Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Παίδες έχει κάποιος το τηλέφωνο της Λόλας; Ας το στείλει σε μνμ
Στέλνεις μήνυμα στο Μάιο της και σου απαντάει εκείνη, επίσης μπορείς να της στείλεις και στο λογαριασμό της στοfetlife
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
31
Like
7.468
Πόντοι
3.886
Γνώμες;
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
514
Κριτικές
24
Like
1.653
Πόντοι
1.076
Γνώμες;
Πασίγνωστη από φυλής 104. Έχω να την δω από την πρώτη καραντίνα που είχε πάρει κάτι κιλά. Γενικά πολύ καλή δεν νομίζω να κλάψεις τα λεφτά. Θυμάμαι όταν είχα πάει στον χώρο της για κανονικό πρόγραμμα – όχι αυταρχικό – ήταν 60€. Δεν ξέρω που μπορεί να έχουν πάει οι τιμές πλέον.
 

tonos2244

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Πασίγνωστη από φυλής 104. Έχω να την δω από την πρώτη καραντίνα που είχε πάρει κάτι κιλά. Γενικά πολύ καλή δεν νομίζω να κλάψεις τα λεφτά. Θυμάμαι όταν είχα πάει στον χώρο της για κανονικό πρόγραμμα – όχι αυταρχικό – ήταν 60€. Δεν ξέρω που μπορεί να έχουν πάει οι τιμές πλέον.
παιδια υπαρχει καποια να δερνει ασχημα?οποιος ξρει ας στειλει ευχαριστω
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
304
Like
359
Πόντοι
21
ακριβως μπουνιες κλπ δεν κανω πλακα αλλα οχι και να σε κανει εντελως κιμα
η απάντηση στο ποια κυρία βαράει περισσότερο εξαρτάται και από το πόσο αντέχει ο υποτακτικός μέχρι να χρησιμοποιήσει τη λέξη ασφαλείας.
Το δικό μου κωλαράκι είχε γίνει πιο μελανιασμένο και κόκκινο από την κυρία Έρικα. Αυτό έγινε κυρίως γιατί είχαμε συμφωνήσει να τρώω μερικά χτυπήματα και μετά τη λέξη ασφαλείας. Για 8-10 μέρες είχα ακόμα σημάδια και αισθανόμουν το ξύλο που έφαγα όταν καθόμουν.
Καλό ξύλο είχα φάει και από τις κυρίες Θεανώ και Αλεξάνδρα, πιο δυνατά χαστούκια στο πρόσωπο κατά τη γνώμη μου δίνει η κυρία Αλεξάνδρα.
Αν θες να τις φας καλά πήγαινε στην κυρία Έρικα και πες της ότι θες να φας ξύλο, πίστεψέ με θα φας πολύ ξύλο, κλωτσιές, σφαλιάρες, μαστίγωμα κτλ.
 

stankard

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Γεια και καλη χρονια. Καμια προταση για ποδολαγνεια
Καλή χρονιά, κατά τη γνώμη μου τα καλύτερα πόδια τα έχει η κυρία Θεανώ!!!
Σε ευχαριστω και εγω για Θεανω λεω να δοκιμασω ή για Αφροδιτη
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
21
Φίλε εγώ τις καλύτερες εμπειρίες τις είχα με τις katia&michele,οι οποίες είναι ζευγάρι,είχα πάρει πρόγραμμα feet worship και footjob και πέρασα τέλεια.Πήραν 80 ευρώ για 1ώρα και είναι πολύ καλά άτομα.Δυστύχως έχασα το τηλέφωνό τους,και το είχα βρει δύσκολα,έχουν ένα blog και είχα στείλει mail.Ήταν στο περιστέρι κοντά στη θηβών.Η michelle είναι γκομενάρα,η katia συμπαθητική.
Όπως τα λες φίλε. Απίστευτες
 

HabibiSleeper

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
61
Like
28
Πόντοι
0
Πασίγνωστη από φυλής 104. Έχω να την δω από την πρώτη καραντίνα που είχε πάρει κάτι κιλά. Γενικά πολύ καλή δεν νομίζω να κλάψεις τα λεφτά. Θυμάμαι όταν είχα πάει στον χώρο της για κανονικό πρόγραμμα – όχι αυταρχικό – ήταν 60€. Δεν ξέρω που μπορεί να έχουν πάει οι τιμές πλέον.
Ρε ψαξε σε παλια posts.Η τυπισα ειχε ενα λογαριασμο και εκανε σεσσιονς. Αλλα στη πραξη αλλη τα κανε αυτη ηταν απλα τσατσα. Καθονσταν στο σπιτι και εκανε τη δουλεια αλλη κοπελα δεν ειναι σωστα αυτα τα πραματα. Λογικα καποτε θα την εμφανισει και την καινουργια. Ο κοσμος παει για αυτην και οι φωτο δικες της ειναι τι εμφανζτ αλλη.. Παλια ηταν καλη στη δουλεια της αλλα εγω τρομαξα με αυτα που διαβασα. Την πηρα προκτες τηλεφωνο και μιλαμε κανονικα μετα ρωτα αν ειναι η κοπελα στις φωτο και αυτη τα κανει και το κλεισε. Ευγενικη πολυ ομως αλλα δεν εμοιαζε η φωνη με την παολα περασαν τα χρονια βεβαια απο παλια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
968
Πόντοι
81

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
Στον ιστό αφεντρών – Το μοντέλο του ΟnlyFans μπήκε στο στόχαστρο των «black angels» επειδή «σκλάβοι» της έχουν αδυναμία

Αφέντρα killer ψυχών μια ανάσα από το «Χίλτον»

Έχετε ακούσει τίποτα για αυτή την ιστορία; Μάλλον επινόηση της Espresso είναι, πολύ περίεργη για να είναι αληθινή.

Γενικά έχει πάρει τίποτα το αυτί σας για εκβιασμούς στο χώρο;

Και ξέρουμε τίποτα για αυτή τη Βασίλισσα Αίγλη του onlyfans, δραστηριοποιείται και στον πραγματικό κόσμο;
 
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
22
Like
210
531E3689-24E7-4AD7-AF82-78BF1692360B.jpeg

Hello again
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
ακριβως μπουνιες κλπ δεν κανω πλακα αλλα οχι και να σε κανει εντελως κιμα

ακριβως μπουνιες κλπ δεν κανω πλακα αλλα οχι και να σε κανει εντελως κιμα
Στην έρικα θα φας το ξύλο που ζητάς αρκεί να της το ζητήσεις ,καταπληκτική επίσης και στο στράπ και στα pole play
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom