Νέα

Οδηγίες για City Tours

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FlyingLicker

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Outcall Στο incall ρε....

τριφασικό βραχυκύκλωμα και τα μυαλά στα κάγκελα

Το βασικο ειναι να γινει το  :pipa2: :2on1: :fuck2: CALL . τςρα πιο θα ειναι μεσα κ
πιο εξω , δε βαριεσαι . το φως να ειναι αναμμενο μονο
 

thanoscos

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΚΟΥΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΥΔΗ ΣΤΑ ΚΟΛΠΑ ΑΥΤΑ. ΤΗΛΕΦΩΝΑ Η ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ CITYTOURS ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΨΑΧΝΩ ΤΟ CITE AΛΛΑ ΤΗΛ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΚΟΥΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΥΔΗ ΣΤΑ ΚΟΛΠΑ ΑΥΤΑ. ΤΗΛΕΦΩΝΑ Η ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ CITYTOURS ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΨΑΧΝΩ ΤΟ CITE AΛΛΑ ΤΗΛ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ
Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας,γραφε με μικρα γραμματα

Εποικοινωνια γινεται με email h sms αμα διαβασης λιγο θα καταλαβης τι και πως  γινεται
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1

thanoscos

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια ελπιζω να βρω κανα συλλεκτικο κομματι και να σας ενημερωσω αμεσα.
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
280
για πεστε ρε παιδια αξιζει???
πως γινεται η πληρωμη και η συνεννοησει??
ποσες φορες μπορω να τελειωσω με την κοπελα ?? ευχαριστω.....

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
για πεστε ρε παιδια αξιζει???
πως γινεται η πληρωμη και η συνεννοησει??
ποσες φορες μπορω να τελειωσω με την κοπελα ?? ευχαριστω.....

ψαξε σ'αναλογα θρεντ.

ελεος εχουν γραφτει σελιδες και σελιδες. :idiot:
 

Artemis1908

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
φιλε το αξιζει η οχι ειναι σχετικο........... εξαρτατε και πως θα σ κατσει η κατασταση με την γκομενα.
η πλερομη γινετε εκεινη την ωρα στην κοπελα η συνενοηση με μηνυματα Οσο αφορα για το ποσες φορεσ τελιως εξαρτατε απο την ωρα που θα κλεισης
 

yperanthropos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
επειδι δεν εχο ξαναπαρει ct και εχω μια απορια... οταν μπω στο ξενοδοχειο δεν θα με ρωτισουν (απο την ρεσεψιον)... τι θελω? που παω?  ...τι να τους απαντισω?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
επειδι δεν εχο ξαναπαρει ct και εχω μια απορια... οταν μπω στο ξενοδοχειο δεν θα με ρωτισουν (απο την ρεσεψιον)... τι θελω? που παω?  ...τι να τους απαντισω?
Σιγα μην σε ρωτησουν και τι χρωμα εσωρουχο φορας.
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις σε ξενοδοχεία που έτσι και αλλιώς δεν πολυπαίζουν από ct, δε σε ρωτάει κανείς τίποτα! Το παίζεις χαλαρός πας στο ανσανσέρ, τέλος!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
19
Like
1.430
Πόντοι
6.835
Αν θες κάνεις και ότι μιλάς στο κινητό σου, οπότε κανείς δεν σου απευθύνει τον λόγο
Εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις σε ξενοδοχεία που έτσι και αλλιώς δεν πολυπαίζουν από ct, δε σε ρωτάει κανείς τίποτα! Το παίζεις χαλαρός πας στο ανσανσέρ, τέλος!
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα πάω κι εγώ για το πρώτο μου "meeting" με city tourίστρια, αυτό θα κάνω μπαίνοντας στο ξενοδοχείο, θα "μιλάω" στο κινητό και καρφί στο ασανσέρ!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
19
Like
1.430
Πόντοι
6.835
Μην ανησυχείς, απλά μην πας στην reception και ρωτήσεις για δωμάτιο κλπ
Καλό "βάπτισμα του πυρός" και καλή διασκέδαση
Αν έχεις όρεξη γράψε μετά και καμιά κριτική εδώ στο φόρουμ

Σήμερα πάω κι εγώ για το πρώτο μου "meeting" με city tourίστρια, αυτό θα κάνω μπαίνοντας στο ξενοδοχείο, θα "μιλάω" στο κινητό και καρφί στο ασανσέρ!
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Σήμερα πάω κι εγώ για το πρώτο μου "meeting" με city tourίστρια, αυτό θα κάνω μπαίνοντας στο ξενοδοχείο, θα "μιλάω" στο κινητό και καρφί στο ασανσέρ!

Σου ευχομαι να σε σταματησουν στη ρεσεψιον, να αποκτησεις φοβια και να μην ξαναπας σε ct, ετσι για να βρεις την υγεια σου και να γλυτωσεις τον εθισμο................. και καμποσα χωραφια μαρουλια.....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Σου ευχομαι να σε σταματησουν στη ρεσεψιον, να αποκτησεις φοβια και να μην ξαναπας σε ct, ετσι για να βρεις την υγεια σου και να γλυτωσεις τον εθισμο................. και καμποσα χωραφια μαρουλια.....

Eκτός και πεισμώσει και τις παίρνει δίωρα outcalls και πληρώνει περισσότερα και το ταξί και το γαμιστρωνάδικο. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Μην βαζεις ιδεες ρε συ μορτη, ασε μπας και γλυτωσει το παλληκαρι!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom