Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 422K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Mετα και το ποστ του απολυτου που αναφερεται σε εκπομπη του Θεοδωρακη, (δεν την εχω δει) να επισημανω για αλλη μια φορα οτι ουδεμια αξια εχει το εαν και το τι ταζουν η δεχονται να κανουν αν τους ταξεις επιπλεον χρηματα, καθοτι ειναι πασιγνωστο πως οι μαυρες του πεζοδρομιου ταζουν λαγους και πετραχηλια και αν τσιμπησεις και χαψεις αυτα που λενε, πας για το 20 + 10 για ξενοδοχειο + καυγα γιατι οπως βεβαιωνουν ολοι πλην ελαχιστων ισως (αξιοπιστων?) εξαιρεσεων που ηταν πραγματικα αποφασισμενοι να πληρωσουν και να γαμησουν και κωλο δινουν και ακαποτα κανουν οι περισσοτερες στο δια ταυτα ομως γιοκ.
Ο Larson, o Θοδωρακης και οσοι αλλοι λαλιστατοι κινδυνολογουν δεν ειχαν ποτε σκοπο ουτε να ακουμπησουν μαυρη ποσο μαλλον να την παρουν ακαποτα με γλωσσοφιλα κλπ, οποτε οσα μας λενε αυτοι η οσα λενε οι μαυρες σ'αυτους εχουν αραγε αξιοπιστια?
Μια γυναικα του πεζοδρομιου δεν δεσμευεται καθολου για το ο,τι λεει σ'αυτον που σουλατσαρει για να κανει πλακα. Που θα πας να ζητησεις τα ρεστα δλδ?
Για εκεινες εχει μεγαλυτερη σημασια να σου πουνε αυτο που θελεις να ακουσεις  για να σε ανεβασουν στο δωματιο του ξενοδοχειου και να συμβιβαστεις τελικα μ'ενα μινιμαλ προγραμμα αφου σου εχουν αρπαξει πρωτα το 20ρικο που γι'αυτες κι'αυτο κερδος θα ειναι εχοντας καταφερει πρωτα να σε καυλωσουν επαρκως ωστε να σ'εχουν για τα καλα του χεριου τους. Να μας πει ο  Θοδωρακης κι'ο ρεπορτερ του αν γαμησαν ακαποτα η οχι μαυρη πισω απο το Δημαρχειο η στην Καποδιστριου.(Ο Larson τοχει δηλωσει πως δεν εχει παει ποτε του). Τα αλλα ολα ειναι λογια ν'αγαπιομασταν.
ελα ρ ετυπε μαρι που εισαι εσυ δικε μου :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Mετα και το ποστ του απολυτου που αναφερεται σε εκπομπη του Θεοδωρακη, (δεν την εχω δει) να επισημανω για αλλη μια φορα οτι ουδεμια αξια εχει το εαν και το τι ταζουν η δεχονται να κανουν αν τους ταξεις επιπλεον χρηματα, καθοτι ειναι πασιγνωστο πως οι μαυρες του πεζοδρομιου ταζουν λαγους και πετραχηλια και αν τσιμπησεις και χαψεις αυτα που λενε, πας για το 20 + 10 για ξενοδοχειο + καυγα γιατι οπως βεβαιωνουν ολοι πλην ελαχιστων ισως (αξιοπιστων?) εξαιρεσεων που ηταν πραγματικα αποφασισμενοι να πληρωσουν και να γαμησουν και κωλο δινουν και ακαποτα κανουν οι περισσοτερες στο δια ταυτα ομως γιοκ.
Ο Larson, o Θοδωρακης και οσοι αλλοι λαλιστατοι κινδυνολογουν δεν ειχαν ποτε σκοπο ουτε να ακουμπησουν μαυρη ποσο μαλλον να την παρουν ακαποτα με γλωσσοφιλα κλπ, οποτε οσα μας λενε αυτοι η οσα λενε οι μαυρες σ'αυτους εχουν αραγε αξιοπιστια?
Μια γυναικα του πεζοδρομιου δεν δεσμευεται καθολου για το ο,τι λεει σ'αυτον που σουλατσαρει για να κανει πλακα. Που θα πας να ζητησεις τα ρεστα δλδ?
Για εκεινες εχει μεγαλυτερη σημασια να σου πουνε αυτο που θελεις να ακουσεις  για να σε ανεβασουν στο δωματιο του ξενοδοχειου και να συμβιβαστεις τελικα μ'ενα μινιμαλ προγραμμα αφου σου εχουν αρπαξει πρωτα το 20ρικο που γι'αυτες κι'αυτο κερδος θα ειναι εχοντας καταφερει πρωτα να σε καυλωσουν επαρκως ωστε να σ'εχουν για τα καλα του χεριου τους. Να μας πει ο  Θοδωρακης κι'ο ρεπορτερ του αν γαμησαν ακαποτα η οχι μαυρη πισω απο το Δημαρχειο η στην Καποδιστριου.(Ο Larson τοχει δηλωσει πως δεν εχει παει ποτε του). Τα αλλα ολα ειναι λογια ν'αγαπιομαστε.

Τυπε υπάρχουν πολλοι τρελοι και στην ημερησια ενημερωση να ξερεις
αλλα σαν και εσενα δεν νομιζω  :grin:
 

Επισκέπτης
Τσαρκα στις  4.30 ξημερωματα στην Σωκρατους.
Λιγα πραγματα.
Συναντησα 17 κοπελες τις ρωτησα ολες για ακαποτη πιπα με κοιταζαν και μου απαντουσαν λες και ημουνα τρελλος. Σημειωτεον οτι κρυωνανε, δεν ειχουν καθολου δουλεια κι'εχουν ριξει και τις τιμες(10 πιπα, 15 πιπα, μουνι, κωλο) αλλα ακαποτη πιπα δεν δεχθηκα καμια παρα την μεγαλυτερη προσφορα που τους εκανα δλδ τα τριπλασια για ακα πιπα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.410
Πόντοι
4.587
Να μου επιτρεψεις να παρεμβω κι'εγω λιγο.
Αναρρωτιεμαι πως γινεται, οσοι απο εδω μεσα που εχουν παει πλειστακις με μαυρουλες της γνωστης πιατσας να εχουν ρωτησει επανειλημμενα ουκ ολιγες εξ αυτων αν δεχονται να κανουν ακαποτα και να βεβαιωνουν το ιδιο πραγμα, οτι ακομη κι αν τους το ζητησουν οι ιδιοι λεγοντας τους μαλιστα να τους το χρυσοπληρωσουν, εκεινες παραμενουν ανενδοτες.
Απο την αλλη υπαρχουν τυποι σαν και σενα που κατα κανονα αποφευγουν τα ακαποτα γενικως και που τρεφουν εντονη απεχθεια προς τους μελαμψους ανθρωπους(αρα-πακια) που διατυμπανιζουν πως δεν εχουν παει ποτε με μαυρη και που για να το δικαιολογησουν αυτο φτιαχνουν σεναρια στο μυαλο τους οτι υπαρχουν μαυρουλες στη Σωκρατους που εκδιδονται στα 14 που τα κανουν ΟΛΑ ακαποτα. Λες αραγε ο νταβατζης που τις φερνει να το διακινδυνευει με μιαν ανηληκη επι 4 συνεχομενα χρονια? Για να κερδισει δλδ τι?
Με το συμπαθειο ρε φιλε το οτι ηταν 14-15χρονων το κοριτσακι ποιος σου το ειπε? Η ιδια η κοπελα που σου ειπε μαλιστα οτι γαμιεται ακαποτα? Φανταζεσαι αν μεινει εγκυος μια 14χρονη τι μπλεξιματα σημαινει για τον νταβατζη?
Γιατι και στην Ιασονος παλι τα ιδια ελεγες για μια 18χρονη. Και στην Φυλης μια ρουμανα λεσ πως σου ζητουσε 150 ευρω για να την γαμησεις για πεντε λεπτα ακαποτα. Τελικα εσυ φαινεται πως δεν εχεις γαμησει ποτε μαυρη γιατι δεν βρισκεις καμια που να το κανει μονο με προφυλαξη εε? Αυτος ειναι ο μονος λογος?
Πως τελικα να μην εισαι διχασμενη προσωπικοτητα οπως δηλωνει και το αβαταρ σου οταν τα βλεπεις ολα αλλα αντι αλλων?

Λοιπόν  νεαρέ φίλε μου να σου δώσω κάποιες συμβουλές. Καλό είναι που παρακολουθείς τόσο στενά το τι γράφει ο καθένας   χωρίς να σε ειρωνεύομαι φυσικά. Όμως σχόλια το τι είναι ο καθένας και πως περιγράφει μία κατάσταση δεν έχεις δικαίωμα να αναφέρεσαι και κατά πόσο μάλλον που είσαι τόσο νέος εδώ μέσα και δε ξέρεις ακόμη περί τίνος πρόκειται στο site.  Όταν θα παλιώσεις κι΄ εσύ και θα έχεις κάνει τις ανάλογες εμπειρίες με τον αγοραίο έρωτα τότε θα έχεις το δικαίωμα να εκφράζεις απόψεις για άλλους και πάλι πολύ προσεκτικά.
 Στο ρεζουμέ τώρα.
Α) Άμα είσαι τακτικός πελάτης σε μπουρδέλα, περνάς από τις διάφορες πιάτσες και έρχεσαι αντιμέτωπος κάθε φορά με διάφορες πουτάνες, γριές, μεσόκοπες, ανήλικες, τραβέλια, πούστρες και ολόκληρο το αφαν γκατέ της Αθήνας, τότε δεν είναι και πολύ δύσκολο να αναγνωρίσεις μία ανήλικη μαύρη που θα προσκυνήσει μπροστά στα λίγα ευρώ που θα της δώσεις για να τη κάνεις ότι θέλεις. Δεν είναι καθόλου ρατσιστικό αυτό που γράφω αλλά είναι η αλήθεια της κατάστασης που επικρατεί στην Αθήνα. Το συγκεκριμένο αραπάκι έχει εξαφανιστεί πια από τη πιάτσα εδώ και πολύ καιρό. Ήταν και Καποδιστρίου/Γ΄Σεπτεμβρίου αλλά και Σωκράτους πίσω από τη Βαρβάκειο. Όποιος θυμάται ας γράψει γι΄ αυτήν.  Μη ξεχνάς  βέβαια ότι οι περισσότερες ιερόδουλες, από ανήλικες μέχρι γριές έχουν γίνει μητέρες . Ρώτα διάφορες όταν θα μπεις να πηδήξεις και θα μάθεις κι΄ εσύ κάτι καινούριο.
Β) Για Ιάσωνος που αναφέρθηκες με το 18-χρονο, (νομίζω ότι μιλάς για κάποια μαύρη στο Ιάσωνος 31 υπόγειο) που είχα δει μια φορά. Δυστυχώς ή ευτυχώς μόνο πίπα που δε μου πήρε στο σαλόνι, έ τι άλλο να σου πω. Πουτάνα είναι και θα κάνει το παν για να καταφέρει κανένα πελάτη .  Δεν είναι κατακριτέα αυτή η μέθοδος που εφαρμόζουν μερικές. Εγώ τις μαύρες δε τις παίρνω λόγω υπεραυξημένου κινδύνου AIDS /ηπατίτιδας κλπ.
Γ)  Τι να σου πω για τη ρουμάνα στο φυλής 59, πήγανε βρες  την Σορένα εκεί,  έμπα μέσα και κούνησε της ένα 150άρι και θα τη σκίσεις   ακάποτα. Εγώ δε κάνω τέτοια παιχνίδια, αλλά  μου τυχαίνει να βλέπω και τέτοια. Και τι περίεργο  βλέπεις εδώ;  Είπαμε, πουτάνες είναι, άλλες γαμιούνται από ανάγκη και σιχαίνονται γι΄ αυτό που κάνουν οπότε αποφεύγουν και τα πολλά πολλά και άλλες που όταν δουν χρήμα τις πιάνει πανικός για να τα πάρουν όπως  όπως. Έχε στα υπ΄ όψιν ότι πολλές κοπέλες  στη Φυλής/Μετάξι κλπ κάνουν ακάποτα γαμήσια έναντι εξτρά αμοιβής ή και χωρίς έξτρα αμοιβή.
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ρε για χαλαρωστε λιγο πολυ σοβαρα την ειδατε την δουλεια ;)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Mετα και το ποστ του απολυτου που αναφερεται σε εκπομπη του Θεοδωρακη, (δεν την εχω δει) να επισημανω για αλλη μια φορα οτι ουδεμια αξια εχει το εαν και το τι ταζουν η δεχονται να κανουν αν τους ταξεις επιπλεον χρηματα, καθοτι ειναι πασιγνωστο πως οι μαυρες του πεζοδρομιου ταζουν λαγους και πετραχηλια και αν τσιμπησεις και χαψεις αυτα που λενε, πας για το 20 + 10 για ξενοδοχειο + καυγα γιατι οπως βεβαιωνουν ολοι πλην ελαχιστων ισως (αξιοπιστων?) εξαιρεσεων που ηταν πραγματικα αποφασισμενοι να πληρωσουν και να γαμησουν και κωλο δινουν και ακαποτα κανουν οι περισσοτερες στο δια ταυτα ομως γιοκ.
Ο Larson, o Θοδωρακης και οσοι αλλοι λαλιστατοι κινδυνολογουν δεν ειχαν ποτε σκοπο ουτε να ακουμπησουν μαυρη ποσο μαλλον να την παρουν ακαποτα με γλωσσοφιλα κλπ, οποτε οσα μας λενε αυτοι η οσα λενε οι μαυρες σ'αυτους εχουν αραγε αξιοπιστια?
Μια γυναικα του πεζοδρομιου δεν δεσμευεται καθολου για το ο,τι λεει σ'αυτον που σουλατσαρει για να κανει πλακα. Που θα πας να ζητησεις τα ρεστα δλδ?
Για εκεινες εχει μεγαλυτερη σημασια να σου πουνε αυτο που θελεις να ακουσεις  για να σε ανεβασουν στο δωματιο του ξενοδοχειου και να συμβιβαστεις τελικα μ'ενα μινιμαλ προγραμμα αφου σου εχουν αρπαξει πρωτα το 20ρικο που γι'αυτες κι'αυτο κερδος θα ειναι εχοντας καταφερει πρωτα να σε καυλωσουν επαρκως ωστε να σ'εχουν για τα καλα του χεριου τους. Να μας πει ο  Θοδωρακης κι'ο ρεπορτερ του αν γαμησαν ακαποτα η οχι μαυρη πισω απο το Δημαρχειο η στην Καποδιστριου.(Ο Larson τοχει δηλωσει πως δεν εχει παει ποτε του). Τα αλλα ολα ειναι λογια ν'αγαπιομαστε.
:rockon:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.410
Πόντοι
4.587
Ο Larson, o Θοδωρακης και οσοι αλλοι λαλιστατοι κινδυνολογουν δεν ειχαν ποτε σκοπο ουτε να ακουμπησουν μαυρη ποσο μαλλον να την παρουν ακαποτα με γλωσσοφιλα κλπ, οποτε οσα μας λενε αυτοι η οσα λενε οι μαυρες σ'αυτους εχουν αραγε αξιοπιστια?
  δεν δεσμευεται καθολου για το ο,τι λεει σ'αυτον που σουλατσαρει για να κανει πλακα. Που θα πας να ζητησεις τα ρεστα δλδ?
 
Τι να κινδυνολογήσουμε ρε φίλε με τις μαύρες και τις γυναίκες του πεζοδρομίου, τι να πούμε ότι είναι πεντακάθαρες και άντε βουρ να γαμήσουμε, πλακίτσες λες; Σχετικά με το ξεπετολόγιο τους και οι μαύρες και οι ρουμάνες, αλβανίδες κ.λ.πές στα πεζοδρόμια αλλά και στα οικήματα όλες έχουν το τρόπο τους να σε ξεπετάξουν και να σου τα φάνε με μηδέν υπηρεσίες. Τα έχουμε γράψει εκατοντάδες φορές αυτά. Οι αραπίνες όμως έχουν και το βεβαρημένο του AIDS λόγω Αφρικής λόγω ανεξέλεκτης εξάπλωσης του. Όλα αυτά είναι γνωστά, παντού γραμμένα, τι να λέμε τα ίδια τώρα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
μιλουσα μ ενα φιλο μου προχθες ,ο οποιος δουλευει στο συγγρο...και μου πε οτι φαρμακα για ειντζ πηγαινουν πολλες μαυρες και παιρνουν :-μαυρες και πρεζακια...

εντωμταξει ηξερε τα νταραβερια που ειχα και του λεω "καλα ρε μαλακα τωρα μου το λες?"

τεσπα...εγω δεν ξαναπλησιαζω μαυρη ...και ξερω οτι δεν κολλαει ευκολα το ειντζ αλλα μακρια...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μιλουσα μ ενα φιλο μου προχθες ,ο οποιος δουλευει στο συγγρο...και μου πε οτι φαρμακα για ειντζ πηγαινουν πολλες μαυρες και παιρνουν :-μαυρες και πρεζακια...

εντωμταξει ηξερε τα νταραβερια που ειχα και του λεω "καλα ρε μαλακα τωρα μου το λες?"

τεσπα...εγω δεν ξαναπλησιαζω μαυρη ...και ξερω οτι δεν κολλαει ευκολα το ειντζ αλλα μακρια...



Πώς μεταδίδεται ο ιός ?

α. Με την λήψη μολυσμένου αίματος. Ο ιός μπορεί να μεταδοθεί με σχετικά μεγάλη ποσότητα  μολυσμένου αίματος, όταν αυτό πέσει σε μεγάλη ανοιχτή πληγή ή ουλή. Να σημειωθεί ότι απαιτείται σχετικά μεγάλη ποσότητα μολυσμένου αίματος, όχι 1-2 σταγόνες και κάποια ανοιχτή πληγή, όχι μικροαμοιχή ή παρανυχίδα.

β. Με την σεξουαλική επαφή, όταν αυτή γίνεται χωρίς την χρήση προφυλακτικού, είτε είναι στοματική, είτε είναι κολπική, είτε πρωκτική.


ΑΝτε καλον υπνο δικιε μου  ;)  :2funny: :2funny:
 

panoutzoss

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1

τι παιζει εδω παιδια?
Ένα αποκαλυπτικό video ρεπορταζ του ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΟΥΒΑΡΑ για την κατάσταση της παράπλευρης παράνομης πορνείας στο κέντρο της Αθήνας. Συμμετοχή στη δημοσιογραφική έρευνα: ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
Περισσότερα εδώ:


:)
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
....μην παιζεται ρωσσικη ρουλετα με τις καριολες οπιουδηποτε χρωματος...καποτα ρεεεεεεεεε
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
προς γνωση και συμμορφωση γιατι εγω ο ιδιος και αλλοι συναγωνιστες δηλωναμε οτι οσο και αν πιεζαμε μαυρουκες δεν καθονταν για ακαποτη πιπα....
Μαυρακι που το εχω παρει δυο φορες....και με εχει αγαπησει.....της προτεινα τα παντα χωρις προφυλακτικο και τελειωμα οπου θελω και δεχτηκε....τιμη???δεν εφτασα εκει(η συνενοηση εγινε με κινητο)αλλα με κανα 50αρι ερχετε σπιτι μου και δυο φορες sex....ακαποτα ολα...και κωλο.....
VFM? Ναι......το κανεις?????? μαλακιες λεμε τωρα? Κατα δηλωση της το κανει μονο με μενα(χαχαχαχαχαχαχ)
Απο οτι μου λεει εχει πεσει τρελη πεινα και πλεον κανουν τα παντα....

Προσοχη παιδοπουλα
 

AmInoT(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο ειναι γεγονος, ομως οι κοπελες αυτες ουδεμια σχεση εχουν με την πορνεια στην πατριδα τους.
Πιστευουν παρα πολυ στο θεο, ειναι μελη πολυμελων οικογενειων που δεν εχουν την δυνατοτητα να μορφωσουν ολα τους τα παιδια(που συνηθως υπερβαινουν τα 6-7)κι'ετσι οταν ο δουλεμπορας προτεινει την λυση της εξευρεσης καλοπληρωμενης εργασιας στο εξωτερικο, τουτο γινεται δεκτο απ'ολους στην οικογενεια σαν λυση για να μπορεσουν να μορφωθουν καποια απο τα υπολοιπα παιδια.
Ο εμπορας ταζει δουλεια σε μπαρ βεβαιωνοντας πως θα επιλαμβανεται ο ιδιος για την ασφαλεια και την αξιοπρεπη διαβιωση τους.
Μολις φθανουν στην Ελλαδα τις στοιβιαζει τεσσερις, τεσσερις σε μια γκαρσονιερα απαγορευοντας τους να βγαινουν εξω στην αρχη και αργοτερα μονο για δουλεια.
Το φαι τους για ενα μηνα ειναι μονο ενα σακκι με ρυζι κι'ετσι οι περισσοτερες απο την κακομεταχειρηση, την στεναχωρια και την κακη διατροφη(ελλειψη πρωτεινης, φρεσκων φρουτων, λαχανικων κλπ)στην αρχη παιρνουν καποια παραπανισια κιλα.
Αυτη η κατασταση διαρκει τουλαχιστον 1 μηνα και στοχο εχει να σπασει ο τζαμπουκας και να αποκτησουν μια σχεση σκλαβου αφεντη με τον νταβατζη. Προκειμενου να αποκτησουν την ελευθερια τους πρεπει να μαζεψουν ποσα που υπερβαινουν τα 50000 ευρω ενω στην πατριδα τους η αρχικη συμφωνια μπορει να ηταν πχ 50000 νηγηριανα ναιρα η γκανεζικα cedi.
Υποχρεωνονται να δουλευουν 365 τον χρονο κι'οταν ακομα αρρωσταινουν η εχουν περιοδο. Σε αντισταθμισμα ο νταβας τους παρεχει ολα τα απαραιτητα εγγραφα, αδεια παραμονης, ακομη και ΑΦΜ οπου υποτιθεται πως δουλευουν ως οικιακοι βοηθοι και μαλιστα βρισκει τροπο και κοβει και τις απαραιτητες αποδειξεις.
Εννοειται πως ενα μερος των χρηματων αυτων μοιραζεται με τις διαφορες αρχες και κυριως με την Αστυνομια. Μολις περαιωνεται το χρεος, τους λεει πως θα χρειασθουν επιπλεον 20000 ευρω που πιστευω πως αντιστοιχουν στο συνολο χρηματων για τα αναγκαια λαδωματα/κοπελα.
Με την μεχρι πριν 3-4 οικονομικη κατασταση που επικρατουσε στην Ελλαδα το ποσο αυτο ξεχρεωνοταν σε διαστημα 2-3 ετων. Υπολογιστε με μεσο ορο μηκους πουτσας τα 17εκ και 10 ευρω το γαμησι μιας μαυρης στο Μεταξουργειο απο τα οποια η κοπελα παιρνει μονο τα μισα, η απο τα 10-20 ευρω που παιρνει για μια πιπα στο αμαξι στην Σωκρατους η στην Πατησιων, ποσα χιλιομετρα πουτσας πρεπει να διανυθουν/κοπελα για να ξεχρεωθουν αυτα τα ποσα.
Στο διαστημα αυτο μολονοτι αμορφωτες διαβαζουν ανελλιπως τη βιβλο που την φυλανε κατω απο το μαξιλαρι τους ακομη κι'οταν κοιμουνται.
Πολλες απο αυτες κανουν εξετασεις για ΣΜΝ ανα τακτα διαστηματα, ενω οι ελαχιστες που δουλευουν σε μπουρδελα εξεταζονται ακομη κι'οταν το αφεντικο τις αποθαρρυνει να το κανουν δεδομενου οτι οι αρχες συνηθως λαδωνονται προκειμενου να κανουν τα στραβα ματια.
Στο Μεταξουργειο τουλαχιστον η ταριφα ειναι 1.500/μπουρδελο τον μηνα  και το αντιτιμο αυτο πληρωνεται απο την κοπελα με δωρεαν τα 3 πρωτα γαμησια της καθε βαρδιας( οχι για τον πελατη βεβαια)
Γενικα ειναι διεκπεραιωτικες μεχρις αηδιας απο τον φοβο τους μην κολλησουν οντας παρα πολυ προσεκτικες (μεχρι και διπλη καποτα μου'χει τυχει να επιχειρησουν να βαλουν απο την μαλακια τους).
Γυμνη πιπα, γλωσσοφιλα κλπ αν τολμησεις και ζητησεις θα σου πουν ειρωνικα "What you want to be my boyfriend?"
Οταν ετυχε να ζητησω σε κοπελα που δουλευε στο μεταξι αν θα δεχοταν ναρχεται σπιτι να κανουμε ελευθερο σεξ με γλωσσοφιλα κλπ με υποχρεωσε να παω στο Συγγρος για φουλ εξετασεις περιμενοντας να δει τα αποτελεσματα πρωτα!
Επισης δεν συνηθιζουν να κανουν καταχρησεις τσιγαρου, αλκοολ και ναρκωτικων.  
 Προσωπικα δεν πιστευω πως αποδεικνυεται βασιμος ο ισχυρισμος πως αποτελουν μεγαλυτερο κινδυνο απο τις υπολοιπες ιεροδουλες για την μεταδοση του Εητζ η αλλων ΣMN.

πολύ σωστός. τουλάχιστον με βάση τις δικές μου πάμπολλες εμπειρίες των τελευταίων τριών χρόνων...
 

AmInoT(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
προς γνωση και συμμορφωση γιατι εγω ο ιδιος και αλλοι συναγωνιστες δηλωναμε οτι οσο και αν πιεζαμε μαυρουκες δεν καθονταν για ακαποτη πιπα....
Μαυρακι που το εχω παρει δυο φορες....και με εχει αγαπησει.....της προτεινα τα παντα χωρις προφυλακτικο και τελειωμα οπου θελω και δεχτηκε....τιμη???δεν εφτασα εκει(η συνενοηση εγινε με κινητο)αλλα με κανα 50αρι ερχετε σπιτι μου και δυο φορες sex....ακαποτα ολα...και κωλο.....
VFM? Ναι......το κανεις?????? μαλακιες λεμε τωρα? Κατα δηλωση της το κανει μονο με μενα(χαχαχαχαχαχαχ)
Απο οτι μου λεει εχει πεσει τρελη πεινα και πλεον κανουν τα παντα....

Προσοχη παιδοπουλα

φίλε στείλε κινητό αν γίνεται...
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μήπως λες Καποδιστρίου και Αριστοτέλους γωνία :idiot: :think:.Είχα τσιμπήσει ένα μαυράκι από εκεί με 30 γιούρο και την επόμενη είχαμε βγει κι έξω μαζί(χεράκι-χεράκι,πολύ χαβαλέ),την είχα πάει σε ξενοδόχειο στο Σκαραμαγκά και την  :knockinb: :zfuck: όλο το βράδι :rockon: :rockon:.Όλα ακάποτα εννοείται απλά της τα πέταξα στα βυζιά,αν και αυτή γούσταρε μέσα ;) ;).Άμα λέμε την ίδια έχω και το τηλ. της :sunglasses: :sunglasses:
 

τυπε δεν θελω να σε αγχωσω αλα ειναι μετρημενες οι μερες σου....  ΑΠΟΛΥΤΕ καντου την κηδεια κ αυτου και μετα παμε να ανοιξουμε γραφειο τελετων
 

Συνημμένα

  • nekrothaftis.jpg
    nekrothaftis.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom