Νέα

Οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Σωστός εαν η κοπέλλα είναι καινούργια μπορεί να υπάρχουν θέματα.
Να έχει κλείσει κάποιο διάστημα για να μην φορτωθέιτε προβλήματα με τους ενδιάμεσους.

Φυσικά είναι μαλάκες και έχω ρίξει ξύλο σε 2 από αυτους που πήγαν να μου κουνηθούν.

Γενικά σε να πηγαίνεται σε χώρους που τους ξέρετε και να αλλάζεται συχνά ξενοδοχεία.

Σε κορίτσια που είναι 1 χρονο εδώ , θα το καταλάβεται απο τα ελληνικά που μιλάνε , εγώ πηγαίνω σπίτι τους και ειναι μια χαρά

:s&m_3: :s&m_3:
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ λέω να ασχοληθούμε όλοι μαζί να βγάλουμε τον οδηγό επιβίωσης των στιπτιζάδικων γιατί κλείνουν το ένα μετά το άλλο


:2funny: :2funny: :2funny:
Πολύ μπαζαρία και δε σου κάνει κέφι να ξοδευτείς.Τα μοντέλα μετανάστευσαν.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
1. Παίρνεις μαζί σου μέχρι το πολύ 100 ευρώ.
2. Επιλέγεις από την αρχή το μουνί που θες να σου κάνει παρέα (καλό θα είναι να ξέρεις πότε δουλεύει η συγκεκριμένη κοπέλα που θες) για να μη σου σπαν τ'αρχίδια τα μπάζα που σίγουρα θα σου έρθουν και θα σε πιέσουν τρελά για ποτό ή χορό.
3. Μετά φέρνεις και μια ακόμα στην παρέα και πάτε τριπλέτα για prive.
4. Φεύγεις σαν κύριος αφού έχεις περάσει καλά μια ωρίτσα χωρίς απρόοπτα και αναταράξεις.
Επιπλέον: Κατά 95-97% στα στριπτιτζάδικα ΔΕΝ θα κάνεις σχέση ούτε καν μιας νύχτας. Εκτός βέβαια αν πληρώσεις, που νομίζω πως δεν αξίζει. Αν θες γαμήσι πας σε στούντιο κανονικά.
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεις να πας σε στριπτιζαδικο με γκομενα δικια σου? Να κατσεις σε τραπεζι, να ερθει και κοριτσι για πριβε χορο στο τραπεζι σου?
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλη φαση ακουγεται..  Να ερθει το κοριτσι γυμνο στο τραπεζι, και να εισαι με γκομενα.. Μονο που μετα ενα τριο το βλεπω επιβεβλημενο, εστω και οχι με την κοπελα απο το στριπτιζαδικο..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Καλη φαση ακουγεται..  Να ερθει το κοριτσι γυμνο στο τραπεζι, και να εισαι με γκομενα.. Μονο που μετα ενα τριο το βλεπω επιβεβλημενο, εστω και οχι με την κοπελα απο το στριπτιζαδικο..

Εγώ αυτό το έχω καταφέρει ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΟ!!

Καιρό πριν μιλάμε (ίσως και 10 χρόνια) και φυσικά όχι με την πρώτη φορά που πήγαμε.
Και ΔΕΝ ήρθε για μένα, φυσικά. Ήταν bi (η στριπτιζού, αλλά και η φίλη) και "συμπαθήθηκαν" ;)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Εγώ αυτό το έχω καταφέρει ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΟ!!

Καιρό πριν μιλάμε (ίσως και 10 χρόνια) και φυσικά όχι με την πρώτη φορά που πήγαμε.
Και ΔΕΝ ήρθε για μένα, φυσικά. Ήταν bi (η στριπτιζού, αλλά και η φίλη) και "συμπαθήθηκαν" ;)
Αααααααααα!!!!! Δάσκαλος!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.673
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Στον πριβέ χορό κάνουν με όλους έξτρα ή επιλεκτικά μόνο με όσους συμπαθούν;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Στον πριβέ χορό κάνουν με όλους έξτρα ή επιλεκτικά μόνο με όσους συμπαθούν;
Η συμπάθεια παιζει πρωταρχικό ρόλο,αν ομως βγαλεις να πληρώσεις με mastercard platinum(λέμε τώρα)γίνεσαι συμπαθέστατος.ΟΚ?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ο χρυσοs    μαs φερνει πιο κοντα
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
310
Like
199
Πόντοι
1
Γινεται να μην παρεις ευ ποτο και να κερασεις ενα γκομενακι;
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
kai kati teleutaio.Tha prolavo na ouftoso tipota kai na miliso an den keraso?diskolo e?
Καθόλου, απλά δείχνε αυτοπεποίθηση και θα περάσουν σχεδόν όλες από την αγκαλιά σου φαντάζομαι.
Μετά τις συστάσεις τους λες ευγενικά ότι θάθελες να πιείς πρώτα το ποτό σου και τις διώχνεις μία μία διακριτικά.
Μερικές θα είναι κολητσίδες αν δείξεις διστακτικός.
Σε βλέπω να πέρνεις πολλή δουλειά για το σπίτι... :jerking: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom