Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586
Είσθε ευπρόσδεκτος, κύριε!
Δύνασθε να αναρτάτε όποτε θέλετε και ουχί μόνο φωτογραφίας υψηλής αισθητικής.
Ρε ..κανονισε να ξερασουμε με τις υψηλης αισθητικης φωτογραφιες ...
Αιντε ..βρηκε ο γυφτος τη γενια του και αναγαλιασε η καρδια του
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Ρε ..κανονισε να ξερασουμε με τις υψηλης αισθητικης φωτογραφιες ...
Αιντε ..βρηκε ο γυφτος τη γενια του και αναγαλιασε η καρδια του
Όταν ανακαλύψετε την αισθητικήν, ελάτε να το συζητήσουμε.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586
Όταν ανακαλύψετε την αισθητικήν, ελάτε να το συζητήσουμε.
Δηλαδη τωρα εσυ τι θες να μας πεις
Οτι αναμεσα στα σαπια κρεατα που μας ανεβαζεις και την "δεν υπαρχει μαναρι" θα προτιμουσες τα σαπια κρεατα ?
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Δηλαδη τωρα εσυ τι θες να μας πεις
Οτι αναμεσα στα σαπια κρεατα που μας ανεβαζεις και την "δεν υπαρχει μαναρι" θα προτιμουσες τα σαπια κρεατα ?
Χμμμ
Ας μην υπερβάλλουμε, κύριε ... Άλλωστε οι όρχεις μου κινδυνεύουν να γίνουν γατοτροφή ... Φευ!
Η Μ είναι υπεράνω κριτικής διά την ηλικίαν της.
Εις την επομένην επίσκεψή μου εις Αθήνας θα έχετε την δυνατότητα να την γνωρίσετε. Ο αδελφός μου ήδη την γνωρίζει εκ του σύνεγγυς. Ο κ. κωλο-γερος θα την γνωρίσει. Προσκαλείσθε και Υμείς.
Εις κάθε περίπτωσιν ορθοτάτη η παρέμβασίς σας και σας ευχαριστώ.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586
Χμμμ
Ας μην υπερβάλλουμε, κύριε ... Άλλωστε οι όρχεις μου κινδυνεύουν να γίνουν γατοτροφή ... Φευ!
Η Μ είναι υπεράνω κριτικής διά την ηλικίαν της.
Εις την επομένην επίσκεψή μου εις Αθήνας θα έχετε την δυνατότητα να την γνωρίσετε. Ο αδελφός μου ήδη την γνωρίζει εκ του σύνεγγυς. Ο κ. κωλο-γερος θα την γνωρίσει. Προσκαλείσθε και Υμείς.
Εις κάθε περίπτωσιν ορθοτάτη η παρέμβασίς σας και σας ευχαριστώ.
δεν φοβαστε μην τυχον με ερωτευθει και σας εγκαταλειψει ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.757
Κριτικές
36
Like
35.611
Πόντοι
18.565
Δηλώ συγκεκινημένος, κύριε επί τη αναρτήσει σας!
Τέλος εποχής, λοιπόν;;;;
Ταξίδια μετά βαλίτσας [Εισαγγελέας;;;] δεν λογίζονται ως ταξίδια. Λογίζονται ως υποχρεωτική διεκπεραίωση.
Φευ, κύριε και πάλι φευ!
Όταν έλθω εις τας αγαπημένας Αθήνας, θα συναντηθώμεν ομού μετά του αδελφού μου, ίνα αναπολήσωμεν ομού τα περασμένα μεγαλεία ...
Δεν ξέρω αν ενθυμήσθε, στην μοναδική ολιγόλεπτη συνάντηση μας, που είχαμε προ ολίγων ετών, είχαμε καταλήξει στο συμπέρασμα, ότι από αυτό το μαρτύριο, της αναζήτησης αδοιου, θα γλυτώσουμε μόνο όταν κλείσουμε για πάντα τα μάτια μας. Και αυτό, φοβάμαι πολύ, υπό προϋποθέσεις.:confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Δεν ξέρω αν ενθυμήσθε, στην μοναδική ολιγόλεπτη συνάντηση μας, που είχαμε προ ολίγων ετών, είχαμε καταλήξει στο συμπέρασμα, ότι από αυτό το μαρτύριο, της αναζήτησης αδοιου, θα γλυτώσουμε μόνο όταν κλείσουμε για πάντα τα μάτια μας. Και αυτό, φοβάμαι πολύ, υπό προϋποθέσεις.:confused:
Η συνάντησίς μας εις καφετέριαν επί της οδού Πειραιώς [κάθοδος] δεν ήτο ολιγόλεπτος.
Είπαμε πολλά και πάντα με ειλικρίνεια.
Προ ολίγου συνωμίλησα για 2η φορά με τον αδελφό μου.
Εις την επομένην κάθοδόν μου εις Αθήνας, θα σας προσκαλέσω εις συνάντησιν και θα είναι παρούσα και η Μ. Θα δούμε τι θα της πούμε για το πως έχουμε γνωριστεί ... Φευ!
Μην ξεχνάτε ότι επί 17 έτη 'εργάστηκε' εις Αθήνας ... Πιάνει πουλιά εις τον αέραν ...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.757
Κριτικές
36
Like
35.611
Πόντοι
18.565
Η συνάντησίς μας εις καφετέριαν επί της οδού Πειραιώς [κάθοδος] δεν ήτο ολιγόλεπτος.
Είπαμε πολλά και πάντα με ειλικρίνεια.
Προ ολίγου συνωμίλησα για 2η φορά με τον αδελφό μου.
Εις την επομένην κάθοδόν μου εις Αθήνας, θα σας προσκαλέσω εις συνάντησιν και θα είναι παρούσα και η Μ. Θα δούμε τι θα της πούμε για το πως έχουμε γνωριστεί ... Φευ!
Μην ξεχνάτε ότι επί 17 έτη 'εργάστηκε' εις Αθήνας ... Πιάνει πουλιά εις τον αέραν ...
Μια διόρθωση μόνο. Ήταν σε καφετέρια επί της Συγγρού. Όσο για το πώς γνωριστήκαμε, νομίζω ότι γνωρίζετε ότι ο αδελφός σας είναι γνώριμος της οικογένειας μου, από την οποίαν χαίρει εκτίμησης.. Όταν ο εισαγγελέας με ερωτησε από που τον γνώρισα, είπα ότι τον γνώρισα μέσω της ιστοσελίδας για ταξίδια στην Ταυλανδη και συγκεκριμένα μέσω του thai gr.
Κάτι τέτοιο μπορούμε να πούμε και στην Μ.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Μια διόρθωση μόνο. Ήταν σε καφετέρια επί της Συγγρού. Όσο για το πώς γνωριστήκαμε, νομίζω ότι γνωρίζετε ότι ο αδελφός σας είναι γνώριμος της οικογένειας μου, από την οποίαν χαίρει εκτίμησης.. Όταν ο εισαγγελέας με ερωτησε από που τον γνώρισα, είπα ότι τον γνώρισα μέσω της ιστοσελίδας για ταξίδια στην Ταυλανδη και συγκεκριμένα μέσω του thai gr.
Κάτι τέτοιο μπορούμε να πούμε και στην Μ.
Νομίζω ότι ήτο επί της Πειραιώς.. Κοντά στην Πάντειο και πριν από το Γκάζι αλλά εις κάθε περίπτωσιν αυτό δεν είναι το σημαντικόν ...
Πίπτω εις το δάπεδον εκ του γέλωτος...! Γνωρίσατε τον αδελφό μου από ιστοσελίδα thai.gr;;;;;;
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....
Και θεωρείτε ότι εάν είπω της Μ ότι σας γνώρισα από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα, θα το χάψει;;; ΄Οταν ουδέποτε έχω ταξιδεύσει μετά της Μ προς ΝΑ Ασίαν;
Φευ, κύριε. Θα εύρωμεν καλυτέραν δικαιολογίαν.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Το fb είναι γέννημα του Εωσφόρου, κύριε και ως εκ τούτου απέχω.
Υ.Γ. Δεν διατηρώ social media επειδή αυτά δύνανται να προδώσουν την πτωχήν ερωτικήν δραστηριότητάν μου.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586
Νομίζω ότι ήτο επί της Πειραιώς.. Κοντά στην Πάντειο και πριν από το Γκάζι αλλά εις κάθε περίπτωσιν αυτό δεν είναι το σημαντικόν ...
Πίπτω εις το δάπεδον εκ του γέλωτος...! Γνωρίσατε τον αδελφό μου από ιστοσελίδα thai.gr;;;;;;
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....
Και θεωρείτε ότι εάν είπω της Μ ότι σας γνώρισα από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα, θα το χάψει;;; ΄Οταν ουδέποτε έχω ταξιδεύσει μετά της Μ προς ΝΑ Ασίαν;
Φευ, κύριε. Θα εύρωμεν καλυτέραν δικαιολογίαν.
Καλα ειστε παντελως ασχετος ...η Παντειος ειναι επι της Λεωφ .Συγγρου .
Τεσπα θα της πειτε οτι εχουμε κοινες γνωστες τρυφερες υπαρξεις
Εγω ο γειτονας και η Ταριφας θα πουμε οτι ειμαστε γειτονες και πεζαμε μικροι μπαλα στο ιδιο χωραφι ( με το κωλογερο ειναι πολυ πιθανον )
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Το fb είναι γέννημα του Εωσφόρου, κύριε και ως εκ τούτου απέχω.
Υ.Γ. Δεν διατηρώ social media επειδή αυτά δύνανται να προδώσουν την πτωχήν ερωτικήν δραστηριότητάν μου.
Τοτε δεν μπορείς να δεις το περιεχόμενο
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Καλα ειστε παντελως ασχετος ...η Παντειος ειναι επι της Λεωφ .Συγγρου .
Τεσπα θα της πειτε οτι εχουμε κοινες γνωστες τρυφερες υπαρξεις
Εγω ο γειτονας και η Ταριφας θα πουμε οτι ειμαστε γειτονες και πεζαμε μικροι μπαλα στο ιδιο χωραφι ( με το κωλογερο ειναι πολυ πιθανον )
Ναι, είμαι άσχετος εις τα των Αθηνών επειδή κυρίως σπανίως εξέρχομαι εκ του πολυτελεστάτου ξενοδοχείου ένθα εκτελώ τας επαγγελματικάς υποχρεώσεις μου και εις την συνέχειαν ξεκουράζομαι.
Τεσπα όμως.
Τώρα εάν θέλετε να ομιλήσωμεν σοβαρώς, θα πρέπει να εύρωμεν καλυτέραν κάλυψιν ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τωτε δεν μπορείς να δεις το περιεχόμενο
Φευ!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586
Φιλε μη γελας
Εδω εχουμε υποφερει με δαυτον
Σε παρακαλω πολυ ...
Δεν εχουμε κανενα προβλημα με τις ΜΙΛΦΑΡΕΣ ( το αντιθετο θα ελεγα ..αν εχουν και μεγαλα Βυζγια ακομα καλυτερα )
Αλλα σε ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ εξ ονοματος ολων των γεροντων

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΣΑΠΙΑ ΚΡΕΑΤΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom