Νέα

Οδηγός Επιβίωσης για «περίεργα» μπαράκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ο "Οδηγός......." κοντεύει να κλείσει δύο χρόνια ζωής. Αλήθεια σας βοήθησε καθόλου?? Είναι στα σκαριά και η ανανέωσή του...
Tυπε μου στον οδηγο σου ενοεις να κανεις σχεση η να γαμισεις κωλομπαροβια?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
  Μεσημεράκι λοιπόν, έχοντας κατά νου τις εμπειρίες μου από τέτοιου είδους νυχτοπερπατήματα, άφθονο παγωμένο κόκκινο κρασάκι ξεκίνησα να γράφω τον Οδηγό Επιβίωσης για περίεργα μπαράκια. Θα παρουσιάσω συνοπτικά ορισμένες τεχνικές για το πως θα βρούμε λύσεις στο εξής πρόβλημα: Πως θα μαμήσω μια κοπέλα που δουλεύει σε ένα τέτοιο μαγαζί με το ελάχιστο δυνατό κόστος;;;
  Πρώτα απ'όλα θα ήθελα να διαχωρίσω τα μαγαζιά αυτά σε κατηγορίες 2 ταχυτήτων. Η πρώτη περιλαμβάνει τα μαγαζιά της Αθήνας, Θεσσαλονίκης και γενικά όλων των μεγάλων πόλεων και η δεύτερη στα μαγαζιά που είναι διάσπαρτα σε όλη την ελληνική επαρχία. Ο διαχωρισμός αυτός έγινε γιατί στα μαγαζιά της επαρχίας έχεις περισσότερες πιθανότητες να βγεις κερδισμένος. Και γιατί αυτό; Γιατί στα μαγαζιά της Αθηνάς πολλή απλά θα έχεις να "συναγωνιστείς" με περισσότερα άτομα που και ευπαρουσίαστα θα είναι και που θα αφήνουν αρκετά χρήματα συχνά στο μαγαζί σε σχέση με την επαρχία που αυτά θα είναι ελάχιστα. Ένας άλλος λόγος είναι ότι στην επαρχία (χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν) δεν φέρονται τόσο καλά στις κοπέλες. Κατά ομολογία μόνο χεράκι θέλουν να βάζουν.
  Πριν την επίσκεψη σε ένα μαγαζί φρόντισε να είσαι καλοντυμένος(όχι υπερβολές) δηλαδή με λίγα λόγια να έχεις την εικόνα ενός ευκατάστατου, ευπαρουσίαστου κυρίου που ξεχωρίζει.  Επίσης θα πρέπει να συνοδεύεσαι οπωσδήποτε από έναν φίλο σου. Ο οποίος θα έχει δυο σημαντικούς ρόλους. Αυτόν του εξιλαστήριου θύματος και του απομήχανης θεού.
  Καλό θα ήταν να πας μια καθημερινή και μετά τις 2 που δεν θα έχει πολλή κόσμο αλλά θα είναι και πιο χαλαρά.
Κατά την είσοδο σου στο μαγαζί και γενικά όλες οι κινήσεις σου φρόντισε να είναι λίτες, μετρημένες και απλές. Να δείχνεις ότι έχεις τον αέρα του γνώστη της νύχτας και το κυριότερο μην κολλάς πουθενά. (δες την τριλογία του godfather θα βοηθήσει). Καθιστέ παρήγγειλτε ποτάκι και το παιχνίδι ξεκινά........
  Τις περισσότερες φόρες, όταν κάποιος άγνωστος που έχει τα παραπάνω χαρακτηριστικά κάνει την είσοδο του στο μαγαζί, είναι οι κοπέλες εκείνες που σε διαλέγουν και όχι εσύ.

Rule #1: Πάντα μα πάντα θα κάνεις παιχνίδι μονό με μια κοπέλα. Και μην το παίξεις έξυπνος και πας όταν δεν δουλεύει η κοπέλα αυτή να βρεις άλλη γιατί οι κοπέλες τα σωζότανε μεταξύ τους. Πόσο μάλλον αν βρουν κάποιον που τους αρέσει.(την έχω πατήσει).


Rule #2: Ποτέ μα ποτέ δεν θα αρχίσεις το μπαλαμούτι, το χέρι και τα φιλάκια. Ακόμα και αν αυτή το αρχίσει. Εκτός εξαιρετικών και σπάνιων περιπτώσεων.  Μια απλή αγκαλιά είναι αρκετή. Θέλουμε να δείξουμε ότι δεν είμαστε τίποτα λιγούρα και σεβόμαστε την κοπέλα που κάθεται δίπλα μας(αν το φέρει η κουβέντα να της το πεις).


Αφού συστηθείτε και τα σχετικά ρώτησε την αν θέλει να την κεράσεις ένα ποτό!! Αφού θα το πιει ούτος η άλλος πρότεινε το πρώτος εσύ! Κατά τον διάλογο με την κοπέλα κάνε την να αισθανθεί άνετα. Μιλήστε για εσάς, για αυτήν, κλπ. Δώσε την εικόνα ενός ανθρώπου που ξέρει τι θέλει από την ζωή του και ξέρει να την ζει έντονα και το κυριότερο να περνάει καλά. Επίσης δώστε της να καταλάβει πως έχετε φάει την νύχτα με το κουτάλι και ότι δεν πηγαίνετε πλέον σε τέτοια μαγαζιά και είστε εδώ εξαιτίας του φίλου σας.(εξιλαστήριο θύμα).
  Πείτε της ότι την θεωρείται μια ενδιαφέρουσα προσωπικότητα  και ότι θέλετε να βρεθείτε να πατέ κάπου για φαγητό να μιλήσετε σε πιο χαλαρούς τόνους.
  Γενικά πρέπει να δείξουμε μια εικόνα ενός μη-συνηθισμένου ανθρώπου. Μπορεί για κάποιους να είναι πλασματική αλλά πρέπει να δώσουμε κάποια στοιχειά για να την εντυπωσιάσουμε η έστω να μας δει με άλλο μάτι. Επίσης όλα τα παραπάνω να γίνουν στο πλαίσιο των 5 ποτών. Που αυτό είναι σχετικό γιατί αν η κοπέλα αρχίσει και γουστάρει μπορεί να μείνει στα 2. Αν πίνει σαν νεροφίδα τότε στείλτε τη με όμορφο τρόπο και δοκιμάστε άλλη μια φορά με μια άλλη κοπέλα.
Ωραία πηρές το κινητό, τώρα πρέπει να την κάνεις γιατί είναι αυτονόητο ότι θα πάρει και άλλο ποτό. Όμως επειδή είναι απρεπές να της πει να φύγει κάνε νόημα στον φίλο σου και πες ότι θέλει εκείνος να την κάνουμε γιατί δεν αισθάνεται καλά.(απομήχανης θεός). Η κοπέλα φεύγει πληρώνεις και εδώ έρχεται μια μικρή λεπτομέρεια. Κάτσε 3 λεπτά παραπάνω (κάνε ένα τσιγάρο) και παρακολούθησε τις κινήσεις της κοπέλας. Αν σφαίρα πάει και χωθεί σε κάποιον άλλο τότε οι πιθανότητες να επιτύχεις το στόχο είναι 50-50 και δεν αξίζει να ασχοληθείς μαζί της περά από ένα μαμήσι. Ενώ αν πάει και αράξει κάπου μονή της(επεξεργάζεται την γνωριμία σας) και όταν ξεκινήσεις να φύγεις ξαναρθεί να σε χαιρετήσει τότε να ξέρεις ότι κατά 99% και θα μαμήσεις και θα αξίζει να ασχοληθείς μαζί της.
Γενικά το παν σε αυτήν την πρώτη προσέγγιση είναι να πάρεις το καλό αποτέλεσμα. Κάτι σαν αγώνας Champions League εκτός έδρας. Πρέπει να πάρεις το διπλό. Γιατί όταν παίξετε στην έδρα σου η πρόκριση είναι σχεδόν βέβαιη. Και για μένα καλό αποτέλεσμα είναι να πάρετε ένα κινητό και να κανονίσετε να βρέθειτε εκτός μαγαζιού.
Η ώρα της συνάντησης έφτασε. Πηγαίνετε για φαγητό σε ένα καλό κυριλέ εστιατόριο για να κάνεις εντύπωση. Πάλι μιλήστε για όλα και μετά το κυρίως πιάτο και αφού το κρασάκι θα ρέει άφθονο και αναλόγως που κατευθύνεται η συζήτηση...."ορμήχτε" με όμορφο τρόπο!!! Τα υπόλοιπα τα ξέρετε....... :rockon:
Τώρα αν δεν γίνει με την πρώτη δεν χάλασε ο κόσμος. Κανονίστε ξανά να βρεθείτε. Εννοείται εκτός μαγαζιού.
Η γνώμη μου σχετικά με το αν θα πρέπει να μαμήσετε ντε και καλά από το πρώτο ραντεβού είναι η εξής: Επειδή εμένα με ηδονίζει το "παιχνίδι" η αλλιώς η "διαδρομή" για να επιτύχω το στόχο μου και αν φυσικά η κοπέλα αξίζει κάτι περισσότερο προτιμώ να μην μαμήσω από το πρώτο ραντεβού αλλά να την βράσω σε σιγανή φωτιά μέχρι να ροδοκοκκινίσει!!!
Τώρα για το τέλος αφήνουμε το ενδεικτικό κόστος: 5ποτα-120€ + φαγητό 150€ =270-300€. Θα μου πείτε ωραία όλα αυτά αλλά  δεν τα δίνω σε ένα καλό CT  που θα μαμήσω σίγουρα. Συμφωνώ αλλά όπως ανέφερα παραπάνω η διαδρομή και το "παιχνίδι"  που γίνεται μέχρι να καταφέρεις τον στόχο σου είναι που το κάνει και διαφέρει. :rockon:

  Ίσως κάποιοι να νομίζουν ότι όλα όσα έγραψα να είναι βλακείες....... Θα χαρώ να ακούσω την γνώμη σας συνάδελφοι όπως και άλλες τακτικές σχετικά με την λύση του πρωταρχικού προβλήματος.

Αν απλα θες να μαμησεις την κοπελα, γιατι να κανεις σχεση με κολομπαροβια δεν σε τιμα σαν προσωπικοτητα πανω απο ολα, οι ατακες ειναι οι εξης, λιγες και περιεκτικες!

Κοπελα: καλησπερα
Εσυ: καλησπερα
Κοπελα: να σου κανω παρεα?
Εσυ: να μου κανεις παρεα
Koπελα: εσυ ποτο κερασει?
Εσυ: και κερασι και μπανανα και καρπουζι
Κοπελα: Τι εννοεις?
Eσυ: Δεν αφηνουμε τα ποτα και τις μαλακιες να σου δωσω 100 ευρω ναρθεις σπιτι μου? Ουτως η αλλως για να βγαλεις εδω 100 ευρω πρεπει να σε κερασουνε 20 ποτα και αποτι βλεπω εγω εσυ και ο μπαρμαν ειμαστε εδω..
Kοπελα: AAAA μα για ποια με περασες, εγω δεν πηδιεμαι για 100 ευρω με τους πελατες
Εσυ: Με ποσα πηδιεσαι?
Κοπελα: Με 200
Εσυ: οκ φυγαμε

χαχαχαχαχα
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
20 ποτα με 100 ευρω??????? τι λες ρε φιλε θα μας τρελανεις??????
10 η 12 η 15 κανει το ποτο για αυτες!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν απλα θες να μαμησεις την κοπελα, γιατι να κανεις σχεση με κολομπαροβια δεν σε τιμα σαν προσωπικοτητα πανω απο ολα, οι ατακες ειναι οι εξης, λιγες και περιεκτικες!

Κοπελα: καλησπερα
Εσυ: καλησπερα
Κοπελα: να σου κανω παρεα?
Εσυ: να μου κανεις παρεα
Koπελα: εσυ ποτο κερασει?
Εσυ: και κερασι και μπανανα και καρπουζι
Κοπελα: Τι εννοεις?
Eσυ: Δεν αφηνουμε τα ποτα και τις μαλακιες να σου δωσω 100 ευρω ναρθεις σπιτι μου? Ουτως η αλλως για να βγαλεις εδω 100 ευρω πρεπει να σε κερασουνε 20 ποτα και αποτι βλεπω εγω εσυ και ο μπαρμαν ειμαστε εδω..
Kοπελα: AAAA μα για ποια με περασες, εγω δεν πηδιεμαι για 100 ευρω με τους πελατες
Εσυ: Με ποσα πηδιεσαι?
Κοπελα: Με 200
Εσυ: οκ φυγαμε

χαχαχαχαχα
Εδώ είναι το μόνο λάθος.
Ξενοδοχείο. Τα σπίτια είναι σε άλλο επίπεδο. Άστα καλύτερα γιατί μπορεί να κλείσουν με κάτι τέτοιες.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
  όπως ανέφερα παραπάνω η διαδρομή και το "παιχνίδι"  που γίνεται μέχρι να καταφέρεις τον στόχο σου είναι που το κάνει και διαφέρει. :rockon:

  Ίσως κάποιοι να νομίζουν ότι όλα όσα έγραψα να είναι βλακείες....... Θα χαρώ να ακούσω την γνώμη σας συνάδελφοι όπως και άλλες τακτικές σχετικά με την λύση του πρωταρχικού προβλήματος.

φιλε δεν εχω γνωμη για αυτα τα μαγαζια και ουτε εχω βρεθει ακομα σε τετοια μερη!!! και συμφωνω μαζι σου οτι η διαδρομη ειναι ολα τα λεφτα αλλα γιατι ρε φιλε να τα κανεις ολα αυτα με μια κολομπαρα γκομενα που δεν υπαρχει περιπτωση να φυγεις και να μην παει σε αλλον !!! γενικος γαμιεται αβερτα κουβερτα

αντιθετος  μπορεις να κανεις το ιδιο με μια γκομενα σε κανονικο μπαρ κλαμπ ? αφου πανω κατω τα ιδια θα χαλασεις !!! ενταξει και η γκομενα απο το κανονικο μαγαζι μπορει να γαμιεται με αλλους αλλα δεν νομιζω να συναγωνιζεται μια κολομπαρτζου...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
φιλε δεν εχω γνωμη για αυτα τα μαγαζια και ουτε εχω βρεθει ακομα σε τετοια μερη!!! και συμφωνω μαζι σου οτι η διαδρομη ειναι ολα τα λεφτα αλλα γιατι ρε φιλε να τα κανεις ολα αυτα με μια κολομπαρα γκομενα που δεν υπαρχει περιπτωση να φυγεις και να μην παει σε αλλον !!! γενικος γαμιεται αβερτα κουβερτα

αντιθετος  μπορεις να κανεις το ιδιο με μια γκομενα σε κανονικο μπαρ κλαμπ ? αφου πανω κατω τα ιδια θα χαλασεις !!! ενταξει και η γκομενα απο το κανονικο μαγαζι μπορει να γαμιεται με αλλους αλλα δεν νομιζω να συναγωνιζεται μια κολομπαρτζου...
Ξεκαθαρίζω πως κάνω πλάκα, αλλα με την κωλομπαρτζού όταν δεν είστε μαζί θα ξέρεις ΠΑΝΤΑ και ΠΟΥ είναι και ΤΙ κάνει....
Με τις υπόλοιπες ΠΟΤΕ δεν θα είσαι σίγουρος.
 

Anal-yst

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
παιδια μια διευκρινηση...υπαρχουν 2 ειδων κολαδικα...(λεγοντε ετσι γιατι εκει ουσιαστικα οι γκομενες σου κολανε...) υπαρχουν τα βιζιταδικα οπου μερικες η και ολες οι κοπελες βγενουν....συνηθως αφου εχεις κεραση 1-2 η και περισοτερα ποτα...και σχεδον παντα αν σε γνωριζη το αφεντικο και τα βρειτε στην τιμη...και τα κλασικα κολαδικα οπου οι κοπελες πουλανε
παρεα και παραμυθι στους πελατες με σκοπο να τους ψιλοκαψουρεψουν για να τους εχουν σαν μονιμους η καθε μια....ενας καλος καψουρης μπορει να τις βγαλη απο μονος του το νυχτοκαματο...Οι μπαροβιες ειναι γενικως παμπονηρες γυναικες...κοινως Καριολες....εχουν φοβερο μπλα μπλα και οι εμπειρες σε ψυχολογουν σε 5 λεπτα....πρεπη νανε κανεις εμπειρος στη νυχτα για να  :knockinb: μπαροβια...αλλα πιστεψετε με...αξιζη...θα μπορουσα να κανω διαλεξη επι του θεματος γιατι εχει ενδιαφερον....αλλα δεν τα παω καλα με τα πληκτρολογια....παντως ενας γενικος κανονας απο την εμπειρια μου λεει οτι οποιος κερναει πανω απο 2-3 ποτα σε μπαροβια ...δεν προκειται να του κατση  :knockinb: ποτε....γιατι αν του κατση θα χαση εναν εν δυναμη καψουρη καλο πελατη.......αυτα για την ωρα..
 

stripsex

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
....παντως ενας γενικος κανονας απο την εμπειρια μου λεει οτι οποιος κερναει πανω απο 2-3 ποτα σε μπαροβια ...δεν προκειται να του κατση  :knockinb: ποτε....γιατι αν του κατση θα χαση εναν εν δυναμη καψουρη καλο πελατη.......αυτα για την ωρα..

+1 Και εγω εχω σαν κανονα οταν καποια απο αυτες πουλαει παραμυθι το ψυχολογικο αλλα και πρακτικο οριο των 100 ευρω περιπου. 2-3 ποτα και κανα πριβε σε περιπτωση που το ζητησει αυτη. Και για να μην παρεξηγηθω με το πριβε, πολλες φορες ολα τα γκολ μπαινουν στο πριβε οπου η κοπελια μπορει αφενος να τσεκαρει και αυτη με την σειρα της εμενα  ;) αλλα και να γινει πιο εκδειλωτικη με φιλια κλπ...σε αυτο το σημειο πεφτει συνηθως και το 'πως θα γινει να σε δω εξω ή δωσε μου το κιν σου' αναλογα το τι εχει προηγηθει...
Επισης οι περισσοτερες απο αυτες μην ξεχνατε οτι εχουν μια τεραστια γκαμα αντρων να διαλεξουν οποτε αν δουν μαρουλι ακομα και να γουσταρει θα προτιμησει να σε κανει regular παρα γκομενο της, αλλωστε το πρωτο ειναι που τους λειπει.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Καλησπερα παιδια απο Νεα Ζηλανδια μεταναστακι γιατρος στο Τιμαρου. Λοιπον εγω πηγαινα απο φοιτητης ιατρικης σε κωλομπαρα και χαλασα ενα πτυχιο λεφτα να μαθω. Λοιπον ο Laroussεχει απολυτο δικιο και δοκιμασα τη μεθοδο σε κυριλλε κωλομπαρο που και καλα δε γινοταν τιποτα. Λοιπον η πρωτη το επαιζε δυσκολη διωχνω 2 ακομα κυκλοφορει το θεμα ερχεται ενα καλο νιμου μου λεει πολυ αυστηρος εισαι και διωχνεις και τι ειναι αυτα (περισυ τωρα αυτα πριν φυγω). Βγαζω εν αφακελο με 100 ευρω της λεω εδω ειναι 10 ποτακια η δωστο στο αφεντικο και σε μια ωριτσα την καναμε και πες το νουμερο η θα παω στο Κατερινα που εχω περασει τελεια (δε ξερω γιατι αλλα οποτε εχω πει για το Κατερινα γινονται θηρια ολες). Μου λεει ενταξει καλη ξηγα αλλα βαλε 2 ποτακια ακομα. Τα βαζω και εγινε.

Και καλη σας διασκεδαση

Sinnermann που τη βρηκες τη σημαια? Με φτιαχνεις εδω στο τελος της γης!!
 

fuck fuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες πολυ φοβαμαι οτι αν θες να γαμ.σεις δεν λεει τιποτα να πας στο κολομπαρο.δεν λεω μπορεις να ψαρεψεις μωρα για κοκο αλλα μαλον θα σου βγει ο κουκος αυδονι.....δεν συνφερει!
 

ntyrse

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες πολυ το φιλοσοφειτε το θεμα αν ειναι πειτε κανενα καλο κωλομπαρο τα αλλα ειναι φουμαρα, αν εχετε παει δηλαδη και δεν ειστε ασχετοι
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Στην πουτάνα πουτανιές... Γυρεύοντας πάτε... Φαντάζομαι γέλιο που θα έχουνε βγάλει μερικές... Όπως είπε και άλλος, πουλάνε αέρα. Κι ειδικά αν είναι κορίτσια από μπαρ και όχι από ντέλο, ούτε το έχουν επαγγελματική υποχρέωση να σου κάτσουν, ούτε είναι κομμάτι της δουλειάς τους, ούτε έχει όριο η τιμή. Μπορεί να κεράσεις τα άντερά σου (του πορτοφολιού σου) και να σε ξαποστείλει ελαφρώς ζαλισμένο, γελώντας ειρωνικά. Να βγάλεις γκόμενα από εκεί...; Εδώ πόσοι καλοί χαραμίζονται με μπαζοπούλες, αυτές που είναι και καλές φαντάσου πόσους θα έχουνε ουρά για να διαλέξουν. Οι λίγοι τυχεροί φυσικά υπάρχουν, μαγκιά τους και καμάρι τους. Όμως το ποσοστό είναι μικρό και με τέτοιες επιχειρηματικές φιλοδοξίες ταμείο δεν γίνεται, μπαίνεις μέσα, έτσι απλά.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
URL]]
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
834
Πόντοι
311
Οδηγός επιβίωσης; μάλιστα.. Ας πω κι εγώ την μαλακια μου:
1. Μην βγαίνεις με πιο πολλά λεφτά πάνω σου από όσα έχεις σκοπό να χαλάσεις. Η νύχτα είναι μεγάλη και αλκοόλ + μουνί=άσχημος συνδυασμός.
2. Έχε πάντα στο νου σου, έστω στο περίπου πόσα είναι ο λογαριασμός για να μη βρεθείς προ εκπλήξεως (αν και από την πείρα μου, αν ξηγηθεις "παιδιά δεν έχω άλλα πάνω μου, πάρτε τα, αυτά ειναι" τις περισσότερες φορές δεν τρέχει τίποτα)
3. Μην πιστεύεις τίποτα από όσα σου λένε οι γκομενες εκεί. Οι περισσότερες ούτε ελεύθερες είναι ούτε σκοπεύουν να κάνουν κάτι εκτός μαγαζιού μαζί σου. Μόνος σκοπός τους είναι να σου φάνε όσα πιο πολλά μπορούν, έτσι απλά.
4. Μη δίνεις λεπτομέρειες από την προσωπική σου ζωή, μόνο εις βάρος σου είναι
5. Αν καψουρευτείς μπαροβια (γιατί όποιος ασχολείται με το σπορ και σου πει ότι ποτέ δεν την έπαθε, λέει ψέματα)
Αν καψουρευτείς λοιπόν, εδώ δεν έχω συμβουλή, ο Θεός να σε βοηθήσει. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι αν σε γουστάρει κι εκείνη θα το καταλάβεις, όπως και με οποιαδήποτε γκομενα.
Αν δεις ότι βρίσκει δικαιολογίες για να μην βρεθείτε εκτός μαγαζιού, την παίρνεις τηλέφωνο δεν το σηκώνει κοκ
Τότε λυπάμαι αλλά απλά σε παίζει. Ξεγραψε την και πάνε παρακάτω.


Και 6. Κάτι που ξεχασα:μην ασχολείσαι με τους άλλους θαμώνες, κοίτα την παρέα σου και την πάρτη σου γιατί στη νύχτα κυκλοφορεί λογιών λογιών κόσμος και κανείς δε θέλει να τελειώσει το βράδυ του παίζοντας μπουνιές με κανέναν μεθυσμένο Αλβανό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom