Νέα

Οδηγίες προς ναυτιλλομένους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tayrus1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Το μόνο σίγουρο είναι ότι τον έρπη κάτω, δεν τον κόλλησε από την πίπα που σου πήρε με το στόμα της.
Όχι ότι είναι το σημαντικό αυτό στην ιστορία, αλλά το λέω για

Δεν έβγαλα άκρη.

Κάποιοι έχουμε κάνει πολύ χειρότερα και δεν πάθαμε κάτι.

ΣΜΝ από στοματικό είναι αρκετά αδύνατο.
Κι όμως είναι δυνατόν .
 
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Πως είναι εξακριβωμένο ότι εκτός από σένα έχει πάει με άλλους 2; Επειδή στο πε;
Για χαζό με έχεις ?
Το ξέρω και την ξέρω. Αν και αυτό δε εχει κανενα νόημα για το θέμα μας.
 
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Το μόνο σίγουρο είναι ότι τον έρπη κάτω, δεν τον κόλλησε από την πίπα που σου πήρε με το στόμα της.
Όχι ότι είναι το σημαντικό αυτό στην ιστορία, αλλά το λέω για τα τυπικά.
Όχι δεν είναι σημαντικό αλλά πίπα δε μου έδωσε.
Από όσα είπε ο γιατρός ήταν να βγάλω εγω και ήταν στην αρχή και μεταδίδεται ακόμα και έτσι. Από την τριβή.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
660
Πόντοι
81
Όχι δεν είναι σημαντικό αλλά πίπα δε μου έδωσε.
Από όσα είπε ο γιατρός ήταν να βγάλω εγω και ήταν στην αρχή και μεταδίδεται ακόμα και έτσι. Από την τριβή.
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος πώς το εννοείς όταν λες την λέξη τριβή;

Από όσα γουγκλαρα τριβή για έρπη οι γιατροί που γράφουν κάτι άρθρα εννοούν μια πολύ έντονη τριβή σε σημείο που να εισχωρήσει κάτι μέσα από την επιφάνεια του δέρματος.
Δηλαδή όχι μια απλή επαφή ή έστω μια τριβή του τύπου πχ κάνει πολύ κρύο και τρίβω τις παλάμες μου για πέντε δευτερόλεπτα για να ζεσταθεί το χέρι μου.

Για αυτό σε ρωτάω τί εννοείς όταν αναφέρεσαι σε τριβή;Και σε ποια σημεία ήταν η επαφή;Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος και αναλυτικός χωρίς αναστολές και ντροπή για να καταλάβω αν θες.

Πάντως έρπη να κολλήσεις σε επαφή με κρεβάτι και σεντόνι το θεωρώ απίθανο.Εκτος και αν ακουμπήσεις το μολυσμένο σημείο με το χέρι σου και μετά βάλεις το δάχτυλο σου στο στόμα.

Το να κολλήσεις έρπη όμως από ακαποτη πίπα το θεωρώ σχεδόν σίγουρο αν η άλλη έχει στο στόμα της εμφανισιακά έρπη.
Είχα πετύχει εκδιδόμενη με έρπη στα χείλη της,όχι των γεννητικών οργάνων δηλαδή.
Φυσικά έφυγα γιατί αναγνωρίζω τον στοματικό έρπη.Αν έμπαινα και την άφηνα να μου κάνει ελεύθερο στοματικο σίγουρα κάτι θα είχα κολλήσει.


Πώς μεταδίδεται;

Ο απλός έρπης μεταδίδεται μέσω του σάλιου, εκκρίσεων, μέσω άμεσης δερματικής επαφής με τις φυσαλίδες (skin to skin contact) ενώ μπορεί να μεταδοθεί και από τη μητέρα στο νεογνό κατά τον τοκετό. Αν είστε έγκυος επικοινωνήστε με το γιατρό σας. Θεωρείται ένα σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα και για το λόγο αυτό συνίσταται πάντοτε η χρήση προφυλακτικού. Πρέπει επίσης να τονιστεί ότι ο απλός έρπης μπορεί να μεταδοθεί τόσο με την απροστάτευτη συνουσία όσο και με στοματικό έρωτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.601
Κριτικές
57
Like
16.331
Πόντοι
16.555
Δεν ήταν μια φίλε .
Ήταν 4
Οπότε δε ξέρω από ποια τα τσίμπησα.
Άτυχος ναι ήμουν σίγουρα
Όταν λες δινεις ακαποτα εννοείς ακόμα και σε μπουρδέλα?
Απανωτες τιςς πήρες τις 4 και δεν ξέρεις?

Ειναι απο γραφεία? Ανεξαρτητες?

Εγω μιλάω για βίζιτες οχι για μπουρδελα!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
15
Like
11.374
Πόντοι
3.846
Μια χαρά κολλάς ΣΜΝ από πίπα. Φίλος κόλλησε από πουτανα της Λιοσίων και τρσβιοταν για βδομάδες με θεραπείες.

Από την άλλη έχουμε κάνει τα τρελά ακαπωτα εδώ και χρόνια και ευτυχώς την έχουμε γλυτώσει.
Λαχείο είναι
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Κολλητέ η καπότα δεν προστατεύει τη βάση της πούτσας, μόνο τον κορμό της. Μπορεί να κόλλησες απο την οποιαδήποτε, πουτάνα ή όχι.
Επίσης είπες είσαι 40. Κι εμένα το town mate μου χάλασε όταν γέρασε, όσο ήταν καινούριο το έσκιζα και δεν έπαθε τίποτα, λες να φταίνε τα τελευταία λάδια που έβαλα;
 
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Απανωτες τιςς πήρες τις 4 και δεν ξέρεις?

Ειναι απο γραφεία? Ανεξαρτητες?

Εγω μιλάω για βίζιτες οχι για μπουρδελα!
Δε πρόκειται να αναφέρω ποιες ήταν γιατί πολύ απλά δε ξέρω από ποια κόλλησα. Και ο γιατρός αυτό μου είπε.
Το κείμενο έγινε για να προσέχουμε όλοι.
 
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος πώς το εννοείς όταν λες την λέξη τριβή;

Από όσα γουγκλαρα τριβή για έρπη οι γιατροί που γράφουν κάτι άρθρα εννοούν μια πολύ έντονη τριβή σε σημείο που να εισχωρήσει κάτι μέσα από την επιφάνεια του δέρματος.
Δηλαδή όχι μια απλή επαφή ή έστω μια τριβή του τύπου πχ κάνει πολύ κρύο και τρίβω τις παλάμες μου για πέντε δευτερόλεπτα για να ζεσταθεί το χέρι μου.

Για αυτό σε ρωτάω τί εννοείς όταν αναφέρεσαι σε τριβή;Και σε ποια σημεία ήταν η επαφή;Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος και αναλυτικός χωρίς αναστολές και ντροπή για να καταλάβω αν θες.

Πάντως έρπη να κολλήσεις σε επαφή με κρεβάτι και σεντόνι το θεωρώ απίθανο.Εκτος και αν ακουμπήσεις το μολυσμένο σημείο με το χέρι σου και μετά βάλεις το δάχτυλο σου στο στόμα.

Το να κολλήσεις έρπη όμως από ακαποτη πίπα το θεωρώ σχεδόν σίγουρο αν η άλλη έχει στο στόμα της εμφανισιακά έρπη.
Είχα πετύχει εκδιδόμενη με έρπη στα χείλη της,όχι των γεννητικών οργάνων δηλαδή.
Φυσικά έφυγα γιατί αναγνωρίζω τον στοματικό έρπη.Αν έμπαινα και την άφηνα να μου κάνει ελεύθερο στοματικο σίγουρα κάτι θα είχα κολλήσει.


Πώς μεταδίδεται;

Ο απλός έρπης μεταδίδεται μέσω του σάλιου, εκκρίσεων, μέσω άμεσης δερματικής επαφής με τις φυσαλίδες (skin to skin contact) ενώ μπορεί να μεταδοθεί και από τη μητέρα στο νεογνό κατά τον τοκετό. Αν είστε έγκυος επικοινωνήστε με το γιατρό σας. Θεωρείται ένα σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα και για το λόγο αυτό συνίσταται πάντοτε η χρήση προφυλακτικού. Πρέπει επίσης να τονιστεί ότι ο απλός έρπης μπορεί να μεταδοθεί τόσο με την απροστάτευτη συνουσία όσο και με στοματικό έρωτα.
Ρε φίλε γιατρός δεν είμαι ούτε εγώ ούτε εσύ. Δε θα γίνω πιο αναλυτικός δεν έχει νόημα. Σημασια έχει τι έγινε και όσοι δεν την έχετε πατήσει να έχετε το νου σας. Το τελευταίο που σου λέω είναι ότι εμένα εμφανίστηκε σε σημείο πάνω από τη βάση του πέους μέρες αφού το κάναμε και η κοπέλα ήταν για ώρα από πάνω μου. Προφυλακτικό φορούσα. Αυτά
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
574
Κριτικές
6
Like
1.376
Πόντοι
486
Δε πρόκειται να αναφέρω ποιες ήταν γιατί πολύ απλά δε ξέρω από ποια κόλλησα. Και ο γιατρός αυτό μου είπε.
Το κείμενο έγινε για να προσέχουμε όλοι.
Τις δυο τις έχεις βάλει με κριτική. Πες και τις άλλες δυο μπας και σωθούμε
 
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Τις δυο τις έχεις βάλει με κριτική. Πες και τις άλλες δυο μπας και σωθούμε
Ο μόνος τρόπος να σωθείς είναι να κόψεις μπουρδέλα και βίζιτες η τουλάχιστον απλά καποτα παντού. Τα υπόλοιπα θέμα ρισκου και τυχης
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
574
Κριτικές
6
Like
1.376
Πόντοι
486
Ο μόνος τρόπος να σωθείς είναι να κόψεις μπουρδέλα και βίζιτες η τουλάχιστον απλά καποτα παντού. Τα υπόλοιπα θέμα ρισκου και τυχης
Συμφωνώ αλλά πρέπει να πεις και τις άλλες δυο
 

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
63
Like
202
Πόντοι
20
Για χαζό με έχεις ?
Το ξέρω και την ξέρω. Αν και αυτό δε εχει κανενα νόημα για το θέμα μας.
Και επειδή την ξέρεις πάει να πει οτι ξέρεις και τα πάντα; Εσένα ξέρουν όλοι οι γνωστοί σου ποσες έχεις γαμήσει;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.808
Κριτικές
18
Like
15.496
Πόντοι
4.546
σεβομαι την κατάσταση σου αλλα ευτυχώς ειμαι ναυάγιο και δεν παίζει να βρω γκόμενα για σεξ εκτος πληρωμένου.πάντως και εγώ παντού κ μονο με καπότα μπαίνω.
Πιπα πάντα φοράς προφυλακτικό δηλαδή; ποτέ χωρίς;
 
OP
OP
T

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Και επειδή την ξέρεις πάει να πει οτι ξέρεις και τα πάντα; Εσένα ξέρουν όλοι οι γνωστοί σου ποσες έχεις γαμήσει;
Ναι για τη συγκεκριμένη τα ξέρω. Δε καταλαβαίνω το πρόβλημα σου ποιο είναι.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.561
Κριτικές
12
Like
6.397
Πόντοι
2.646
Στα παπαρια σου ρε τυπε. Πολύ σίγουρος είσαι πάντως ότι έχει πάει η ελλεηνιδα σου με 2. Και ότι έχεις κολλήσει από βιζιτα και όχι από τις άλλες ελλεηνιδες κτλ που είχες σχέση.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.384
Πόντοι
736
Λοιπόν εγώ θα σας πω την ίδια ιστορία ανάποδη αν και δεν κόλλησα κατι...

Και εγώ ως λάτρης του σπορ 20 χρόνια τωρα έχω πάει με αμετρητες πουτανες

Έτυχε μια φορά (και τελευταία) πριν από 10 χρόνια να γουστάρω μια Ελλεηνιδα που καυλεντηζε μαζί μου ... αν και είχε γκομενο ...

Αφού μου έσπασε τα αρχιδια για μήνες χωρίς να μου κάθεται μου ρίχνει οριστικά χυλόπιτα ...

Κάποια στιγμή ... συναντιομαστε για καφέ και μου πετάει ότι ο γκομενος την κόλλησε ερπη και κονδυλώματα γιαυτό μου έριξε ακυρο...

Τις Ελλεηνιδες να φοβάστε που ειναι σε σοβαρη σχεση
και τα κάνουν όλα ακαποτα ...!

Από τότε μόνο πουτανες και έχω το κεφάλι μου υσηχο ...!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.384
Πόντοι
736
Επισεις ... Ο νηματοθετης επιβεβαιώνει με την αφηγηση του το πως αντιμετωπίζουν τα "καλά κοριτσια" το όλο θέμα των νοσημάτων...

Έχω μαλακιστει στη ζωή μου της λέω έχω παει με πολλές και μου συμβαίνει αυτό κ αυτό.
Το σκέφτεται , μου λέει Γιάννη εγώ δε ξέρω τίποτα από αυτά...ξέρω όμως ότι σε θέλω πολύ. Μαζί σου.


Αν σκευτονται ετσι οι απειρες ... φανταστητε τι θα κουβαλάνε οι ξεκωλιαρες Ελλεεινηδες ...
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.601
Κριτικές
57
Like
16.331
Πόντοι
16.555
Δε πρόκειται να αναφέρω ποιες ήταν γιατί πολύ απλά δε ξέρω από ποια κόλλησα. Και ο γιατρός αυτό μου είπε.
Το κείμενο έγινε για να προσέχουμε όλοι.
Ασε τα σαπια ρε μεγαλε.... τι δεν ξέρεις? Σε 4 βίζιτες πήγες οχι σε 400.!!!!

Πρεπει να το ξέρει η κοπέλα για να παει να τσεκαριστεί..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom