Νέα

[Οδηγός] Πως θα γίνεις γυναικοκατακτητής v1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Στα αρχιδια μου σας γραφω.
Εγω γαμαω παντως και εχω και σταθερο χιλιαρικακι στην τσεπη και ποτε δεν εχω ξοδεψει παραπανω χρηματα απο 4 ποτα για να πηδηξω.

Ειστε αγαμητοι και αξιολυπητοι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
συνταγή δεν υπαρχει, το πρωτο ποστ να αυτοδιαγραφει. υπαρχουν γκομενες που την βρισκουν με ραπερ και εχουν γκομενους ντυμενους σαν ραπερ. υπαρχουν τυποι άφραγκοι και ανεργοι που εχουν μια χαρα γκομενες και τυποι καλοστεκούμενοι εμφανισιακά-οικονομικα που δεν εχουν σχεση για χρονια.
ας μου εξηγησει ο νηματοθετης γιατι στα 18 μου που ημουν λεπτος και αριστούχος φοιτητης με αμαξι δεν ειχα γκομενα ενώ μετα το στρατο ημουν 100 κιλα , ανεργος και με 3 γκομενες.
Παχυνες και εσυ στο στρατο;
 

Επισκέπτης
Στα αρχιδια μου σας γραφω.
Εγω γαμαω παντως και εχω και σταθερο χιλιαρικακι στην τσεπη και ποτε δεν εχω ξοδεψει παραπανω χρηματα απο 4 ποτα για να πηδηξω.

Ειστε αγαμητοι και αξιολυπητοι

Τυπε εισαι σε ένα site ονοματι bourdela.
Εδώ πληρωνουν για να μπορεσουν να πηδηξουν.   :zfuck:
Και όπως ειπε η ντιβα Βερονικα  :kneel: , περιπου 5 % των «πελατων» της από δω μεσα είναι αξιαγαμητοι.
Τα υπολοιπα κουασιμοδοι, ακοινωνητοι και ραμολιμεντα.  :S
Ο Picker και ο Kman ειναι τα προτυπα τους.  :jerking:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Στα αρχιδια μου σας γραφω.
Εγω γαμαω παντως και εχω και σταθερο χιλιαρικακι στην τσεπη και ποτε δεν εχω ξοδεψει παραπανω χρηματα απο 4 ποτα για να πηδηξω.

Ειστε αγαμητοι και αξιολυπητοι

ευχαριστούμε για τις σοφές συμβουλές σου περιμένουμε το ν2 με περισσότερες για περισσότερο γέλιο .....
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
Στα αρχιδια μου σας γραφω.
Εγω γαμαω παντως και εχω και σταθερο χιλιαρικακι στην τσεπη και ποτε δεν εχω ξοδεψει παραπανω χρηματα απο 4 ποτα για να πηδηξω.

Ειστε αγαμητοι και αξιολυπητοι
Που πας ρε γύλο με το χιλιαρικακι και καμαρώνεις κιόλας που το έχεις ούτε, στης Κυκλάδες δεν μπορείς να πας να μείνεις πάνω από 5 ημέρες και θα δώσεις και οδηγό για να γαμάμε στην σπηλιά σου τύπε και γρηγορα.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Στα αρχιδια μου σας γραφω.
Εγω γαμαω παντως και εχω και σταθερο χιλιαρικακι στην τσεπη και ποτε δεν εχω ξοδεψει παραπανω χρηματα απο 4 ποτα για να πηδηξω.

Ειστε αγαμητοι και αξιολυπητοι

Tυπε κι εγω γαμαω και ας μην εχει  μπει ποτε πανω μου καφε παπουτσι! :cheesy:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
αμα εχεις φραγκα ας εχει και μουσι απλυτο μεχρι τα αρχιδια. ακομα δεν πηρανε χαμπαρι ολα αυτα τα ζωα οτι οπι περισσοτερες γκομενες βγαινουν εξω σαν ντομπερμαν και μολις μυρισουν ευρω ορμανε. ακομα ονειρευοντε να γαμησουν με V μπλουζακια και βραχιολακια στα χερια και αλλες πουστρομαλακιες.
Πέστα ρε τύπε! Πόσο έχουνε πουστρέψει τα πράγματα!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
πεσατε να τον φατε,πολλα ομως απο αυτα που λεει τα κοιτανε οι γκομενες :S :S :S
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Και τον Ντανο κοιτανε οι γκομενες που χει μουσι 20 εκατοστα, ντυνεται σα λετσος, ειναι αμορφωτος και δουλευει βενζινας...

Α, ξεχασα! εχει και...100 χιλιαρικα στη τσεπη του... :/
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Οι γκόμενες κάποιου επιπέδου πάνω από όλα κοιτάνε το κοινωνικό στάτους όταν θέλουν κάτι σταθερό..
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
αυτο δε μπορεσα να το καταλαβω ποτε ρε τυποι.....
η τυπισσα που ψωνιζει απο τα μπερσκα και τα ζαρα με 5.99 το φορεμα να απαιτει ο αντρας να ντυνεται με καβαλι και πραδα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτο δε μπορεσα να το καταλαβω ποτε ρε τυποι.....
η τυπισσα που ψωνιζει απο τα μπερσκα και τα ζαρα με 5.99 το φορεμα να απαιτει ο αντρας να ντυνεται με καβαλι και πραδα...
φιλε και εγω χοντρος είμαι, να μην απαιτω η γυναικα να εχει καλο σωμα?
υπαρχουν κοντες που γουσταρουν ψηλους...
και οι περισσοτερες αν και με αδειες τσεπες θελουν ο αντρας να εχει γεματη τσεπη.
πως εσυ θελεις η γυναικα να μην εχει τριχες στο σωμα παροτι εσυ εχεις, ένα τετοιο πραγμα εχουν το δικαίωμα να βαζουν και αυτές τα κριτήρια τους.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Το πιο σημαντικο ειναι να εχεις αυτοπεποιθηση και αυτο περναει στην γυναικα.Και σας το λέει καποιος που δεν εχει τοσο και χωρις ιδιαιτερο λογο.γιαυτο και εγω παιζω σε καποιο ακριβο δωρο ,ακριβο εστιατοριο για αντισταθμησμα..
 

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Το πιο σημαντικο ειναι να εχεις αυτοπεποιθηση και αυτο περναει στην γυναικα.Και σας το λέει καποιος που δεν εχει τοσο και χωρις ιδιαιτερο λογο.γιαυτο και εγω παιζω σε καποιο ακριβο δωρο ,ακριβο εστιατοριο για αντισταθμησμα..
Αυτές σου κάνουν κανένα ακριβό δώρο?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Το πιο σημαντικο ειναι να εχεις αυτοπεποιθηση και αυτο περναει στην γυναικα.Και σας το λέει καποιος που δεν εχει τοσο και χωρις ιδιαιτερο λογο.γιαυτο και εγω παιζω σε καποιο ακριβο δωρο ,ακριβο εστιατοριο για αντισταθμησμα..


τυπε δεν χρειαζεται ακριβο εστιατοριο.σε λιγο καιρο και στον σαλονικιο να τις πηγαινεις τις ελλεϊνιδες θα ειναι σαν να κανουν πασχα   :S :S :S
 

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
τυπε το πιο ακρινο δωρο που μπορει να κανει μια ελλεϊνιδα ειναι ενα σακουλακι καστανα απο τον δρομο  :S
Παρ'όλα αυτά οι περισσότεροι τις θεοποιούν και τις πληρώνουν απλά για να γαμήσουν.Πως να μην γίνουν ντίβες μετά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom