Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
http://[URL unfurl="true"]www.contra.gr/incoming/article4659519.ece/BINARY/w620/savvidis3.jpg[/img[/URL]] :headbang3:


«Πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τον Ραζβάν, που έφτιαξε σε τόσο σύντομο διάστημα μια ομάδα με άψογο κλίμα και με πνεύμα νικητή.
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους που τελειώσαμε δυναμικά και με το κεφάλι μας ψηλά το πρωτάθλημα.
Ο Ραζβάν και η διοίκηση έκαναν φέτος πρόοδο σε ένα πολύ σημαντικό ζήτημα: όσα σοκ κι αν επιχείρησαν οι αντίπαλοί μας να μας προκαλέσουν, δεν δημιουργήθηκε στην ομάδα πανικός και εκνευρισμός, οπως συνέβαινε τα προηγούμενα χρόνια.
Δεν το λέω συχνά, αλλά με έχετε κάνει περήφανο. Οι τίτλοι είναι μπροστά μας, γιατί για εμάς όλα αρχίζουν τώρα, αλλά ποτέ στη ζωή μου δεν θα ξεχάσω εσάς, αυτή την ομάδα και σας ευχαριστώ γι αυτό.
Θα είμαι μαζί σας στην Αθήνα, αλλά όχι στο γήπεδο. Θέλω με ηρεμία αλλά και με αποφασιστικότητα να ετοιμαστείτε να κατακτήσετε αυτό το Κύπελλο και να το πανηγυρίσουμε μαζί, σαν οικογένεια»
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
http://[URL unfurl="true"]www.contra.gr/incoming/article4659519.ece/BINARY/w620/savvidis3.jpg[/img[/URL]] :headbang3:


«Πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τον Ραζβάν, που έφτιαξε σε τόσο σύντομο διάστημα μια ομάδα με άψογο κλίμα και με πνεύμα νικητή.
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους που τελειώσαμε δυναμικά και με το κεφάλι μας ψηλά το πρωτάθλημα.
Ο Ραζβάν και η διοίκηση έκαναν φέτος πρόοδο σε ένα πολύ σημαντικό ζήτημα: όσα σοκ κι αν επιχείρησαν οι αντίπαλοί μας να μας προκαλέσουν, δεν δημιουργήθηκε στην ομάδα πανικός και εκνευρισμός, οπως συνέβαινε τα προηγούμενα χρόνια.
Δεν το λέω συχνά, αλλά με έχετε κάνει περήφανο. Οι τίτλοι είναι μπροστά μας, γιατί για εμάς όλα αρχίζουν τώρα, αλλά ποτέ στη ζωή μου δεν θα ξεχάσω εσάς, αυτή την ομάδα και σας ευχαριστώ γι αυτό.
Θα είμαι μαζί σας στην Αθήνα, αλλά όχι στο γήπεδο. Θέλω με ηρεμία αλλά και με αποφασιστικότητα να ετοιμαστείτε να κατακτήσετε αυτό το Κύπελλο και να το πανηγυρίσουμε μαζί, σαν οικογένεια»
[/quote]θα το πανηγυρισετε μαζι με το πρωταθλημα του βολλευ τυπε.οπως η κανονικη αεκ.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.985
Πόντοι
1.206
http://[URL unfurl="true"]www.contra.gr/incoming/article4659519.ece/BINARY/w620/savvidis3.jpg[/img[/URL]] :headbang3:


«Πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τον Ραζβάν, που έφτιαξε σε τόσο σύντομο διάστημα μια ομάδα με άψογο κλίμα και με πνεύμα νικητή.
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους που τελειώσαμε δυναμικά και με το κεφάλι μας ψηλά το πρωτάθλημα.
Ο Ραζβάν και η διοίκηση έκαναν φέτος πρόοδο σε ένα πολύ σημαντικό ζήτημα: όσα σοκ κι αν επιχείρησαν οι αντίπαλοί μας να μας προκαλέσουν, δεν δημιουργήθηκε στην ομάδα πανικός και εκνευρισμός, οπως συνέβαινε τα προηγούμενα χρόνια.
Δεν το λέω συχνά, αλλά με έχετε κάνει περήφανο. Οι τίτλοι είναι μπροστά μας, γιατί για εμάς όλα αρχίζουν τώρα, αλλά ποτέ στη ζωή μου δεν θα ξεχάσω εσάς, αυτή την ομάδα και σας ευχαριστώ γι αυτό.
Θα είμαι μαζί σας στην Αθήνα, αλλά όχι στο γήπεδο. Θέλω με ηρεμία αλλά και με αποφασιστικότητα να ετοιμαστείτε να κατακτήσετε αυτό το Κύπελλο και να το πανηγυρίσουμε μαζί, σαν οικογένεια»
[/quote]
Ρε ρόμπα με παράγκα δικιά σας χάσατε το πρωτάθλημα κ έχεις μούτρα κ ποσταρεις ακόμα;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
http://[URL unfurl="true"]www.contra.gr/incoming/article4659519.ece/BINARY/w620/savvidis3.jpg[/img[/URL]] :headbang3:


«Πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τον Ραζβάν, που έφτιαξε σε τόσο σύντομο διάστημα μια ομάδα με άψογο κλίμα και με πνεύμα νικητή.
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους που τελειώσαμε δυναμικά και με το κεφάλι μας ψηλά το πρωτάθλημα.
Ο Ραζβάν και η διοίκηση έκαναν φέτος πρόοδο σε ένα πολύ σημαντικό ζήτημα: όσα σοκ κι αν επιχείρησαν οι αντίπαλοί μας να μας προκαλέσουν, δεν δημιουργήθηκε στην ομάδα πανικός και εκνευρισμός, οπως συνέβαινε τα προηγούμενα χρόνια.
Δεν το λέω συχνά, αλλά με έχετε κάνει περήφανο. Οι τίτλοι είναι μπροστά μας, γιατί για εμάς όλα αρχίζουν τώρα, αλλά ποτέ στη ζωή μου δεν θα ξεχάσω εσάς, αυτή την ομάδα και σας ευχαριστώ γι αυτό.
Θα είμαι μαζί σας στην Αθήνα, αλλά όχι στο γήπεδο. Θέλω με ηρεμία αλλά και με αποφασιστικότητα να ετοιμαστείτε να κατακτήσετε αυτό το Κύπελλο και να το πανηγυρίσουμε μαζί, σαν οικογένεια»
[/quote]
Και πέρσι μετά το κύπελλο (τότε που ο διαιτητής ήταν καλός όπως και οι επόπτες) για εσάς δε "ξεκινούσαν όλα"; Ακόμα στην αφετηρία είστε; Κάποιος να σας πει ότι το πρωτάθλημα τελίωσε..... ;D ;D ;D ;D
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
κ-17 σημερα
 

Συνημμένα

  • 1908069.jpg
    1908069.jpg
    142,1 KB · Εμφανίσεις: 16

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Ρε ρόμπα με παράγκα δικιά σας χάσατε το πρωτάθλημα κ έχεις μούτρα κ ποσταρεις ακόμα;
εσυ βρε λοβοτομημενη πουτανα με τι μουτρα με παραθετεις??

Θα σου κανω την χαρη κ θα σου απαντησω... στο χορταρι των 4 γραμμων βρε λαχανο φυγανε ολοι ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Και πέρσι μετά το κύπελλο (τότε που ο διαιτητής ήταν καλός όπως και οι επόπτες) για εσάς δε "ξεκινούσαν όλα"; Ακόμα στην αφετηρία είστε; Κάποιος να σας πει ότι το πρωτάθλημα τελίωσε..... :grin: :grin: :grin: :grin:
Εσενα αδερφη θα σου απαντησω το Σαββατο! Να εισαι εδω μονο οπως εισαι κ σημερα! ΤΟΝΟΙ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥΣΤΟΧΑΝΟΥΜΟ! :birdman:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
εσυ βρε λοβοτομημενη πουτανα με τι μουτρα με παραθετεις??

Θα σου κανω την χαρη κ θα σου απαντησω... στο χορταρι των 4 γραμμων βρε λαχανο φυγανε ολοι ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ!!!

Πουτάνας γιε ΒΟΥΛΓΑΡΕ μπινέ, στο χορτάρι των 4 γραμμών σου χύσαμε την σκατότρυπα ομαδικά.

Από πρόσφατο μήνυμα μου :

Anal_Hunter έγραψε:
Πηρες γαμησι απο τον τραβελο του πειραια στο καραιταβλι, τσιμπουκι απο τον αστερα με στησιμο με πεναλτυ στο 97.

Ρουφηξες ιδρωμενο αρχιδι, ψωλη και κωλο απο την Ευρωπαικη ΑΕΚ που σου εβαλε γκολ με 10 παιχτες και ενω ηταν αγωνιστικα εξουθενωμενη.

Επαιζες φιλικα με ατρομητους, πλατανιαδες και κερκυρες ( τα δυο παραρτηματακια σου μαλιστα πεσανε φετος... ).

Πηρες πισω βαθμους και κεκλεισμενων των θυρων νταβατζιλικι, πριν απο το πιο κρισιμο παιχνιδι του πρωταθληματος.

Στο βουλγαρικο τσαρδι σου δεν εκανες ουτε μια φαση και εκανες την παγκοσμια πρωτοτυπια να σου κατακυρωσουν γκολ μεσα στα αποδυτηρια, το οποιο στον αγωνιστικο χωρο ακυρωθηκε καθαρα και ορθως.

Στο τελος, εισαι το πουτανακι μας γιατι απο την φετινη χρονια το μονο που θα θυμασαι ειναι τα μπλουζακια με το οπλο του γυφτορωσσου ψευτοεπενδυτη σας και τιποτα αλλο. Αγωνιστικα ησουν αλλος ενας γαυρος απο τα χρονια της παραγκας που πηρες τα παντα με σφυριγματα και φιλικα.

Ξυδακι μαγκα μου, δεν πειραζει.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697

Συνημμένα

  • FB_IMG_1525072397046.jpg
    FB_IMG_1525072397046.jpg
    21,5 KB · Εμφανίσεις: 12

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Πουτάνας γιε ΒΟΥΛΓΑΡΕ μπινέ, στο χορτάρι των 4 γραμμών σου χύσαμε την σκατότρυπα ομαδικά.

Από πρόσφατο μήνυμα μου :
ετοιμασου Βιασμενο μουλοσπερμα... γιατι [size=40pt]ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ(ΜΑΝΑ ΣΟΥ)!!![/size] :rockon: Θα διδαχτειτε ολα τα Πουστοχανουμα πως γαμαει η Βουλγαρια!
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ετοιμασου Βιασμενο μουλοσπερμα... γιατι [size=40pt]ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ(ΜΑΝΑ ΣΟΥ)!!![/size] :rockon: Θα διδαχτειτε ολα τα Πουστοχανουμα πως γαμαει η Βουλγαρια!

εσυ ειδικα θα γαμησεις απο 500 χιλιομετρα μακρια, καναπε  :happy: :happy: :happy:
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
ο mpoufos ζεστενει το οχημα για τα πανηγυρια
 

Συνημμένα

  • DcdKtfjXcAA9fGw.jpg
    DcdKtfjXcAA9fGw.jpg
    74,3 KB · Εμφανίσεις: 10

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
ετοιμασου Βιασμενο μουλοσπερμα... γιατι [size=10pt]ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ(ΜΑΝΑ ΣΟΥ)!!![/size] :rockon: Θα διδαχτειτε ολα τα Πουστοχανουμα πως γαμαει η Βουλγαρια [size=30pt]ΣΕΡΒΙΑ[/size]!



Τι έγινε ρε μπούξε, γεμίσατε τα βρακάκια σας και φέρνετε ενισχύσεις από τους Σέρβους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ;


 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε μπούξε, γεμίσατε τα βρακάκια σας και φέρνετε ενισχύσεις από τους Σέρβους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ;
τι εγινε βρε ανεργοαργοσχολε αχρηστε μηπως κατουρηθηκες ηδη που ακουσες για σερβους? τι ειναι οι σερβοι ο σουπερμαν βρε και χεστηκες στο βρακακι σου? ξερετε και τους σερβους καημενοι που αμα τους πετυχαινατε θα ξερατε καλα τι εστι σερβος. εκτος και αν οταν σας κοπανουσανε περσυ ζητουσατε και διαβατηριο και ξερετε οτι ειναι σερβοι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
τι εγινε βρε ανεργοαργοσχολε αχρηστε μηπως κατουρηθηκες ηδη που ακουσες για σερβους? τι ειναι οι σερβοι ο σουπερμαν βρε και χεστηκες στο βρακακι σου? ξερετε και τους σερβους καημενοι που αμα τους πετυχαινατε θα ξερατε καλα τι εστι σερβος. εκτος και αν οταν σας κοπανουσανε περσυ ζητουσατε και διαβατηριο και ξερετε οτι ειναι σερβοι


Σχόλασες μαρή κάμπια;;  :grin: :grin: :grin: :grin:


URL]]
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Σχόλασες μαρή κάμπια;;  :grin: :grin: :grin: :grin:


https://[URL unfurl="true"]www.pentapostagma.gr/wp-content/uploads/2016/11/Schindler_factory.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
που να ξερεις εσυ απο ωραρια βρε τυπε του 20ρικου. παντως επειδη το μαξιμουμ που θα καταφερνες εσυ στη ζωη σου ειναι να δουλεψεις σε καμια φαμπρικα γιατι δεν εχεις καποια ικανοτητα παραπανω, εισαι δηλαδη ενα κομματι αμυαλου κρεατος , δεν σημαινει οτι ολες οι δουλειες ειναι φαμπρικα. ξερω οτι μεχρι εκει βλεπεις και μπορεις αλλα εχει και πιο ψηλα. απο εκει που εισαι παντως δεν φαινεται
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
που να ξερεις εσυ απο ωραρια βρε τυπε του 20ρικου. παντως επειδη το μαξιμουμ που θα καταφερνες εσυ στη ζωη σου ειναι να δουλεψεις σε καμια φαμπρικα γιατι δεν εχεις καποια ικανοτητα παραπανω, εισαι δηλαδη ενα κομματι αμυαλου κρεατος , δεν σημαινει οτι ολες οι δουλειες ειναι φαμπρικα. ξερω οτι μεχρι εκει βλεπεις και μπορεις αλλα εχει και πιο ψηλα. απο εκει που εισαι παντως δεν φαινεται


Εδώ δουλεύεις τύπε;


URL]]
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εδώ δουλεύεις τύπε;


http://[URL unfurl="true"]www.thetoc.gr/images/articles/3/article_100266/oxi-stin-kardia-tou-cern_20.w_hr.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
γιατι τυπε δεν σου φτανει το 20 ψαχνεις δουλεια και θες να σε χωσω? καθαριστες εχουμε ειμαστε κομπλε. δεν παιζει καμια συνταξη γιαγιας η κανα χαρτζιλικακι απο μαμα/μπαμπα ε γιαυτο τη βγαζεις εδω μεσα ολη μερα. κριμα εισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom