Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
-ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ....Αγορασαμε λεει την ξανθη,την ωρα που εχουν 4 ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΟ ΜΕ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥΣ ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.....Και βεβαια αλλαξανε και τον νομο για σε πουνε "ειδες η κυβερνηση σε βολεψε ατακτουλη,δεν σε εριξε τοπικο" και ΜΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΜΕΙΔΙΑΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΕΣ.....ΑΦΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ -ΤΟΠΙΚΟ....ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.......


Τι ώρα όμως δε μας είπες.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.209
Like
25.980
Πόντοι
5.506
Βεβαια ολοι αβαβα και μουγγα τα σχηματα που εκανε ο ντροχος μετα απο ενα αμφισβητουμενο οφσαιντ στο βολο.....τα κλαματα στο πανελληνιο για πρωταθλημα παρωδια και τα περι αποχωρησης.....αναγκαστικα μετα απο την δυσκολη εκεινη φαση του πρωθυπουργου ,ενεργοποιηθηκε ο χουμπελ και τα πραγματα εφτιαξαν μαγικα......σπορια παντου και στησιμο στον τοιχο του Ιβαν...χαλιφης ειπαμε.......ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΓΚΟΛ Ο ΨΥΧΑΝΟΜΑΛΟΣ ΟΡΙΑΚΟ ΑΟΥΤ ,ΓΚΟΛ ΕΜΕΙΣ ΑΚΥΡΩΜΕΝΟ ΟΦΣΑΙΝΤ....ΕΧΤΕΣ ΚΑΘΑΡΟ  1 ΜΕΤΡΟ ΟΦΣΑΙΝΤ ΜΕΤΡΗΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΓΚΟΛ......Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ....
τυπε μου εισαι πολυ συμπαθης και θα σου πω ενα μυστικο....οι βαζελες εχουν 20 χρονια που το ξερουν και μαλλον και οι αεκτζηδες.
σαν Ολυμπιακος εχουμε χιλιαδες τροπους να σας γαμαμε...
κατα 98% το κανουμε με τζολε,τζιοβανι,γεωργατο,καρεμπε,ριβαλντο κλπ κλπ κλπ....
στο 2% γινομαστε πολυ καριοληδες....
αυτα
με οποιο τροπο μας παιξεις μπαλα ετσι θα σε παιξουμε και εμεις στο τελος
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΑΠΑΛΛΑΚΤΙΚΉ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΦΟΙΤΗΤΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΓΡΑΠΤΗ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΣΤΑ ΠΗΓΆΔΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΞΆΝΘΗΣ ΚΑΙ ΜΠΑΟΚ.
ΘΑ ΜΠΟΡΟΎΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΊ ΠΩΣ, ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΕΝΑ Χ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝΤΕΤΑΛΜΈΝΟΥΣ ΝΑ ΑΡΧΊΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΜΎΘΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΙΜΆΣ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ -5 ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΊΞΟΥΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ , ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΊΖΟΥΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΤΙΜΩΡΙΑ -7 ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΆΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ, ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΙΝΑΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΤΙΜΩΡΊΑ ΑΡΧΊΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΈΝΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ, ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΠΟΥ ΕΝ ΜΙΑ ΝΥΚΤΊ ΕΛΕΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ ΜΕΤΈΤΡΕΨΕ ΤΟΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΌ ΣΕ ΑΠΛΗ ΑΦΑΙΡΕΣΗ, ΚΑΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΑΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΒΕΛΑΖΟΝΤΑ ΤΕΤΡΑΠΟΔΑ ΜΕ ΣΑΝΟ ΤΥΠΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΣ, ΤΟ ΠΑΣ, ΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΝΉΓΙ ΠΟΥ ΔΈΧΕΤΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΛΑ ΧΛΑΠΑΤΣΑΣ"ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΆΘΕΤΕ, ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΦΕΡΩ" ΚΑΙ ΚΆΝΟΥΜΕ ΜΟΥΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΓΛΙΤΏΣΑΜΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΛΆΧΙΣΤΟ. :heavymetalbig:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:2funny:να συμπεριλάβουμε στην εργασία ότι χωρίς το χινακι η Ξανθούλα θα ήταν αγκαλιά με τον παναιτωλικουλη;
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
-ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ....Αγορασαμε λεει την ξανθη,την ωρα που εχουν 4 ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΟ ΜΕ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥΣ ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.....Και βεβαια αλλαξανε και τον νομο για σε πουνε "ειδες η κυβερνηση σε βολεψε ατακτουλη,δεν σε εριξε τοπικο" και ΜΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΜΕΙΔΙΑΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΕΣ.....ΑΦΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ -ΤΟΠΙΚΟ....ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.......
Ποιος θα πρεπει κατα εσας να το κρινει?απο ποιο δικαστηριο θα πειτε φτανει οκ το δεχομαι ας πεσω τοπικο? γιατι μεχρι τωρα ολα ειναι στημενα κ αναρμοδια κτλ, τετοιες μαλακιες λετε. Με φιλο μου μπαογκτση επειδη δεν βγαζαμε ακρη ειπαμε αν πατε στο cas κ βγαλει ιδια αποφαση θα το δεχτει. Το δεχεσαι κ εσυ? αν κ παλι κ το cas να βγαλει ιδια αποφαση( που σιγα μην προσφυγετε στο cas) θα μας πρηξετε τα αρχιδια παλι για ουεφα μαφια κ μαλακιες. Που σας εσφαξαν με τον αγιαξ ενω επρεπε να χανετε 15-0
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Ποιος θα πρεπει κατα εσας να το κρινει?απο ποιο δικαστηριο θα πειτε φτανει οκ το δεχομαι ας πεσω τοπικο? γιατι μεχρι τωρα ολα ειναι στημενα κ αναρμοδια κτλ, τετοιες μαλακιες λετε. Με φιλο μου μπαογκτση επειδη δεν βγαζαμε ακρη ειπαμε αν πατε στο cas κ βγαλει ιδια αποφαση θα το δεχτει. Το δεχεσαι κ εσυ? αν κ παλι κ το cas να βγαλει ιδια αποφαση( που σιγα μην προσφυγετε στο cas) θα μας πρηξετε τα αρχιδια παλι για ουεφα μαφια κ μαλακιες. Που σας εσφαξαν με τον αγιαξ ενω επρεπε να χανετε 15-0


Τύπε, μόνο ΕΝΑ δικαστήριο θα τους πείσει για τα "πραγματικά" γεγονότα.

Πρόεδρος Γιώργος Μίνος
Αντιπρόεδρος Σταύρος Γυναικομαστίας Κόλκας

Συνήγορος υπεράσπισης Κώστας Χοντροβόδης Βασιλόπουλος


Αν ΑΥΤΟΙ πουν "ένοχος" τότε ναι.....


[size=5pt]και αυτοί θα είναι πιόνια του Βαγγέλα.[/size]  :grin: :grin:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εσεις οι οπαδοι του παοκ1....σταματηστε τους πριν πανε οι ιδιοι της παε σας στο cas...εκει εχει το λιγοτερο υποβιβασμο γιατι θα κοιταξουν οχι τη τροπολογια  αλλα με το τι νομους ξεκινησε το πρωταθλημα........επισης ο παοκ θα χασει μαλλον και το περσυνο πρωταθλημασα τη γιουβε στην ιταλια διοτι ολα ξεκινησαν το νοεμβρη του 2018....οποτε καταλαβαινετε.....παρακαλω αν ο τσετσενος εχει μυαλο και δεν ειναι βαλτος να χυθει αιμα πειστε τον να μην παει.... :embarrased:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
τυπε μου εισαι πολυ συμπαθης και θα σου πω ενα μυστικο....οι βαζελες εχουν 20 χρονια που το ξερουν και μαλλον και οι αεκτζηδες.
σαν Ολυμπιακος εχουμε χιλιαδες τροπους να σας γαμαμε...
κατα 98% το κανουμε με τζολε,τζιοβανι,γεωργατο,καρεμπε,ριβαλντο κλπ κλπ κλπ....
στο 2% γινομαστε πολυ καριοληδες....
αυτα
με οποιο τροπο μας παιξεις μπαλα ετσι θα σε παιξουμε και εμεις στο τελος
Εγω θα σου πω φιλε...Τα περισοτερα πρωταθληματα που πηρες ειχες συνολικα καλυτερη ομαδα.ΑΛΛΑΕπειδη ομως οπως ειπες και εσυ ειστε και καριοληδες δεν σας εφτανε να παιρνετε τα πρωταθληματα θελατε να τα παιρνετε και με 30 ποντους διαφορα.Η ρεαλ η μπαγιερν η μπαρτσελλονα επιτρεπεται να χασουν οχι ομως και ο ολυμπιακος.Θελεις παραδειγμα;;Αν πουμε οτι η πρεμιερ ειναι το καλυτερο πρωταθλημα πεσμου την τελευταια 10τια ποσες δαφορετικες ομαδες πηραν το πρωταθλημα.Αυτο δειιχνει υγεια.Τα ποσα εκει ειναι τουλαχιστον 10πλασια απο τα ποσα που παιρνει ο πρωωταθλητης εδω.Παντως ειναι καλο δειγμα το γεγονος οτι οταν σας πιανει κριση ειληκρινειας παραδεχεστε οτι ειστε και καριοληδες..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Παντως ειναι καλο δειγμα το γεγονος οτι οταν σας πιανει κριση ειληκρινειας παραδεχεστε οτι ειστε και καριοληδες..


Περιμένουμε με αγωνία πότε θα σας πιάσει εσάς κρίση ειλικρίνειας.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.209
Like
25.980
Πόντοι
5.506
Εγω θα σου πω φιλε...Τα περισοτερα πρωταθληματα που πηρες ειχες συνολικα καλυτερη ομαδα.ΑΛΛΑΕπειδη ομως οπως ειπες και εσυ ειστε και καριοληδες δεν σας εφτανε να παιρνετε τα πρωταθληματα θελατε να τα παιρνετε και με 30 ποντους διαφορα.Η ρεαλ η μπαγιερν η μπαρτσελλονα επιτρεπεται να χασουν οχι ομως και ο ολυμπιακος.Θελεις παραδειγμα;;Αν πουμε οτι η πρεμιερ ειναι το καλυτερο πρωταθλημα πεσμου την τελευταια 10τια ποσες δαφορετικες ομαδες πηραν το πρωταθλημα.Αυτο δειιχνει υγεια.Τα ποσα εκει ειναι τουλαχιστον 10πλασια απο τα ποσα που παιρνει ο πρωωταθλητης εδω.Παντως ειναι καλο δειγμα το γεγονος οτι οταν σας πιανει κριση ειληκρινειας παραδεχεστε οτι ειστε και καριοληδες..
μεγαλη κουβεντα τυπε...
κραταω αυτο
Τα περισοτερα πρωταθληματα που πηρες ειχες συνολικα καλυτερη ομαδα.
μετα δεν λες τιποτα αλλο....πως συγκρινεις πρεμιερ με ελληνικο πρωταθλημα?μονο ο ολυμπιακος εφερνε παιχτες...
τελος σου ειπα....επειδη και εγω περασα πετρινα στο λεω οπως το εγραψα πριν.ναι γινομαστε καριοληδες

με οποιο τροπο μας παιξεις μπαλα ετσι θα σε παιξουμε και εμεις στο τελος

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Περιμένουμε με αγωνία πότε θα σας πιάσει εσάς κρίση ειλικρίνειας.
Δηλαδη οτι ειπα οτι στα περισοτερα πρωταθληματα ο γαυρος ειχε καλυτερη ομαδα τι εινιΓιατι διαβαζεις επιλεκτικα;;;;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
μεγαλη κουβεντα τυπε...
κραταω αυτο
Τα περισοτερα πρωταθληματα που πηρες ειχες συνολικα καλυτερη ομαδα.
μετα δεν λες τιποτα αλλο....πως συγκρινεις πρεμιερ με ελληνικο πρωταθλημα?μονο ο ολυμπιακος εφερνε παιχτες...
τελος σου ειπα....επιδη και εγω περασα πετρινα στο λεω οπως το εγραψα πριν

με οποιο τροπο μας παιξεις μπαλα ετσι θα σε παιξουμε και εμεις στο τελος
Μην κρατας οτι σε συμφερει..ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδιζουν και ολοι οι αλλοι να πανε γαμηθουνε δεν το ειπα εγω..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Δηλαδη οτι ειπα οτι στα περισοτερα πρωταθληματα ο γαυρος ειχε καλυτερη ομαδα τι εινιΓιατι διαβαζεις επιλεκτικα;;;;


Δε με απασχολεί αυτό. Περιμένω μετά από 20-30 χρόνια την κρίση ειλικρίνειας οτι ήρθε ο τσετσένος και νόμιζε οτι εδώ έχει το ακαταλόγιστο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.209
Like
25.980
Πόντοι
5.506
Μην κρατας οτι σε συμφερει..ο ολυμπιακος και το αιγαλαιω να κερδιζουν και ολοι οι αλλοι να πανε γαμηθουνε δεν το ειπα εγω..
οχι ουτε και εγω....
σιγουρα κανατε προσπαθεια τα τελευταια χρονια και αντε να πω οτι δικαια το πηρατε περσυ....
αλλα το να γινετε κατεστημενο με το ετσι θελω δεν περναει....
ειμαστε πολυ καλυτεροθι φετος
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
οχι ουτε και εγω....
σιγουρα κανατε προσπαθεια τα τελευταια χρονια και αντε να πω οτι δικαια το πηρατε περσυ....
αλλα το να γινετε κατεστημενο με το ετσι θελω δεν περναει....
ειμαστε πολυ καλυτεροθι φετος
Ρε φιλε με ξαφνιαζεις ευχαριστα..το να γινετε κατεστημενο με το ετσι θελω...οπως λες...Ασφαλως εφοσον παραδεχεσαι εμεσως πλην σαφως πως η ομαδα σου ειναι κατεστημενο..και ως κατεστημενο σωστα και δικαια περνει τα πρωταθληματα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οχι ουτε και εγω....
σιγουρα κανατε προσπαθεια τα τελευταια χρονια και αντε να πω οτι δικαια το πηρατε περσυ....
αλλα το να γινετε κατεστημενο με το ετσι θελω δεν περναει....
ειμαστε πολυ καλυτεροθι φετος
με 10 τουλάχιστον βαθμούς δωρο τα νουμερα λενε ότι ειστε ελαφρως χειρότεροι φετος.

αντι να ειστε κανα 2 νικες κατω σας εκαναν δωρο
νικη με οφη
νικη με παοκ
και κοψιμο βαθμων του παοκ στον αγωνα με ξανθη
αν ψαξουμε μπορούμε να βρουμε και αλλους αγωνες που σας χαρισαν βαθμούς και κοψαν από εμας

αντι λοιπον να ειμαστε εμεις στο συν 3 ή συν 6
ειστε εσεις στο συν 7

ε δεν θα πουμε και ευχαριστω που παλια χωρις βαρ κλέβατε αλλους 15 και ήσασταν στο συν 22...

η παραγκα αποκαλυφθηκε και δεν δωσατε πισω τα κλεμμενα τιτλους και χρηματα,

και εχετε θρασος να μιλατε για πολυιδιοκτησιες

ντροπη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δε με απασχολεί αυτό. Περιμένω μετά από 20-30 χρόνια την κρίση ειλικρίνειας οτι ήρθε ο τσετσένος και νόμιζε οτι εδώ έχει το ακαταλόγιστο.
και εγω περιμενω την κριση ειλικρινειας να βγει ενας ο ολυμπιακος και να πει κλεψαμε 5 πρωταθληματα από παοκ, 10 από αεκ, 10 από παο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύπε, μόνο ΕΝΑ δικαστήριο θα τους πείσει για τα "πραγματικά" γεγονότα.

Πρόεδρος Γιώργος Μίνος
Αντιπρόεδρος Σταύρος Γυναικομαστίας Κόλκας

Συνήγορος υπεράσπισης Κώστας Χοντροβόδης Βασιλόπουλος


Αν ΑΥΤΟΙ πουν "ένοχος" τότε ναι.....


[size=5pt]και αυτοί θα είναι πιόνια του Βαγγέλα.[/size]  :grin: :grin:
η επικλιση σε αυθεντια γινεται από οποιον δεν εχει δικιο και επιχειρηματα.

και τον γκολινα να μου φερεις εγω πιστευω τα ματια μου ότι στο πρωταθλημα δεν μας δοθηκαν τα πεναλντι σε λημνιο και ιγκασον +3 βαθμοι για ολυμπιακο -3 για εμας , να αμεσως οι 6 τις διαφορας μας.

αν σου πω και εγω ότι η αυθεντια στην βιολογια, ο αριστοτελης, εβαζε στην ιδια ομαδα ψαρια με δελφίνια αντι τα δευτερα να τα βαλει με τις αγελαδες και λοιπα χερσαια θηλαστικα θα τον πιστεψεις επειδή ηταν ο αριστοτελης????
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.726
Like
20.578
Πόντοι
5.006
η επικλιση σε αυθεντια γινεται από οποιον δεν εχει δικιο και επιχειρηματα.

και τον γκολινα να μου φερεις εγω πιστευω τα ματια μου ότι στο πρωταθλημα δεν μας δοθηκαν τα πεναλντι σε λημνιο και ιγκασον +3 βαθμοι για ολυμπιακο -3 για εμας , να αμεσως οι 6 τις διαφορας μας.

αν σου πω και εγω ότι η αυθενται στην βιολογια ο αριστοτελης εβαζε στην ιδια ομαδα ψαρια με δελφίνια αντι τα δευτερα να τα βαλει με τις αγελαδες και λοιπα χερσαια θηλαστικα θα τον πιστεψεις επειδή ηταν ο αριστοτελης????

τυπε αυτο με τον αριστοτελη και τα δελφινια, πολυ καλο...στειλ το με email στην παε να το χρησιμοποιησουν ως επιχειρημα στο επομενο δικαστηριο...γιατι μεχρι τωρα απο πουτσα σε πουτσα παει σε καθε δικαστηριο...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom