Νέα

Οδηγίες για City Tours

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά, έχω αποφασίσει να επιδοθώ στο άθλημα των CT, αλλά θα εκτιμούσα πολύ οδηγίες από έμπειρους ως πρωτάρης:
Θα ήταν καλύτερο να επισκεφτώ εγώ την γκόμενα ή αυτή εμένα (σε ξενοδοχείο εννοείται).
Παίζει να πηδιέμαι μαζί της πάνω σε σεντόνια όπου άλλοι την "έλουζαν" με το "σαμπουάν" τους ή τα αλλάζουν; (Μάλλον όχι έ;) Στο δικό της ξενοδοχείο, αν έχω καταλάβει καλά, απλά μπουκάρεις και τραβάς για το δωμάτιό της.
Αν κλείσω δωμάτιο σε ξενοδοχείο (έχω δει κάποια να τα προτείνουν φίλοι στο forum), πώς γίνεται η κράτηση; Πρέπει να δώσω ταυτότητα;
Η κοπέλα πώς έρχεται στο δωμάτιο; Κατεβαίνω να την πάρω ή έχω ενημερώσει την ρεσεψιόν ότι περιμένω επίσκεψη;
Πότε την ενημερώνω την κοπέλα πού να έρθει; Γίνεται και λίγο πριν μάλλον ε;
Τώρα αν postάρω σε λάθος thread, sorry πρωτάρης!
Thanx a lot!
 

Επισκέπτης
Καλά όλα αυτά για κινητά, αυτοκίνητα , email κτλ. Ξέρετε αν έχει ποτέ μπουζουριαστεί πελάτης μαζί με γκόμενα;

Αν π.χ. το πρακτορείο της γκόμενας δεν λάδωσε τα κατάλληλα άτομα, αν ανταγωνιστές την καρφώσουν ή 1002 άλλα και η γκόμενα συλληφθεί ποιά είναι η τύχη του πελάτη που θα τη λαδώνει εκείνη την ώρα;
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Είναι αυτονόητο πως ουδέποτε θα συλλάβουν κοπέλα την ώρα που είναι σε ραντεβού μαζί σας.
Ας υποθέσουμε ότι είστε στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και οι μπάτσοι ξέρουν ότι στο συγκεκριμένο δωμάτιο είναι ένα city tour. Νομίζετε ότι θα κάνουν εισβολή στο δωμάτιο; Με τίποτα. Ακόμα και αν το δοκιμάσουν, τους λες ότι είναι η γκόμενα σου, η αρραβωνιαστικιά σου, ότι στο διάολο θέλεις. Γι΄αυτό και οι σύλλήψεις γίνονται όταν της δίνουν τα προσημειωμένα χαρτονομίσματα, έχουν απτή απόδειξη, δηλαδή, ότι εκδίδεται για χρήματα.
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Χαίρεται,

Οι προσωπικές οδηγίες προς ναυτιλομένους έχουν ώς εξής:
Πρόσφατα πήγα με Τιτυ από πόπη
α) Έστειλα μαιλ από μούφα μαιλ
β) Πήγα στο ΧΧΧ γλυφάδας και άφησα 2 στενά πάνω το αμάξι και πήγα με τα πόδια
γ) Πήρα τηλ από καρτοκινητό που αγόρασα από περίπτερο απέναντι από το ξενοδοχείο
δ) Εβγαλα την βέρα!!!
ε) Εδωσα μούφα όνομα και επάγγελμα (πάντα ρωτάει η πόπη λες και αν ειμαι μπάτσος θα της το έλεγε---ήμαρτον---τέλος πάντων)
ζ)Αφησα την κοπέλα να φύγει και την έκανα μετά από 5 λεπτά
στ) Πέταξα φεύγοντας την κάρτα στα σκουπίδια και κοίταξα μην με δεί και κανείς φεύγοντας

Αυτά και καλό βόλι
Φυλάω τα ρούχα μου για να έχω τα μισά

 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
στ) Πέταξα φεύγοντας την κάρτα στα σκουπίδια και κοίταξα μην με δεί και κανείς φεύγοντας

έλεος ρε φίλε,ούτε η 17Ν Νοέμβρη δεν έπαιρνε τέτοια μέτρα....ένα γαμήσι έριξες,ποιος νομίζεις ότι ενδιαφέρεται?τι φοβία είναι αυτή
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..μονο που η τιτυ δεν ειναι σι τι, ειναι σι τζι....
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Οντος η Τιτυ ειναι κολ γκιρλ.
Οσο για το φιλο που μιλαει για 17Ν, δεν πηράζει. Απλά να του υπενθυμίσω ότι δεν ειμαστε σε κοινωνία αγίων.
Δεν θέλει πολυ΄για να γίνει η μαλακία
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Ρε παιδια εγω οσες φορες εχω παει με ct εχω δωσει κανονικο τηλ και δεν εχει συμβει τιποτα και μιλαμε για πανω απο δεκα φορες!
 

Επισκέπτης
Χαίρεται,

Οι προσωπικές οδηγίες προς ναυτιλομένους έχουν ώς εξής:
Πρόσφατα πήγα με Τιτυ από πόπη
α) Έστειλα μαιλ από μούφα μαιλ
β) Πήγα στο ΧΧΧ γλυφάδας και άφησα 2 στενά πάνω το αμάξι και πήγα με τα πόδια
γ) Πήρα τηλ από καρτοκινητό που αγόρασα από περίπτερο απέναντι από το ξενοδοχείο
δ) Εβγαλα την βέρα!!!
ε) Εδωσα μούφα όνομα και επάγγελμα (πάντα ρωτάει η πόπη λες και αν ειμαι μπάτσος θα της το έλεγε---ήμαρτον---τέλος πάντων)
ζ)Αφησα την κοπέλα να φύγει και την έκανα μετά από 5 λεπτά
στ) Πέταξα φεύγοντας την κάρτα στα σκουπίδια και κοίταξα μην με δεί και κανείς φεύγοντας

Αυτά και καλό βόλι
Φυλάω τα ρούχα μου για να έχω τα μισά

καλα βρε αρχηγέ, τα έκανες όλα αυτά και για χοτέλ διάλεξες το λιγότερο διακρυτικό χοτέλ των Νοτίων προαστείων? :headbang: Ιδιαίτερα αν μενεις νότια, ΣΙΓΟΥΡΑ θα σε δει καποιο μάτι...ειναι κεντρικότατο...
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ο Αλέξανδρος Γιωτόπουλος μπροστα σου είναι πρόσκοπος!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Χαίρεται,

Οι προσωπικές οδηγίες προς ναυτιλομένους έχουν ώς εξής:
Πρόσφατα πήγα με Τιτυ από πόπη
α) Έστειλα μαιλ από μούφα μαιλ
β) Πήγα στο ΧΧΧ γλυφάδας και άφησα 2 στενά πάνω το αμάξι και πήγα με τα πόδια
γ) Πήρα τηλ από καρτοκινητό που αγόρασα από περίπτερο απέναντι από το ξενοδοχείο
δ) Εβγαλα την βέρα!!!
ε) Εδωσα μούφα όνομα και επάγγελμα (πάντα ρωτάει η πόπη λες και αν ειμαι μπάτσος θα της το έλεγε---ήμαρτον---τέλος πάντων)
ζ)Αφησα την κοπέλα να φύγει και την έκανα μετά από 5 λεπτά
στ) Πέταξα φεύγοντας την κάρτα στα σκουπίδια και κοίταξα μην με δεί και κανείς φεύγοντας

Αυτά και καλό βόλι
Φυλάω τα ρούχα μου για να έχω τα μισά

τις καποτες που πηγες και τις πεταξες,στην ορεστιαδα ή στη γαυδο?οεο!
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Τις καπότες τις πέταξα στο καλάθι.
Αναφορικά με το Hotel όντως δεν είναι διακριτικό καθόλου αλλά πήγα καθημερινή 1 το βράδυ που δεν κυκλοφορεί ψυχή εκεί.
Και οσο αφορά το τηλέφωνο μια φορά έκανα την μαλακία και έδωσα το κανονικό μου νούμερο και μετά από πολλούς μήνες μου ήρθε το παραπάνω μήνυμα :
'Paradise' αναννεωθήκαμε με νέες υπάρξεις. Πάρε στο 697....... και δεν θα χάσεις.
Αν το είχε δεί η γυναίκα μου την είχα πουτσίσει.
Κάποιο γραφείο που είχα πάρει παλιά είχε βάση με με τηλέφωνα και έστελνε μηνύματα
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια εγω απο βορεια προαστεια παντως παω σε ενα ξενοδοχειο στην πευκη <<κυβελη>> λεγεται χυμα στο κυμα απο ελεγχο...ειναι πεντακαθαρο ,ομορφο, αλλα αν πηγαινεις συχνα και δεις οτι συνεχεια στην ρεσεψιον δεν υπαρχει γατα μπορεις να πας να μπεις και σε δωματιο τσαμπα  και να φυγεις κυριος..μαι φορα πηγα δεν ειχε ψιλα απο πενηνταρικο για το δωματιο και μου λεει μετα.....μετα φυσικα δεν υπηρχε.......20αρικο η τιμη
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Και οσο αφορά το τηλέφωνο μια φορά έκανα την μαλακία και έδωσα το κανονικό μου νούμερο και μετά από πολλούς μήνες μου ήρθε το παραπάνω μήνυμα :
'Paradise' αναννεωθήκαμε με νέες υπάρξεις. Πάρε στο 697....... και δεν θα χάσεις.
Αν το είχε δεί η γυναίκα μου την είχα πουτσίσει.
Κάποιο γραφείο που είχα πάρει παλιά είχε βάση με με τηλέφωνα και έστελνε μηνύματα
Μπορει σε ολα τα αλλα να ειναι υπερβολικος ο φιλος,αλλα μου εχει τυχει και εμενα καποια στιγμη γραφειο να μου στειλει μηνυμα.οχι βεβαια μετα απο 6 μηνες...εμενα μου εστειλαν λιγο μετα το ραντεβου:¨Ελπιζουμε να περασατε ομορφα κλπ κλπ
Παντως αυτη την περιοδο "συνεργαζομε" με local γραφείο οπου και με προσεχουν αλλα και δεν με ενοχλουν ποτε. Αφηστε που κλεινω ραντεβου και συγκεκριμενες ωρες στο ξενοδοχειο και δεν χρειαζεται να περιμενω πολυ.
 

spyrazf1

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μολις γραφτηκα στο φορουμ και εμαθα για το θεμα αυτο .ασ με κατατοπισει καποιος αν θελει με ενα πμ τι ακριβως παιζει
 

Επισκέπτης
Χαίρεται,

Οι προσωπικές οδηγίες προς ναυτιλομένους έχουν ώς εξής:
Πρόσφατα πήγα με Τιτυ από πόπη
α) Έστειλα μαιλ από μούφα μαιλ
β) Πήγα στο ΧΧΧ γλυφάδας και άφησα 2 στενά πάνω το αμάξι και πήγα με τα πόδια
γ) Πήρα τηλ από καρτοκινητό που αγόρασα από περίπτερο απέναντι από το ξενοδοχείο
δ) Εβγαλα την βέρα!!!
ε) Εδωσα μούφα όνομα και επάγγελμα (πάντα ρωτάει η πόπη λες και αν ειμαι μπάτσος θα της το έλεγε---ήμαρτον---τέλος πάντων)
ζ)Αφησα την κοπέλα να φύγει και την έκανα μετά από 5 λεπτά
στ) Πέταξα φεύγοντας την κάρτα στα σκουπίδια και κοίταξα μην με δεί και κανείς φεύγοντας

Αυτά και καλό βόλι
Φυλάω τα ρούχα μου για να έχω τα μισά

ολα καλα αυτα, αλλα το 3χχχ στη γλυφαδα διαλεξες? χειρωτερο exposure δεν υπαρχει.
 

Επισκέπτης
Χαίρεται,

Οι προσωπικές οδηγίες προς ναυτιλομένους έχουν ώς εξής:
Πρόσφατα πήγα με Τιτυ από πόπη

β) Πήγα στο ΧΧΧ γλυφάδας και άφησα 2 στενά πάνω το αμάξι και πήγα με τα πόδια

γιατι υπηρχε περιπτωση να εβρισκες πιο κοντα?  :2funny:
 
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει σε ολα τα αλλα να ειναι υπερβολικος ο φιλος,αλλα μου εχει τυχει και εμενα καποια στιγμη γραφειο να μου στειλει μηνυμα.οχι βεβαια μετα απο 6 μηνες...εμενα μου εστειλαν λιγο μετα το ραντεβου:¨Ελπιζουμε να περασατε ομορφα κλπ κλπ
Παντως αυτη την περιοδο "συνεργαζομε" με local γραφείο οπου και με προσεχουν αλλα και δεν με ενοχλουν ποτε. Αφηστε που κλεινω ραντεβου και συγκεκριμενες ωρες στο ξενοδοχειο και δεν χρειαζεται να περιμενω πολυ.

ρε φιλε KOSFRA μηπως μπορουμε να εχουμε σε PM το τηλεωνο απο το local μαγαζι..pls, αφου ειναι τοσο διακριτικο και..καλο φανταζομαι, θανκσ
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Για το 3Χ γλυφάδας έχετε δίκιο. Δεν ξαναπάω εκει
Θα προτιμώ το Κρεολή εκτός και αν ξέρει κανείς γλυφάδα βούλα να προτείνει κάτι άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom