Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.377
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
Πάνω από 50 είμαι και και τότε ήταν δύσκολες. Το φετίχ τότε ήταν οι τουρίστριες στα νησιά. Μια μου τοχε εξηγήσει (σε μένα τον αγαπουλη) ότι έρχονται να το ρίξουν έξω ύστερα να γυρίσουν κανονικά στην πατρίδα-σχέση τους.
Τώρα βλέπω και τις δικές μας να κάνουν (?) τα ίδια.

Τέλος πάντων, ζήστε τη ζωή σας, δεν χρειάζεται άγχος μη είστε αγαπουληδες, χρειάζεται κύκλος και κοινωνικοτητα οπωσδηποτε, δείξτε στην άλλη ότι ενδιαφέρεστε πραγματικά σαν άντρας, όχι σαν λαλακας, να μιλάει αυτή για τον εαυτό της(αυτό είναι σπο τα βασικά).
Επειδή γίνομαι γραφικός σταματάω
Μην αυτολογοκρίνεσαι παικταρά μου, όπως έχεις καταλάβει είμαστε πολλοί που έχουμε προλάβει τηλέφωνο με καντράν.

Για όσους έχουν γεννηθεί μετά το 1993:

- Μέχρι ίσως και το 2010 ,πριν δηλαδή αρχίσουν τα φεμινιστικά κινήματα ,οι Ελληνίδες κοίταζαν ΜΟΝΟ το πορτοφόλι. Τα περίμεναν όλα από το γκόμενο, αυτός να πληρώνει, αυτός να κάνει χειρωνακτικές εργασίες, αυτός να δουλεύει, αυτός να κάνει τον οδηγό. Ναι ,αυτές ήταν τότε οι Ελληνίδες. Σίγουρα υπήρχαν και εναλλακτικές, υπήρχε και το συναίσθημα σε μικρές ηλικίες, αλλά κυριαρχούσε η αγάπη για το χρήμα. Τα πρότυπα που προβάλλοταν ήταν ξέκωλα που τα είχαν με φραγκάτους και δεν ήξεραν να βάλουν 5 λέξεις στη σειρά. Επίσης τα one night stand ήταν πολύ ενοχοποιημένα, της έβγαινε της γυναίκας το όνομα για πλάκα για αυτό έπρεπε να φύγουν από την πόλη τους για να ξεσαλώσουν.

- Για μένα πολύ καλύτερα τα πράγματα σήμερα. Έχουμε πάει πιο κοντά στο δυτικό κόσμο. Η γυναίκα να πληρώνει τα έξοδά της, να έχει την αυτονομία της. Να μπορεί να γαμιέται με όποιον της αρέσει. Να υπάρχει μεγαλύτερη ειλικρίνεια όχι όλα στα κρυφά. Φυσικά δε θα γίνουμε βόρεια Ευρώπη απέχουμε πολύ από εκεί, αλλά τα πράγματα έχουν αλλάξει και για μένα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο. Να γαμήσει και ο φοιτητής με το ποδήλατο, γιατί όχι;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
ακόμα και στους εφιάλτες του σε βλέπει ο αναπληρωματικός
M. μαλάκας @papaphilips χαχαχαχαχ αγαπητέ elganador

τώρα καταλαβαίνω το κόμπλεξ που έχουν μαζί σου και βλέπουν φαντάσματα παντού

για κάτι τέτοιους τύπους δημιούργησε ο θεός το μεσαίο δάχτυλο

την καλημέρα μου
μεχρι και με τον εαυτο σου σε εχω αναγκασει να μιλας παιξοπουλη, οπως εκανε και ο δωδωχλεχλες φαντομας πολυκλωνος.
μιλαμε για τοσο γλεντι τρως :2funny::2funny::2funny:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Εννοειται πως συμβαινει να μας συγκινησει καποια ιεροδουλος.
Θες η χημεια στο σεξ που μπορει να περασουμε πολυ καλυτερα απο αλλες;
Θες οτι μπορει να παρουν το καυλι μας να το χωσουν ακαποτο μες το μουνι τους;
Αυτα σε συνδυασμο με μια ωραια εμφανιση και με μια τρυφεροτητα δε θελει και πολυ να παρει το μυαλο αλλες στροφες.
Ωστοσο εκει ερχεται ενας μηχανισμος που σου παταει φρενο και συνειδητοποιεις οτι για να επελεξε αυτη η γυναικα αυτη τη δουλεια και να καταφερε να επιβιωσει προφανως και εχει σκληρυνει το μεσα της και δεν καταλαβαινει απο ερωτες.
Φυσικα αυτο δεν της στερει τιποτα απο τη γοητεια της.
Στην πορεια της μπουρδελοκαριερας μου εχω συναντησει μερικες ιεροδουλες που με αγγιξαν ενα τσικ παραπανω.
Ομορφες αξιοπρεπεις γυναικες που μου εδειξαν αδυναμια και το απολαμβανα καθε φορα που πηγαινα μαζι τους.
Τους ειχα κι εγω με τη σειρα μου αδυναμια και μου στοιχισε που σταματησαν.
Εχω καιρο να στοχοποιησω ιδιαιτερα καποιο στανταρακι.
Το κυριο προσον των ιεροδουλων σε σχεση με τις αλλες γυναικες που δεν ειναι επαγγελματιες του σεξ ειναι οτι δε ζητανε τιποτα παραπανω απο τα χρηματα που πληρωνεις.
Απο το παραβολο της παραστασης τους.
Ερχονται σου προσφερουν χαμογελο και ηδονη και φευγουν μεχρι να τις ξαναζητησεις.
Τοτε θα σε υποδεχτουν παλι με χαρα και διαθεση παρα τη δυσκολη μερα που μπορει να αντιμετωπιζουν.
Μεγαλη παγιδα για καποιον που αναζητα συμπυκνωμενη ουσια και εχει κουραστει απο τα δηθεν των εξω γυναικων.
Ωστοσο μετα απο λιγο ερχεται η συνειδητοποίηση της αληθειας.
Προκειται περι μιας συναλλαγης.Οχι ψυχρης αλλα συγκεκριμμενης.
Αυτή ακριβώς η συνειδητοποίηση ειναι η αμυνα μας σε τετοιες περιπτωσεις.
Λιγο η μοναξια,λιγο μια κακη περιοδος και το χαδι της ιεροδουλου φανταζει οαση.
Εκει θελει προσοχη.
Αυτα φιλε μου!
....μαγκα μου, παραθετω την αναρτηση σου να βγει στον αφρο, για να διαβαστει ξανα κ να μην χαθει στον σωρο! :hi:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
....μαγκα μου, παραθετω την αναρτηση σου να βγει στον αφρο, για να διαβαστει ξανα κ να μην χαθει στον σωρο! :hi:
Σ ευχαριστω για την εκτιμηση των γραφομενων μου συμπολεμιστη @Odin_ :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

borg2004

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
5
Like
7
Πόντοι
0
γνωρισα μια κοπελα σε σπιτακι σχετικα προσφατα και δυστυχως την πατησα μαζι της αν και δεν το ειχα σκοπο σε καμια περιπτωση .οσες φορες πηγα μαζι της δεν περασα καλα στο σεξ αλλα δεν μ ενοιαζε γιατι ηταν διπλα μου,πανω μου κλπ .το γιατι την πατησα ειναι κατι προσωπικο που μου ειπε στο σεξ και που εχουμε κοινο και στη ν πορεια διαπιστωσα οτι εχουμε και αλλα κοινα .απο την αρχη το ειπα οτι ειναι αδιεξοδο και να ηθελε η κοπελα που δεν μου ειπε κατι τετοιο.και να το ελεγε παλι δεν ειχα σκοπο να επιδιωξω σχεση οχι μονο με τη συγκεκριμενη αλλα με καμια κοπελα αυτη την εποχή. τις τελευταιες φορες που πηγα 2-3 καταλαβα οτι αρχισε να προσπαθει να δημιουργησει αποσταση μεταξυ μας και με κατι κολπακια που εκανε και ελεγε το καταφερε και αναγκαστηκα να της πω οτι δεν θα την ξαναδώ πριν μερικες μερες .σημερα τη σκεφτομαι παλι αλλα ξερω οτι πρεπει να την ξεχασω.δεν ξερω αν ερωτευονται εκεινες γιατι το ξαναλεω δεν μου ειπε κατι αλλα σιγουρα καταλαβε οτι εγω επαθα ζημια .μπορει να το εκανε σκοπιμα για να ξεκολλησω και να μην την ταλαιπωρω αλλο .θα το ξεπερασω αλλα μπορει να συμβει πιστευω πλεον, δεν συμβαινει σκόπιμα αλλα γινεται
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
γνωρισα μια κοπελα σε σπιτακι σχετικα προσφατα και δυστυχως την πατησα μαζι της αν και δεν το ειχα σκοπο σε καμια περιπτωση .οσες φορες πηγα μαζι της δεν περασα καλα στο σεξ αλλα δεν μ ενοιαζε γιατι ηταν διπλα μου,πανω μου κλπ .το γιατι την πατησα ειναι κατι προσωπικο που μου ειπε στο σεξ και που εχουμε κοινο και στη ν πορεια διαπιστωσα οτι εχουμε και αλλα κοινα .απο την αρχη το ειπα οτι ειναι αδιεξοδο και να ηθελε η κοπελα που δεν μου ειπε κατι τετοιο.και να το ελεγε παλι δεν ειχα σκοπο να επιδιωξω σχεση οχι μονο με τη συγκεκριμενη αλλα με καμια κοπελα αυτη την εποχή. τις τελευταιες φορες που πηγα 2-3 καταλαβα οτι αρχισε να προσπαθει να δημιουργησει αποσταση μεταξυ μας και με κατι κολπακια που εκανε και ελεγε το καταφερε και αναγκαστηκα να της πω οτι δεν θα την ξαναδώ πριν μερικες μερες .σημερα τη σκεφτομαι παλι αλλα ξερω οτι πρεπει να την ξεχασω.δεν ξερω αν ερωτευονται εκεινες γιατι το ξαναλεω δεν μου ειπε κατι αλλα σιγουρα καταλαβε οτι εγω επαθα ζημια .μπορει να το εκανε σκοπιμα για να ξεκολλησω και να μην την ταλαιπωρω αλλο .θα το ξεπερασω αλλα μπορει να συμβει πιστευω πλεον, δεν συμβαινει σκόπιμα αλλα γινεται
ευχαριστούμε παίχτη που μας άνοιξες την καρδιά σου και μας εκμυστηρεύτηκες μια τόσο σημαντική και προσωπική στιγμή σου.
για να γλυκαθεις λίγο από την πίκρα που κουβαλάς και ρευεσαι, θα σου προτείνω να τσιμπήσεις ένα μεσαίου τύπου μελομακάρονο με έξτρα καρυδάκι απάνω και αν ακόμα συνεχίσεις να την αισθάνεσαι βαθιά μέσα σου, τσιμπα και έναν κουραμπιέ σπεσιαλ με μπόλικη άχνη ναουμε.
καλά Χριστούγεννα να έχεις και πάντα τέτοια ωραία σκηνικά να έχεις να μας λες χρονιαρες μερες!
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.402
Κριτικές
113
Like
25.630
Πόντοι
26.386
Εννοειται πως συμβαινει να μας συγκινησει καποια ιεροδουλος.
Θες η χημεια στο σεξ που μπορει να περασουμε πολυ καλυτερα απο αλλες;
Θες οτι μπορει να παρουν το καυλι μας να το χωσουν ακαποτο μες το μουνι τους;
Αυτα σε συνδυασμο με μια ωραια εμφανιση και με μια τρυφεροτητα δε θελει και πολυ να παρει το μυαλο αλλες στροφες.
Ωστοσο εκει ερχεται ενας μηχανισμος που σου παταει φρενο και συνειδητοποιεις οτι για να επελεξε αυτη η γυναικα αυτη τη δουλεια και να καταφερε να επιβιωσει προφανως και εχει σκληρυνει το μεσα της και δεν καταλαβαινει απο ερωτες.
Φυσικα αυτο δεν της στερει τιποτα απο τη γοητεια της.
Στην πορεια της μπουρδελοκαριερας μου εχω συναντησει μερικες ιεροδουλες που με αγγιξαν ενα τσικ παραπανω.
Ομορφες αξιοπρεπεις γυναικες που μου εδειξαν αδυναμια και το απολαμβανα καθε φορα που πηγαινα μαζι τους.
Τους ειχα κι εγω με τη σειρα μου αδυναμια και μου στοιχισε που σταματησαν.
Εχω καιρο να στοχοποιησω ιδιαιτερα καποιο στανταρακι.
Το κυριο προσον των ιεροδουλων σε σχεση με τις αλλες γυναικες που δεν ειναι επαγγελματιες του σεξ ειναι οτι δε ζητανε τιποτα παραπανω απο τα χρηματα που πληρωνεις.
Απο το παραβολο της παραστασης τους.
Ερχονται σου προσφερουν χαμογελο και ηδονη και φευγουν μεχρι να τις ξαναζητησεις.
Τοτε θα σε υποδεχτουν παλι με χαρα και διαθεση παρα τη δυσκολη μερα που μπορει να αντιμετωπιζουν.
Μεγαλη παγιδα για καποιον που αναζητα συμπυκνωμενη ουσια και εχει κουραστει απο τα δηθεν των εξω γυναικων.
Ωστοσο μετα απο λιγο ερχεται η συνειδητοποίηση της αληθειας.
Προκειται περι μιας συναλλαγης.Οχι ψυχρης αλλα συγκεκριμμενης.
Αυτή ακριβώς η συνειδητοποίηση ειναι η αμυνα μας σε τετοιες περιπτωσεις.
Λιγο η μοναξια,λιγο μια κακη περιοδος και το χαδι της ιεροδουλου φανταζει οαση.
Εκει θελει προσοχη.
Αυτα φιλε μου!

Τα είπες όλα, συμφωνώ σε όλα.

Κι εκείνες άνθρωποι είναι και μπορούν να προσφέρουν πολλά.

Αλλά στο τέλος τίποτα δεν έχει σημασία, όλες ήρθαν κι έφυγαν μόνο για την προκαθορισμένη ώρα.

Είναι μεγάλη καψούρα να καταφέρνεις κάποια για πολλά παραπάνω πράγματα, όπως ιδιωτικές συναντήσεις αφού έχει σταματήσει, και άλλα πολλά, αλλά κάποτε θα έρθει η στιγμή να κατεβάσει ρολά και να εξαφανιστεί. Κι εκεί συνειδητοποιείς ότι τίποτα δεν έχει διάρκεια, απλά παίρνεις όσα περισσότερα μπορείς μέχρι να εξαφανιστεί, και αυτό ήταν.

Στο κάτω κάτω όλες επαγγελματίες είναι.

Καλές γιορτές με υγεία.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
....εκπαιδεύω και γιατρευτώ πούτσες..κατά διαστήματα τους αλλάζω και τα φώτα.. αρα είμαι και τα 3!!!
Παω να κάνω διάλειμμα να πιω λίγο καφε,εσυ ολο και κάποιον/κάποια θα βρεις να τσακωθείς,δεν σε φοβάμαι!!Μακια!
ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΤΙΣ ΣΕΞΕΡΓΑΤΡΙΕΣ. Χωρίς τις δικές σας υπηρεσίες, θα ήμασταν αναγκασμένοι να παρακαλάμε γυναίκες με πολύ κακό σουλούπι / σώμα, για σεξ, και να πληρώνουμε υπερβολικά ανταλλάγματα, σε είδος (δώρα, ταξίδια, ποτά κλπ). Ευτυχώς που υπάρχετε κορίτσια, χωρίς εσάς δεν θα ήξερα τι να κάνω. Ενώ τώρα, δεν είμαι αναγκασμένος να ανέχομαι την κάθε ανθυπομέτρια, η οποία νομίζει ότι της αξίζει Πρίγκηπας
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.849
Κριτικές
1
Like
144.830
ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΤΙΣ ΣΕΞΕΡΓΑΤΡΙΕΣ. Χωρίς τις δικές σας υπηρεσίες, θα ήμασταν αναγκασμένοι να παρακαλάμε γυναίκες με πολύ κακό σουλούπι / σώμα, για σεξ, και να πληρώνουμε υπερβολικά ανταλλάγματα, σε είδος (δώρα, ταξίδια, ποτά κλπ). Ευτυχώς που υπάρχετε κορίτσια, χωρίς εσάς δεν θα ήξερα τι να κάνω. Ενώ τώρα, δεν είμαι αναγκασμένος να ανέχομαι την κάθε ανθυπομέτρια, η οποία νομίζει ότι της αξίζει Πρίγκηπας
Αγορι αν κι εργάζομαι στον πληρωμένο έρωτα,θεωρώ ότι πρεπει να υπάρχουν ισορροπίες,και οι γυναίκες που δεν εργάζονται ετσι χρήσιμες είναι για έναν άνδρα,όπως χρήσιμες κι εμείς οι σεξεργατριες όταν κάποιος θέλει σεξ χωρις πολλα πολλα,το θέμα είναι η ποιότητα του κάθε ανθρώπου που δεν τον εγκαταλείπει σε οτιδήποτε κι εαν δραστηριοποιείται..
Τα φιλιά μου,καλημέρα !
 
Τελευταία τροποποίηση:

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Αγορι αν κι εργάζομαι στον πληρωμένο έρωτα,θεωρώ ότι πρεπει να υπάρχουν ισορροπίες,και οι γυναίκες που δεν εργάζονται ετσι χρήσιμες είναι για έναν άνδρα,όπως χρήσιμες κι εμείς οι σεξεργατριες όταν κάποιος θέλει σεξ χωρις πολλα πολλα,το θέμα είναι η ποιότητα του κάθε ανθρώπου που δεν τον εγκαταλείπει σε οτιδήποτε δραστηριοποιείται..
Τα φιλιά μου,καλημέρα !
αίσχος ... πόρνη και κατατρεγμλενη απο θεό και ανθρώπους .... πηγαινε στον πενυματικό σου και στην εκκλησία να ζητήσεις συγχώρεση και άφεση αμαρτιών .... τι να προσθέσω ? αίσχος και ντροπή ...
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.849
Κριτικές
1
Like
144.830
αίσχος ... πόρνη και κατατρεγμλενη απο θεό και ανθρώπους .... πηγαινε στον πενυματικό σου και στην εκκλησία να ζητήσεις συγχώρεση και άφεση αμαρτιών .... τι να προσθέσω ? αίσχος και ντροπή ...
... με στεναχώρησες..θα παω να μονασω(ισως και να μην φάω το μεσημέρι),ζητω ταπεινά συγνώμη..
*ενημερωτικα,δεν πιστεύω σε παπάδες,βρόμικη ράτσα..

Εσυ τι θες μεσα σε μπουρδελο σαιτ βρε,να μας βάλεις στον ισιο δρόμο;!χαχαχαχαχα!!
Μου έφτιαξες το κέφι πρωι πρωι..αντε παω τώρα, έχω να ρίξω ένα γαμησακι σε λιγο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΤΙΣ ΣΕΞΕΡΓΑΤΡΙΕΣ. Χωρίς τις δικές σας υπηρεσίες, θα ήμασταν αναγκασμένοι να παρακαλάμε γυναίκες με πολύ κακό σουλούπι / σώμα, για σεξ, και να πληρώνουμε υπερβολικά ανταλλάγματα, σε είδος (δώρα, ταξίδια, ποτά κλπ). Ευτυχώς που υπάρχετε κορίτσια, χωρίς εσάς δεν θα ήξερα τι να κάνω. Ενώ τώρα, δεν είμαι αναγκασμένος να ανέχομαι την κάθε ανθυπομέτρια, η οποία νομίζει ότι της αξίζει Πρίγκηπας
ναι γιατι τωρα δεν παρακαλανε... ακομα και τις ΣΕΞΕΡΓΑΤΡΙΕΣ ??????????
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
... με στεναχώρησες..θα παω να μονασω(ισως και να μην φάω το μεσημέρι),ζητω ταπεινά συγνώμη..
*ενημερωτικα,δεν πιστεύω σε παπάδες,βρόμικη ράτσα..

Εσυ τι θες μεσα σε μπουρδελο σαιτ βρε,να μας βάλεις στον ισιο δρόμο;!χαχαχαχαχα!!
Μου έφτιαξες το κέφι πρωι πρωι..αντε παω τώρα, έχω να ρίξω ένα γαμησακι σε λιγο.
κορίτσι μου ... ο θεός να σε φωτήσει ..... το θέμα είανι περισσότερο πολύπλοκο .... αν θες τα λέμε να σε διαφωτήσω όσο μοπώ .... και ίσως και να σε πηδήσω δηλαδή να μοιραστώ το κάρμα σου .... γελάω γιατι το θεμα ειναι για κλαυσίγελο .....
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
... με στεναχώρησες..θα παω να μονασω(ισως και να μην φάω το μεσημέρι),ζητω ταπεινά συγνώμη..
*ενημερωτικα,δεν πιστεύω σε παπάδες,βρόμικη ράτσα..

Εσυ τι θες μεσα σε μπουρδελο σαιτ βρε,να μας βάλεις στον ισιο δρόμο;!χαχαχαχαχα!!
Μου έφτιαξες το κέφι πρωι πρωι..αντε παω τώρα, έχω να ρίξω ένα γαμησακι σε λιγο.
στον ίσιο δρόμο οχι , στον δικό μου ίσως .....
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
... με στεναχώρησες..θα παω να μονασω(ισως και να μην φάω το μεσημέρι),ζητω ταπεινά συγνώμη..
*ενημερωτικα,δεν πιστεύω σε παπάδες,βρόμικη ράτσα..

Εσυ τι θες μεσα σε μπουρδελο σαιτ βρε,να μας βάλεις στον ισιο δρόμο;!χαχαχαχαχα!!
Μου έφτιαξες το κέφι πρωι πρωι..αντε παω τώρα, έχω να ρίξω ένα γαμησακι σε λιγο.
δηλαδή θα αμαρτήσεις ανημερα 2η μέρα γεννήσεως θεανθρώπου ? μμμμ.... αυγχώρητη μικρούλα μου .... τουλάχιστον ναμαι εγω να σε συγχωρέσω ....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Αγορι αν κι εργάζομαι στον πληρωμένο έρωτα,θεωρώ ότι πρεπει να υπάρχουν ισορροπίες,και οι γυναίκες που δεν εργάζονται ετσι χρήσιμες είναι για έναν άνδρα,όπως χρήσιμες κι εμείς οι σεξεργατριες όταν κάποιος θέλει σεξ χωρις πολλα πολλα,το θέμα είναι η ποιότητα του κάθε ανθρώπου που δεν τον εγκαταλείπει σε οτιδήποτε κι εαν δραστηριοποιείται..
Τα φιλιά μου,καλημέρα !
η Group Preferance σε όλο της το μεγαλείο. Όχι, στις σημερινές Δυτικές Κοινωνίες ΣΗΜΕΡΑ η μέση Γυναίκα μπορεί απλά να καταστρέψει έναν άντρα, με μια καταγγελία, χωρίς αποδείξεις. Να τον χωρίσει, να του πάρει τα παιδιά, να πληρώνει διατροφή και να τα δηλητηριάζει, ώστε να μην έχει επαφή / επικοινωνία με αυτά. Και το ποιος είναι κάποιος πραγματικά, φαίνεται όταν πάρει απότομα δύναμη, χρήμα, ή και τα δύο. Και οι Γυναίκες έδειξαν τα πραγματικά τους χρώματα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
ναι γιατι τωρα δεν παρακαλανε... ακομα και τις ΣΕΞΕΡΓΑΤΡΙΕΣ ??????????
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
αν κάποια άτομα είναι τόσο μουνόδουλα, ώστε να παρακαλάνε ακόμα και σεξεργάτριες, τα συμπονώ. Αν κάποια σεξεργάτρια δεν με θέλει, για οποιοδήποτε λόγο, ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ. Θα πάρω την επόμενη
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
αν κάποια άτομα είναι τόσο μουνόδουλα, ώστε να παρακαλάνε ακόμα και σεξεργάτριες, τα συμπονώ. Αν κάποια σεξεργάτρια δεν με θέλει, για οποιοδήποτε λόγο, ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ. Θα πάρω την επόμενη
αχ και να μπορουσε η @Sexyjoanna (αφου συμμετεχει εδω) να μας πει για τα παρακαλετα που δεχεται σε πμ, για να δεις για τι μιλαμε.
για να μην πω και τιποτα αλλες π.χ. @Ioanna34 με τα 2000 μηνυματα / 200,000 ευρω καβατζα, οπως λενε καποιοι, που κλεινουν ραντεβου για μετα 2-3 μηνες :2funny::2funny::2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
και μ έχουν ερωτευτεί και έχω ερωτευτεί και για να μην το πολυλέω πάλι μπέρδεμα όπως στον έξω κόσμο είναι! ο έρωτας όπου και αν συμβεί μπέρδεμα είναι
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Το γεγονός ότι αυτή η ερώτηση εμφανίζεται πολύ συχνά στο σαιτ λέει πολλά...ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΧΑΠΑΤΑ ! !

Το μόνο που ερωτεύονται οι επαγγελματίες είναι το χρήμα, κάποιες τις τουμπάρουν μερικοί μόρτηδες και τους τα τρώνε αλλά πιστέψτε με ΔΕΝ είστε τέτοιοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom