Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.647
Πόντοι
2.586
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Πάλι στους 70 επισκέπτες!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.571
Πόντοι
18.565
Αυτή ξέρει με ποία έννοια το είπε...
Ας είναι και να περάσει καλά.
Ημείς, εδώ, επιστροφή στην πραγματικότητα και ας μας διηγηθεί ιστορίες ο κ. κωλό-γερος από αυτά που έζησε και τον ευχαριστούμε που τα μοιράζεται μαζί μας.
Μια και αναφέρατε σε προηγούμενη ανάρτηση περί τηλεπαθητικου σεξ, ήταν και αυτό μια σχεδον καθημερινή απαίτησης από μέρους της, το 4μηνο των βιντεοκλήσεων, αφού έκλεινα το κατάστημα μου να κάνουμε αυτού του είδους το σεξ.
Ξέρετε πόσες φορές προσποιήθηκα οργασμό; Και έκτος αυτού έπρεπε να δείξω και στο πάτωμα τα πειστήρια της πράξης. Είχα φροντισει βέβαια, κρυφά, σε άσχετο χρόνο, να ρίξω λίγες σταγόνες νερού στο πάτωμα.
Τότε ήταν που μου αποκάλυψε ντροπιασμένη, όταν την επέκρινα για την μανία της με το σεξ, ότι μέχρι τα 35 της ήταν παρθένα, για κάποιους λόγους που δεν είναι του παρόντος, και ότι σεξ έκανε με τον πρώτο Εγγλέζο τουρίστα που βρήκε στο δρόμο της.
Και ήταν ντροπιασμένη γιατί στην Ταυλανδη θεωρείται ντροπή και ότι η γυναίκα έχει κάποιο ελάττωμα, αν δεν έχει κάνει σεξ πριν τά 25.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Μια και αναφέρατε σε προηγούμενη ανάρτηση περί τηλεπαθητικου σεξ, ήταν και αυτό μια σχεδον καθημερινή απαίτησης από μέρους της, το 4μηνο των βιντεοκλήσεων, αφού έκλεινα το κατάστημα μου να κάνουμε αυτού του είδους το σεξ.
Ξέρετε πόσες φορές προσποιήθηκα οργασμό; Και έκτος αυτού έπρεπε να δείξω και στο πάτωμα τα πειστήρια της πράξης. Είχα φροντισει βέβαια, κρυφά, σε άσχετο χρόνο, να ρίξω λίγες σταγόνες νερού στο πάτωμα.
Τότε ήταν που μου αποκάλυψε ντροπιασμένη, όταν την επέκρινα για την μανία της με το σεξ, ότι μέχρι τα 35 της ήταν παρθένα, για κάποιους λόγους που δεν είναι του παρόντος, και ότι σεξ έκανε με τον πρώτο Εγγλέζο τουρίστα που βρήκε στο δρόμο της.
Και ήταν ντροπιασμένη γιατί στην Ταυλανδη θεωρείται ντροπή και ότι η γυναίκα έχει κάποιο ελάττωμα, αν δεν έχει κάνει σεξ πριν τά 25.
Ανακαλύπτουμε μαζί σας, μία άλλη διάσταση, του ανθρώπου.
Έχω την τιμή να έχω δει πολλές φωτογραφίες της, που μου έχετε αποστείλει.
Εγώ είμαι ταγμένος στις Καυκάσιες. Αλλά παρόλα αυτά οφείλω να είπω ότι είναι γοητευτική τουλάχιστον ως προς το πρόσωπο. Δεν έχω δει φωτογραφίες με το σώμα της. Και ειλικρινά εφόσον αυτή σας άρεσε, εύγε που την γευθήκατε. Τώρα αυτά που μας διηγείστε, θέλω να τα ακούω αλλά δεν ξέρω αν θα ήθελα να τα ζήσω.
Έχω τραβήξει αρκετά σ΄ αυτόν το τομέα. Δεν γνωρίζω αν μπορούσα πλέον να αντέξω και άλλα σε μία τέτοια διάσταση.
Υποκλίνομαι, κύριε!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.647
Πόντοι
2.586
εγω δεν μπορω να μπω σε ανατριχιαστικες λεπτομερειες ....
Για πολλους και ποικιλους λογους
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Α δε γνωριζω ακριβη διεθυνση
Αλλα σας παραπέμπω σε μερικες σελιδες πισω
κατι θα βρειτε να χρησιμοποιησετε ως μπιμπερο
Λοιπόν, τώρα θέλετε να μιλήσω ειλικρινώς ενώπιον των μελών του Νήματος, που σας εμπιστεύομαι απόλυτα όλους αλλά και ενώπιον 60 επισκεπτών;;;;;;;;;;;;;;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.647
Πόντοι
2.586
Λοιπόν, τώρα θέλετε να μιλήσω ειλικρινώς ενώπιον των μελών του Νήματος, που σας εμπιστεύομαι απόλυτα όλους αλλά και ενώπιον 60 επισκεπτών;;;;;;;;;;;;;;
πραξτε κατα το δοκουν αγαπητε
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Εντάξει διαγράψτε την, τώρα.
Εγώ έχω δει το πρόσωπό της σε πολύ πιο κοντινές φωτο και χωρίς μάσκα.
SE Asian body type, fit and bloody attracive!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
πραξτε κατα το δοκουν αγαπητε
Ήθελα κάτι να απαντήσω σχετικά με αυτό και την κα. Ιωάννα αλλά πρέπει να φύγω επειγόντως.
Θα το αναρτήσω τις επόμενες μέρες. Δεν ξέρω αν θα το δει ...
Αν το δει, θα καταλάβει πολλά περισσότερα από ότι η πλέμπα εδώ μέσα.
Σας φιλώ σταυρωτά όλους, εύχομαι εκ νέου καλό ταξίδι στην κα. Ιωάννα, αναμένουμε νέες διηγήσεις από τον κ. κωλο-γερο ...
Αυτά για σήμερα.
Τα λέμε αύριο εφόσον καταφέρουμε να ξημερώσουμε ....
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.647
Πόντοι
2.586
Ήθελα κάτι να απαντήσω σχετικά με αυτό και την κα. Ιωάννα αλλά πρέπει να φύγω επειγόντως.
Θα το αναρτήσω τις επόμενες μέρες. Δεν ξέρω αν θα το δει ...
Αν το δει, θα καταλάβει πολλά περισσότερα από ότι η πλέμπα εδώ μέσα.
Σας φιλώ σταυρωτά όλους, εύχομαι εκ νέου καλό ταξίδι στην κα. Ιωάννα, αναμένουμε νέες διηγήσεις από τον κ. κωλο-γερο ...
Αυτά για σήμερα.
Τα λέμε αύριο εφόσον καταφέρουμε να ξημερώσουμε ....
Venceremos
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.741
Κριτικές
61
Like
40.336
Πόντοι
22.785
Κοιτάξτε, κύριε.
Δύο τινά δύνανται να συμβαίνουν και δηλαδή:
α] Είτε παραληρείτε, πράγμα που δεν θεωρώ πιθανό,
β] Είτε τρολάρετε το Νηματοθέτη, πράγμα που θεωρώ ως πιο πιθανό.

Θα σας το εξηγήσω, κύριε.
Όπως οι καλόγριες, που δήθεν θα γνωρίζατε στο Νηματοθέτη, όταν αυτός ήταν μόνος, έχουν αποταχθεί τον Σατανά πτύοντας τρις εις την είσοδον της Μονής των, έτσι και ο Νηματοθέτης έχει αποταχθεί τας αγουρίδας, πτύοντας χιλιάκις εις τας σελίδας του Ε.Ν.
Καλησπέρα κύριε Μπλιζ ..
Γιατί εισθαι απαραμύθητος για τας ρασοφόρους κυρίας?? Ουδείς σας κορόιδεψε . Προσπάθησα και προσπάθησα επιμελώς για να φέρω εις πέρας αυτό που υπεσχέθην.
Ο φόβος της απόσχισης (απομάκρυνσης) πιστεύω ακράδαντα ότι είναι ο λόγος της άρνησης...δεν σας τρολάρω κύριε Μπλιτζ.
Το Λαυράκι που περίμενα δεν βγήκε.
Συγνώμη κύριε Μπλιζ !!
Υ.Γ. Προσπάθησα να εξιλεωθω απέναντι σας φέρνοντας την κυρία Ιωάννα στο τόπικ αλλά και εκεί απέτυχα !!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.571
Πόντοι
18.565
Μια μιλφαρα που γουστάρω πολύ
1698865988109.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Ο γέρων νέος εγένετο, ο δε νέος άδηλον ει εις γήρας αφίξεται. (Ο γέρος υπήρξε νέος αλλά ο νέος δεν είναι σίγουρο ότι θα φτάσει να γίνει γέρος.)
Δημόκριτος, 460 π.Χ. - 370 π.Χ. και blizardeye, 2023 μ.Χ.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Καλησπέρα κύριε Μπλιζ ..
Γιατί εισθαι απαραμύθητος για τας ρασοφόρους κυρίας?? Ουδείς σας κορόιδεψε . Προσπάθησα και προσπάθησα επιμελώς για να φέρω εις πέρας αυτό που υπεσχέθην.
Ο φόβος της απόσχισης (απομάκρυνσης) πιστεύω ακράδαντα ότι είναι ο λόγος της άρνησης...δεν σας τρολάρω κύριε Μπλιτζ.
Το Λαυράκι που περίμενα δεν βγήκε.
Συγνώμη κύριε Μπλιζ !!
Υ.Γ. Προσπάθησα να εξιλεωθω απέναντι σας φέρνοντας την κυρία Ιωάννα στο τόπικ αλλά και εκεί απέτυχα !!
Καλημέρα, κ. amjik!
Μην στεναχωριέστε. Σας πείραζα. Γνωρίζω ότι προσπαθήσατε και σας ευχαριστώ πολύ και ειλικρινά γι΄ αυτό!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήν βρίζετε κύριε Roger.
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Μια μιλφαρα που γουστάρω πολύ
1698865988109.png
Και να μία που αρέσει σ΄ εμένα πολύ!!!
Τώρα να μιλήσω για λεπτομέρειες, που ουδείς εξ Υμών, ω πλέμπα, προσέχει όπως οι προσεγμένες πινελιές με τα σκουλαρίκια και το κολιέ ... Θα είναι ως εάν κοπάδι από caretta caretta ακούει διάλεξιν περί πυρηνικής φυσικής ...
εικόνα_2023-11-02_064236365.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Αφιερούται εις τον amjik και εις την προσπάθειάν του να περιγράψει την φυσική εμφάνιση του Νηματοθέτου! :grin:
εικόνα_2023-11-02_064538717.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom