Νέα

οι ενοχες,μετα το σεξ με πορνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ο αγοραίος έρωτας δεν είναι απαραίτητα κακός, ούτε φέρνει ενοχές από μόνος του.
Αν γίνει υπό κατάλληλες συνθήκες μπορεί να σε απογειώσει.

Όταν όμως γίνεται στα υπόγεια χαμαιτυπία της Φυλής και του Μεταξίου,
όταν πριν γίνει σε έχουν περάσει ακτινογραφία 10 νταγλαράδες και πακιά στην αίθουσα υποδοχής καθώς και μια ξερακιανή σβησμένη από ζωή ξεδοντιάρα τσατσά,
κι όταν ο χώρος που πηδάς βρωμάει χύσια απ τους προηγούμενους, ο νεροχύτης κατουρίλες, το πάτωμα είναι υπόνομος και το κρεβάτι πιο βρώμικο από πατάκι εισόδου δημόσιας υπηρεσίας,
κι όταν τα συναισθήματα του κρέατος που πηδάς είναι άντε τέλειωνε μαλάκα, φτου γαμώ την πουτάνα τη ζωή μου, και τέτοια
κι όταν η αηδία συνεχίζεται και στην είσοδο-έξοδο του ντέλου με τα περίεργα και κουτσομπόλικα μάτια να σε περιεργάζονται
τότε τα όποια ερωτικά συναισθήματα έχει ο καθής πριν πάει στο μπουρδέλο τσούκου τσούκου εξαφανίζονται και τη θέση τους παίρνουν συναισθήματα του τύπου "τι κάνω εδώ ρε πούστη μου;"

ιδίως όταν όλη κι όλη η ερωτική πράξη ήταν 50-60 μπες-βγες στο μουνί μιας πουτάνας για 3 λεπτά και τίποτ άλλο...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
όταν πριν γίνει σε έχουν περάσει ακτινογραφία 10 νταγλαράδες και πακιά στην αίθουσα υποδοχής καθώς και μια ξερακιανή σβησμένη από ζωή ξεδοντιάρα τσατσά,
κι όταν ο χώρος που πηδάς βρωμάει χύσια απ τους προηγούμενους, ο νεροχύτης κατουρίλες, το πάτωμα είναι υπόνομος και το κρεβάτι πιο βρώμικο από πατάκι εισόδου δημόσιας υπηρεσίας,
κι όταν τα συναισθήματα του κρέατος που πηδάς είναι άντε τέλειωνε μαλάκα, φτου γαμώ την πουτάνα τη ζωή μου, και τέτοια
κι όταν η αηδία συνεχίζεται και στην είσοδο-έξοδο του ντέλου με τα περίεργα και κουτσομπόλικα μάτια να σε περιεργάζονται

Τυπε εχεις σκεφτει οτι μερικοι την γουσταρουμε αυτην την παρακμη?
 

Επισκέπτης
Τυπε εχεις σκεφτει οτι μερικοι την γουσταρουμε αυτην την παρακμη?

η παρακμή είναι σαν το λάδι στη σαλάτα

σκέτο λάδι δεν τρώγεται...

δε μπορεί επί χρόνια να μην κάνεις σχέσεις (σαλάτα) και να τη βγάζεις μόνο με μπουρδέλα (λάδι)

δεν είναι υγιές

το χω κάνει κι εγώ για χρόνια και το παραδέχομαι ότι δεν είναι υγιές

το να έχεις μια γκόμενα που δε σου γυρνάει  τ άντερα αντιθέτως χαίρεσαι όταν την βλέπεις και περνάτε πολύ χρόνο μαζί κάνοντας διάφορα πράγματα (δηλαδή σχέση) είναι ότι πιο υγιές υπάρχει
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
η παρακμή είναι σαν το λάδι στη σαλάτα

σκέτο λάδι δεν τρώγεται...

δε μπορεί επί χρόνια να μην κάνεις σχέσεις (σαλάτα) και να τη βγάζεις μόνο με μπουρδέλα (λάδι)

δεν είναι υγιές

το χω κάνει κι εγώ για χρόνια και το παραδέχομαι ότι δεν είναι υγιές

το να έχεις μια γκόμενα που δε σου γυρνάει  τ άντερα αντιθέτως χαίρεσαι όταν την βλέπεις και περνάτε πολύ χρόνο μαζί κάνοντας διάφορα πράγματα (δηλαδή σχέση) είναι ότι πιο υγιές υπάρχει

Μα δεν ειπε κανεις να μην εχεις σχεση, το ενα δεν αναιρει το αλλο. Το "πολυ" δεν ειναι υγιες, εχουμε και αλλες δουλειες, οπως το να ποσταρουμε στο μπου  :grin:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?
Ειδα τι ενοχες εχεις...
Καθε μερα ανεβαζεις και ψαχνεις ανθρωπο να κανεις παρτουζα...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Ειδα τι ενοχες εχεις...
Καθε μερα ανεβαζεις και ψαχνεις ανθρωπο να κανεις παρτουζα...
πρόσχημα είναι η παρτούζα ρε μάγκα... να σου αποδώσω την ελεύθερη μετάφραση
"Ψάχνω επειγόντως για καυλί (και καυλιά ίσως...) αλλά αισθάνομαι παράλληλα ενοχές γιατί είμαι πούστης και δε θέλω να το ομολογήσω γιατί θα φάω κράξιμο"
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16


  Ενοχές που πάω στις πουτάνες;


Σιγά μην έχω κι ενοχές... Μια χαρά περνάω!


  :2funny: :2funny: :2funny:


  Ακου ενοχές!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Εμενα συγκεκριμενα μου κοβεται η ορεξη...και ετσι για να την ανοιξω τρωω 2 βρωμικα παντα και σβηνω την ανορεξια μου με μια μπυρα η με αναψυκτικο μετα απο καταθεση :cum:,σιγα μην εχω ενοχες επειδη πηδηξα πορνη,γιατι την παντρευομαι...γαμησι και τελος,σιγα μην εχω ενοχη μηπως τον επαιξα κιολας :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)

για κάποιο λόγο πιστεύω ότι αυτό το post δε συμφωνεί με την υπογραφή σου...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?

Αν νιωθεις τυψεις, τραβα μια μ@λ@κια και θα σου περασει!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πάντως πολλή η πιρφορία στην κοινωνία και οι γυναίκες μαθαίνουν να είναι πιρφορόθρευτες

α) μαλάκας χειρωνάκτης πιρφόρος , λαϊκό παιδί , έγινε  μπαμπακούλης , υπερπροστατευτικός παντοφλάκης, απο τις πρώτες 10μέρες "σχέσης"
για να τρώει το ίδιο γαμημένο πιάτο φασολάδα κάθε μέρα...
την προσέχει , πηγαίνει στο φαρμακείο να της παίρνει κρέμες , και αντιφλεγμονώδη για την περίοδό της ,
την ανησυχεί ο πυρετούλης της , και ρωτάει ποιά είναι τα καλύτερα αποσυμφορητικά μύτης για τη βουλωμένη μυτούλα της. και την πηγαίνει για δείπνο

το απόλυτο γλοιώδες αίσχος

β) έτερος χοντρομαλάκας (κυριολεκτικά παχύσαρκος) μάθαινε απο 16 χρονών να "παντρέυεται" τις γυναίκες ,μάλλον μιμείτο την πανηλίθια σεξουαλική ηθική της κοινωνίας , τις σπίτωνε , τις γνώριζε στους δικούς του , οικογενειακά τραπέζια με την "σύζυγο" , νοιαζόταν για τις προσωπικές της υποθέσεις και ήταν απο μικρός σε όλες τις σχέσεις του ο καθωσπρέπει σύζυγος κτλ τκλ

το εμετικότατο εκνευριστικότατο πιρφορικό αίσχος

το πόσο σιχαίνομαι την πιρφορία δεν περιγράφεται, βέβαια οι γυναίκες άλλο που δεν θέλουνε , πετάνε την σκούφια τους για τους πιρφόρους
και γι'αυτόν τον τύπο "σχέσης"

δεν ξέρω τι διάλο γίνεται , αλλά προσωπικά νιώθω την μεγαλη πίεση να εξαφανίζομαι μετά την εκσπερμάτιση , δεν θέλω να τη θυμάμαι κάν...

ενώ οι μαλάκες οι πιρφόροι τις "παντρεύονται" αμέσως...

ανακατεύτηκα πάλι με τους πιρφόρους  :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?
Μετανιωνει κανεις για πολλους λογους αναλογα το τι επιδιωκει και τι αναζητα

Αν το καλοσκεφτει κανεις ειναι καταντι για εναν ανδρα να πληρωνει για να χαρει μια φυσικη "χαρα" που απαιτει δεσιμο ψυχης και φυσικη ελξη

Εγω προσωπικα μετανιωνω επειδη αναγκαζομαι να καταφυγω σε κατι αδειο απο αισθημα και καταριεμαι την ωρα και την στιγμη που βρεθηκα σε τετοια φαση ωστε να καταφυγω εκει (οποτε τυχει) αντι για κατι φυσιολογικοτερο....
Μπαινεις να αδειασεις ωμα την αναγκη σου και φευγεις αδειος ψυχικα ................

Η αληθεια ειναι οτι αυτη η "αναγκη" τιθασευεται, αλλα ελα που θες να δεις και να αγγιξεις σαν ανθρωπος ενα κορμι !!!!!!

Αυτο ειναι ολο το ρεζουμε της υποθεσης θαρρω....

Η ελλειψη επικοινωνιας και επαφης ειναι το αναθεμα και το γαμωτο

0 επαγγελματιες για το 2013  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
πάντως πολλή η πιρφορία στην κοινωνία και οι γυναίκες μαθαίνουν να είναι πιρφορόθρευτες

α) μαλάκας χειρωνάκτης πιρφόρος , λαϊκό παιδί , έγινε  μπαμπακούλης , υπερπροστατευτικός παντοφλάκης, απο τις πρώτες 10μέρες "σχέσης"
για να τρώει το ίδιο γαμημένο πιάτο φασολάδα κάθε μέρα...
την προσέχει , πηγαίνει στο φαρμακείο να της παίρνει κρέμες , και αντιφλεγμονώδη για την περίοδό της ,
την ανησυχεί ο πυρετούλης της , και ρωτάει ποιά είναι τα καλύτερα αποσυμφορητικά μύτης για τη βουλωμένη μυτούλα της. και την πηγαίνει για δείπνο

το απόλυτο γλοιώδες αίσχος

β) έτερος χοντρομαλάκας (κυριολεκτικά παχύσαρκος) μάθαινε απο 16 χρονών να "παντρέυεται" τις γυναίκες ,μάλλον μιμείτο την πανηλίθια σεξουαλική ηθική της κοινωνίας , τις σπίτωνε , τις γνώριζε στους δικούς του , οικογενειακά τραπέζια με την "σύζυγο" , νοιαζόταν για τις προσωπικές της υποθέσεις και ήταν απο μικρός σε όλες τις σχέσεις του ο καθωσπρέπει σύζυγος κτλ τκλ

το εμετικότατο εκνευριστικότατο πιρφορικό αίσχος

το πόσο σιχαίνομαι την πιρφορία δεν περιγράφεται, βέβαια οι γυναίκες άλλο που δεν θέλουνε , πετάνε την σκούφια τους για τους πιρφόρους
και γι'αυτόν τον τύπο "σχέσης"

δεν ξέρω τι διάλο γίνεται , αλλά προσωπικά νιώθω την μεγαλη πίεση να εξαφανίζομαι μετά την εκσπερμάτιση , δεν θέλω να τη θυμάμαι κάν...

ενώ οι μαλάκες οι πιρφόροι τις "παντρεύονται" αμέσως...

ανακατεύτηκα πάλι με τους πιρφόρους  :2funny:

οφείλεις να κάνεις μια έκτακτη τσάρκα να στανιάρεις!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
χαλαρωστε,μην τραγικοποιητε τα πραγματα,,,...γαμηση ειναι.....,με την γυναικα σου ειναι δεσιμο ...και το μπουρδελο εκτονωση-διασκεδαση...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μετανιωνει κανεις για πολλους λογους αναλογα το τι επιδιωκει και τι αναζητα

Αν το καλοσκεφτει κανεις ειναι καταντι για εναν ανδρα να πληρωνει για να χαρει μια φυσικη "χαρα" που απαιτει δεσιμο ψυχης και φυσικη ελξη

Εγω προσωπικα μετανιωνω επειδη αναγκαζομαι να καταφυγω σε κατι αδειο απο αισθημα και καταριεμαι την ωρα και την στιγμη που βρεθηκα σε τετοια φαση ωστε να καταφυγω εκει (οποτε τυχει) αντι για κατι φυσιολογικοτερο....
Μπαινεις να αδειασεις ωμα την αναγκη σου και φευγεις αδειος ψυχικα ................

Η αληθεια ειναι οτι αυτη η "αναγκη" τιθασευεται, αλλα ελα που θες να δεις και να αγγιξεις σαν ανθρωπος ενα κορμι !!!!!!

Αυτο ειναι ολο το ρεζουμε της υποθεσης θαρρω....

Η ελλειψη επικοινωνιας και επαφης ειναι το αναθεμα και το γαμωτο
τι επικοινωνια να εχεις ρε μαν με την παλαμη σου; :grin: :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
πάντως πολλή η πιρφορία στην κοινωνία και οι γυναίκες μαθαίνουν να είναι πιρφορόθρευτες

α) μαλάκας χειρωνάκτης πιρφόρος , λαϊκό παιδί , έγινε  μπαμπακούλης , υπερπροστατευτικός παντοφλάκης, απο τις πρώτες 10μέρες "σχέσης"
για να τρώει το ίδιο γαμημένο πιάτο φασολάδα κάθε μέρα...
την προσέχει , πηγαίνει στο φαρμακείο να της παίρνει κρέμες , και αντιφλεγμονώδη για την περίοδό της ,
την ανησυχεί ο πυρετούλης της , και ρωτάει ποιά είναι τα καλύτερα αποσυμφορητικά μύτης για τη βουλωμένη μυτούλα της. και την πηγαίνει για δείπνο

το απόλυτο γλοιώδες αίσχος

β) έτερος χοντρομαλάκας (κυριολεκτικά παχύσαρκος) μάθαινε απο 16 χρονών να "παντρέυεται" τις γυναίκες ,μάλλον μιμείτο την πανηλίθια σεξουαλική ηθική της κοινωνίας , τις σπίτωνε , τις γνώριζε στους δικούς του , οικογενειακά τραπέζια με την "σύζυγο" , νοιαζόταν για τις προσωπικές της υποθέσεις και ήταν απο μικρός σε όλες τις σχέσεις του ο καθωσπρέπει σύζυγος κτλ τκλ

το εμετικότατο εκνευριστικότατο πιρφορικό αίσχος

το πόσο σιχαίνομαι την πιρφορία δεν περιγράφεται, βέβαια οι γυναίκες άλλο που δεν θέλουνε , πετάνε την σκούφια τους για τους πιρφόρους
και γι'αυτόν τον τύπο "σχέσης"

δεν ξέρω τι διάλο γίνεται , αλλά προσωπικά νιώθω την μεγαλη πίεση να εξαφανίζομαι μετά την εκσπερμάτιση , δεν θέλω να τη θυμάμαι κάν...

ενώ οι μαλάκες οι πιρφόροι τις "παντρεύονται" αμέσως...

ανακατεύτηκα πάλι με τους πιρφόρους  :2funny:

:grin:  :boobies:  :smitten:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?
τι λες ρε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom