Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 414K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
35% ευρωπαιοι οι τουρκοι γιατι εξισλαμιζανε ελληνες, βουλγαρους, ρουμανους, σερβους

αν βρεις αναφορα οι ελληνες να ειναι πανω απo 5% τουρκοι σε περιμενω για να με εκπληξεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
35% ευρωπαιοι οι τουρκοι γιατι εξισλαμιζανε ελληνες, βουλγαρους, ρουμανους, σερβους

αν βρεις αναφορα οι ελληνες να ειναι πανω απo 5% τουρκοι σε περιμενω για να με εκπληξεις
Δεν με πειθουν τα αρθρα σου τυπε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Γιατί καταλαβαίνεις τίποτα? ??
Μου λεει ενας κρητικος και ενας ποντιος μοιαζουν καιδεν τους ξεχωριζεις εδω συμφωνω.
Ελα ομως που ενας ελληνας με ενα τουρκο παλι μοιαζουν και αν δεν μιλησουν δεν θα μπορεις να καταλαβεις τι ειναι.
Οι περιοχες της μεσογειου εχουν αναμειχθει επι πολλα συνεχομενα ετη με διαφορες φυλες και πληθυσμούς.
Δεν υπαρχει συγκεκρειμενη ταυτοτητα για τις χώρες αυτες.
Ενας σικελιανος με ενα Πελοπόννησιο μοιαζουν ενας ροδιτης με ενα μαλτεζο ενας κυπριος με ενα κρητικο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μου λεει ενας κρητικος και ενας ποντιος μοιαζουν καιδεν τους ξεχωριζεις εδω συμφωνω.
Ελα ομως που ενας ελληνας με ενα τουρκο παλι μοιαζουν και αν δεν μιλησουν δεν θα μπορεις να καταλαβεις τι ειναι.
Οι περιοχες της μεσογειου εχουν αναμειχθει επι πολλα συνεχομενα ετη με διαφορες φυλες και πληθυσμούς.
Δεν υπαρχει συγκεκρειμενη ταυτοτητα για τις χώρες αυτες.
Ενας σικελιανος με ενα Πελοπόννησιο μοιαζουν ενας ροδιτης με ενα μαλτεζο ενας κυπριος με ενα κρητικο.
οχι ενας τουρκος ελληνικης καταγωγης , με εναν ελληνα μοιαζουν, πχ ο νταβουντογλου και ο ερντογαν που εχουν και ελληνες παππουδες θα μπορουσες να τους περασεις με ελληνες.

οι υπολοιποι τουρκοι ειτε ειναι σκουροχρωμοι οπως οι περσες,κουρδοι κλπ

ειτε ειναι γνησιοι τουρκοι με σταχτη χρωμα και χαρακτηριστικα κιτρινης φυλης, δηλαδη ελαφρως σχιστοματες οπως οι καζακστανοι, τατζικοι, τουρκμενοι κλπ

τωρα αν δεν καταλαβαινεις τα αρθρα και της εικονες που σου παρεθεσα δεν φταιω εγω αλλα θα κανω μια προσπαθεια να στα εξηγησω.

στα σχηματα τα πρωτα 2 εξεταζονται στο καθενα απο ενα γεννητικος παραγοντας, μια αλληλουχια, μια σειρα στο dna. μακροσκοπικα ειναι σαν να μελεταμε ενα χαρακτηριστικο πχ το χρωμα των ματιων. εκει λοιπον βλεπεις οτι οι ελληνες με τους τουρκους δεν μοιαζουν, πχ ετυχ στο ενα χαρακτηριστικο εμεις να μοιαζουμε με τους βορειους ευρωπαιους και οι τουρκοι με τους αγγλους, φυσικα αυτο μπορει να ειναι συμπτωση δηλαδη εγω να εχω πρασινα ματια οπως ενας τσεχος αλλα συνολικα να συγγενευω περισσοτερο με εναν βορειοηπειρωτη. αλλα αποκλυει τουρκοι και εμεις να ειμαστε ιδιοι , αφου πχ εγω ειμαι πρασινοματης σαν τον τσεχο ενω ο τουρκος ειναι καστανοματης σαν τον ουγγρο .

στο 3 σχημα λοιπον εχουν παρθει πολλες ομοιοτητες στο dna και εκει πλεον δεν μπορουμε να μιλαμε για συμπτωση αρα οντως ειμαστε συγγενεις με ιταλους, οντως καποιοι κοντα στην αρχαια τροια ειναι ελληνες που εξισλαμιστηκαν και αντιστοιχα βλεπεις οτι μουσουλμανοι σε βουλγαρια και θρακη εχουν αναμειχθει με τους τουρκους και εχουν τουρκους σε ποσοστο. αντιστοιχα βλεπεις και τι αχταρμα εχουν στην μικρα ασια οι τουρκοι που τουρκοποιησαν ελληνες, αρμενιους, κουρδους, ιρανους-περσες, κτλ

στα αρθρα αυτο εξηγει οτι με τις γενετικες αναλυσεις οι τουρκοι βγαινουν 35% ευρωπαιοι δηλαδη κυριως ελληνες που εξισλαμιστηκαν.

ε στην αλβανια , την βουλγαρια, την σερβια, την ελλαδα ΔΕΝ βρισκεις τουρκοσπορους γιατι δεν καναμε εκχριστιανισμο τους, οι βοσνιοι και οι μουσουλμανικες μειονοτηες βουλγαριας και ελλαδας ειναι μιξεις των χριστιαων ντοπιων και των κατακτητων μουσουλμανων, οχι οι χριστιανοι των βαλκανιων.

μου αρεσει πως χωρις στοιχεια υποστηριζεις αποψεις που επιστημη κατεριψε εδω και δεκαετιες και οταν σου δειχνω στοιχεια απλα λες ενα δεν καταλαβαινω αντι να πεις οκ δεν ηξερα επειδη ειμαι ασχετος.

δεν θες να το παραδεχτεις λεω εγω. αλλα πχ ο γαλλος, ο τουρκος, ο γερμανος, ο αγγλος, ο βουλγαρος που εκαναν αναλυση για ολη την ευρωπη δεν τα εβγαλαν απο το μυαλο τους, χημεια ειναι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
Μου λεει ενας κρητικος και ενας ποντιος μοιαζουν καιδεν τους ξεχωριζεις εδω συμφωνω.
Ελα ομως που ενας ελληνας με ενα τουρκο παλι μοιαζουν και αν δεν μιλησουν δεν θα μπορεις να καταλαβεις τι ειναι.
Οι περιοχες της μεσογειου εχουν αναμειχθει επι πολλα συνεχομενα ετη με διαφορες φυλες και πληθυσμούς.
Δεν υπαρχει συγκεκρειμενη ταυτοτητα για τις χώρες αυτες.
Ενας σικελιανος με ενα Πελοπόννησιο μοιαζουν ενας ροδιτης με ενα μαλτεζο ενας κυπριος με ενα κρητικο.
Αυτα τα εκατομμυρια ελληνοπουλων που τα εκλεψαν με το ζορι οι μεμετηδες και τα εκαναν γενιτσαρους
σιγουρα δεν σκοτωθηκαν ολοι. Καποιοι απο αυτους εκαναν οικογενειες μεσα στην αυτοκρατορια του 'Τσαντιρ Μαχαλα'.
Και να σημερα τα αποτελεσματα στο dna τους.. :2on1:
Μην ξεχναμε και τις Ελληνιδες στα χαρεμια τους. Πχ. η μανα του Σελιμ Α' ηταν Ελληνιδα, (ο πατερας του Σουλειμαν Α') .

 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Γιατί καταλαβαίνεις τίποτα? ??

Μα πάει ο άλλος και του βάζει διαγράμματα.
Σαν τις δημοσκοπήσεις ξέρω 'γω.
Μασάει από τέτοια ο Ζανούλης;
Απορώ πως δεν του είπε οτι έχουν πάρει 20 εκ και βγάζουν τέτοια αποτελέσματα DNA.
:2funny::2funny::2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και αρκετοι ελληνες οχι μονο φτωχοι αλλα και αρχοντες πηγαν με τους τουρκους πχ ο μεσιχ πασας παλαιολογος που πολιορκησε την ροδο και ο ιωαννης τσελεμπι κομνηνος που ηταν εγγονος ελληνα αυτοκρατορα του αλεξιου του Α του κομνηνου και ειναι και προπαππους του Οσμαν του Α που ιδρυσε την οθωμανικη αυτοκρατορια, για αυτο ελεγε ο Μωαμεθ ο πορθητης οτι ειναι νομιμος κληρονομος του στεματος της κωνσταντινουπολης γιατι ηταν απογονος βυζαντινων αυτοκρατορων.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
οχι ενας τουρκος ελληνικης καταγωγης , με εναν ελληνα μοιαζουν, πχ ο νταβουντογλου και ο ερντογαν που εχουν και ελληνες παππουδες θα μπορουσες να τους περασεις με ελληνες.

οι υπολοιποι τουρκοι ειτε ειναι σκουροχρωμοι οπως οι περσες,κουρδοι κλπ

ειτε ειναι γνησιοι τουρκοι με σταχτη χρωμα και χαρακτηριστικα κιτρινης φυλης, δηλαδη ελαφρως σχιστοματες οπως οι καζακστανοι, τατζικοι, τουρκμενοι κλπ

τωρα αν δεν καταλαβαινεις τα αρθρα και της εικονες που σου παρεθεσα δεν φταιω εγω αλλα θα κανω μια προσπαθεια να στα εξηγησω.

στα σχηματα τα πρωτα 2 εξεταζονται στο καθενα απο ενα γεννητικος παραγοντας, μια αλληλουχια, μια σειρα στο dna. μακροσκοπικα ειναι σαν να μελεταμε ενα χαρακτηριστικο πχ το χρωμα των ματιων. εκει λοιπον βλεπεις οτι οι ελληνες με τους τουρκους δεν μοιαζουν, πχ ετυχ στο ενα χαρακτηριστικο εμεις να μοιαζουμε με τους βορειους ευρωπαιους και οι τουρκοι με τους αγγλους, φυσικα αυτο μπορει να ειναι συμπτωση δηλαδη εγω να εχω πρασινα ματια οπως ενας τσεχος αλλα συνολικα να συγγενευω περισσοτερο με εναν βορειοηπειρωτη. αλλα αποκλυει τουρκοι και εμεις να ειμαστε ιδιοι , αφου πχ εγω ειμαι πρασινοματης σαν τον τσεχο ενω ο τουρκος ειναι καστανοματης σαν τον ουγγρο .

στο 3 σχημα λοιπον εχουν παρθει πολλες ομοιοτητες στο dna και εκει πλεον δεν μπορουμε να μιλαμε για συμπτωση αρα οντως ειμαστε συγγενεις με ιταλους, οντως καποιοι κοντα στην αρχαια τροια ειναι ελληνες που εξισλαμιστηκαν και αντιστοιχα βλεπεις οτι μουσουλμανοι σε βουλγαρια και θρακη εχουν αναμειχθει με τους τουρκους και εχουν τουρκους σε ποσοστο. αντιστοιχα βλεπεις και τι αχταρμα εχουν στην μικρα ασια οι τουρκοι που τουρκοποιησαν ελληνες, αρμενιους, κουρδους, ιρανους-περσες, κτλ

στα αρθρα αυτο εξηγει οτι με τις γενετικες αναλυσεις οι τουρκοι βγαινουν 35% ευρωπαιοι δηλαδη κυριως ελληνες που εξισλαμιστηκαν.

ε στην αλβανια , την βουλγαρια, την σερβια, την ελλαδα ΔΕΝ βρισκεις τουρκοσπορους γιατι δεν καναμε εκχριστιανισμο τους, οι βοσνιοι και οι μουσουλμανικες μειονοτηες βουλγαριας και ελλαδας ειναι μιξεις των χριστιαων ντοπιων και των κατακτητων μουσουλμανων, οχι οι χριστιανοι των βαλκανιων.

μου αρεσει πως χωρις στοιχεια υποστηριζεις αποψεις που επιστημη κατεριψε εδω και δεκαετιες και οταν σου δειχνω στοιχεια απλα λες ενα δεν καταλαβαινω αντι να πεις οκ δεν ηξερα επειδη ειμαι ασχετος.

δεν θες να το παραδεχτεις λεω εγω. αλλα πχ ο γαλλος, ο τουρκος, ο γερμανος, ο αγγλος, ο βουλγαρος που εκαναν αναλυση για ολη την ευρωπη δεν τα εβγαλαν απο το μυαλο τους, χημεια ειναι.

Δεν σου έγραψε "Δεν καταλαβαίνω".
Σου έγραψε "Δεν με πειθουν τα αρθρα σου τυπε."
Στην πρώτη περίπτωση προσπαθείς να εξηγήσεις με επιχειρήματα στον καλοπροαίρετο συνομιλητή.
Στην δεύτερη βρίσκεις τοίχο οπότε κάνεις το αυτονόητο: Τον κατουράς και προχωράς παρακάτω.
Θα το διαπιστώσεις τοις πράγμασι στην συνέχεια της κουβέντας.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Μα πάει ο άλλος και του βάζει διαγράμματα.
Σαν τις δημοσκοπήσεις ξέρω 'γω.
Μασάει από τέτοια ο Ζανούλης;
Απορώ πως δεν του είπε οτι έχουν πάρει 20 εκ και βγάζουν τέτοια αποτελέσματα DNA.
:2funny::2funny::2funny:
Αυτα μονο η νδ τα κανει με τις δημοσκοπησεις αμαθε.
Το αρθρο απλα δεν το κοβω αξιοπιστο,εσυ αμα θες χαφτο.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Για μένα γίνεται χαμός ,κύριος βέβαια στις μεγάλες πόλεις !...Θυμαμε κάποτε που δούλευα σε ένα μπαράκι στην Αθήνα.Καθημρινες έρχονταν γυνεκαις μόνες τους.Κατι μουναρες από όλες τις περιοχές της Αθήνας...Κατα τη μια τη νύχτα πλακοναν μαύροι..Άρχιζε το καμάκι μετά λίγο χορός,και μετά σούρτα φέρτα στις τουαλέτες....Οσπου στο τέλος μετά τις δυόμιση ,πολλές από αυτές έφευγαν μαζί τους...Γίνονταν πολύ ψωνισμα..Αυτές έρχονταν αποκλιστικα για αυτούς...Δικό μας δεν κηταγαν ούτε για αστιο...Ωραίες εποχές όμως!..Και χαλαλη τους...Γούστα είναι αυτά!...Τώρα όσο για μας ξέρω μόνο για μένα...Έχω δοκιμάσει νιγιριανες,αιθιοπινες ,Βραζιλιάνες,και κάποτε μια Μαροκινή..Δυνατά κορμιά,δυνατες πατουρες,αλλα από ένα σημείο και μετά,ολα είναι χημεία...
 
Τελευταία τροποποίηση:

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Με έσκιαξες όμως γιατι το κορπιδεύω ακούγεται αρκετά απειλητικό. :confused::badair:

Ποσο παιδι εισαι ρε αμαθε...
Πιανεσαι απο μικροπραγματα μονο και μονο για να βγεις απο πανω.
Μ αυτα που κανεις μην νομιζεις οτι εισαι ο εξυπνάκιας τπυ σαιτ αλλα ο χαζοβιολης.
Συνεχισε ετσι εγω εδω θα είμαι να με διασκεδαζεις
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Ποσο παιδι εισαι ρε αμαθε...
Πιανεσαι απο μικροπραγματα μονο και μονο για να βγεις απο πανω.
Μ αυτα που κανεις μην νομιζεις οτι εισαι ο εξυπνάκιας τπυ σαιτ αλλα ο χαζοβιολης.
Συνεχισε ετσι εγω εδω θα είμαι να με διασκεδαζεις

Περιόρισε τα λάθη να περιοριστεί και το τρολάρισμα.
Σταματάω όμως γιατι καταχραζόμαστε το νήμα και ενοχλούμε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Περιόρισε τα λάθη να περιοριστεί και το τρολάρισμα.
Σταματάω όμως γιατι καταχραζόμαστε το νήμα και ενοχλούμε.
Τωρα σε επιασε η ψυχοπονια μπαχαλακια?
Αντε σταματα μπας και μιλήσουμε περι του θεματος
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
οχι ενας τουρκος ελληνικης καταγωγης , με εναν ελληνα μοιαζουν, πχ ο νταβουντογλου και ο ερντογαν που εχουν και ελληνες παππουδες θα μπορουσες να τους περασεις με ελληνες.

οι υπολοιποι τουρκοι ειτε ειναι σκουροχρωμοι οπως οι περσες,κουρδοι κλπ

ειτε ειναι γνησιοι τουρκοι με σταχτη χρωμα και χαρακτηριστικα κιτρινης φυλης, δηλαδη ελαφρως σχιστοματες οπως οι καζακστανοι, τατζικοι, τουρκμενοι κλπ

τωρα αν δεν καταλαβαινεις τα αρθρα και της εικονες που σου παρεθεσα δεν φταιω εγω αλλα θα κανω μια προσπαθεια να στα εξηγησω.

στα σχηματα τα πρωτα 2 εξεταζονται στο καθενα απο ενα γεννητικος παραγοντας, μια αλληλουχια, μια σειρα στο dna. μακροσκοπικα ειναι σαν να μελεταμε ενα χαρακτηριστικο πχ το χρωμα των ματιων. εκει λοιπον βλεπεις οτι οι ελληνες με τους τουρκους δεν μοιαζουν, πχ ετυχ στο ενα χαρακτηριστικο εμεις να μοιαζουμε με τους βορειους ευρωπαιους και οι τουρκοι με τους αγγλους, φυσικα αυτο μπορει να ειναι συμπτωση δηλαδη εγω να εχω πρασινα ματια οπως ενας τσεχος αλλα συνολικα να συγγενευω περισσοτερο με εναν βορειοηπειρωτη. αλλα αποκλυει τουρκοι και εμεις να ειμαστε ιδιοι , αφου πχ εγω ειμαι πρασινοματης σαν τον τσεχο ενω ο τουρκος ειναι καστανοματης σαν τον ουγγρο .

στο 3 σχημα λοιπον εχουν παρθει πολλες ομοιοτητες στο dna και εκει πλεον δεν μπορουμε να μιλαμε για συμπτωση αρα οντως ειμαστε συγγενεις με ιταλους, οντως καποιοι κοντα στην αρχαια τροια ειναι ελληνες που εξισλαμιστηκαν και αντιστοιχα βλεπεις οτι μουσουλμανοι σε βουλγαρια και θρακη εχουν αναμειχθει με τους τουρκους και εχουν τουρκους σε ποσοστο. αντιστοιχα βλεπεις και τι αχταρμα εχουν στην μικρα ασια οι τουρκοι που τουρκοποιησαν ελληνες, αρμενιους, κουρδους, ιρανους-περσες, κτλ

στα αρθρα αυτο εξηγει οτι με τις γενετικες αναλυσεις οι τουρκοι βγαινουν 35% ευρωπαιοι δηλαδη κυριως ελληνες που εξισλαμιστηκαν.

ε στην αλβανια , την βουλγαρια, την σερβια, την ελλαδα ΔΕΝ βρισκεις τουρκοσπορους γιατι δεν καναμε εκχριστιανισμο τους, οι βοσνιοι και οι μουσουλμανικες μειονοτηες βουλγαριας και ελλαδας ειναι μιξεις των χριστιαων ντοπιων και των κατακτητων μουσουλμανων, οχι οι χριστιανοι των βαλκανιων.

μου αρεσει πως χωρις στοιχεια υποστηριζεις αποψεις που επιστημη κατεριψε εδω και δεκαετιες και οταν σου δειχνω στοιχεια απλα λες ενα δεν καταλαβαινω αντι να πεις οκ δεν ηξερα επειδη ειμαι ασχετος.

δεν θες να το παραδεχτεις λεω εγω. αλλα πχ ο γαλλος, ο τουρκος, ο γερμανος, ο αγγλος, ο βουλγαρος που εκαναν αναλυση για ολη την ευρωπη δεν τα εβγαλαν απο το μυαλο τους, χημεια ειναι.
Τοτε πρεπει να ασχοληθουμε με το γενεολογικο δεντρο των τουρκων.
Οι τουρκοι ειναι πολυφυλετικος λαος,μεγαλο ποσοστο κουρδων εχουν στο πληθυσμο τους τουρκμενους τατζικους,αραβες,ελληνες,αρμενιους,ρωσους,ενα μιξ ειναι ολη η τουρκια.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
Θυμαμε κάποτε που δούλευα σε ένα μπαράκι στην Αθήνα.Καθημρινες έρχονταν γυνεκαις μόνες τους. από όλες τις περιοχές της Αθήνας...Κατα τη μια τη νύχτα πλακοναν μαύροι..Άρχιζε το καμάκι μετά λίγο χορός,και μετά σούρτα φέρτα στις τουαλέτες....Οσπου στο τέλος μετά τις δυόμιση ,πολλές από αυτές έφευγαν μαζί τους...Γίνονταν ψωνισμα..Αυτές έρχονταν αποκλιστικα για αυτούς...Δικό μας δεν κηταγαν... Ωραίες εποχές όμως!..Γούστα είναι αυτά!...Τ ώρα όσο για μας ξέρω μόνο για μένα...Έχω δοκιμάσει νιγιριανες,αιθιοπινες ,Βραζιλιάνες,και κάποτε μια Μαροκινή..Δυνατά κορμιά,δυνατες πατουρες,αλλα από ένα σημείο και μετά,ολα είναι χημεία...
Θα ηθελα να δουμε τα προσωπα σε φωτο ολων εκεινων των κακομοιρηδων που τους αγορασαν μονοπετρο με το ενα νεφρο.. Και με το αλλο που το εδωσαν ενεχυρο για να τις κανουν Βασιλισσες. Προσφεροντας τους τα παντα μεχρι τελικης ρανιδος. Ενω αυτες το εδιναν τζαμπα και στο πιατο σε εναν αφραγκο Ογκουνσοτο :embarrased:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Θα ηθελα να δουμε τα προσωπα σε φωτο ολων εκεινων των κακομοιρηδων που τους αγορασαν μονοπετρο με το ενα νεφρο.. Και με το αλλο που το εδωσαν ενεχυρο για να τις κανουν Βασιλισσες. Προσφεροντας τους τα παντα μεχρι τελικης ρανιδος. Ενω αυτες το εδιναν τζαμπα και στο πιατο σε εναν αφραγκο Ογκουνσοτο :embarrased:
ετσι ειναι η ζωη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom