Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Πανε και παραπανε. Εχω φιλη παντρεμενη με παιδι που γαμηθηκε μια φορα με μαυρο και καψουρευτηκε και τωρα εχει διαλυσει το γαμο της για τον μπασταρδο η παλιοπουτανα και τα δημοσιευει κιολας τα ξεφτιλικαι της
συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εχω δει Ελληνίδες με μαύρους.Συνήθως είναι χοντρές που δε θέλει κανείς ή εμφανώς υιοθετούν τη μαύρη κουλτούρα.(ράστα μαλλί,χιπ χοπ εμφάνιση κτλ).Μια φορά όμως είδα μια Ελληνίδα μουνάρα με ένα μαύρο μπόμπιρα στην παραλία και καράφλιασα.Μάλλον ήτανε συμμαθητές από το σχολείο αλλά ήταν φοβερό να βλέπεις τους Ελληνες φίλους της να την αφήνουν με τον Αράπη.
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • 11[1].jpg
    11[1].jpg
    72,7 KB · Εμφανίσεις: 78

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
εσυ θα πηγενες. σου αρεσουν οι μαυροι και γιατι?


Θα πηγαινα...Ελευθερη κοπελα ειμαι γιατι να μην παω.....    :grin:


Εχω δει Ελληνίδες με μαύρους.Συνήθως είναι χοντρές που δε θέλει κανείς ή εμφανώς υιοθετούν τη μαύρη κουλτούρα.(ράστα μαλλί,χιπ χοπ εμφάνιση κτλ).Μια φορά όμως είδα μια Ελληνίδα μουνάρα με ένα μαύρο μπόμπιρα στην παραλία και καράφλιασα.Μάλλον ήτανε συμμαθητές από το σχολείο αλλά ήταν φοβερό να βλέπεις τους Ελληνες φίλους της να την αφήνουν με τον Αράπη.


Εγω παλι γιατι εχω δει πολλες μουναρες με μαυρους?????


 

Επισκέπτης
Εγω παλι γιατι εχω δει πολλες μουναρες με μαυρους?????
Επειδή εσείς οι γυναίκες θεωρείται μουνάρες κάτι θέομπαζα μπας και ανεβείτε κι εσείς κλίμακα...


Έχει δίκιο ο συναγωνιστής. Κάτι τελειωμένες πάνε με μαύρους, όπως και με Πακιστανούς, Κινέζους κτλ (απ' αυτές που το κάνουνε στα φανερά πάντα), καθώς δεν είναι καθόλου in να συνάπτεις τέτοιες σχέσεις.
 

Επισκέπτης


ποικιλία στους αράπηδες η Μαρίνα Χατζή! :grin: :2funny:
 

Συνημμένα

  • bigimage[1].jpg
    bigimage[1].jpg
    85,4 KB · Εμφανίσεις: 249

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εχω δει Ελληνίδες με μαύρους.Συνήθως είναι χοντρές που δε θέλει κανείς ή εμφανώς υιοθετούν τη μαύρη κουλτούρα.(ράστα μαλλί,χιπ χοπ εμφάνιση κτλ).Μια φορά όμως είδα μια Ελληνίδα μουνάρα με ένα μαύρο μπόμπιρα στην παραλία και καράφλιασα.Μάλλον ήτανε συμμαθητές από το σχολείο αλλά ήταν φοβερό να βλέπεις τους Ελληνες φίλους της να την αφήνουν με τον Αράπη.

Ντάξει, τουλάχιστον το γράφεις με κεφαλαίο α.  :2funny:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Πανε και παραπανε. Εχω φιλη παντρεμενη με παιδι που γαμηθηκε μια φορα με μαυρο και καψουρευτηκε και τωρα εχει διαλυσει το γαμο της για τον μπασταρδο η παλιοπουτανα και τα δημοσιευει κιολας τα ξεφτιλικαι της
παραγγελιες για cd παιρνει;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Θα πηγαινα...Ελευθερη κοπελα ειμαι γιατι να μην παω.....    :grin:



Εγω παλι γιατι εχω δει πολλες μουναρες με μαυρους?????

Εχω δει και μερικές Ρωσίδες.Γενικά ήξερα μερικές γκόμενες στην Τσεχία που πήγαιναν μόνο με μαύρους.Μία που είχα και γαμήθηκε με μαύρο μου είπε οτι το έκανε για το μέγεθος.Σίγουρα οι μαύροι έχουν το κοινό τους.Το εξωφρενικό είναι να ακούς γκόμενα να σου λέει πόσο ενδιαφέροντα είναι τα κλαμπ των μαύρων πόσο θέλει να πάει ή να σου λέει κοίτα αυτόν τον Αράπη τι ενδιαφέρων που είναι.Αυτό συμβαίνει στην Πολωνία τους θεωρούν εξωτικούς.Νιώθεις χτύπημα στο στομάχι όταν βλέπεις ωραία λευκή με μαύρο.
Πάντως οι γκόμενες με μουλάτα παιδιά φαίνονται τελείως sluts.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επίσης πολλοί μαύροι πουλάνε ναρκωτικά και έτσι πιάνουν γκόμενες όσες θέλουν ελεύθερη πρέζα.Αυτή την εντύπωση έχω.Η τις εθίζουν για να τις έχουν.Τέλος πάντων γενικά οι εύκολες γκόμενες καταλήγουν με μαύρους όπως είδα στις ΗΠΑ.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Εχω δει και μερικές Ρωσίδες.Γενικά ήξερα μερικές γκόμενες στην Τσεχία που πήγαιναν μόνο με μαύρους.Μία που είχα και γαμήθηκε με μαύρο μου είπε οτι το έκανε για το μέγεθος.Σίγουρα οι μαύροι έχουν το κοινό τους.Το εξωφρενικό είναι να ακούς γκόμενα να σου λέει πόσο ενδιαφέροντα είναι τα κλαμπ των μαύρων πόσο θέλει να πάει ή να σου λέει κοίτα αυτόν τον Αράπη τι ενδιαφέρων που είναι.Αυτό συμβαίνει στην Πολωνία τους θεωρούν εξωτικούς.Νιώθεις χτύπημα στο στομάχι όταν βλέπεις ωραία λευκή με μαύρο.
Πάντως οι γκόμενες με μουλάτα παιδιά φαίνονται τελείως sluts.


Και μονο το σωμα να δεις και να το συγκρινεις με σωμα λευκου αρκει.....Ασε δε το πως χορευουν....Θανατηφορος συνδυασμος.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εχω δει Ελληνίδες με μαύρους.Συνήθως είναι χοντρές που δε θέλει κανείς ή εμφανώς υιοθετούν τη μαύρη κουλτούρα.(ράστα μαλλί,χιπ χοπ εμφάνιση κτλ).Μια φορά όμως είδα μια Ελληνίδα μουνάρα με ένα μαύρο μπόμπιρα στην παραλία και καράφλιασα.Μάλλον ήτανε συμμαθητές από το σχολείο αλλά ήταν φοβερό να βλέπεις τους Ελληνες φίλους της να την αφήνουν με τον Αράπη.
Αυτες που περιγραφεις ειναι οι μεσες Ελεεινοδες φοιτητριες στη Ρωσσια τη δεκαετια του '90.Επειδη οι Ελληνες φοιτητες της κλανανε γιατι ηταν  :shit:και τοσο ψυχανωμαλος ή τυφλος Ελληνας φοιτητης ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ για να παει μαζι τους!Πηγαιναν με Αραβες και Ινδους.Αλλα με Αραπη δεν ειχα δει καμια.Δεν ειχε παρει το ματι μου καμια να πεσει τοσο χαμηλα!εντελως στα  :shit:.Βεβαια ειμαι και αλλη γεννια.Ισως η νεα γεννια Ελεεινιδων ειναι ακομα πιο συχαμερες απο την προηγουμενη :2funny:και πηγαινουν ακομα και με Αραπηδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και μονο το σωμα να δεις και να το συγκρινεις με σωμα λευκου αρκει.....Ασε δε το πως χορευουν....Θανατηφορος συνδυασμος.....

Καλά ντάξει. Δεν υπάρχει ο τρόπος που χορεύουν! Απίστευτη κίνηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom