Νέα

Oι γονείς των εκδιδόμενων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
305
Like
792
Πόντοι
81
Το ξερουν οι γονείς...οι περισσότεροι...και περνουν το χρήμα που φέρνουν οι κορες τους..που γαμιουνται...γιαυτό το έκαναν κορες για να τις κανουν πουτανες...και νσ φέρνουν χρημα στο σπιτι
δλδ οσοι κα'ναν γιους γι'αυτο τους κα'ναν για να τα σκανε στις πουτανες?και να μην τους μενει φραγκο στην τσεπη?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ολοι οχι...αρκετοί ναι..συμφωνούμε παντός
Στην Ελλάδα είναι λίγο πιο συντηρητική η κοινωνία. :2funny:
Κρύβονται. Σε άλλες εθνικότητες όπως μου έλεγε ένας μπάρμπας, στον πούτσο τους όλα. Μαζεύονται το βράδυ τρώνε όλοι μαζί αν μένουν μαζί και λένε πόσα έφερες. Εγώ πάντως τον πιστεύω.

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
δλδ οσοι κα'ναν γιους γι'αυτο τους κα'ναν για να τα σκανε στις πουτανες?και να μην τους μενει φραγκο στην τσεπη?
Στην Ελλάδα έχει επικρατήσει να πληρώνεις για να γαμήσεις οτιδήποτε. Η Ελλάδα είναι
ο μόνος τόπος στον πλανήτη που το ενδεχόμενο να μην τα δίνει ο ένας και να μην τα παίρνει ο άλλος για να γίνει σεξ, δεν περνάει εύκολα από τα γαμημένα μυαλά.

:2funny:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.786
Like
2.545
Πόντοι
216
οι γονείς των κοριτσιών ξερουν τι επαγγελμα κανουν τα παιδιά τους?

Ελάχιστες οι περιπτώσεις, που και οι δυο γονείς ξέρουν κάτι στα σίγουρα. Συχνά όμως είνσι μυημένη μόνο η μαμά, και ξέρει να κρατάει τα μυστικά της κόρης της καλά.
 

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
211
Κριτικές
25
Like
1.724
Πόντοι
2.411
Στην Ελλάδα είναι λίγο πιο συντηρητική η κοινωνία. :2funny:
Κρύβονται. Σε άλλες εθνικότητες όπως μου έλεγε ένας μπάρμπας, στον πούτσο τους όλα. Μαζεύονται το βράδυ τρώνε όλοι μαζί αν μένουν μαζί και λένε πόσα έφερες. Εγώ πάντως τον πιστεύω.

:confused:
Ενοητε οτι δεν μιλάμε για Ελλάδα. Ρωσιδες κτλ το λενε δεν ειναι ντροπη για αυτές..χρημα φέρνουν γιαυτό τις εχουν οι γονείς για να γαμιουνται και να φρνουν χρημα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Τι λεφτά δηλαδή μπορεί να βγάζει μια πουτανα που γαμιετε για δέκα ευρώ?εγώ αν ήμουνα γκόμενα θα είχα χορηγό..σιγα μη γαμιομουνα για δεκαρικα..εννοείτε δεν θα γαμιομουνα τζάμπα με γκόμενους..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ενοητε οτι δεν μιλάμε για Ελλάδα. Ρωσιδες κτλ το λενε δεν ειναι ντροπη για αυτές..χρημα φέρνουν γιαυτό τις εχουν οι γονείς για να γαμιουνται και να φρνουν χρημα
Καλά στην Ρωσία παλιά όταν έκαναν εγχειρήσεις έπλεναν τα χέρια τους και δεν φορούσαν γάντια. :2funny: Από όπου πέρασε ο κομμουνισμός έφτιαξε μαλάκες και ζωντανά πτώματα με ιδεολογία τρέλλας και πίστης στο κόμμα. Το έπαιζαν ανθρωπιστές και αν δεν πλήρωνες τα πάντα όσα ζητουσαν σε άφηναν να πεθάνεις. Μόνο οι κοντινοί στο κόμμα, περνούσαν ωραία. Γι αυτό εγώ το έχω πει. Να πέσουν μπόλικες βόμβες char να τα γαμήσουν όλα σε εκείνα τα μέρη
και να τελειώνουμε.

:2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Καλά στην Ρωσία παλιά όταν έκαναν εγχειρήσεις έπλεναν τα χέρια τους και δεν φορούσαν γάντια. :2funny: Από όπου πέρασε ο κομμουνισμός έφτιαξε μαλάκες και ζωντανά πτώματα με ιδεολογία τρέλλας και πίστης στο κόμμα. Το έπαιζαν ανθρωπιστές και αν δεν πλήρωνες τα πάντα όσα ζητουσαν σε άφηναν να πεθάνεις. Μόνο οι κοντινοί στο κόμμα, περνούσαν ωραία. Γι αυτό εγώ το έχω πει. Να πέσουν μπόλικες βόμβες char να τα γαμήσουν όλα σε εκείνα τα μέρη
και να τελειώνουμε.

:2funny:
Ενώ εδώ στην Ελλάδα ποιος περνάει ωραία?μόνο οι κοντινοί
.στη νέα Δημοκρατία.αυτοι κάνουν ζωαρα..αυτοί γαμανε και τις ελλεινιδες..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ενώ εδώ στην Ελλάδα ποιος περνάει ωραία?μόνο οι κοντινοί
.στη νέα Δημοκρατία.αυτοι κάνουν ζωαρα..αυτοί γαμανε και τις ελλεινιδες..
Αφού τον ψήφισε ο λαός,
να τα γαμήσει όλα και να μας στείλει πίσω στην λίθινη εποχή. Με τις ευχές μου! Εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι ανεξάρτητος.

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.332
Like
15.993
Πόντοι
3.656
Αφού τον ψήφισε ο λαός,
να τα γαμήσει όλα και να μας στείλει πίσω στην λίθινη εποχή. Με τις ευχές μου! Εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι ανεξάρτητος.

:rockon:
Τι ανεξάρτητος ;
Γαλέρα δεν δουλεύεις ;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Τι ανεξάρτητος ;
Γαλέρα δεν δουλεύεις ;
Εγώ νομίζω νέα Δημοκρατία είναι..αλλά επειδή δουλεύει σε σούπερ μάρκετ στα Σαλαμια..ντρέπετε να το πει..γιατί θες πέσει κράξιμο..Σαλαμια και αριστεία..δεν πάει..πρέπει να είσαι φουλ κορόιδο να δουλεύεις στ σαλαμια..και να είσαι φανατικός νεοδημοκρατης..
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
233
Like
527
Πόντοι
81
Τι λεφτά δηλαδή μπορεί να βγάζει μια πουτανα που γαμιετε για δέκα ευρώ?εγώ αν ήμουνα γκόμενα θα είχα χορηγό..σιγα μη γαμιομουνα για δεκαρικα..εννοείτε δεν θα γαμιομουνα τζάμπα με γκόμενους..
Aμα παρει 20 πελατες τη μερα με τα 5 που κραταει απο το καθε γαμησι ενα κατοσταρικο στο χερι μαυρα. Πανω απο 2000 το μηνα. Ποσοι παιρνουν 2000 το μηνα στην Ελλαδα ?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Εγώ νομίζω νέα Δημοκρατία είναι..αλλά επειδή δουλεύει σε σούπερ μάρκετ στα Σαλαμια..ντρέπετε να το πει..γιατί θες πέσει κράξιμο..Σαλαμια και αριστεία..δεν πάει..πρέπει να είσαι φουλ κορόιδο να δουλεύεις στ σαλαμια..και να είσαι φανατικός νεοδημοκρατης..
Μπες με το άλλο νικ μετά. Του Σαμπ. Αν ήμουν Ν.Δ θα το έλεγα. Εδώ έχω μπει σε μπουρδελοσάιτ και σας έχω κάνει πιο μπουρδέλο. Τα πολιτικά θα υπολόγιζα;

:2funny:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
805
Like
1.329
Πόντοι
206
Καλά αυτό με τα λεφτά
μην το καταπίνετε αμάσητο.
Οι περισσότερες έχουν άτομα δίπλα και τους τα σκάνε ή τις τα τρώνε. Εσείς δηλαδή
αν ήσασταν πουτάνες θα βγαίνατε δουλειά στο έτσι;
καμία δεν είναι μόνη της.

:rockon:
Όλες έχουν νταβά προφανώς. Καμιά δε κσν
ναι το ξερουν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πολλες δεν εχουν νταβατζη

Και εμένα αν και δε τους το είπα. Η μάνα μου το κατάλαβε επειδή μύριζα φθηνή γυναικεία κολόνια και ο πατέρας μου επειδή του το ρουφιάνεψε ένας """"" φίλος """""" . ( Ιούδας )
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Εσύ που είσαι νεότερος ... σήμερα γάμησες πολύ ;;;;
Όπως σου έχω πει γαμάω οπότε γαμάω από τις πολλές που την πέφτω. Δεν υπάρχει κανείς που να γκομενίζει και να γαμάει κάθε μέρα. Κι αν υπάρχει, θα είναι μόνο στην αρχή και με σταθερή γκόμενα. Δηλαδή να πληρώνει σαν μαλάκας εξόδους. Αλλά που να τα ξέρεις αυτά αφού πληρώνεις; εγώ δεν τα καταλαβαίνω καν αυτά. Έχουμε ισότητα.

:rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Aμα παρει 20 πελατες τη μερα με τα 5 που κραταει απο το καθε γαμησι ενα κατοσταρικο στο χερι μαυρα. Πανω απο 2000 το μηνα. Ποσοι παιρνουν 2000 το μηνα στην Ελλαδα ?
Ναι αλλά μετά δεν θα μπορεί να περπατήσει γιατί θα πονάει ο κολος.. Δυο χιλιάρικα για να σε ξεκολιαζουν όλη μέρα..δεν τα λες και πολλά λεφτά..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπες με το άλλο νικ μετά. Του Σαμπ. Αν ήμουν Ν.Δ θα το έλεγα. Εδώ έχω μπει σε μπουρδελοσάιτ και σας έχω κάνει πιο μπουρδέλο. Τα πολιτικά θα υπολόγιζα;

:2funny:
Που Σάμπ μου λες..εγώ τι σχέση έχω με τι σαμπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom