Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Μιας και μιλαγαμε για Ταυλανδη εχθες. Εκει δεν χρειαζεται να σε απειλησει κανεις. Ειναι δεδομενο οτι το οκταποντο σου, μαζι με τα αρχιδακια σου θα καταντησουν εκλεκτος μεζες των οικοσιτων αρουραιων που κυκλοφορουν ελευθερα μεταμεσονυκτια στους καδους απορρυματων της πρωτευουσας. Εξ ου και η Ταυλανδη, εκτος απο τις πιο ζηλιαρες γυναικες στον κοσμο, εχει και τους καλυτερους και περισσοτερους χειρουργους συρραφης γεννητικων οργανω, οπως και τις καλυτερες ομαδες αμεσης επεμβασης με ειδικα ψυγεια για συλλογη των οργανων αυτων.
Υπάρχει αεροπορική γέφυρα με Ελλάδα εάν ο μη γένοιτο συμβεί κάτι τέτοιο και στην χώρα μας, πραχθέν υπό ζηλοτυπούσας γυνής; :think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Το πρωινό, λένε, ότι είναι το πλέον σημαντικό γεύμα της ημέρας.
Υπάγω προς ετοιμασίαν του γεύματος τούτου λοιπόν ...
εικόνα_2023-11-03_064716257.png
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.752
Κριτικές
36
Like
35.595
Πόντοι
18.565

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Σας φιλώ όλους στοργικά εις το μέτωπον και τα λέμε αύριο!
One for the road και για τα κακεντρεχή σχόλιά σας!

Προτιμώ όμως αυτή την εκτέλεση! Ονειρική!!!

Λιγούρια, ρίξτε μία ματιά προς Μογγολία μεριά!

Το πρωινό, λένε, ότι είναι το πλέον σημαντικό γεύμα της ημέρας.
Υπάγω προς ετοιμασίαν του γεύματος τούτου λοιπόν ...
εικόνα_2023-11-03_064716257.png

Καλημέρα σας, όπως καλημέρα και εις τους νεανίες (τῇ ψυχῇ).

Βλέπω breakfast for two!!!

Αρχίζει να σας απορροφά η μητέρα Ρωσία
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.516
Κριτικές
8
Like
11.465
Πόντοι
3.786
α να χαθείς μας καύλωσες πρωινιάτικα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.353
Πόντοι
22.785
Ακριβώς, κ. amjik!
Επιτέλους βρήκατε την αληθή ηλικίαν του Νηματοθέτου!!!
Και τελικώς όπως η ψυχολόγος μας διδάσκει εις το ΚΑΠΗ, ένθα είμαι εγγεγραμμένος, δεν έχει σημασία σε ποια ηλικία είμαστε αλλά σημασία έχει το σε ποια ηλικία πιστεύουμε και νιώθουμε ότι είμαστε.
Και ο Νηματοθέτης αισθάνεται ως εάν είναι 53 1/2 ετών!
Καλημερσ κυριε Μπλιζ
Μη σε τρομάζει η κρίση ηλικίας....
Να σε τρομάζει η κρίση ηλικίας που δεν έρχεται όχι αυτή που βιώνεις ήδη.
Είναι η αφορμή για να γίνουμε λίγο πιο εγωιστές να πούμε όχι εκεί που πρέπει και να μάθουμε να υπολογίζουμε και τον εαυτό μας ......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.353
Πόντοι
22.785
Προφανώς εννοείτε το συνεχές bullying σε βάρος του Νηματοθέτου...!!!
Σας ευχαριστώ, κ. amjik, δια την συμπαράστασιν.
Σεις ίστασθε παρά τω πλευρώ του Νηματοθέτου πλέον!!!
Φυσικά υψώνουμε τοίχος έμπροσθεν των άναρχων επιθεσεων εις βάρος σας...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.752
Κριτικές
36
Like
35.595
Πόντοι
18.565
Το πρωινό, λένε, ότι είναι το πλέον σημαντικό γεύμα της ημέρας.
Υπάγω προς ετοιμασίαν του γεύματος τούτου λοιπόν ...
εικόνα_2023-11-03_064716257.png
Τι άλλο να κάνετε πχια, για να σας συγχωρεσει και να μην καταλήξουν τα αρχιδακια σας, πρωινό των γατιών της;:confused::confused::confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Καλημέρα σας, όπως καλημέρα και εις τους νεανίες (τῇ ψυχῇ).

Βλέπω breakfast for two!!!

Αρχίζει να σας απορροφά η μητέρα Ρωσία
Mother Russia!
Έχασα την μητέρα μου, όταν ήμουν μικρός και μεγάλωσα χωρίς μητρική στοργή και φροντίδα. Ίσως και γι΄ αυτό μου άρεσαν πάντα οι μεγαλύτερες από εμένα γυναίκες.
Τώρα βεβαίως, που είμαι υπερήλικας (σχεδόν αιωνόβιος), δύσκολο να βρω μεγαλύτερες από εμένα εμφανίσιμες γυναίκες και γι΄ αυτό έχω στραφεί προς τις κατά μερικά έτη μικρότερές μου.
Όλοι, κύριε, χρειάζονται μία μητέρα.
Could she be Mother Russia? We 'll see, ως και η συνομίληκός μου Αγγλίς τροφός μου θα ανηρωτάτο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.752
Κριτικές
36
Like
35.595
Πόντοι
18.565
Mother Russia!
Έχασα την μητέρα μου, όταν ήμουν μικρός και μεγάλωσα χωρίς μητρική στοργή και φροντίδα. Ίσως και γι΄ αυτό μου άρεσαν πάντα οι μεγαλύτερες από εμένα γυναίκες.
Τώρα βεβαίως, που είμαι υπερήλικας (σχεδόν αιωνόβιος), δύσκολο να βρω μεγαλύτερες από εμένα εμφανίσιμες γυναίκες και γι΄ αυτό έχω στραφεί προς τις κατά μερικά έτη μικρότερές μου.
Όλοι, κύριε, χρειάζονται μία μητέρα.
Could she be Mother Russia? We 'll see, ως και η συνομίληκός μου Αγγλίς τροφός μου θα ανηρωτάτο.
Και εγώ από μικρός είχα μία αδυναμία στις 40αρες, θειτσες, όπως τις αποκαλούσα. Και ακόμα έχω .Τώρα ομως οι 40αρες κοντεύουν να γίνουν εγγονουλες μου.Φευ.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Ωχ. Αρχίσατε τώρα να κοιτάτε προς την Ασία; Την βάψαμε. Δεν θα μείνει θήλυ για εμάς :confused:

Καλημέρα.
Κοιτάξτε, κύριε!
1. Συστατικό της απίθανης ρωσικής ομορφιάς είναι η ενσωμάτωση στο DNA της Καυκάσιας φυλής γονιδίων Ασιατικής προελεύσεως. Η απίθανη αυτή μίξη, κατά την ταπεινή γνώμη μου και την πάμπτωχη σεξουαλική και ερωτική εμπειρία μου, δημιούργησε αυτές τις εκπληκτικά όμορφες γυναίκες. Κατά συνέπεια μην ανησυχείτε. Έχω επίγευση της Ασιατικής ομορφιάς. Δεν χρειάζομαι περαιτέρω γευστικές δοκιμές.

2. Εις την φάσιν, ήντινα διάγω, δεν διατηρώ επεκτατικάς βλέψεις. Οι μόνες και αποκλειστικές επεκτατικές βλέψεις μου αφορούν το διπλανό νήμα και δεν αφορούν απλά και μόνο το σεξ. Βεβαίως αυτή την στιγμή δεν δύναμαι να είπω εάν και πότε οι επεκτατικές αυτές βλέψεις μου θα έχουν την ευκαιρία να υλοποιηθούν. Κατά συνέπεια δεν χρειάζεται να φοβάστε.

3. Εις κάθε περίπτωσιν η ανάρτησίς μου αφορούσε θήλεα εκ Μογγολίας. Η Μογγολία δεν φημίζεται για ωραία θήλεα. Πιστεύω όμως ότι τις δύναται να εύρη ομορφότατα θήλεα εις ασχήμους φυλάς. Σεις, κ. κωλο-γερε, δεν ειδικεύεστε εκεί στα βόρεια. Είστε ειδήμων εις τα της ΝΑ Ασίας. Δεν θα φθάσω έως εκεί. Σας διαβεβαιώ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.752
Κριτικές
36
Like
35.595
Πόντοι
18.565
Κοιτάξτε, κύριε!
1. Συστατικό της απίθανης ρωσικής ομορφιάς είναι η ενσωμάτωση στο DNA της Καυκάσιας φυλής γονιδίων Ασιατικής προελεύσεως. Η απίθανη αυτή μίξη, κατά την ταπεινή γνώμη μου και την πάμπτωχη σεξουαλική και ερωτική εμπειρία μου, δημιούργησε αυτές τις εκπληκτικά όμορφες γυναίκες. Κατά συνέπεια μην ανησυχείτε. Έχω επίγευση της Ασιατικής ομορφιάς. Δεν χρειάζομαι περαιτέρω γευστικές δοκιμές.

2. Εις την φάσιν, ήντινα διάγω, δεν διατηρώ επεκτατικάς βλέψεις. Οι μόνες και αποκλειστικές επεκτατικές βλέψεις μου αφορούν το διπλανό νήμα και δεν αφορούν απλά και μόνο το σεξ. Βεβαίως αυτή την στιγμή δεν δύναμαι να είπω εάν και πότε οι επεκτατικές αυτές βλέψεις μου θα έχουν την ευκαιρία να υλοποιηθούν. Κατά συνέπεια δεν χρειάζεται να φοβάστε.

3. Εις κάθε περίπτωσιν η ανάρτησίς μου αφορούσε θήλεα εκ Μογγολίας. Η Μογγολία δεν φημίζεται για ωραία θήλεα. Πιστεύω όμως ότι τις δύναται να εύρει ομορφότατα θήλεα εις ασχήμους φυλάς. Σεις, κ. κωλο-γερε, δεν ειδικεύεστε εκεί στα βόρεια. Είστε ειδήμων εις τα της ΝΑ Ασίας. Δεν θα φθάσω έως εκεί. Σας διαβεβαιώ.
Η πρώτη γυναίκα που συνάντησα, στο πρώτο μου ταξίδι, στην Σενζεν της Κίνας, πριν από 12 χρόνια, ήταν Μογγολα. Γυναικάρα, καυκασιου τύπου, καμμία σχέση με τις υπόλοιπες Κινέζες του νότου.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Καλημερσ κυριε Μπλιζ
Μη σε τρομάζει η κρίση ηλικίας....
Να σε τρομάζει η κρίση ηλικίας που δεν έρχεται όχι αυτή που βιώνεις ήδη.
Είναι η αφορμή για να γίνουμε λίγο πιο εγωιστές να πούμε όχι εκεί που πρέπει και να μάθουμε να υπολογίζουμε και τον εαυτό μας ......
κ. amjik,
είστε ένας πολύ καλός Άνθρωπος και αυτό το λέω χωρίς καμία ιδιοτέλεια και με κάθε ειλικρίνεια.
Δεν περνώ καμία κρίση ηλικίας. Έχω δοκιμαστεί σε πολύ χειρότερες καταστάσεις και δεν έχω την πολυτέλεια να σκέπτομαι την ηλικία μου. Έχω αποδεχθεί την ηλικία μου και την ηλικία μου όπως θα διαμορφωθεί στο μέλλον, ζω την ζωή μου με αξιοπρέπεια και με τρόπο που ταιριάζει στην ηλικία μου, προσπαθώ να παραμένω γυμνασμένος και υγιής.
Παρόλα αυτά σας Ευχαριστώ, κύριε!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.752
Κριτικές
36
Like
35.595
Πόντοι
18.565
κ. amjik,
είστε ένας πολύ καλός Άνθρωπος και αυτό το λέω χωρίς καμία ιδιοτέλεια και με κάθε ειλικρίνεια.
Δεν περνώ καμία κρίση ηλικίας. Έχω δοκιμαστεί σε πολύ χειρότερες καταστάσεις και δεν έχω την πολυτέλεια να σκέπτομαι την ηλικία μου. Έχω αποδεχθεί την ηλικία μου και την ηλικία μου όπως θα διαμορφωθεί στο μέλλον, ζω την ζωή μου με αξιοπρέπεια και με τρόπο που ταιριάζει στην ηλικία μου, προσπαθώ να παραμένω γυμνασμένος και υγιής.
Παρόλα αυτά σας Ευχαριστώ, κύριε!
Εγώ περνάω κρίση ηλικίας. Δεν μπορώ να ενηλικιωθω.:confused::confused::confused::confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096
Η πρώτη γυναίκα που συνάντησα, στο πρώτο μου ταξίδι, στην Σενζεν της Κίνας, πριν από 12 χρόνια, ήταν Μογγολα. Γυναικάρα, καυκασιου τύπου, καμμία σχέση με τις υπόλοιπες Κινέζες του νότου.
Άρα δεν αστόχησα με την συγκεκριμένη ανάρτησή μου. :wink:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.257
Πόντοι
26.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom