Νέα

οι ενοχες,μετα το σεξ με πορνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.371
Κριτικές
3
Like
3.182
Πόντοι
786

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
ναι έτσι άκριβως.

όταν στην πέσω μην ενδώσεις :jerking:

ε, αν ειναι να μου τον παιξεις με τα χερακια σου, δεν θα πω οχι...

το επιτηδευση κλωνου αναφερονταν στον θεματοθετη, οχι σε εσενα.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?

Αιγο μαιτανειονο που διαβασα αυτο το μοινειμα και αιχασα 30 δαιταιρωλαιπτα απω τοιν ζοει μου...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?
πρεπει να σχολιασει ο πικερ αυτο το ποστ :grin:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Ο κώστας μετανοιώνει όταν χύνει γιατί έβαλε κουστούμι και θα κάνει 3 ώρες να ντυθεί.
Κώστα όταν ξεβρακώνεσαι που αφήνεις το κουστούμι, έχεις μαζί σου το ναύλον που έχουν τα καθαριστήρια;
Μην κοροιδευεις τυπε μου..Για να εισαι σοβαρος πρεπει να κανεισ θυσιες! :rockon: :rockon: :rockon:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Η ενοχη που εχω μετα το σεξ με πορνη, ειναι οτι δεν επελεξα να παω με αλλη πορνη. Με την οποια θα παω την επομενη φορα και μετα θα εχω ενοχες γιατι δεν πηγα και με αλλη που εχω σταμπαρει. Φαυλος κυκλος ενοχων  :rockon:
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)
οταν πηγαινα πριν απο πολλα χρονια τσαρκα μονος μου (και ημουν και μονος μου,χωρις σχεση δλδ.)καπως ετσι ενοιωθα.τωρα ομως να την πω την αμαρτια μου πηγα να ανανεωθω λιγο και ενω πιστευα οτι θα φυγω με ενοχες,εφυγα μια χαρα.δλδ πιο πολυ ενοιωσα τυψεις που ειπα ψεμματα στη γυναικα μου παρα για την πραξη την ιδια.πιστευω οτι σε αραια το τονιζω διαστηματα καλο ειναι να παιζει κανα στριπτιτζαδικο,καμια τανιτσα ετσι να ανανεωνεσαι λιγο.γιατι αν τρως το ιδιο νιμου για χρονια ειναι σαφως καταπιεση και επηρεαζει και την συμπεριφορα σου προς τη συμβια σου.εγω παιδια απο τοτε που την εκανα την αμαρτια τη γυναικα μου την βλεπω με αλλο ματι και ειμαι σαφως πιο γλυκος απεναντι της.τωρα θα μου πειτε αμα σου ξενοπηδηχτει και εκεινη τι θα κανεις?αυτο ειναι ενα ζητημα και δεν μπορω να σας δωσω απαντηση ακομα.τωρα για το φιλο που τον αηδιαζουν οι πιρφοροι,επειδη υπηρξα εκει θα σας πω οτι προκειμενου να διωξει τη μοναξια του θα ηθελα να ηταν και ο χειροτερος τυπος πιρφορου.σας το λεω εκ πειρας.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Για ποιες ΕΝΟΧΕΣ ΜΙΛΑΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Για ποιες ΕΝΟΧΕΣ ΜΙΛΑΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

Πραγματικά, έχετε δίκιο, έτσι όπως έχει γραφτεί ο τίτλος του thread, κάποιος μπορεί να μπερδέψει τις "ενοχές" με τις "ένοχες"...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Πραγματικά, έχετε δίκιο, έτσι όπως έχει γραφτεί ο τίτλος του thread, κάποιος μπορεί να μπερδέψει τις "ενοχές" με τις "ένοχες"...
Το δούλεμα ΚΑΛΆ ΚΡΑΤΕΙ,το πόσο καλό μπορεί να σου έχει κάνει μια ΕΤΑΙΡΑ,αφού έχεις τελιώσει την συνέυρεση μαζί της δεν το λέει κανείς.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
τυπε σιχαινεσαι κατι που δεν υπαρχει σαν εννοια,το εβγαλε ενας μαλακας πεπονογαμης για εναν αλλο μαλακα καρπουζογαμη,και το εχετε πιασει σχοινι κορδονι 4-5 μαλακες και το αναπαραγετε. :grin:
Για κατι βοδια που πληρωνουν 50-100 ευρω σε καρτες για να γνωρισουν μια αγνωστη που τελικα τους δουλευε και τους εφαγε τα λεφτα,τι εχεις να πεις; :grin:

είσαι και αχαχουχούλης πιρφορούλης , αλλά και χαζούλης-αγαθούλης

ποτέ δεν υπήρχε μια έννοια πριν ανακαλυφθεί , υπάρχει προφανώς μετά την ανακάλυψη (ελπίζω να το εννοήσες γιατί δεν θα κάτσω να εξηγήσω το 1+1 ... )  ;)

επειδή θίγεις ένα περιστατικό δικό μου , έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέω ότι είμαι εθισμένος στην άμεση σεξουαλική πρόσβαση και στην αμεσότερη μετεκσπερατισιακή εξαφάνιση , είτε είναι πουτάνα , είτε είναι κάποια που πετάχτηκε ουρανοκατέβατη τον Άρη !

η πιρφορία , η βραδυφλέγεια , η οιστρογονική θηλυπρεπής γουτσού-γούτσου συμπεριφορά των άρρενων , ή όπως αλλιώς και αν την εκφράσεις
είναι το ίδιο πράγμα και με εκνευρίζει το ίδιο  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:


οχι πιρφοροσ εισε αν εχεις γκομενα σταθερη που σου πριζει ταρχιδια για να τη γαμησεις
αν  τις εχεις μονο φιλες ισε πουστρακι

πέστα ντέ !

οταν πηγαινα πριν απο πολλα χρονια τσαρκα μονος μου (και ημουν και μονος μου,χωρις σχεση δλδ.)καπως ετσι ενοιωθα.τωρα ομως να την πω την αμαρτια μου πηγα να ανανεωθω λιγο και ενω πιστευα οτι θα φυγω με ενοχες,εφυγα μια χαρα.δλδ πιο πολυ ενοιωσα τυψεις που ειπα ψεμματα στη γυναικα μου παρα για την πραξη την ιδια.πιστευω οτι σε αραια το τονιζω διαστηματα καλο ειναι να παιζει κανα στριπτιτζαδικο,καμια τανιτσα ετσι να ανανεωνεσαι λιγο.γιατι αν τρως το ιδιο νιμου για χρονια ειναι σαφως καταπιεση και επηρεαζει και την συμπεριφορα σου προς τη συμβια σου.εγω παιδια απο τοτε που την εκανα την αμαρτια τη γυναικα μου την βλεπω με αλλο ματι και ειμαι σαφως πιο γλυκος απεναντι της.τωρα θα μου πειτε αμα σου ξενοπηδηχτει και εκεινη τι θα κανεις?αυτο ειναι ενα ζητημα και δεν μπορω να σας δωσω απαντηση ακομα.τωρα για το φιλο που τον αηδιαζουν οι πιρφοροι,επειδη υπηρξα εκει θα σας πω οτι προκειμενου να διωξει τη μοναξια του θα ηθελα να ηταν και ο χειροτερος τυπος πιρφορου.σας το λεω εκ πειρας.
όχι άλλη πιρφορία , πνιγήκαμε , βοήθεια...  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
βάζω και ένα αινιγματικό ερώτημα που μόνο ένας πιρφόρος μπορεί να απαντήσει :

αν κάποιος έχει ευχέρεια στην άμεση και άκοπη συνουσιακή πρόσβαση σε πολλές και διαφορετικές γυναίκες τις οποίες ξεφορτώνεται αμεσότερα μετεκσπερματισιακά , ποιό το κίνητρό του να διατηρήσει ή έστω να επιδιώξει μια μονογαμική σχέση ?

γιατί να νοιαστεί γι'αυτήν , τις υποθέσεις της και τις μαλακίες της προκειμένου να έχει μια τακτική πρόσβαση στο αιδοίο της  , ενώ η πρόσβαση σε πολλά και διαφορετικά δεν προυποθέτει σχεδόν καμμία υποχρέωση  ?   :2funny:

ακατανόητα πράγματα ειλικρινά ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom