Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ρε ροζυ παω ερχομαι ακομα να σου ριξει καποιος πουτσο; ακόμα παρακαλάς στα πιμια; :2funny:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ροζυ στειλε μου κ εμενα ενα πμ
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
κ εγω δεν μιλαω ποτε εξω σε κανεναν

ειμαι χωριατης ερι
Η ροζυ έχει την κατινια της χωριάτισας και τα κομπλεξ μαζι γιατί να είσαι με τα ποδια ανοιχτα και να βρίσκεις τελικα  να σε γαμήσει  μονο ο αλεξ  μια το τρίμηνο ε ειναι τραγικό. Βέβαια φταίει και η καταγωγή της.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
γεια σας κυριε βασιλόφρων και ντοπα  :hi:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Η ροζυ έχει την κατινια της χωριάτισας και τα κομπλεξ μαζι γιατί να είσαι με τα ποδια ανοιχτα και να βρίσκεις τελικα  να σε γαμήσει  μονο ο αλεξ  μια το τρίμηνο ε ειναι τραγικό. Βέβαια φταίει και η καταγωγή της.

απο που ειναι η ροζυ
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εγω ειμαι κατινα, αλλη ξεκατινιαζεται!!!  :dunno:
Δεν θα σου χαλασω το ονειρο, φοβαμαι μην προσγειωθεις αποτομα κ στην ηλικια σου ως γνωστον ειναι επικινδυνα τετοια πραγματα!!!  :grin:

Καλό χειμώνα Ερι!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αλεξία, μου έχεις δώσει πολλές αφορμές μέχρι σήμερα να σε πάω κωλοφεράτζα και δεν το έχω κάνει. Ήρθε όμως η ώρα σου γιατί όσο δεν ασχολούμαστε μαζί σου τόσο παίρνεις θάρρος και νομίζεις πως θα αλωνίζεις και θα λες ότι γουστάρεις χωρίς απάντηση.

Το χαρακτηρισμό που μου απευθύνεις τον γκούγκλαρα να δω τι σημαίνει γιατί δεν τον γνώριζα. Δεν μου κάνει όμως εντύπωση ότι εσύ τον γνωρίζεις καλά, εφόσον σε χαρακτηρίζει. Είναι μάλιστα τόσο οφθαλμοφανές ότι το ζεις καθημερινά και αυτός είναι ο λόγος που επιζητάς εναγωνίως αναγνώριση στο διαδίκτυο. Στην προσωπική σου ζωή πρέπει να είσαι τόσο αποτυχημένος και τόσο παιδί της φάπας που εδώ μέσα πίσω από την ανωνυμία προσπαθείς να αυτοπροβληθείς.

Σου έβγαλα πρώτη κίτρινη κάρτα, ευγενικά χωρίς να σε χαρακτηρίσω, όταν αναίτια επιτέθηκες σε όλους που έγραφαν στο νήμα του Αγίου, με απαξιωτικές εκφράσεις, επειδή δεν μπορούσες να τα βγάλεις πέρα με την Εριναλ και ζητούσες προστασία.  :jerking:

Δεύτερη κίτρινη όταν μου επιτέθηκες στο νήμα της Αλίκης χωρίς λόγο ή για λόγο που είχε να κάνει με το παραπάνω και κατά τη γνώμη σου, έπρεπε να το μεταφέρεις και εκεί.  :jerking:

Τρίτη κίτρινη, όταν έψαχνες να βρεις πελάτες μου.  :jerking:

Θα ρωτήσει κάποιος, στη δεύτερη δεν έπρεπε να έχει φάει κόκκινη?
Σε λυπήθηκα  όμως γιατί μόνο αυτό το συναίσθημα μπορείς να προκαλέσεις και σου έδωσα την ευκαιρία να καταλάβεις το πόσο μαλάκας είσαι με απλή παρατήρηση.
Δεν έμαθες όμως από όλα αυτά και συνεχίζεις να συμπεριφέρεσαι με τον ίδιο τρόπο. Θα σε πάω γαμιόντας Αλεξία από δω και πέρα και όποιον άλλον θελήσει να σε σιγοντάρει.

Έναν δρόμο έχεις μόνο να απαλλαγείς από μένα πλέον, τον γνωρίζεις, εκμεταλλεύσου τον.



Σε μενα γιατι επιτεθηκες και εβρισες ρε καραγκιοζακο*????


*πληροφοριακα, το καραγκιοζακος ΔΕΝ ειναι βρισια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom