Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 421K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

funny_boy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Υπάρχουν ακομα οι μαυρούλες στο πάρκο στην Πατησιών ναι για οποιον ενδιαφερεται και μαλιστα τωρα τελευταια εχει κατι μαυρούλες μούναρους πραγματικους.
Απλα ειναι πολυ σπαστικες δλδ πεταγονται μεσα στην μεση του δρομου κανωντας κινησεις με τα χερια τους σαν να πνιγονται απορω πως δεν εχει παρασυρει καμια κανενα αυτοκινητο.
Στα περι του αθληματος ειναι μια χαρα διεκπεραιωτικες γι αυτο που κανουν δλδ για να σε ξεμπουκωνουν.
 

central_player26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά χαραντά παίκτες!!!Έλειπα χρόνια από την Αθήνα,γύρισα τον Μάιο.Λάτρης της μαύρης σαρκός έκανα μια βότα σήμερα στο δοξασμένο μας κέντρο.Πεσμένα πράγματα πίσω από τη Βαρβάκειο,μόνο 2 πολύ μέτριες.Καποδιστρίου είχε 4 οι 2 καλές μπορώ να πώ,αλλά δεν μου αρέσει καθόλου το μέρος.Στο παρκάκι στην Πατησίων.Πολλές επιλογές στο συγκεκριμένο σημείο,και το πιο ήσυχο όλα.Κατέληξα για κατάθεση τελικα στο στόμα της Πάμελας.Well played από μεριάς της.Σπάνιο πλόουτζομπ για μαύρη χωρίς βιασύνη και καθόλου χέρια.Όποτε έχω τις "μαύρες" μου εγώ θα την επισκέπτομαι για μια γρήγορη κατάθεση  :pipa1:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Γειά χαραντά παίκτες!!!Έλειπα χρόνια από την Αθήνα,γύρισα τον Μάιο.Λάτρης της μαύρης σαρκός έκανα μια βότα σήμερα στο δοξασμένο μας κέντρο.Πεσμένα πράγματα πίσω από τη Βαρβάκειο,μόνο 2 πολύ μέτριες.Καποδιστρίου είχε 4 οι 2 καλές μπορώ να πώ,αλλά δεν μου αρέσει καθόλου το μέρος.Στο παρκάκι στην Πατησίων.Πολλές επιλογές στο συγκεκριμένο σημείο,και το πιο ήσυχο όλα.Κατέληξα για κατάθεση τελικα στο στόμα της Πάμελας.Well played από μεριάς της.Σπάνιο πλόουτζομπ για μαύρη χωρίς βιασύνη και καθόλου χέρια.Όποτε έχω τις "μαύρες" μου εγώ θα την επισκέπτομαι για μια γρήγορη κατάθεση  :pipa1:
λιγες λεπτομερειες..εμφανιση παμελας κτλ??
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Γουστάρω μαύρες! Αν είναι καλή παω κι εγώ!  :pipa2:  :pipa2:
 

central_player26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Προς το τελος της Πατησσιων ειναι.Αλλα κατα μηκος της μετα τις 12-1 γινεται κολαση γενικοτερα.Μπορει να τις πετυχεις πιο πριν πιο μετα..καταλαβες.Τωρα για εμφανιση.Κωλαρα χειλαρες γυρω στα 20-23 κανονικου αναστηματος.Καποδιστριου κατω απο την 3ης Σεπτεμβριου κι εκει εχει κοριτσια φουλ αναλογα τα γουστα.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
509
Κριτικές
2
Like
638
Πόντοι
86
Μιλάμε για το πάρκο Πατησίων & Κύπρου ή την Πλατεία Αμερικής;  :huh:
 

Lustius

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
51
Like
10
Πόντοι
0
Μη μου βρίζετε τα μαυράκια σας παρακαλώ :) Μια χαρά κοριτσάκια είναι.. Αυτα τα δύο τιμήθηκαν αλλα δυστυχώς στον τόπο καταγωγής τους . Είναι αλήθεια πάντως πως δεν είναι ευκολο να βρεις κάποια που να έχει αγωνιστικές επιδόσεις.. Οσο για τις αρρώστειες επίσης θέλει προσοχή αλλά όχι περισσότερη απ όση με μια λευκή... 
 

Συνημμένα

  • sos.jpg
    sos.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 55
  • Like
Αντιδράσεις: 968

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας.  Ήρθα για επίσκεψη στην Αθήνα..
Αδυνατες αφρικανες που μπορώ να βρω;28ης Οκτωβρίου; Ποσο παιρνουν;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μη μου βρίζετε τα μαυράκια σας παρακαλώ :) Μια χαρά κοριτσάκια είναι.. Αυτα τα δύο τιμήθηκαν αλλα δυστυχώς στον τόπο καταγωγής τους . Είναι αλήθεια πάντως πως δεν είναι ευκολο να βρεις κάποια που να έχει αγωνιστικές επιδόσεις.. Οσο για τις αρρώστειες επίσης θέλει προσοχή αλλά όχι περισσότερη απ όση με μια λευκή...   
your the best man :rockon:
 

Jimmii

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά μόνο βράδυ έχει Μαυρούλες; Που έχει την ημέρα; Πιο δρόμο κάνουν πιάτσα;
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537

Βλεποντας και αυτη την ταινια (που ειναι σχεδον ντοκυμαντερ), κατεληξα στο οριστικο συμπερασμα:

Οι εξαθλιωμενοι μαυροι δεν βλεπουν με καμια συμπαθεια κανεναν απο μας. Οσο δουλοπρεπως, ή γλοιωδως, κι αν μας φερονται.
Κατα βαση, μας μισουν βαθια...
Οπως ολοι οι αδυναμοι τους ισχυρους. Οπως εμεις τους Γερμανους κλπ...

(Η σκηνη οπου η κενυατισσα παιρνει τα λεφτα της ηλιθιας Γερμανιδας και, αμεσως μετα, την βριζει, μού θυμισε πολλες απ' τις περιπτωσεις που εχω παρει μαυρη, στο ΙΧ.
Νομιζω πως μας μισουν πραγματικα. Δεν ξαναπαιρνω μαυρη ποτε.)
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286

Βλεποντας και αυτη την ταινια (που ειναι σχεδον ντοκυμαντερ), κατεληξα στο οριστικο συμπερασμα:

Οι εξαθλιωμενοι μαυροι δεν βλεπουν με καμια συμπαθεια κανεναν απο μας. Οσο δουλοπρεπως, ή γλοιωδως, κι αν μας φερονται.
Κατα βαση, μας μισουν βαθια...
Οπως ολοι οι αδυναμοι τους ισχυρους. Οπως εμεις τους Γερμανους κλπ...

(Η σκηνη οπου η κενυατισσα παιρνει τα λεφτα της ηλιθιας Γερμανιδας και, αμεσως μετα, την βριζει, μού θυμισε πολλες απ' τις περιπτωσεις που εχω παρει μαυρη, στο ΙΧ.
Νομιζω πως μας μισουν πραγματικα. Δεν ξαναπαιρνω μαυρη ποτε.)

αγαπαει καμια πουτανα τους πελατες της πραγματικα;
ολες μας μισουν απλα οι μαυρες ειναι ατιθασες και αγριευουν
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
αγαπαει καμια πουτανα τους πελατες της πραγματικα;
ολες μας μισουν απλα οι μαυρες ειναι ατιθασες και αγριευουν

Αν δεν εισαι θυμα trαfficking, γιατι να μισεις τον πελατη σου, και να μην εισαι απλα ουδετερη?
 

dduke2xxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ρε παιδες πεζει τιποτα στην νεα Σμύρνη?
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
πισω απο το μεντια μαρκετ στη καλλιθεα ειναι μια μαυρουλα μετα τις 1 και οχι καθε μερα που πιατσωνει που και που...κομπλε κανονικα 30 ζηταει αλλα η τιμη πεφτει στα 20 στη καβατζα
αν και εχω να τη δω καιρο κανε μια βολτα
ειναι και ενα γκρανυ που πιατσωνει και αυτο μερικες φορες,δεν ξερω αν τους κανουν πολεμο τα βελια αλλα εγω π χα παρει τη μαυρουλα μου πε πως τα χουν βρει μετανιωσα βεβεα γτ δε πηρα το τηλεφωνο της και εχω να τη δω κανα μηνα
 

giorgos512

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή μαυρούλα πριν κανα 2μηνο την φόρτωσα και εγώ ένα βράδυ αργά. Καθαρή, ευγενική και έδωσε μάχη. Την ξαναφόρτωνα είναι παραπάνω από συμπαθητικό γκομενάκι.
Το γκράνι που λέει ο συναγωνιστής δεν το έχω πετύχει. Μαζί με τη μαυρούλα ήταν μια ακόμα μεγαλούτσικη αλλά προσωπικά για τραβέλι την πέρασα, δεν ξέρω τι είναι όμως. δεν ασχολήθηκα.
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Οπότε συναγωνιστές μιλάμε για δύο μαυράκια, μια πιτσιρίκα και μια ώριομη, στον παράδρομο στο ύψος ή στον παράλληλο δρόμο της Συγγρού;

Επίσης, δώστε επιπλέον πληροφορίες για την κοπέλα που τιμήσατε και σίγουρα ενδιαφερόμαστε και άλλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom