Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 418K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
στην αγγλία πάντος που ήμουνα αρκετές το τολμούσαν...

αν συμπεριλαβεις και αυτες ολες που το κρυβουν οτι πηγαν με ινδοπακια και αραπηδες. το ποσοστο ειναι μεγαλο

εσυ που εκανες και στην αγγλια, θελω να μου πεις ως συμπερασμα γιατι οι ελληνιδες εχουν τοσο μεγαλη επιθυμια να τον τρωνε απο τετοια ατομα
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
αν συμπεριλαβεις και αυτες ολες που το κρυβουν οτι πηγαν με ινδοπακια και αραπηδες. το ποσοστο ειναι μεγαλο

εσυ που εκανες και στην αγγλια, θελω να μου πεις ως συμπερασμα γιατι οι ελληνιδες εχουν τοσο μεγαλη επιθυμια να τον τρωνε απο τετοια ατομα
απο πάκια δεν εχω δει και έμεινα 4 χρονια αγγλία.Από γεροδεμένους μαυρους ειναι η αλήθεια πολές φορές!!εκει δεν τις κοιταζουν στο δρομο περίεργα όταν πηγαινουν χερι χερι οπως στην Ελλάδα οπότε δοκιμάζουν και την αράπικη...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
απο πάκια δεν εχω δει και έμεινα 4 χρονια αγγλία.Από γεροδεμένους μαυρους ειναι η αλήθεια πολές φορές!!εκει δεν τις κοιταζουν στο δρομο περίεργα όταν πηγαινουν χερι χερι οπως στην Ελλάδα οπότε δοκιμάζουν και την αράπικη...

επειδη εχει πολλους ινδους τον εχουν αρπαξει και απο ινδο εκτος απο αραπη, το ερωτημα που μου γεναται ειναι γιατι εχουν τοσο μεγαλη επιθυμια για ινδοαραπικη ψωλη;

 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Τι δεν καταλαβαίνεις τωρα... :think:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    6,3 KB · Εμφανίσεις: 20

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αντε για τους αραπιδες να το δεχτω οτι πανε για το μεγαλο πουλι που εχουν

αλλά τους ινδους και ιρακινους που ειναι μικροτσουτσουνοι τι τους βρισκουν;  :think:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

Στην ένατη θέση η Ελλάδα, με μέσο μέγεθος πέους σε στύση 14,7 εκατοστά...
Μια διαφορετική δυνατότητα από τις συνηθισμένες δίνει το  Twitter στους χρήστες του.  Η σελίδα κοινωνικής δικτύωσης με νέα εφαρμογή της δίνει τη δυνατότητα σε όποιον το επιθυμεί  να ανακαλύψει τους άνδρες σε όλα τα μήκη και πλάτη του πλανήτη με τα μεγαλύτερα ...προσόντα.

Η εφαρμογή αυτή που κάνει ''θραύση'' στο εξωτερικό περιλαμβάνει έναν χάρτη ο οποίος έχει χαρτογραφήσει τις χώρες που ζουν οι άνδρες με το μεγαλύτερο μέγεθος πέους σε στύση ανά χώρα.

Έτσι ο χάρτης παρέχει λεπτομέρειες σχετικά με το μέγεθος για κάθε χώρα στη γη,  ενώ βάζει σε κάθε έθνος έναν κωδικό χρώματος αλλά και το εύρος μέτρησης σε εκατοστά.
Όπως προκύπτει από τον χάρτη οι άνδρες με τα μεγαλύτερο μεγέθους πέους ζουν στην Νότια Αμερική- Ισημερινός,στην Κολομβία και στην Βενεζουέλα – ενώ οι Έλληνες έρχονται ένατη στην παγκόσμια κατάταξη. Οι μεγάλοι χαμένοι.. είναι όσοι ζουν στην Κίνα και στην Ινδία.

Δείτε το χάρτη που αποτυπώνει το μέσο μέγεθος πέους σε στύση ανά χώρα:

Δημοκρατία του Κονγκό 18 εκ
Εκουαδόρ 17,7 εκ
Γκάνα 17,2 εκ
Κολομβία 17 εκ
Ισλανδία 16,5 εκ
Ιταλία 15,7 εκ
Νότια Αφρική 15,2 εκ.
Σουηδία 14,9 εκ.
Ελλάδα 14,7 εκ.
Γερμανία 14,4 εκ.
Νέα Ζηλανδία 13,9 εκ.
Βρετανία 13,9 εκ.
Καναδάς 13,9 εκ.
Ισπανία 13,9 εκ.
Γαλλία 13,4 εκ.
Αυστραλία 13,2 εκ.
Ρωσία 13,2 εκ.
ΗΠΑ 12,9 εκ.
Ιρλανδία 12,7 εκ.
Ρουμανία 12,7 εκ.
Κίνα 10,9 εκ.
Ινδία 10,1 εκ.
Ταϊλάνδη 10,1 εκ.
Νότια Κορέα 9,6 εκ.
Βόρεια Κορέα 9,6 εκ.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
αντε για τους αραπιδες να το δεχτω οτι πανε για το μεγαλο πουλι που εχουν

αλλά τους ινδους και ιρακινους που ειναι μικροτσουτσουνοι τι τους βρισκουν;  :think:

βρισκουν αυτα που δεν βρισκουν στον φιλελε καπιταλιστη γυναικωτο της δυσης

ναναι καλα οι ελιτ και οι αυτοι οι ανδρες που ομνυουν στον καπιταλισμο οι οποιοι ουσιαστικα δολοφονουν σε ολα τα επιπεδα τον ανδρα στην δυση και αυτοχειριαζονται και οι ιδιοι

μεχρι και στην σουηδια ξυπνησαν γιατι αντιλαμβανονται οτι γυναικοκρατια και καπιταλισμος ειναι ο τελειος συνδυασμος για διαλυσεις οριστικα μια χωρα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οι Ελληνιδες στο εξωτερικο πανε πολυ παραπανω με μαυρους η με Ινδους παροτι με μουσουλμανους.

Οι Ινδοι κυριως Αγγλια εχουν καλους μισθους και απασχολουνται σε ΙΤ με καλα λεφτα.
Εγω Αγγλια για Ινδους δουλευα,οπως και πολλοι Αγγλοι πλεον εχουν αφεντικα Ινδους.
Πολλοι Ινδοι ειναι και αρκετα ανοιχτωχρομοι σε σχεση πχ με τους Πακι που βλεπουμε Ελλαδα.
Τετοιοι εχουν οχι μονο ΕΛληνιδες αλλα και με πολλες Λιθουανες τους εβλεπα Αγγλια ειδικα επαρχια.
Ξαναλεω μιλαμε για Ινδους που δεν μοιαζουν με τους Πακιδες που εχουμε Ελλαδα ουτε πετανε ελικοπτερακια και χλαπατσες αλλα εχουν δικα τους μαγαζια.

Τωρα με τους μαυρους δεν νομιζω να θελει ερωτημα..
Ελληνιδες ειναι με Νιγηριανους,Αιθιοπες που ειναι πιο ηρεμοι αλλα παρα πολλες ειδικα Λονδινο ειναι με Τζαμαικανους


Αθηνα την προηγουμενη βδομαδα βγηκα με Ελληνιδα απο couch που σπουδαζε Λονδινο και γυρισε..Μου ειπε το εξης κορυφαιο..μυθος ειναι για τους μαυρους με 5 πηγα και διαφορες δεν ειδα

Τι συζηταμε τωρα..


 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οι ερευνες περι πεους δεν ισχυουν στις πιο πολλες περιπτωσεις
Σε πολλες χωρες ειναι self measure και εννοειται οταν μετρας ο ιδιος παραπανω βγαζεις
Αφρικη πχ ηταν ολες οι ερευνες σε self measure δηλαδη βαση τι λεει ο αντρας επειδη δεν μετρηθηκαν απο επιστημονες
Οποτε αρχισαν ολοι να λενε τα δικα τους,οπως ολοι οι Ελληνες στα λογια τον εχουν 20+

Αν θελετε σοβαρη ερευνα απο επιστημονες που μετρησανε οι ιδιοι


 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    119,8 KB · Εμφανίσεις: 79

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
το σοβαρο προβλημα που διακρινω εγω στις ελληνιδες γυναικες που βρισκονται ή ταξιδευουν συχνα στο εξωτερικο, ειναι οτι δεν πηδιουνται με ατομα ποιοτητας ανεξαρτητου χρωματος του δερματος αλλά με χλεμπα, δλδ ατομα με παραβατικη συμπεριφορα και περιθωριακους τυπους που μπορει να ειναι φορεις διαφορων λοιμωξεων.

ενα επισης συμαντικο στοιχειο ειναι οτι οι περισσοτερες ελληνιδες γυναικες αγνοουν το προφυλακτικο. η σχεση τους με το προφυλακτικο ειναι αγνωστη
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οι Ελληνιδες εξωτερικο ειναι ενα σκαλι πανω απο Ινδες σε ζητηση.

Για παραδειγμα λιγες ΕΛληνιδες γυμναζονται,λιγες ειναι ψηλες η βλεπονται σε σχεση με τις ντοπιες.
Ακομα και Αγγλια που ολες ηταν σαν φαλαινες οσες Ελληνιδες ειδα δεν βρηκα κανενα λογο καποιος ντοπιος να ασχοληθει μαζι τους,κοντες με στυλακι που δεν περναει σε Ευρωπαιους..

Οι Ελληνιδες θελουν σαν τρελες ντοπιους Ευρωπαιους εννοειται αλλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερουν καταληγουν με μαυρους,Ινδους που ειναι το δευτερο σκαλι μετα τους ντοπιους.

Αγγλια ειχα γνωρισει Ελληνιδες που χαν ερθει διακοπες απο Ολλανδια και ηταν η μια με μαυρο η αλλη με Κινεζο και η αλλη με ενα Κυπριο

Οτι βρηκανε αρπαξανε..

Δεν ειναι Ελλαδα εκει να παρακαλανε οι ντοπιοι την καθε χοντρη η υστερικια

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Οι Ελληνιδες εξωτερικο ειναι ενα σκαλι πανω απο Ινδες σε ζητηση.

Για παραδειγμα λιγες ΕΛληνιδες γυμναζονται,λιγες ειναι ψηλες η βλεπονται σε σχεση με τις ντοπιες.
Ακομα και Αγγλια που ολες ηταν σαν φαλαινες οσες Ελληνιδες ειδα δεν βρηκα κανενα λογο καποιος ντοπιος να ασχοληθει μαζι τους,κοντες με στυλακι που δεν περναει σε Ευρωπαιους..

Οι Ελληνιδες θελουν σαν τρελες ντοπιους Ευρωπαιους εννοειται αλλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερουν καταληγουν με μαυρους,Ινδους που ειναι το δευτερο σκαλι μετα τους ντοπιους.

Αγγλια ειχα γνωρισει Ελληνιδες που χαν ερθει διακοπες απο Ολλανδια και ηταν η μια με μαυρο η αλλη με Κινεζο και η αλλη με ενα Κυπριο

Οτι βρηκανε αρπαξανε..

Δεν ειναι Ελλαδα εκει να παρακαλανε οι ντοπιοι την καθε χοντρη η υστερικια

πολυ σωστα  :thumbsup:

και εγω το ιδιο πιστευω

το θεμα ειναι οτι εχουν κακη σχεση με το προφυλακτικο, ξερω τυπισσα που γυρισε απο την αγγλια με ηπατιτηδα
 

Επισκέπτης
Οι Ελληνιδες στο εξωτερικο πανε πολυ παραπανω με μαυρους η με Ινδους παροτι με μουσουλμανους.

Οι Ινδοι κυριως Αγγλια εχουν καλους μισθους και απασχολουνται σε ΙΤ με καλα λεφτα.
Εγω Αγγλια για Ινδους δουλευα,οπως και πολλοι Αγγλοι πλεον εχουν αφεντικα Ινδους.
Πολλοι Ινδοι ειναι και αρκετα ανοιχτωχρομοι σε σχεση πχ με τους Πακι που βλεπουμε Ελλαδα.
Τετοιοι εχουν οχι μονο ΕΛληνιδες αλλα και με πολλες Λιθουανες τους εβλεπα Αγγλια ειδικα επαρχια.
Ξαναλεω μιλαμε για Ινδους που δεν μοιαζουν με τους Πακιδες που εχουμε Ελλαδα ουτε πετανε ελικοπτερακια και χλαπατσες αλλα εχουν δικα τους μαγαζια.

Τωρα με τους μαυρους δεν νομιζω να θελει ερωτημα..
Ελληνιδες ειναι με Νιγηριανους,Αιθιοπες που ειναι πιο ηρεμοι αλλα παρα πολλες ειδικα Λονδινο ειναι με Τζαμαικανους


Αθηνα την προηγουμενη βδομαδα βγηκα με Ελληνιδα απο couch που σπουδαζε Λονδινο και γυρισε..Μου ειπε το εξης κορυφαιο..μυθος ειναι για τους μαυρους με 5 πηγα και διαφορες δεν ειδα

Τι συζηταμε τωρα..
Ερμου Μοναστηρακι βλεπω συνεχεια ελληνιδες με μαυρους και οχι πολυ ψηλους. Επισης σε νεαρες ηλικιες μαυροι που γεννηθηκαν Ελλαδα εχουν παντα ελληνιδα γκομενιτσα. Τα μαυρα κοριτσια ειναι αζευγαρωτα.

Γενικα μεγαλη μαλακια να εχουμε τοσους μαυρους Ελλαδα αντι για ασιατες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Οι Ελληνιδες εξωτερικο ειναι ενα σκαλι πανω απο Ινδες σε ζητηση.

Για παραδειγμα λιγες ΕΛληνιδες γυμναζονται,λιγες ειναι ψηλες η βλεπονται σε σχεση με τις ντοπιες.
Ακομα και Αγγλια που ολες ηταν σαν φαλαινες οσες Ελληνιδες ειδα δεν βρηκα κανενα λογο καποιος ντοπιος να ασχοληθει μαζι τους,κοντες με στυλακι που δεν περναει σε Ευρωπαιους..

Οι Ελληνιδες θελουν σαν τρελες ντοπιους Ευρωπαιους εννοειται αλλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερουν καταληγουν με μαυρους,Ινδους που ειναι το δευτερο σκαλι μετα τους ντοπιους.

Αγγλια ειχα γνωρισει Ελληνιδες που χαν ερθει διακοπες απο Ολλανδια και ηταν η μια με μαυρο η αλλη με Κινεζο και η αλλη με ενα Κυπριο

Οτι βρηκανε αρπαξανε..

Δεν ειναι Ελλαδα εκει να παρακαλανε οι ντοπιοι την καθε χοντρη η υστερικια

Και Γερμανία ακριβώς τα ίδια..

Όπως έχω ξαναγράψει,δεν έχει υπάρξει ποτέ ούτε ΕΝΑΣ που να μου έχει πει:"Έλληνας είσαι;Τι μουνάρες αυτές οι ελληνίδες"
ΠΟΤΕ και ούτε πρόκειται.


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Και Γερμανία ακριβώς τα ίδια..

Όπως έχω ξαναγράψει,δεν έχει υπάρξει ποτέ ούτε ΕΝΑΣ που να μου έχει πει:"Έλληνας είσαι;Τι μουνάρες αυτές οι ελληνίδες"
ΠΟΤΕ και ούτε πρόκειται.

και σ' εμενα το ιδιο, ερχομαι γερμανια αρκετα συχνα, οι γερμανοι ποτέ δεν μου ειπαν καλα λογια για τις δικιες μας γυναικες, δεν αναφερομαι σε μεταναστες που εγιναν γερμανοι λογο δευτερης γενιας μεταναστων αλλά σε βερους γερμανους.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.994
Πόντοι
1.496
Μαυρουλες γεννημενες στην Ελλαδα, δυο κουβεντες που λεω λογω δουλειας, εχω σχηματισει τη γνωμη οτι μιλανε απταιστα ελληνικα, νιωθουν τη πατριδα τους εδω, ειναι πολυ θηλυκες, ευγενικες, γλυκυτατες, με σεβασμο και μερικες αρκετα ομορφες. Και εχω δει και ζευγαρωμενες με Ελληνες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
και σ' εμενα το ιδιο, ερχομαι γερμανια αρκετα συχνα, οι γερμανοι ποτέ δεν μου ειπαν καλα λογια για τις δικιες μας γυναικες, δεν αναφερομαι σε μεταναστες που εγιναν γερμανοι λογο δευτερης γενιας μεταναστων αλλά σε βερους γερμανους.

Όταν η εμφάνιση είναι κατά μέσο όρο μέτρια και η συμπεριφορά κάτω του μετρίου,δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί σοβαρός τύπος μαζί τους.

Εγώ αυτό που έχω δει ειδικά από ελληνίδες νεομεταναστριες,είναι πως όταν έρχονται πάνε για τον Φριτζ που θα της ανεβάσει κοινωνικά,θα τους ανοίξει πόρτες,κατέχει τη γλώσσα,τα κόλπα,κ.λ.π. παίρνουν τα αρχίδια τους,μετά πειραματίζονται στο νέο περιβάλλον βγαίνοντας με Ισπανούς,Λατινοαμερικάνους,κ.λ.π. και τελικά παίρνουν παραμάζωμα τις ελληνικες εκκλησίες,γλέντια,ελληνικά καφέ και βρίσκουν έναν Έλληνα.
Οι δε γεννημένες ελληνίδες εδώ,πάνε κατευθείαν για Έλληνα,όπως και το αντίθετο.

Όσο για μαύρους, ελληνίδες που να έχουν δοκιμάσει ξέρω,ελληνίδα που να παρουσίασε μαύρο για σχέση της,όχι..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Όταν η εμφάνιση είναι κατά μέσο όρο μέτρια και η συμπεριφορά κάτω του μετρίου,δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί σοβαρός τύπος μαζί τους.

Εγώ αυτό που έχω δει ειδικά από ελληνίδες νεομεταναστριες,είναι πως όταν έρχονται πάνε για τον Φριτζ που θα της ανεβάσει κοινωνικά,θα τους ανοίξει πόρτες,κατέχει τη γλώσσα,τα κόλπα,κ.λ.π. παίρνουν τα αρχίδια τους,μετά πειραματίζονται στο νέο περιβάλλον βγαίνοντας με Ισπανούς,Λατινοαμερικάνους,κ.λ.π. και τελικά παίρνουν παραμάζωμα τις ελληνικες εκκλησίες,γλέντια,ελληνικά καφέ και βρίσκουν έναν Έλληνα.
Οι δε γεννημένες ελληνίδες εδώ,πάνε κατευθείαν για Έλληνα,όπως και το αντίθετο.

Όσο για μαύρους, ελληνίδες που να έχουν δοκιμάσει ξέρω,ελληνίδα που να παρουσίασε μαύρο για σχέση της,όχι..

:thumbsup: :hi:

και ενα ακομη μείζων θεμα ειναι οτι εχουν κακη σχεση με το προφυλακτικο, ξερω τυπισσα που γυρισε απο την αγγλια με ηπατιτηδα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606

Επισκέπτης
Οτι ειναι μαυριδερο κ αλητικο τους αρεσει. Αλλα κυριως πανε για τη μεγαλη πουτσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom