Νέα

Οι μεγαλυτερες τρέλες της ζωης σας;Μετανιωσατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Οι μεγαλυτερες τρελες-μαλακιες που εχετε κανει στην ζωη σας;Ειτε για γυναικα, ειτε για να κερδισετε κατι,για οτιδηποτε...Επισης,το μετανιωσατε ή οχι;Και πειτε οσες ιστοριες θελετε φυσικα...
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ελα τυπε μια φορα στο λωφορειο αντι για νομισματα ειχα ριξει κουμπια.......τοτε βεβαια ημουν αλητρα κ σκληρος καριολης.... :S :S :S τωρα εχω σοβαρεψει..... :hi:
 

imitheos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
1
Ελα τυπε μια φορα στο λωφορειο αντι για νομισματα ειχα ριξει κουμπια.......τοτε βεβαια ημουν αλητρα κ σκληρος καριολης.... :S :S :S τωρα εχω σοβαρεψει..... :hi:
Εχω πετυχει οδηγο στην αφετηρια να προσπαθει με ξυλο με μελι να βγαλει τα κερματα. Ωραιες εποχες!
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Μάλλον θα είχε δεί τον τύπο να πετάει τα κουμπιά και θα τα νόμιζε ότι ήταν τίποτα ECSTASY    :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :happy: :happy:
 

piii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
6
Like
273
Πόντοι
281
Πιτσιρίκια δημοτικού γυμνασίου κόβαμε βόλτες με τα τα ποδήλατα στην πολυτεχνείου για όσους γνωρίζουν απο Θεσσαλονίκη. Εκεί σύχναζε ο γνωστός Πετράκης. Είχαμε βγάλει κώδικα να μην τον λέμε έτσι, αλλά τον αναφέραμε ως racks, απο την γνωστή εταιρία που έφτιαχνε κασσέτες ήχου,βίντεο κτλ
Μια φορά είπαμε να ξεπορτίσουμε και να πάμε λίγο παρακάτω. Οπερ και έγινε. Στο ένα στενό μεταξύ τσιμισκή και πολυτεχνείου πετυχαίνουμε ένα τραβέλι, και ένας απο την παρέα κάνει την μαλακία και λέει αργεί το καρναβάλι της πάτρας; Τσίμπησε το τραβέλι το υοπονοούμμενο και μας πέρνει στο κυνήγι με το αμάξι του. Πρέπει να είχα κάνει το ποιό γρήγορο πετάλ της ζωής μου... Ενεργώντας βάση λογικής επιλέγουμε ότι στενό υπάρχει διαθέσιμο για να τον αποφύγουμε. Αλλά στο τέλος απο λάθος βγαίνουμε σε κεντρικό δρόμο και απο το πουθενά μας προσπερνάει, κλείνει τον δρόμο, και βγάζει απο το πορτμπαγκάζ ένα τεράστιο μαδέρι το οποίο και εκτοξεύει ευτυχώς ανεπιτυχώς εναντίον μας. Αναστροφή επιτόπου και μην είδατε το παναή... Δεν μπορώ να πω ότι το μετάνοιωσα. Ηταν καλή περιπέτεια και μάθημα ζωής ταυτόχρονα.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.002
Κριτικές
33
Like
7.046
Πόντοι
3.496
Με κανονικη αδεια 12 ημερων απο τον ε.σ. ειχα διαβατηριο το οποιο δεν ειχε ληξει, και περασα τα συνορα στα ζουλα με πουλμαν, για να φτασω βουδαπεστη για μια γκομενα, αξιζε ομως
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Κανω πορνοταινίες θες μεγαλύτερη τρελλα χαχα
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
πανάγο στην κυρίως δουλειά ξέρουν για τις ταινίες?
ναι αλλα όχι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας ενας προϊστάμενος ξερει και γέλαγε οταν το μαθε χαχα εντάξει αμα εισαι σωστος στη δουλειά σου δεν έχουν θεμα σιγα
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Ο πιτσιρικάς σήμερα στην Αττική δεν θα μεγαλώσει για να αξιολογήσει τη τρέλα του
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Aπο μαλακιες και τρελες τιποτα αλλο.Ενα καλο που θυμαμαι και δεν θα το ξεχασω μαλλον ποτε...Β γυμνασιου κοψαμε κατι σελιδες με γυμνες απο το περιοδικο playboy και πηγαμε και τα βαλαμε στην τσαντα της καθηγητριας αγλλικων (η οποια ηταν και γεροντοκορη θεουσα btw) την οποια ειχε ξεχασει πανω στην εδρα.Μετα εγινε της πουταναρας εφεραν γονεις,διευθυντες,συνελευσεις κλπ.Μας εκλασαν ομως τα αρχιδια στην τελικη...βγαλαμε τρελο γελιο εκεινη την μερα ειδικα οταν ανοιξε την τσαντα καναμε κοιλιακους απο το γελιο..
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
μην το λες. κάποιοι έχουν.
αλλά αφού εισαι οκ μια χαρα...

οι γκομενες, αν έχετε, τι λένε?
εχω φάει χυλοπιτα απο γκομενα 40 ρα που το μαθε βασικα δεν ηθελε να βγούμε ποτο και απο μια αλλη 30 ρα παλι για τον ιδιο λόγο βασικα μου πε δεν ηταν σε φαση αλλα ο λογος αυτος ηταν πιστεύω. Κανω φαση με μια αλλη ομως αρα οκ
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.322
Πόντοι
2.356
Θα πω μονο για τα λαστιχα που αμολουσαμε στις κατηφορες και τις σακουλες σκουπιδιων που πετουσαμε σε ανοιχτα παραθυρα,ευτυχως που δεν τραυματισαμε κανεναν .Χοντραδες!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Θα πω μονο για τα λαστιχα που αμολουσαμε στις κατηφορες και τις σακουλες σκουπιδιων που πετουσαμε σε ανοιχτα παραθυρα,ευτυχως που δεν τραυματισαμε κανεναν .Χοντραδες!


Μια τετοια μαλακια ειχα κανει και εγω με ενα καδο...τον αμολυσα σε μια κατηφορα και επεσε σε αμαξι ρωσσοποντιου το γαμησε την μανα...εκανα να βγω απο το σπιτι κανα 2μηνο xD.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
183
Πόντοι
0
Πωωωω,θεματαρα
Τι να πρωταρχισω...

Μέχρι τα  5 είχα προλάβει να:
-μπω στο κοτέτσι του παππού στο χωριό και να στραγγαλισω τον κοκορα
-παρω μάτι μια θεία μουναρα, ετών 25 τότε ,που έκανε ντουζ στο εξοχικό
- βάλω νεκρά στο Φορντ του πατέρα μου που είχα πάει στο φούρνο και να με πάρει η κατηφόρα.ευτυχως με αντιληφθηκε έγκαιρα
-ριξω κάμποσα κέρματα στους αεραγωγούς της καινούργιας bmw του άλλου μου παππού

Δε συνεχίζω τι άλλες μαλακίες έκανα πιο μεγάλος,θα γράφω μέχρι αύριο
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Στ δημοτικου Β δημοτικο αγιου δημητριου. Εχω κανει σαλτο μορταλε ολες τις σκαλες απο τον β στον α οροφο. Εαν δεν παταγα καλα θα εσπαγα κατι κι υπηρχε και κινδυνος να βρεθω στο κενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom