἡ μητέρα μου κατάλαβε ὅτι ἤμουν ταραγμένος. «Ἔγινε κάτι στό σχολεῖο;», μέ ρώτησε.
Τό ἀπόγευμα προφασίστηκα ὅτι πάω μία βόλτα μέ τό ποδήλατο. Ἔκρυψα τό περιοδικό κάτω ἀπό τό μπουφάν μου καί πῆγα σέ μία διπλανή οἰκοδομῆ, γιά νά τό ξεφυλλίσω. Τό αἴσθημα πού μου προκάλεσε τότε τό γυναικεῖο σῶμα, ὁλόγυμνο, ἦταν κάτι τόσο ἔντονο, πού σχεδόν μέ τρόμαξε. Μία γκόμενα πού πόζαρε στίς πίσω σελίδες μου ἔκανε τή μεγαλύτερη ἐντύπωση: Ἡ Νάντια.
Γιά τήν ἀκρίβεια, τά βυζιά τῆς Νάντιας.
Τά βυζιά τῆς Νάντιας δέν ἦταν αὐτό πού λέμε μεγάλα. Ἦταν ὅμως τέλεια ἀπό ἄποψη σχήματος. Δέν ἤθελα μόνο νά τά πιάσω. Οὔτε μόνο νά τά πιπιλίσω. Ἤθελα νά τά κάνω δικά μου. Νά τῆς τά κόψω ἄν γίνεται καί νά τά ἔχω συνεχῶς μαζί μου.
Δέν μ’ ἐνοίαζε γιά τήν ὑπόλοιπη. Τό ὑπόλοιπο σῶμα τῆς ἦταν ἁπλά ἕνας ὡραιότατος καμβάς πάνω στόν ὁποῖο ζωγραφίστηκαν τά βυζιά της.
Αὐτή εἶναι καί μία μεγάλη διαφορά τῆς πορνογραφίας ἀπό τόν ἐρωτισμό. Στό «πορνογραφικό» πήδημα μπορεῖς ἁπλά νά ἐπικεντρώσεις σέ ἕνα σημεῖο τοῦ σώματος τοῦ ἄλλου καί νά ἐρεθίζεσαι μόνο ἀπό αὐτό. Μπορεῖς νά πηδᾶς ἕναν ὡραῖο κῶλο, δυό ὡραῖα βυζιά, δυό ὡραῖα πόδια.
Στόν ἔρωτα, πηδᾶς- ἐρωτοτροπεῖς μέ τό σύνολο.
Ἡ ἀναλογία αὐτή μπορεῖ νά ἐφαρμοστεῖ καί στίς σχέσεις. Οἱ σχεσοπορνοστάρ ἐπικεντρώνονται σέ ἕνα μόνο σημεῖο τοῦ συντρόφου τους, π.χ εἶναι εὐγενικός, ἔχει πολλά φράγκα κ.λπ. κ.λπ. Αὐτό ἀρκεῖ γιά νά τούς κρατήσει. Ὁ ὑπόλοιπος ἀγνοεῖται.

Χθές τό βράδυ τήν συνάντησα. Ἐρωτοτρόπησα μέ τό σύνολό της. Δέν ἤθελε πάλι χρήματα.

Εἶναι εὐτυχισμένη καί λέει ὅτι ἔχει ὅσα χρειάζεται καί τῆς εἶναι ἀρκετά. Προσπαθῶ νά τῆς μάθω ἑλληνικά, ἀλλά εἶναι ἀκατάδεκτη μαθήσεως. Ξέρει ἐλάχιστα μιμούμενη τήν ὑπηρεσία « Κοπέλα στό ντομάτιο» καί κάτι τέτοια. Ζῶ στά ὅρια παραφροσύνης Λαμβάνω τοῖς μετρητοῖς εἰς βαθμὸν ἐπιβλαβὴν διὰ τὴν ὑγείαν μου τὰς γυνὰς καὶ τα συναισθήματα.

ΥΓ Ἔχω κατέστη το παρόν νήμα, καθρέπτην τὴς βορβορώδους ψυχοσυνθέσεὼς μου, ὡς προκύπτει ἐκ τῶν ούδεμίαν ἀλληλουχία ὑποστάντων ἀναρτήσεὼν μου.

Ζητώ συγγνώμη.

 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Ὁ ἥλιος τῆς ἐρήμου ἀμείλικτος, ὅπως πάντα. Ἡ παρέα τῶν τεσσάρων ἀντρῶν εἶχε ἤδη περάσει πάνω ἀπό ὀχτώ ὧρες ὁδηγώντας μέ προορισμό τό Ἔλ-Μπικουτί. Τό μόνο πού ἀκουγόταν ἦταν ἡ μηχανή τοῦ τζίπ καί ὁ σιγανός ἄνεμος, σάν ζεστή ἀνάσα, σάν πανάρχαιος ψίθυρος πού τούς θύμιζε ὅτι ἡ διαδρομή πού διάλεξαν ἦταν ἀπό τίς πιό δύσκολες πού εἶχαν χαραχτεῖ ποτέ.

«Ἐπιμένω πώς κάναμε λάθος», εἶπε ὁ Κωλό - γερός. «Δέν ἔπρεπε νά ἔρθουμε ἀπό δῶ». Κατά βάθος, μισοῦσε τά ταξίδια. Ἴσως γιατί δούλευε μέ τρεῖς κι’ ἑξήντα σέ ταξιδιωτικό γραφεῖο.

«Κόψε τή γκρίνια ρέ. Καλύτερα ἀπό ἐδῶ. Εἶναι ὁ μόνος τρόπος γιά νά ἀποφύγουμε τά καραβάνια τῶν ληστῶν», εἶπε ὁ Blizardeye.

Ὁ Ὠρίων ἔβγαλε ἀπό ἕνα μαῦρο βαλιτσάκι ἕνα λάπτοπ. Συνδέθηκε στό ἴντερνετ καί μπῆκε στό bourdela.com. «Ἀπ’ ὅ,τι βλέπω, μία χαρά πᾶμε. Τή διαδρομή τήν ἔχουν κάνει ἀρκετοί καί λένε ὅτι εἶναι ὄντως ἡ καλύτερη. Κανένα πρόβλημα».

Οἱ ἄλλοι δυό φίλοι δέν εἶπαν τίποτα. Ὄχι γιατί δέν εἶχαν κάτι νά ποῦν, ἀλλά γιατί κοιμόντουσαν. Ξαφνικά, ἐμφανίστηκε ἀκριβῶς μπροστά τούς ἕνας τύπος ὁ amjik ,μέ στολή δύτη. Μέ μάσκα, ἀναπνευστήρα, μπουκάλες. Ἔσταζε νερό. Σταμάτησαν, ἔκπληκτοι, τό τζίπ. «Σᾶς παρακαλῶ βοηθῆστε μέ», φώναξε ὁ βρεγμένος δύτης.

Τόν πῆραν μαζί τους. Τό τελευταῖο πράγμα πού περίμεναν νά συναντήσουν ἦταν αὐτό. «Τί ἔγινε; Πῶς βρέθηκες ἐδῶ. Ποῦ τό βρῆκες τό νερό;», τόν ρώτησαν.

«Θά σᾶς ἐξηγήσω. Νά βγάλω μόνο αὐτή τήν κωλοστολή».

Καί τούς ἐξήγησε…
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21


«Σέ γουστάρω».

«Ἐγώ πιό πολύ μωρό μου».

«Ὄχι. Ἐγώ πιό πολύ».

«ΕΓΩ πιό πολύ».

«ΠΑΨΕ. Ἐγώ πιό πολύ».

«Ἄν μέ γουστάρεις πράγματι πιό πολύ ἀπ’ ὅτι ἐγώ, πού σέ γουστάρω πάρα πολύ, παραδέξου ὅτι ΕΓΩ σέ γουστάρω πιό πολύ».

«Νά παραδεχτῶ ὅτι μέ γουστάρεις πιό πολύ ἀπ’ ὅτι ἐγώ γιά ν’ ἀποδείξω ὅτι σέ γουστάρω πιό πολύ ἀπ’ ὅτι ἐσύ;»

«Ναί».

«Ἐντάξει Γιωτούλα, τό παραδέχομαι».

«Ὡραία. Τώρα εἴμαστε δυό ἄνθρωποι πού ὁ ἕνας γουστάρει πιό πολύ τόν ἄλλον ἀπ’ ὅτι ὁ ἄλλος τόν ἕναν».

«Μία χαρά μας βρίσκω. Ἔχεις ἄλλο μαῦρο;».

«Ὄχι ρέ Ἀνατόλι. Τό ἤπιαμε ὅλο».

«Ἄν παντρευτῶ ποτέ δέν θά φορέσω βέρα».

«Ἔ σιγά. Ἐκεῖ κολλᾶς;»

«Ναί, ἐκεῖ κολλάω».

«Ἐντάξει, φόρα ἕνα καπέλο τότε».

«Καπέλο;»

«Ναί, καπέλο».

«Ὅ,τι νά ‘ναί καπέλο;»

«Χμμ… τί θά ἔλεγες γιά ἕνα ἡμίψηλο;»

«Καί ἡ νύφη τό ἴδιο;».

«Φυσικά».

«Οἱ βέρες χάνονται συνέχεια. Τό καπέλο τό χάνεις πιό δύσκολα. Νά ἕνα πλεονέκτημα».

«Καί βγαίνει καί πιό εὔκολα ἄν θές νά πλύνεις τά πιάτα».

«Ὅλα τά λεφτά τό γαμήλιο καπέλο».

«Βγάζεις καί λαγουδάκι ἀπό μέσα».

«Ἔ, τό ξεφτίλισες. Τί λαγουδάκι…».

«Λαγουδάκι. Ὅλα τά ζευγάρια τί νομίζεις ὅτι κάνουν;»

«Τί;»

«Βγάζουν λαγουδάκια ἀπό ἀνύπαρκτα καπέλα. Ταχυδακτυλουργία εἶναι οἱ σχέσεις κοῦκλε. Τί νόμιζες. Βγάζεις τό λαγουδάκι, συνεχίζεις. Δέν βγάζεις τό λαγουδάκι, χωρίζεις. Ἀπέτυχες. Ἐκτός κι’ ἄν βλέπεις λαγουδάκια ἐκεῖ πού δέν ὑπάρχουν…».

Δυό μῆνες ἀφότου χωρίσαμε καί ἀφοῦ εἶχα κόψει καί τά ἠλίθια τηλεφωνήματα ἡ Γιώτα μου ἔστειλε ἕνα μέιλ. Ἔγραφε μόνο: «Δέν φταῖς ἐσύ. Ἁπλά δέν μοῦ ἔβγαινε τό λαγουδάκι».

Γυναῖκες.


Τό κεφάλι μου πήγαινε νά σπάσει. Εἶχαν συμβεῖ τόσα πολλά σέ τόση λίγη ὥρα πού δέν ἤξερα τί νά πρωτοσκεφτῶ. Προτίμησα νά σκεφτῶ μία κορομηλιά πού ἀνεβαίναμε μικροί. Γιά νά κόψουμε κορόμηλα. Ὅποιος ἔκοβε τά περισσότερα ἦταν καί ὁ πιό μάγκας. Εἶδα ὅτι εἶχε σκαρφαλώσει πάνω τῆς ἕνα λαγουδάκι καί ἔτρωγε τά κορόμηλά μου.

Γιώτα, νάτο τό λαγουδάκι σου. Τό βρῆκα. Πές του νά σταματήσει να τρώει τα κορόμηλα μου.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
Απόδειξη αποτελεί και ότι έχουν ψηφίσει 8 ότι ο κος Bliz ψάχνει για γκόμενα ενώ όλοι γνωρίζουμε ότι ο κος Bliz έχει μπουχτίσει από γκόμενες.
Καταγγέλλω το λόγο σας ως σιωνιστική σπεκουλα και μέρος της διεθνούς συνωμοσίας διά την ανατροπήν του Νηματοθετου.

Δηλώ ευθαρσώς ότι το μόνο από το οποίο έχω μπουχτισει είναι οι θηλυκοί κώνωπες κατά την διάρκεια του θέρους.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
Οκ. Μπλιζαρντ είναι χρόνια με τη συγκεκριμένη κυρία, και νοιώθει πλέον σαν να μην έχει δεσμό.. θέλει την συγκίνηση της νέας κατάστασης..
Ευτυχώς για αυτόν που δεν προτίμησε ξαναζεσταμενες σούπες
Ξέρετε όμως πόση οδύνη υπάρχει ανάμεσα στο πρέπει και στο θέλω;;;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.739
Κριτικές
36
Like
35.559
Πόντοι
18.565
Καταγγέλλω το λόγο σας ως σιωνιστική σπεκουλα και μέρος της διεθνούς συνωμοσίας διά την ανατροπήν του Νηματοθετου.

Δηλώ ευθαρσώς ότι το μόνο από το οποίο έχω μπουχτισει είναι οι θηλυκοί κώνωπες κατά την διάρκεια του θέρους.
Να φροντίσετε να έχετε πάντα μαζί σας μια γλυκοαιματη παρουσία, ώστε οι κωνωπες να προτιμούν αυτήν.

Καλημέρα.
:boobies: 17,5/26 φευ.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
Να φροντίσετε να έχετε πάντα μαζί σας μια γλυκοαιματη παρουσία, ώστε οι κωνωπες να προτιμούν αυτήν.

Καλημέρα.
:boobies: 17,5/26 φευ.
Και έτσι ακόμη συνεχίζω να αποτελώ την αποκλειστική προτίμηση των θηλυκών κωνωπων...
Φευ εις τα ορθά μαθηματικά.
17,5/23
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
Αυτή 101%

Δεν υπάρχει "εάν" υπάρχει ΜΟΝΟ "πόσο" .

Οτι και όνομα

Για τις τραγουδιάρες, παρουσιάστριες και σταρλετς, πρώτα έπρεπε να έχεις κονέ, τώρα ......... :

"
Για κρατήσεις και εκδηλώσεις , booking τηλ χχχχχχχχχχχ email xxxxxxxxxχχχχ
- < Καλησπέρα σας, θα ήθελα να σας κλείσω για μία εκδήλωση
-> περί τίνος πρόκειται?
-< είναι μία εκδήλωση κατ ιδίαν
-> δηλαδή? μπορείτε να μου εξηγήσετε?
-< Συνοδεία σε δείπνο
-> Που βρίσκεται η εκδήλωση, το δείπνο
-< όπου σας αρέσει είναι για τους 2 μας, με την κατάλληλη αμοιβή, δώρο
-> Γνωριζόμαστε?
-< Instagram xxxxxxxx
"

Διάλογος 100% αληθής, τα υπόλοιπα με 1-2 ντρίπλες στο δείπνο το γκολ είναι σίγουρο. Επιλέξτε roof-top restaurant σε 5***** και κλείστε δωμάτιο από κάτω. Πετάξτε μια μαλακία στυλ " έχω πάντα 1 δωμάτιο κλεισμένο στα ξενοδοχεία που συνεργάζομαι γιατί μετα το φαγητό βαραίνω" . Το 60% γουστάρει να πηδηχτεί ΠΡΙΝ το φαγητό μην τον πάρουν από πίσω και γίνει κανένα ατύχημα.

Υπάρχει τεράστια έλλειψη χρόνου για να είμαι συστηματικός στο προσφιλές μου πεολιλιπούτειο νήμα, σας διαβάζω και ευθυμώ, θα συμμετέχω αγαπητοί μου γεροξούρες όσο το δυνατόν...
Δροσερή βροχή ο λόγος σας στα χείλη του διψασμένου ταξιδευτή στην έρημο, κύριε!!!

Πολύτιμες οι συμβουλές σας!!!

Αναμένουμε, μετά χαράς, νέες και πολυπληθέστερες παρεμβάσεις σας στις εργασίες του Νήματος!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.739
Κριτικές
36
Like
35.559
Πόντοι
18.565
Και έτσι ακόμη συνεχίζω να αποτελώ την αποκλειστική προτίμηση των θηλυκών κωνωπων...
Φευ εις τα ορθά μαθηματικά.
17,5/23
Δεν ξέρω αν έχω το σημάδι του "μαλακοκαβλη" στο μέτωπο, εχθές αναγκάστηκα να πω τα μύρια όσα ψέματα στην γουτσου -γουτσου, για να μπορέσω να την ξεφορτωθώ, μέχρι και τον Ταρίφα πήρα τηλ. σε βιντεοκλήση για να τεκμηριώσω τα ψέματα μου, δεδομένου ότι ο φίλος που είναι εδώ εκείνη την ώρα συνουσιαζοταν και δεν σήκωνε το τηλ., φυσικά μιλάγαμε στα Ελληνικά και της έκανα την μετάφραση κατά το δοκούν συμφέρον μου. Τέλος πάντων, κατάφερα σήμερα το πρωί και την έδιωξα, ισχυριζόμενος ότι αν ερχόταν σήμερα το βράδυ στο αεροδρόμιο να με αποχαιρετήσει, όπως αυτή επέμενε, αυτό το θεωρούμε γρουσουζιά στην πατρίδα μας, και δεν θα ξαναανταμωναμε.
Φευ είς τό ψέμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom