Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.078
Like
4.012
Πόντοι
456
Παίδες, για Τζουλιέττα (που ήταν μαζί με Αλεξάνδρα) έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία/άποψη να διαφωτίσει;
Alfa-Romeo-Giulietta-Hatchback-R.jpg

 

Goetianson

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Alfa-Romeo-Giulietta-Hatchback-R.jpg

Ευχαριστώ που γαμάς το νήμα.
 

erotokos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες, για Τζουλιέττα (που ήταν μαζί με Αλεξάνδρα) έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία/άποψη να διαφωτίσει;
Την εχω επισκεφτεί πριν περίπουυ 2 χρόνια. Όντας η 2η pro domme που επικέφθηκα, έχω να πω πως έμεινα αρκετά ικανοποιημένος. Και εμφανισιακά και εγκεφαλικά με κέρδισε εντελώς
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
29
Like
24
Πόντοι
0
η Τζουλιετα απο τις φωτο τουλαχιστον μοιαζει αισθησιακη και ωραια γυναικα. Τωρα τα κιλα ειναι λιγο υποπτα ειδικα στις μετα 2022 μ.Χ φωτογραφιες, αναμενωμε μαρτυρια απο συντροφους Αττικης.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
130
Like
315
Πόντοι
21
Η Τζουλιετα αν και ειναι αρκετα εμπειρη εμφανισιακα χανει πολυ λογο κιλων. Ηδη και προ κοβιντ ειχε πολλα κιλα κιλα παραπανω. Αν λες οτι ειναι και αλλο υποπτα μετα το 2022 μαλλον υπαρχει θεμα. Βεβαια αυτο το ειδος αφεντρας μπορει να αρεσει σε καποιους απλα για μενα ειναι πολυ.
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Η Τζουλιετα αν και ειναι αρκετα εμπειρη εμφανισιακα χανει πολυ λογο κιλων. Ηδη και προ κοβιντ ειχε πολλα κιλα κιλα παραπανω. Αν λες οτι ειναι και αλλο υποπτα μετα το 2022 μαλλον υπαρχει θεμα. Βεβαια αυτο το ειδος αφεντρας μπορει να αρεσει σε καποιους απλα για μενα ειναι πολυ.
Μου ειχε πει πριν πολυ καιρο η Αλεξανδρα οτι ηταν εγγυος αρα μαλλον θα ειναι απο εκει τα κιλα . Οχι μονιμα δηλαδη .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Viver

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Να πάτε με την αφέντρα της αρεσκείας σας στο πρίαμος στο Παγκράτι στο 69 ,dungeon κανονικό πήγα με την έρικα και ήταν καταπληκτικά το μόνο ότι σε βάζουν και υπογράφεις ,έχει και τζακούζι που αρέσει στην αφέντρα μου και κάναμε session και στο τζακούζι ,κλουβιά ,μπαρ σταυρό τα πάντα και αν είσαι και με την απόλυτη που η φαντασία της καλπάζει τι άλλο να θέλω, γαμήσι στην τρύπα μου και κατούρημα μετά μέσα στην τρύπα μου και πάλι κλειδωμένος με το chastity belt
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
563
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
86
Να πάτε με την αφέντρα της αρεσκείας σας στο πρίαμος στο Παγκράτι στο 69 ,dungeon κανονικό πήγα με την έρικα και ήταν καταπληκτικά το μόνο ότι σε βάζουν και υπογράφεις ,έχει και τζακούζι που αρέσει στην αφέντρα μου και κάναμε session και στο τζακούζι ,κλουβιά ,μπαρ σταυρό τα πάντα και αν είσαι και με την απόλυτη που η φαντασία της καλπάζει τι άλλο να θέλω, γαμήσι στην τρύπα μου και κατούρημα μετά μέσα στην τρύπα μου και πάλι κλειδωμένος με το chastity belt
Τι ακριβώς υπογράφεις;;;
 

Alexv000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να κλείσω ένα σεσσιον με την domina olga
Έχουμε απόψεις????
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Δάνειο με την τραπεζα για να μπορεσεις να το πληρωσεις , αμα δεις πόσα ζητάνε θα καταλαβεις τι εννοω
έχει ρίξει τις τιμές για δύο ώρες 80 ευρώ δεν αξίζει να πας για 1ώρα ,στις τρεις ώρες 100 ,επίσης μέχρι 3 άτομα είναι η ίδια τιμή ,δυστυχώς δεν έχει διανυκτέρευση, μέχρι 6 μπορούν να πάνε εγώ ήδη το ξανάκλεισα με άλλους δύο και την αφέντρα μου την έρικα, το επιπλέον άτομο δίνει20 ευρώ
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Συναντησα την κυρια isida karra! Μινιον αλλα πολυ ομορφη με ωραιο ζωγραφισμενο απο τατουαζ σωμα και χαμογελαστη. Της ζητησα ταπεινωση με ξυλο και τελειωμα με γκολντεν σαουερ. Δεν περιμενα οτι θα μπορουσα ποτε να φαω τοσο ξυλο απο μια μινιον κοπελα. Πολυ εξοπλισμο απο μαστιγια και οργανα και κερι πολυ κερι. Τα συνδυασε αψογα. Της πηρε 5 λεπτα να με καθηλωσει και μετα τελος παραδοθηκα. Ειναι πολυ δυναμικη και εχει ενα μοναδικο στυλ που με σκλαβωσε. Μου εδειξε οτι το ευχαριστηθηκε και αυτη. Μπραβο της και μακαρι να συνεχισει ετσι. Μου θυμισε τις παλιες καλες εποχες μου!
Αυτή η ίσιδα κάνει διπλά με άντρα η τζο είναι άντρας ,κάτι ήξερε η Αλεξάνδρα που την έδιωξε
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
563
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
86
Αυτή η ίσιδα κάνει διπλά με άντρα η τζο είναι άντρας ,κάτι ήξερε η Αλεξάνδρα που την έδιωξε
Ξεκίνησες πάλι εσύ;;;;;
Πόσες φορές αλήθεια την έχεις πάρει τηλέφωνο και σου έχει ρίξει άκυρο;;;
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Ξεκίνησες πάλι εσύ;;;;;
Πόσες φορές αλήθεια την έχεις πάρει τηλέφωνο και σου έχει ρίξει άκυρο;;;
Ίσιδα το έχεις ξευτιλίσει με τα προφίλ που έχεις κάνει σε έδιωξε η Αλεξάνδρα και η Άρτεμις και τώρα ξέμεινες κοκκάλι
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
563
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
86
Και εγώ είμαι η Ίσιδα;;;; εντάξει οκ
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
563
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
86
Κοίτα εγώ δεν είμαι η κυρία. το προφίλ μου είναι πολύ παλιο
Δηλαδή έφτιαξα το 2006 αυτό το προφίλ εδώ μέσα και φέτος με το όνομα μου το Ίσιδα
Άρα για άλλη μια φορά θες να δυσφημησεις την κυρία Ίσιδα για δικούς σου λόγους
Σε πήραν χαμπάρι οποία και αν είσαι γτ εσύ είσαι μάλλον κάποια ανταγωνίστρια της
Και ο νοων νοειτω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom