Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
5
Like
7.552
Πόντοι
1.336
Κάνουμε το λάθος να συγχέουμε τον ηθοποιό με το ρόλο του. Οι ηθοποιοί δεν βιώνουν τους ρόλους τους, αλλιώς θα κατέληγαν ψυχασθενεις. Ίσως στην αρχή της καριέρας των, αλλά γρήγορα μαθαίνουν τεχνικές κλπ.
Τα πράγματα είναι έτσι και είναι καλό που είναι έτσι
ακριβως ετσι ειναι αγαπητε ...
Παιζουν πολυ καλα ενα ρολο
Πολλες φορές κοντρα ρολο ...
Ειναι δυσκολο να παραμεινεις σε αυτο το θεατρο ( πολλες το ριχνουν στα ναρκωτικα και στο ποτο )
πολλες πιστευουν τα παραμυθια ( θεα ..εισαι η μια ..η μοναδικη )
Και αν φυγουν ...αργουν λιγο να καταλαβουν οτι αυτη η τσαντα δεν ειναι πια 2 ραντεβου αλλα 3 βδομαδες δουλεια
Θελει πολυ δυναμη ...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.678
Κριτικές
36
Like
35.362
Πόντοι
18.565
Και σε κάθε περίπτωση δεν είμαι οπαδός του κουλουρίου ...
Της πρωκτολειχίας όμως ... ΝΑΙ!!!
Ουτε και εγω ειμαι ιδιαιτερα. Πλεον. Περισσοτερο οπαδος της οπτικης απολαυσης των γυναικειων οπισθιων ειμαι, ειδικα οταν ειναι αναρτημενα σε ψηλοτακουνες γοβες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Αν είναι Θεσσαλονίκης δεν θα λέγαμε οχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δι αμφότερα
xaxaxaxaxxaxaxaxa!
Καλό!
Βεβαίως το βρώσιμο κουλούρι δεν είναι ίδιο από μαγαζί σε μαγαζί εδώ σ΄ αυτή την πόλη. Υπάρχουν πια πολλά είδη και διαφορετικές γεύσεις.
Μου αρέσει πολύ. Είναι ελαφρύ -θερμιδικά- σνακ. Συνήθως κολυμπώ στις 3:30 το μεσημέρι και όταν είναι να πάω κολυμβητήριο η δίαιτά μου είναι η εξής: Ένα ποτήρι γάλα νωρίς το πρωί. Μία μπανάνα κατά τις 9 το πρωί. Δύο κουλούρια στις 11 π.μ.
Μετά το κολυμβητήριο μία κουταλιά μέλι.
Αν έρθετε εδώ και θελήσετε να φάτε πραγματικά καλό κουλούρι, θα σας συμβουλεύσω σχετικά.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
5
Like
7.552
Πόντοι
1.336
Ουτε και εγω ειμαι ιδιαιτερα. Πλεον. Περισσοτερο οπαδος της οπτικης απολαυσης των γυναικειων οπισθιων ειμαι, ειδικα οταν ειναι αναρτημενα σε ψηλοτακουνες γοβες.
Γοβες ..το απολυτο φετιχ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.678
Κριτικές
36
Like
35.362
Πόντοι
18.565
ακριβως ετσι ειναι αγαπητε ...
Παιζουν πολυ καλα ενα ρολο
Πολλες φορές κοντρα ρολο ...
Ειναι δυσκολο να παραμεινεις σε αυτο το θεατρο ( πολλες το ριχνουν στα ναρκωτικα και στο ποτο )
πολλες πιστευουν τα παραμυθια ( θεα ..εισαι η μια ..η μοναδικη )
Και αν φυγουν ...αργουν λιγο να καταλαβουν οτι αυτη η τσαντα δεν ειναι πια 2 ραντεβου αλλα 3 βδομαδες δουλεια
Θελει πολυ δυναμη ...
Και καποιες, αρκετες, βρισκουν παρηγορια στην αγκαλια μιας αλλης γυναικας. Και γι αυτο ευθυνεται η αυμπεριφορα καποιων, που δεν εχουν μαθει να τις βλεπουν με σεβασμο, σαν ανθρωπους.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
ακριβως ετσι ειναι αγαπητε ...
Παιζουν πολυ καλα ενα ρολο
Πολλες φορές κοντρα ρολο ...
Ειναι δυσκολο να παραμεινεις σε αυτο το θεατρο ( πολλες το ριχνουν στα ναρκωτικα και στο ποτο )
πολλες πιστευουν τα παραμυθια ( θεα ..εισαι η μια ..η μοναδικη )
Και αν φυγουν ...αργουν λιγο να καταλαβουν οτι αυτη η τσαντα δεν ειναι πια 2 ραντεβου αλλα 3 βδομαδες δουλεια
Θελει πολυ δυναμη ...
Έτσι είναι και γι΄ αυτό η Μ όταν σταμάτησε έφυγε από Αθήνα, ήρθε εδώ μαζί με την κόρη της και έκοψε κάθε επαφή της με Αθήνα.
Άλλαξε κινητό και διατηρεί επαφή μόνο με δύο άλλες Ρωσίδες. Η μία είναι παντρεμένη στο Ηράκλειο σήμερα και η άλλη είναι στην Γερμανία.
Η Μ έχει κόψει το κάπνισμα. Δεν πίνει ούτε σταγόνα και κατάφερε να μείνει μακριά από ναρκωτικά.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
5
Like
7.552
Πόντοι
1.336
Έτσι είναι και γι΄ αυτό η Μ όταν σταμάτησε έφυγε από Αθήνα, ήρθε εδώ μαζί με την κόρη της και έκοψε κάθε επαφή της με Αθήνα.
Άλλαξε κινητό και διατηρεί επαφή μόνο με δύο άλλες Ρωσίδες. Η μία είναι παντρεμένη στο Ηράκλειο σήμερα και η άλλη είναι στην Γερμανία.
Η Μ έχει κόψει το κάπνισμα. Δεν πίνει ούτε σταγόνα και κατάφερε να μείνει μακριά από ναρκωτικά.
Φιλτατε ομολογω οτι πλεον θαυμαζω ορισμενες απο αυτες τις κυριες
παντα της σεβομουν αλλα τα τελευταια χρονια που μπηκα λιγο πιο βαθεια στον ψυχικο τους κοσμο ....ειλικρινα τις θευμαζω
Και βασικα ειναι τιτλος τιμης να σε εχει διαλεξει μια τετοια γυναικα να σε εχει διπλα της
Αν σκεφτει κανεις οτι δεν υπαρχει μαλακια για μαλακια που να μην εχει ακουσει ...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Φιλτατε ομολογω οτι πλεον θαυμαζω ορισμενες απο αυτες τις κυριες
παντα της σεβομουν αλλα τα τελευταια χρονια που μπηκα λιγο πιο βαθεια στον ψυχικο τους κοσμο ....ειλικρινα τις θευμαζω
Και βασικα ειναι τιτλος τιμης να σε εχει διαλεξει μια τετοια γυναικα να σε εχει διπλα της
Αν σκεφτει κανεις οτι δεν υπαρχει μαλακια για μαλακια που να μην εχει ακουσει ...
Λοιπόν ...
Να τα πούμε όλα;;;
Ποιος μας διαβάζει άλλωστε;;;
Να προβώ εις κατάθεσιν ψυχής;;;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Όταν πρωτοείδα την Μ και την γνώρισα ειλικρινά έπεσα ξερός.
Δεν μπορούσα να φανταστώ τόση ομορφιά τόσο απλόχερα συγκεντρωμένη σε μία γυναίκα. Είναι η κλασσική περίπτωση του <you can look, but you better not touch>. Superb and fragile beauty.
Την απέφευγα για πολύ καιρό. Την φοβόμουν. Ότι θα με διαλύσει, ότι θα με εκμεταλλευτεί, ότι ... ότι ...
Αυτή όμως επέμενε και συνέχεια έβρισκε ευκαιρίες ή δημιουργούσε ευκαιρίες είτε για να βρισκόμαστε είτε για να επικοινωνούμε ...
Το συζήτησα τότε με τον αδελφό μου και τον κ. Vlandis 4.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Ο αδελφός μου μου είπε: Πάνε εφόσον μπορείς να κρατηθείς και δεν την καψουρευτείς. Αν την καψουρευτείς, την πάτησες άγρια φίλε μου.
Ο κ. Vlandis4 την είχε γνωρίσει ως εργαζομένη. Είχε πάει μαζί της μέσα στα χρόνια της εργασίας της τουλάχιστον 10 φορές. Εκείνη την εποχή ήταν 300/ώρα.
Μου λέει: Θα είσαι ηλίθιος αν το κάνεις. Διανοείσαι το μέλλον σου με μία γυναίκα που την έχει πηδήξει όλος ο αρσενικός πληθυσμός της Αθήνας;;; Φύγε μακριά. Θα φας κέρατο την αμέσως επόμενη μέρα που θα τα φτιάξεις μαζί της.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Εκείνη την εποχή σύχναζε στο νήμα μας μία Ελληνίδα εργαζομένη, με την οποία είχα βέβαια συνευρεθεί πλην όμως μετά αναπτύξαμε φιλικές σχέσεις.
Όταν ήταν εδώ, πίναμε καφέ και γενικά τα λέγαμε. Αυτή μου έλεγε τα δικά της και εγώ της έλεγα τα δικά μου.
Όταν της το είπα, μου ζήτησε να δει φωτογραφίες της. Είδε και παραδέχθηκε ότι η Μ είναι απίθανα όμορφη.
Την ρώτησα τι σκατά θέλει αυτό το πλάσμα από εμένα.
Η απάντησή της ήταν:
Αυτό που θέλουν όλες. Να την πηδάει μόνο ένας άντρας.
Πιστεύεις ότι θα παραμείνει πιστή στην σχέση μας, την ρώτησα;
Αν δεν έχει μπλεξίματα με ναρκωτικά και ποτό, σίγουρα. Λίγες από εμάς μπορούν να ονειρευτούν έναν άντρα με το δικό σου κοινωνικό και επαγγελματικό status.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
5
Like
7.552
Πόντοι
1.336
Εκείνη την εποχή σύχναζε στο νήμα μας μία Ελληνίδα εργαζομένη, με την οποία είχα βέβαια συνευρεθεί πλην όμως μετά αναπτύξαμε φιλικές σχέσεις.
Όταν ήταν εδώ, πίναμε καφέ και γενικά τα λέγαμε. Αυτή μου έλεγε τα δικά της και εγώ της έλεγα τα δικά μου.
Όταν της το είπα, μου ζήτησε να δει φωτογραφίες της. Είδε και παραδέχθηκε ότι η Μ είναι απίθανα όμορφη.
Την ρώτησα τι σκατά θέλει αυτό το πλάσμα από εμένα.
Η απάντησή της ήταν:
Αυτό που θέλουν όλες. Να την πηδάει μόνο ένας άντρας.
Πιστεύεις ότι θα παραμείνει πιστή στην σχέση μας, την ρώτησα;
Αν δεν έχει μπλεξίματα με ναρκωτικά και ποτό, σίγουρα. Λίγες από εμάς μπορούν να ονειρευτούν έναν άντρα με το δικό σου κοινωνικό και επαγγελματικό status.
Οταν εκανα την ιδια ερωτηση στην Ι μου απαντησε
Μαλλον δε ξερεις τι κυκλοφορει εκει εξω απο "αντρες "
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Την συνέχεια την ξέρετε ...
Είμαι μαζί της. Παραμένει πολύ όμορφη και συνεχίζει να προσέχει την δίαιτά της και τον εαυτό της.
Όλη μέρα σκάβει και θερίζει στον κήπο της. Έχει ένα άλογο και κάνει ιππασία στους αγρούς γύρω από την αγροικία της. Ακούει ρώσικη μουσική. Ενοχλείται με το δικό μου σκληρό ροκ αλλά πάντα με ακολουθεί. Με συμβουλεύει όταν της ζητώ συμβουλή και δεν με έχει κάνει ποτέ να ζηλέψω. Την κοιτούν στο δρόμο και στα μαγαζιά. Αυτή δεν έχει κοιτάξει ποτέ δεξιά ή αριστερά.
Δεν είναι καθόλου απαιτητική ή γκρινιάρα. Στέκεται δίπλα μου όταν την χρειάζομαι.
Εν ολίγοις ... και όπως έχει αποδειχθεί ... ειδικά φέτος ...
Εγώ είμαι ο ηλίθιος και ο αθεράπευτα ΜΑΛΑΚΑΣ!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.374
Κριτικές
40
Like
19.138
Πόντοι
26.096
Το Νήμα της Αληθείας!
Το Νήμα της Ειλικρινείας!

:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom