Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Φίλε coogar13, έχεις πιάσει το πνεύμα του bdsm. Φυσικά τα σενάρια είναι άπειρα, όπως και οι πρακτικές. Ορισμένες δεν με εξιτάρουν καθόλου ή και τις σιχαίνομαι (π.χ. ουρολαγνεία, κοπρολαγνεία, γυναικείο ντύσιμο). Ορισμένες είναι τόσο ακραίες και επικίνδυνες, που με τρομάζουν ακόμη και όταν τις σκέφτομαι (π.χ. sounding). Γενικά το medical play, με την Αφέντρα νοσοκόμα ή γιατρό, είναι πολύ δύσκολη και επικίνδυνη πρακτική και η Αφέντρα πρέπει να είναι expert. Σημειωτέον, μερικές από τις καλύτερες Αφέντρες διεθνώς ήταν ή είναι νοσoκόμες ή γενικότερα επαγγελματίες στον χώρο της υγείας στην πραγματική ζωή τους. Εμένα π.χ. με εξιτάρει τρομερά το bondage, ειδικά shackles, steel bondage, αλυσίδες κλπ., τα σενάρια φυλακής κλπ. Πολύ σπουδαία αφέντρα σ' αυτά είναι η Mistress Dometria από το Brighton της Αγγλίας, ελληνοκυπριακής καταγωγής. Κορυφαία μαστιγώτρια επίσης! Κάνει  και σέσσιον χωρίς safe word, αλλά δεν θα το συνιστούσα... Επίσης, οι συσκευές chastity, που είναι εκ των ων ουκ άνευ για ένα πραγματικό σέσσιον κυριαρχίας. Αλλά αυτά είναι προσωπικές προτιμήσεις.  Η ουσία είναι αυτή που αναφέρουμε πάνω: Η πραγματική Αφέντρα έχει αστείρευτη φαντασία, καθορίζει αυτή το περιεχόμενο του σέσσιον, δεν δέχεται υποδείξεις, εντολές και παρακλήσεις, παρά μόνο εκ των προτέρων καθορισμό ορίων και λέξη ασφαλείας, είναι ευγενής και αυταρχική, το ζει και ηδονίζεται η ίδια από αυτό που κάνει και, φυσικά, είναι ευφυής, πολύ ευφυής! Αφέντρα και ηλίθια δεν γίνεται! 
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
όποιος ντύνεται γυναικεία  δεν είναι γκέι
Παίκτη, πρόσεξε πως το εκφράζεις, γιατί μπορεί να παρεξηγηθείς εδώ μέσα... Ανάλογη συζήτηση έχει ξεκινήσει με το γυναικείο κωλοδαχτύλιασμα και οι αντιπαραθέσεις είναι έντονες (ειδικά στο thread του Νόμου του Picker)...  :S :S :S
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Παίκτη, πρόσεξε πως το εκφράζεις, γιατί μπορεί να παρεξηγηθείς εδώ μέσα... Ανάλογη συζήτηση έχει ξεκινήσει με το γυναικείο κωλοδαχτύλιασμα και οι αντιπαραθέσεις είναι έντονες (ειδικά στο thread του Νόμου του Picker)...  :S :S :S
Διάβασε όλο το post μου και μην γράφεις μόνο την μία πρόταση και αυτή ούτε καν ολοκληρωμένη.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Φίλε coogar13, έχεις πιάσει το πνεύμα του bdsm. Φυσικά τα σενάρια είναι άπειρα, όπως και οι πρακτικές. Ορισμένες δεν με εξιτάρουν καθόλου ή και τις σιχαίνομαι (π.χ. ουρολαγνεία, κοπρολαγνεία, γυναικείο ντύσιμο). Ορισμένες είναι τόσο ακραίες και επικίνδυνες, που με τρομάζουν ακόμη και όταν τις σκέφτομαι (π.χ. sounding). Γενικά το medical play, με την Αφέντρα νοσοκόμα ή γιατρό, είναι πολύ δύσκολη και επικίνδυνη πρακτική και η Αφέντρα πρέπει να είναι expert. Σημειωτέον, μερικές από τις καλύτερες Αφέντρες διεθνώς ήταν ή είναι νοσoκόμες ή γενικότερα επαγγελματίες στον χώρο της υγείας στην πραγματική ζωή τους. Εμένα π.χ. με εξιτάρει τρομερά το bondage, ειδικά shackles, steel bondage, αλυσίδες κλπ., τα σενάρια φυλακής κλπ. Πολύ σπουδαία αφέντρα σ' αυτά είναι η Mistress Dometria από το Brighton της Αγγλίας, ελληνοκυπριακής καταγωγής. Κορυφαία μαστιγώτρια επίσης! Κάνει  και σέσσιον χωρίς safe word, αλλά δεν θα το συνιστούσα... Επίσης, οι συσκευές chastity, που είναι εκ των ων ουκ άνευ για ένα πραγματικό σέσσιον κυριαρχίας. Αλλά αυτά είναι προσωπικές προτιμήσεις.  Η ουσία είναι αυτή που αναφέρουμε πάνω: Η πραγματική Αφέντρα έχει αστείρευτη φαντασία, καθορίζει αυτή το περιεχόμενο του σέσσιον, δεν δέχεται υποδείξεις, εντολές και παρακλήσεις, παρά μόνο εκ των προτέρων καθορισμό ορίων και λέξη ασφαλείας, είναι ευγενής και αυταρχική, το ζει και ηδονίζεται η ίδια από αυτό που κάνει και, φυσικά, είναι ευφυής, πολύ ευφυής! Αφέντρα και ηλίθια δεν γίνεται! 
Συμφωνώ φίλε mast mast βεβαίως εσύ είσαι πιο προχωρημένος,τα medical ούτε που τα σκέφτομαι τα θεωρώ άκρως επικίνδινα,την Dometria την έχω δεί στο facebook μα τι σώμα έχει χτίσει η γυναίκα?Όσο για το chastity το έχω δοκιμάσει και μου άρεσε πολύ η αίσθηση που δεν μπορούσα καν να τον ακουμπήσω,επίσης το μαστίγωμα αλλά μέχρι ενός σημείου να μπαίνει και safe word.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Παιδιά είναι απίστευτο αυτό που συνέβει απόψε. Κάποιος φίλος έγραφε για την Mistress Doemetria που την ήξερα και εγώ μέσα από πολλά βίντεο και φωτογραφίες από το ιντερνετ.
Bρέθηκε νεκρή από ναρκωτικά:
Hardcore dominatrix, 56, who called herself Mistress Dometria is found dead in her private sex dungeon with four different drugs in her system
Koulla Kakoulli, 56, died in her flat, which doubled as the Brighton Erotic Boudoir
She had appeared in fetish magazines and films and was considered 'one of the world's great Dominas'
The cause of her death was un-ascertained by the pathologist, who  found cocaine, diazepam, ketamine and mephedrone in her system
The grandmother was a competitive body-builder who also took steroids
Members of the fetish community mourned the loss of 'a legend' online
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Παιδιά είναι απίστευτο αυτό που συνέβει απόψε. Κάποιος φίλος έγραφε για την Mistress Doemetria που την ήξερα και εγώ μέσα από πολλά βίντεο και φωτογραφίες από το ιντερνετ.
Bρέθηκε νεκρή από ναρκωτικά:
Hardcore dominatrix, 56, who called herself Mistress Dometria is found dead in her private sex dungeon with four different drugs in her system
Koulla Kakoulli, 56, died in her flat, which doubled as the Brighton Erotic Boudoir
She had appeared in fetish magazines and films and was considered 'one of the world's great Dominas'
The cause of her death was un-ascertained by the pathologist, who  found cocaine, diazepam, ketamine and mephedrone in her system
The grandmother was a competitive body-builder who also took steroids
Members of the fetish community mourned the loss of 'a legend' online

Το διάβασα και εγώ. Κρίμα! Εξαιρετική κυρία και τρομερή Αφέντρα! Είχε πέντε παιδιά και ήταν γιαγιά! Μπράβο της! Την είχα γνωρίσει πριν χρόνια. Της είχα στείλει ένα e-mail, εκείνη εντυπωσιάσθηκε από το περιεχόμενό του και το επίπεδο των αγγλικών μου και με πήρε αμέσως τηλέφωνο! Με κάλεσε στο Brighton.Φοβερή επαγγελματίας και Αφέντρα με τεράστιο κεφαλαίο "Α". Καλά ένα σέσσιον με την Mistress Dometria απαιτούσε τις ίδιες αντοχές με εκπαίδευση πεζοναυτών! (τρόπος του λέγειν, μην το παίρνετε τοις μετρητοίς). Μετά τα 40 άρχισε το bodybuiling και φαίνεται πως αυτό και όλα τα συμπαρομαρτούντα (στεροειδή) της κόστισαν τελικά τη ζωή. Πολύ κρίμα! Λυπάμαι! Μία εξαιρετική γυναίκα, μία τρομερή (πραγματικά τρομερή) Αφέντρα και μία άψογη επαγγελματίας!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Να φύγουμε λίγο από το δυσάρεστο θέμα μιας απώλειας και να πάμε στα καθημερινά . Κύριοι συναγωνιστές και ειδικά εσείς οι νεοεισερχόμενοι. Studio και Αυταρχικό μαζί στην Ελλάδα τουλάχιστον, είναι κάτι σαν ανέκδοτο. Προκειμένου να καταλάβετε τi εστί μια πραγματική αυταρχική εμπειρία , κάντε μία προσπάθεια να σκεφτείτε με το πάνω και όχι με το κάτω κεφάλι . Δείτε το BDSM σαν μία θεατρική παράσταση όπου θα παίξετε ένα ρόλο. Ο ρόλος έχει μια σειρά απο διαλόγους δεν έχει μια ατάκα στην προκειμένη περίπτωση όπου ατάκα "το να φύγουν τα χοντρά".  Άλλο παράδειγμα το έχει πει και ο ποιητής σημασία δεν έχει ο προορισμός αλλά το ταξίδι. Όπου προορισμός πάλι "το να φύγουν τα χοντρά"

Λίγο πολύ όλοι έχετε πει κάποια στιγμή καλύτερα μια πετυχημένη μαλακία παρά ένα μέτριο γαμήσι. Ε ναι σε μια αυταρχική εμπειρία είτε τελειώσετε με το χεράκι σας κατόπιν υποδείξεως της Κυρίας , είτε αφού σας ποδοπατάει το μαντζαφλαρι σας η Κυρία, είτε επειδή σας καταστρέφει τον οργασμό είτε χίλια δύο είτε εάν έχετε κάνει ένα πραγματικό session θα φύγετε και το τελευταίο που θυμάστε είναι το πως και εάν χύσατε

Τωρα εάν ντε και καλα πρέπει οπωσδήποτε να γαμήσετε τραβάτε σε studio ποτέ όμως δε θα λάβετε μια συνολική εμπειρία σα να έχετε μεταφερθεί σε άλλη διάσταση.

Τα γράφω όλα αυτά μιας και επειδή ο τίτλος του Post είναι οι καλύτερες στο Αυταρχικό και δυστυχώς έχουμε μπερδέψει το  "είμαι λίγο μερακλής" θέλω να τον δίνω και να τον ψιλοαρπάζω με κανα strap on αντε και να τρώω καμιά ξυλιά με κάτι που είναι εντελώς άλλο πράγμα.
Οχι μάγκες το strap on δεν κάνει την Αφέντρα. Το BDSM δεν εξαντλείται σε ένα μαστίγιο και ένα strap on.  Για αυτό καλό θα είναι σε αυτό thread να εστιάζουμε σε Κυρίες που προσφέρουν πραγματικά αυταρχικές υπηρεσίες παίζουν ένα ρόλο και τον παίζουν καλά. Αλλιώς σε όποιο studio και να πάτε , ε άμα είναι ωραία η γκόμενα ας βάλει και το strap να σας τον καρφώσει :-) :-) Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται συζητήσεις εάν είναι καλή ή όχι εμφανίσιμη να είναι και η δουλειά θα γινει. Την μακαρίτισσα την Dometria δεν την έλεγες κ ιδιαίτερα εμφανίσιμη αλλά απ ότι φαίνεται  αυτοί που την επισκέφθηκαν βρήκαν αυτό που ήθελαν και με το παραπάνω.  Ελπίζω μόνο να σας προβλημάτισα και όχι να σας κούρασα !
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Να φύγουμε λίγο από το δυσάρεστο θέμα μιας απώλειας και να πάμε στα καθημερινά . Κύριοι συναγωνιστές και ειδικά εσείς οι νεοεισερχόμενοι. Studio και Αυταρχικό μαζί στην Ελλάδα τουλάχιστον, είναι κάτι σαν ανέκδοτο. Προκειμένου να καταλάβετε τi εστί μια πραγματική αυταρχική εμπειρία , κάντε μία προσπάθεια να σκεφτείτε με το πάνω και όχι με το κάτω κεφάλι . Δείτε το BDSM σαν μία θεατρική παράσταση όπου θα παίξετε ένα ρόλο. Ο ρόλος έχει μια σειρά απο διαλόγους δεν έχει μια ατάκα στην προκειμένη περίπτωση όπου ατάκα "το να φύγουν τα χοντρά".  Άλλο παράδειγμα το έχει πει και ο ποιητής σημασία δεν έχει ο προορισμός αλλά το ταξίδι. Όπου προορισμός πάλι "το να φύγουν τα χοντρά"

Λίγο πολύ όλοι έχετε πει κάποια στιγμή καλύτερα μια πετυχημένη μαλακία παρά ένα μέτριο γαμήσι. Ε ναι σε μια αυταρχική εμπειρία είτε τελειώσετε με το χεράκι σας κατόπιν υποδείξεως της Κυρίας , είτε αφού σας ποδοπατάει το μαντζαφλαρι σας η Κυρία, είτε επειδή σας καταστρέφει τον οργασμό είτε χίλια δύο είτε εάν έχετε κάνει ένα πραγματικό session θα φύγετε και το τελευταίο που θυμάστε είναι το πως και εάν χύσατε

Τωρα εάν ντε και καλα πρέπει οπωσδήποτε να γαμήσετε τραβάτε σε studio ποτέ όμως δε θα λάβετε μια συνολική εμπειρία σα να έχετε μεταφερθεί σε άλλη διάσταση.

Τα γράφω όλα αυτά μιας και επειδή ο τίτλος του Post είναι οι καλύτερες στο Αυταρχικό και δυστυχώς έχουμε μπερδέψει το  "είμαι λίγο μερακλής" θέλω να τον δίνω και να τον ψιλοαρπάζω με κανα strap on αντε και να τρώω καμιά ξυλιά με κάτι που είναι εντελώς άλλο πράγμα.
Οχι μάγκες το strap on δεν κάνει την Αφέντρα. Το BDSM δεν εξαντλείται σε ένα μαστίγιο και ένα strap on.  Για αυτό καλό θα είναι σε αυτό thread να εστιάζουμε σε Κυρίες που προσφέρουν πραγματικά αυταρχικές υπηρεσίες παίζουν ένα ρόλο και τον παίζουν καλά. Αλλιώς σε όποιο studio και να πάτε , ε άμα είναι ωραία η γκόμενα ας βάλει και το strap να σας τον καρφώσει :-) :-) Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται συζητήσεις εάν είναι καλή ή όχι εμφανίσιμη να είναι και η δουλειά θα γινει. Την μακαρίτισσα την Dometria δεν την έλεγες κ ιδιαίτερα εμφανίσιμη αλλά απ ότι φαίνεται  αυτοί που την επισκέφθηκαν βρήκαν αυτό που ήθελαν και με το παραπάνω.  Ελπίζω μόνο να σας προβλημάτισα και όχι να σας κούρασα !
Θα συμφωνήσω ότι stundio και αυταρχικό δεν πάει έχω φάει αρκετές φόλες,όποιος πάει να γαμήσει μόνο αυταρχικό δεν ψάχνει,να μου γαμήσει τον εγκέφαλο η γυναίκα αυτό έψαχνα,όσο για το strap αν δεν της αρέσει καλύτερα να μην το το κάνει,αν της αρέσει φαίνεται και ας μην έχω μεγάλη εμπειρία,συμφωνώ σε όσα γράφει ο mast mast οι έξυπνες γυναίκες είναι και οι καλύτερες Αφέντρες,τώρα όσο αφορά τα σενάρια σίγουρα υπάρχουν πολλά ευελπιστώ να δοκιμάσω όσα περισσότερα μπορούν και ξέρουν να μου υποδείξουν οι έμπειρες Αφέντρες και προπάντων οι έξυπνες,πολύ σωστός ο mast μαστ ηλίθια και Αφέντρα δεν γίνεται,όσο για την Αφέντρα Dometria από εδώ το έμαθα κρίμα,όσο για την εμφάνιση είναι καθαρά θέμα γούστου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.267
Πόντοι
1.446
Κρίμα για την Dometria ήταν σκληρή αφέντρα και το τελευταίο καιρό συνεργαζόταν με την Mistress Sidonia του English Mansion. Γενικά η Αγγλία είναι γεμάτη αφέντρες που ικανοποιούν μια μεγάλη γκάμα φετίχ.Στην Ελλάδα έχει κάποιες καλές αλλά γενικά παίζουν πολλές φόλες και τα Studio είναι ακόμα χειρότερα. Ακόμα και κάποια που υποτίθεται ειδικεύονται σε αυταρχικό προσφέρουν πολύ τυποποιημένες φάσεις και είναι και πανάκριβα 70 το απλό και 100 το σπέσιαλ αυταρχικό που κάθεσαι 30 λεπτά(Τι να προλάβεις να κάνεις σε 30 λεπτα).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
το ονοματεπώνυμό της παραπέμπει σε Ελλάδα Κύπρο.
Είναι έτσι ή τυχαίο ?
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Κρίμα για την Dometria ήταν σκληρή αφέντρα και το τελευταίο καιρό συνεργαζόταν με την Mistress Sidonia του English Mansion. Γενικά η Αγγλία είναι γεμάτη αφέντρες που ικανοποιούν μια μεγάλη γκάμα φετίχ.Στην Ελλάδα έχει κάποιες καλές αλλά γενικά παίζουν πολλές φόλες και τα Studio είναι ακόμα χειρότερα. Ακόμα και κάποια που υποτίθεται ειδικεύονται σε αυταρχικό προσφέρουν πολύ τυποποιημένες φάσεις και είναι και πανάκριβα 70 το απλό και 100 το σπέσιαλ αυταρχικό που κάθεσαι 30 λεπτά(Τι να προλάβεις να κάνεις σε 30 λεπτα).

Φίλε, τα γράφουμε αναλυτικά παραπάνω ορισμένοι (λίγοι) από μας που έχουμε σοβαρές εμπειρίες και ξέρουμε τι σημαίνει πραγματικό bdsm και σέσσιον κυριαρχίας και έχουμε γνωρίσει αληθινές Αφέντρες. Να μην τα επαναλαμβάνουμε. Σε στούντιο (δηλ. κυριλέ μπουρδέλα) δεν πρόκειται να γνωρίσεις ούτε Αφέντρες ούτε πραγματικά σέσσιον κυριαρχίας. Όπως πολυ σωστά γράφεις, σου πουλάνε μια τυποποιημένη φόλα με μία κοπελίτσα (εντάξει τη δουλειά του κάνει το κάθε κορίτσι) που του φοράνε ένα στραπόν και του δίνουν ένα σετάκι χειροπέδες και ένα κνούτο και την ονομάζουν αφέντρα (αν αυτές είναι αφέντρες, εγώ είμαι ο Γκουζγκούνης που βγήκε από τον τάφο), που την αποκαλούν "αυταρχικό". Όποιος διαβάζει περί "απλού" ή "σπέσιαλ" αυταρχικού σε στούντιο, να ξέρει ότι είναι μία αρπαχτή για να του φάνε μερικά λεφτά.:uglystupid: Άκου "απλό" ή "σπέσιαλ" αυταρχικό και μάλιστα μισής ώρας! Για γέλια είναι αυτά! :2funny: Πάντως, υπάρχουν και στην Ελλάδα πραγματικές Αφέντρες (ελάχιστες μεν, όμως καλές έως και σούπερ), αλλά μόνο σε δικά τους dungeons, όχι σε στούντιο. Υπάρχουν και λίγες που δεν έχουν dungeon και πηγαίνουν σε ξενοδοχεία. Ορισμένες είναι καλές, αλλά στα ξενοδοχεία δεν υπάρχει ο εξοπλισμός και δεν μπορεί να δημιουργηθεί η ατμόσφαιρα ενός πραγματικού dungeon.  :s&m_2:     
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.267
Πόντοι
1.446
Την ίδια απορία έχω και γω
Μάγκες μάλλον παίζει να είναι φόλα η μαντάμ από οτι λένε κάποιοι συναγωνιστές λίγο πιο πίσω παίζει να βαρίεται την ζωή της και από εμφάνιση δεν λέει και πολλά. Βέβαια αναλόγως τα γούστα σας
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.267
Πόντοι
1.446
Φίλε, τα γράφουμε αναλυτικά παραπάνω ορισμένοι (λίγοι) από μας που έχουμε σοβαρές εμπειρίες και ξέρουμε τι σημαίνει πραγματικό bdsm και σέσσιον κυριαρχίας και έχουμε γνωρίσει αληθινές Αφέντρες. Να μην τα επαναλαμβάνουμε. Σε στούντιο (δηλ. κυριλέ μπουρδέλα) δεν πρόκειται να γνωρίσεις ούτε Αφέντρες ούτε πραγματικά σέσσιον κυριαρχίας. Όπως πολυ σωστά γράφεις, σου πουλάνε μια τυποποιημένη φόλα με μία κοπελίτσα (εντάξει τη δουλειά του κάνει το κάθε κορίτσι) που του φοράνε ένα στραπόν και του δίνουν ένα σετάκι χειροπέδες και ένα κνούτο και την ονομάζουν αφέντρα (αν αυτές είναι αφέντρες, εγώ είμαι ο Γκουζγκούνης που βγήκε από τον τάφο), που την αποκαλούν "αυταρχικό". Όποιος διαβάζει περί "απλού" ή "σπέσιαλ" αυταρχικού σε στούντιο, να ξέρει ότι είναι μία αρπαχτή για να του φάνε μερικά λεφτά.:uglystupid: Άκου "απλό" ή "σπέσιαλ" αυταρχικό και μάλιστα μισής ώρας! Για γέλια είναι αυτά! :2funny: Πάντως, υπάρχουν και στην Ελλάδα πραγματικές Αφέντρες (ελάχιστες μεν, όμως καλές έως και σούπερ), αλλά μόνο σε δικά τους dungeons, όχι σε στούντιο. Υπάρχουν και λίγες που δεν έχουν dungeon και πηγαίνουν σε ξενοδοχεία. Ορισμένες είναι καλές, αλλά στα ξενοδοχεία δεν υπάρχει ο εξοπλισμός και δεν μπορεί να δημιουργηθεί η ατμόσφαιρα ενός πραγματικού dungeon.  :s&m_2:    Δεν διαφωνώ καθόλου με αυτά που λές αν και δεν είμαι τόσο έμπειρος στο BDSM από κάποια session και δίαφορα σχόλια έχω καταλάβει τι παίζει γενικά.Προσωπικά δεν έχω κάνει session σε studio αλλά από απορία πήγα και ρώτησα και μου είπαν αυτές τις μαλακίες με τα σπεσιαλ. Γενικά και στα οργανωμένα Dungeon παίζει πολύ φόλα διότι και εκεί είναι πολύ τυποποιημένη φάση. Τον τελευταίο καιρό είμαι στο ψάξιμο και έχω κάνει κάποια session έχεις εσύ καμιά υπόψιν.Θα ακολουθήσει συγκεντρωτική κριτική σύντομα!
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
Μάγκες μάλλον παίζει να είναι φόλα η μαντάμ από οτι λένε κάποιοι συναγωνιστές λίγο πιο πίσω παίζει να βαρίεται την ζωή της και από εμφάνιση δεν λέει και πολλά. Βέβαια αναλόγως τα γούστα σας

βρηκα και αυτο που την δειχνει σε video βεβαια διαφερει πολυ απο της φωτο
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Φίλε Le Blanc. Κατ' αρχάς κάτι λάθος πάτησες και το δικό σου σχόλιο μπήκε μέσα στο δικό μου! BDSM κανονικό δηλαδής! :2funny:

Τώρα, σ' αυτό που ρώτησες: Το βασικό είναι να ξέρεις τι θέλεις εσύ και να είσαι ανοικτός σε καινούργιες εμπειρίες. Το BDSM αποτελείται από άπειρα σενάρια και άπειρες πρακτικές. Και φυσικά παίζεται και από τις δύο πλευρές του φιλέ: Μπορείς να είσαι εσύ ο αφέντης και η γκόμενα υποτακτικιά. Άμα σ' αρέσουν και τα δύο, είσαι switch. Εγώ είμαι. Άλλοι είναι μόνο υποτακτικοί και άλλοι μόνο αφέντες. Εν πάση περιπτώσει, επειδή μιλάμε για Αφέντρες, να ξέρεις ότι και η καλύτερη και η πιο ευφάνταστη Αφέντρα θέλει εναύσματα. Πρέπει να της κινήσεις το ενδιαφέρον, να της δώσεις να καταλάβει τι σε εξιτάρει. Και η σπουδαία Αφέντρα, εάν της δώσεις με ειλικρίνεια να καταλάβει τα βίτσια σου, θα σε πάει σε άλλα επίπεδα μόνη της. Το BDSM είναι παιχνίδι κατά βάση εγκεφαλικό: Αισθησιασμός μέσω της υλοποίησης ακραίων φαντασιώσεων και της ανακάλυψης νέων. Στην Ελλάδα οι περισσότεροι ταυτίζουν τη γυναικεία κυριαρχία με το pegging (δηλ. στραπόν). Το στραπόν έχει κι αυτό τον ρόλο του σε κάποια σενάρια υποταγής, αλλά υπάρχουν καταπληκτικά bdsm sessions χωρίς στραπόν. Δεν είναι κάτι αναγκαίο. Επομένως, πρώτα πρέπει να το ψάξεις με τον εαυτό σου, τι φαντασιώνεσαι, τι σε εξιτάρει, και μετά να ψάξεις Αφέντρα, που να μπορεί να στα υλοποιήσει. Μπορώ να σου πω τις προτιμήσεις μου για συγκεκριμένες αφέντρες, αλλά μόνο κατ' ιδίαν. Αν θέλεις, στείλε μου pm. :s&m_2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Έχουμε γεμίσει κλώνους θαρρώ
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
βρηκα και αυτο που την δειχνει σε video βεβαια διαφερει πολυ απο της φωτο
Μόλις το είδα το βίντεο και χωρίς να είσαι πολύ έμπειρος αλλά αν έχεις κάνει κάποια σεσσιόν αυτό δεν είναι bdsm αυτό είναι για γέλια,από το βίντεο και μόνο φαίνεται ότι βαριέται βαριέται πολύ,άτονη χωρίς νεύρο και όχι σενάριο δεν υπάρχει τίποτα,από εμφάνιση εδώ φαίνεται να έχει παραπανίσια κιλά σε κάποιους αρέσει σε άλλους όχι,αλλά αυτό δεν είναι αυταρχικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom