Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Stay ON topic κύριοι......  :blahblah1: :blahblah1: :argue:
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    143,7 KB · Εμφανίσεις: 32

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.084
Like
9.940
Πόντοι
1.406
:2funny: :2funny: :2funny: ΜΙΛΑΜΕ για τρελη συσφιξη κωλων ...τροπολογια αρων αρων για την θερμη ,τροπολογια αρων αρων για τα χρεη ,αμεση συναντηση πιτσα με τους αρμοδιους του ΠΑΟΚ και επεται συνεχεια....ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17-5-2014 βεβαια θα σφιξουν και αλλο....ΧΟΥ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ !!!!
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΤΟΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
zagorakis_samaras-604x345.jpg

Μετά τη λύση στην υπόθεση του προπονητικού κέντρου, ευχάριστη εξέλιξη θα υπάρξει μάλλον και στο μέτωπο των χρεών.

Σύμφωνα με πληροφορίες από πολιτικά πρόσωπα, εντός της σημερινής ημέρας θα κατατεθεί τροπολογία στη Βουλή, που θα δίνει τη δυνατότητα στον «Δικέφαλο» να απαλλαγεί οριστικά από τον βαρύ βραχνά των χρεών.

Πάντως, επειδή στον ΠΑΟΚ πολλές φορές έχουν πάρει υποσχέσεις αλλά τίποτα δεν υλοποιήθηκε, είναι καλό να περιμένουμε όλοι να δούμε το αν και κατά πόσο θα γίνει τώρα κάτι τελικά για το θέμα των χρεών
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΤΟΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
zagorakis_samaras-604x345.jpg

Μετά τη λύση στην υπόθεση του προπονητικού κέντρου, ευχάριστη εξέλιξη θα υπάρξει μάλλον και στο μέτωπο των χρεών.

Σύμφωνα με πληροφορίες από πολιτικά πρόσωπα, εντός της σημερινής ημέρας θα κατατεθεί τροπολογία στη Βουλή, που θα δίνει τη δυνατότητα στον «Δικέφαλο» να απαλλαγεί οριστικά από τον βαρύ βραχνά των χρεών.

Πάντως, επειδή στον ΠΑΟΚ πολλές φορές έχουν πάρει υποσχέσεις αλλά τίποτα δεν υλοποιήθηκε, είναι καλό να περιμένουμε όλοι να δούμε το αν και κατά πόσο θα γίνει τώρα κάτι τελικά για το θέμα των χρεών

Ναι λιγο πριν τις εκλογες ολα τα προβληματα του ΠΑΟΚ θα λυθουν για να σωθει ο Ζαγορακης απο τον πατο των εκλογων
Οποιος τον ψηφισει ειναι αξιος της μοιρας του
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Πάντως, επειδή στον ΠΑΟΚ πολλές φορές έχουν πάρει υποσχέσεις αλλά τίποτα δεν υλοποιήθηκε, είναι καλό να περιμένουμε όλοι να δούμε το αν και κατά πόσο θα γίνει τώρα κάτι τελικά για το θέμα των χρεών

Οποιος  σας  εχει  υποσχεθει  οτι  θα  παρετε  πρωταθλημα  ΜΑΥΡΙΣΤΕ  τον.......σας  λεει

ΨΕΜΑΤΑ...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Μόνο τα κοριτσάκια θα τον ψηφίσουν και κάτι  Ρουβίτσες που συχνάζουν στο Μαρκιζ και το Μονροε...


 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Γλού Γλού :2funny:

Glory Glory Newton Heath As the reds go marching on :helpplea:
τουλαχιστον αυτοι σεβονται εστω αυτη την ομαδα που υποτιθεται ηταν η μαν γιου και εχουν εστω μια εμφανιση με τα χρωματα τους...
οι αλλοι οι πουστηδες δεν σεβονται ουτε τα ιδια τους τα ψεματα...
που ειναι μωρη κυλοτα βρωμιαρικο υποκειμενο και σκουπιδι η ροζ εμφανιση του βρωμοσωματειου;;
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.541
Like
2.203
Πόντοι
606
Ναι λιγο πριν τις εκλογες ολα τα προβληματα του ΠΑΟΚ θα λυθουν για να σωθει ο Ζαγορακης απο τον πατο των εκλογων
Οποιος τον ψηφισει ειναι αξιος της μοιρας του
πιπη στις εκλογες και ο σπαθας φωτογραφηθηκε σε ομιλια του κυριου μωραλη που ειναι το κακο? Εκλογες ειναι ο καθενας κανει οτι θελει αδερφε :) αλλο οτι μπορει να εννοειτε απο πισω :) :) Εγω προσωπικα δεν ψηφιζω τιποτα(ο λογος ειναι οτι ολοι κοιτάζουν την προσωπική τους :grin: :grin: :grin: την  παρτη τους :grin: :grin: ειτε για πρωθυπουργός είτε για δημοτικός σύμβουλος φτάνει πια πρέπει να βαλω μυαλο :)) βασικα δεν θα παω να ψηφισω και τιποτα :) με ειπαν 10-12 δημοτικοί συμβουλοι γνωστοι αφου εδω που ειμαι κατεβενουν 500 σχεδον :grin: :grin: τους λεω παιδια δεν ασχολουμε καλη επιτυχία :)Τωρα οσον αφορα τον ζαγορακη εχω γνωστους φιλους οπαδους του αρη που θα τον ψηφίσουν :) :) μου το εχουν πει πιστευω θα τον ψηφίσουν γυναικες ατομα που δεν ασχολουντε   πολυ με τις ομαδες κτλ γιατι ειναι αναγνωρισιμο προσωπο πήρε πρωτάθλημα ευρωπης  με την εθνικη κτλ :) Τωρα σαν παοκτσης αν ψήφιζα δεν θα τον ψηφιζα αν ομως χάριζαν τα ληστρικά πανωτόκια  και αφηναν μονο το πρωτογενές κεφάλαιο :) εδιναν πισω τους 3 βαθμους στην ομαδα μου που εφαγαν στα πλειοφ :) και την αδεια για το προπονητικο γηπεδο στην θερμη τοτε θα τον ψήφιζα με 10 χερια :)  Αλλα απο την στιγμη που δεν θα ψηφισω καθολου με τα αν δεν κανουμε δουλεια :) Τωρα στα διαταυτα ο καθενας εχει το δικαίωμα να κανει οτι θελει αν με πει καποιος παοκτσης θα ψηφίσω ζαγορακη δεν θα του πω γιατι κτλ :) Ο καλυτερος κερδιζει ετσι το βλεπω :) :) :)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
πιπη στις εκλογες και ο σπαθας φωτογραφηθηκε σε ομιλια του κυριου μωραλη που ειναι το κακο? Εκλογες ειναι ο καθενας κανει οτι θελει αδερφε :) αλλο οτι μπορει να εννοειτε απο πισω :) :) Εγω προσωπικα δεν ψηφιζω τιποτα(ο λογος ειναι οτι ολοι κοιτάζουν την προσωπική τους :grin: :grin: :grin: την  παρτη τους :grin: :grin: ειτε για πρωθυπουργός είτε για δημοτικός σύμβουλος φτάνει πια πρέπει να βαλω μυαλο :)) βασικα δεν θα παω να ψηφισω και τιποτα :) με ειπαν 10-12 δημοτικοί συμβουλοι γνωστοι αφου εδω που ειμαι κατεβενουν 500 σχεδον :grin: :grin: τους λεω παιδια δεν ασχολουμε καλη επιτυχία :)Τωρα οσον αφορα τον ζαγορακη εχω γνωστους φιλους οπαδους του αρη που θα τον ψηφίσουν :) :) μου το εχουν πει πιστευω θα τον ψηφίσουν γυναικες ατομα που δεν ασχολουντε   πολυ με τις ομαδες κτλ γιατι ειναι αναγνωρισιμο προσωπο πήρε πρωτάθλημα ευρωπης  με την εθνικη κτλ :) Τωρα σαν παοκτσης αν ψήφιζα δεν θα τον ψηφιζα αν ομως χάριζαν τα ληστρικά πανωτόκια  και αφηναν μονο το πρωτογενές κεφάλαιο :) εδιναν πισω τους 3 βαθμους στην ομαδα μου που εφαγαν στα πλειοφ :) και την αδεια για το προπονητικο γηπεδο στην θερμη τοτε θα τον ψήφιζα με 10 χερια :)  Αλλα απο την στιγμη που δεν θα ψηφισω καθολου με τα αν δεν κανουμε δουλεια :) Τωρα στα διαταυτα ο καθενας εχει το δικαίωμα να κανει οτι θελει αν με πει καποιος παοκτσης θα ψηφίσω ζαγορακη δεν θα του πω γιατι κτλ :) Ο καλυτερος κερδιζει ετσι το βλεπω :) :) :)


Δυστυχώς στην ελλαδα δεν υπαρχει η τελευταία σου πρόταση, μονο η παραπάνω.......γι αυτο μας κυβερνούν σε κάθε επίπεδο οι "αναγνωρίσιμοι" συνηθως αγράμματοι και αυτοι που βολεύουν κοσμάκη.....
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.541
Like
2.203
Πόντοι
606
Δυστυχώς στην ελλαδα δεν υπαρχει η τελευταία σου πρόταση, μονο η παραπάνω.......γι αυτο μας κυβερνούν σε κάθε επίπεδο οι "αναγνωρίσιμοι" συνηθως αγράμματοι και αυτοι που βολεύουν κοσμάκη.....
Ελλαδα εισαι :) :) Δεν ειμαστε γερμανοι ρομποτ :) :) :) :) :) πλακα κανω εχεις δικιο ετσι ειναι τα πραγματα :) Αλλα αυτοι ειμαστε  οι ελληνες :grin: :grin:  πρεπει να μας αγαπαμε με τα καλα μας και με τα κακα μας :) :) δυστηχως η ευτυχώς η νοοτροπία μας δεν θα αλλάξει :) αφου ακομα και στην αρχαια ελλαδα καταδικασαν τον σωκρατη να πιει το κώνειο  θα την σωσουμε εμεις :) :) :) απο την στιγμη που δεν μπορουμε να κανουμε κατι για να αλλάξουμε  τα πραγματα ειναι ανώφελο να στεναχωριομαστε :) Και εμενα ο κολλητος μου σε μια κληρωση που ειχε κανει στο μαγαζι του με λαχνους εβαλε μεσα στο κουτι με τους λαχνους το δικο μου ονομα 500 φορες παραπανω για να κερδισω αυτο που κληρωνε για να μην το παρουν οι αλλοι του πελατες  :) :) Δεν του ειπα κολλητε μου μην βαλεις 500 χαρτακια παραπανο γιατι θελω καθαρη κληρωση κτλ :) :) ελλαδα μαξιμε τι να κανουμε :) :) τωρα σου γραφω απο το λαπτοπ που κερδισα με λαμογια στην κληρωση απο του κολλητου :) :) χαχα στην κληρωση που εβαλε το χερι του μεσα ενας πιτσιρικας για να διαλεξει εναν λαχνο 90% ειχε μεσα χαρτακια με το ονομα μου :) Αφου οταν εβγαλε τον λαχνο και ειπε χρηστος και καλα απο την χαρα μου κερασα τον πιτσιρικα μερικες ωρες να παιξει ιντερνετ :) :) :) Το καλο με την ελλαδα ειναι  που μας εμεινε η φιλια :) :) ο καθενας χώνει όποιον θελει :) :) οπου θελει :) :)  υγεια  να εχουμε :) :) :) ζητω η ΕΛΛΑΔΑ ζητω η ΠΑΟΚΑΡΑΥΓ.. Ο Χρηστιδης ειναι το καλυτερο παιδι :) :) :) :)ΥΓ2.. Μαστερ21 η γιουναιτεντ θα ξαναπαρει πρωταθλημα το 2050 liverpool forever :) :) :grin:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ξερεις κατι;;;;;;;εκτος απο γυναικες και τρανς αποφασισα να αρχισω να γαμαω αντρικα κωλαρακια......για αρχη λεω να ξεκινησω απο το δικο σου....τι λες;;;;;ελπιζω να ειναι πλυμενο και ξυρισμενο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λές ρε μεγαλε !!!!!  γαμας τρανς; χα χα χα....  το 90% αυτων που γαμανε τρανς τον αρπανε κιόλας. Αυτό δεν το λέω εγώ αλλα εχω ακούσει να το λενε οι τρανς. Ο νοών νοητω λοιπον.... καλα να περνας.... σιγουρα περνας καλα....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Τι λές ρε μεγαλε !!!!!  γαμας τρανς; χα χα χα....  το 90% αυτων που γαμανε τρανς τον αρπανε κιόλας. Αυτό δεν το λέω εγώ αλλα εχω ακούσει να το λενε οι τρανς. Ο νοών νοητω λοιπον.... καλα να περνας.... σιγουρα περνας καλα....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
αν ομως χάριζαν τα ληστρικά πανωτόκια  και αφηναν μονο το πρωτογενές κεφάλαιο :) εδιναν πισω τους 3 βαθμους στην ομαδα μου που εφαγαν στα πλειοφ :) και την αδεια για το προπονητικο γηπεδο στην θερμη τοτε θα τον ψήφιζα με 10 χερια

ετσι...
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΤΟΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
zagorakis_samaras-604x345.jpg

Μετά τη λύση στην υπόθεση του προπονητικού κέντρου, ευχάριστη εξέλιξη θα υπάρξει μάλλον και στο μέτωπο των χρεών.

Σύμφωνα με πληροφορίες από πολιτικά πρόσωπα, εντός της σημερινής ημέρας θα κατατεθεί τροπολογία στη Βουλή, που θα δίνει τη δυνατότητα στον «Δικέφαλο» να απαλλαγεί οριστικά από τον βαρύ βραχνά των χρεών.

Πάντως, επειδή στον ΠΑΟΚ πολλές φορές έχουν πάρει υποσχέσεις αλλά τίποτα δεν υλοποιήθηκε, είναι καλό να περιμένουμε όλοι να δούμε το αν και κατά πόσο θα γίνει τώρα κάτι τελικά για το θέμα των χρεών
Ο Τζορνταν τι λεει για αυτο? :grin:
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
www.protoselidaefimeridon.gr/index.php?e=protathlitis.JPG&efhmerida.x=1&efhmerida.y=1&category=athlitikes&d=11&m=05&y=14&color=F60&textcolor=000&width=900]http://www.protoselidaefimeridon.gr/index.php?e=protathlitis.JPG&efhmerida.x=1&efhmerida.y=1&category=athlitikes&d=11&m=05&y=14&color=F60&textcolor=000&width=900[/url]
....αυτο είναι πραγματικό σημερινό πρωτοσέλιδο;
εμείς ευτυχώς ακομη έχουμε αρκετα προβλήματα για γεμίζει το πρωτοσελιδο


κουιζ: πόσα θαυμαστικά βλέπετε;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Η ομορφια του ποδοσφαιρου.....μεχρι το 70 ανυπαρκτος....οταν αποφασισαν οι παικτες να παιξουν μπαλλα :grin: :grin: :grin: στοχ εισαι μεγαλο αλανι... :grin: :grin: :grin: λινο εισαι σαν το κρασι οσο μεγαλωνεις τοσο καλυτερος γινεσαι...δημητρη- κλαους μπραβο......γλυκο ισοφαρισες την μαλακια που εκανες :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:αντε να δουμε στο επομενο παιχνιδι ποιοι θα παιξουν στοπερ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δεν μπορουμε να βαλουμε τον Μαλεζα?? αφου τελειωσε η Β Γερμανιας σημερα...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
  Επισήμως η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημέρωσε για το πρόγραμμα του συλλαλητηρίου των οπαδών του "Δικεφάλου" που θα γίνει το Σάββατο και μεταξύ άλλων αναφέρει πως την Παρασκευή θα γίνει συνέντευξη Τύπου της ΠΑΕ με τη συμμετοχή του Ερασιτέχνη, της ΚΑΕ και των φίλων των "ασπρόμαυρων".

H ΠΑΕ αναφέρει:

"Την Πέμπτη (15.05) ξεκινά η προεργασία για το μεγάλο συλλαλητήριο του κόσμου του ΠΑΟΚ που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο (17.05) στην Καμάρα. Η πρώτη συνάντηση θα διεξαχθεί στα γραφεία της ΠΑΕ στην Τούμπα. Εκεί την Πέμπτη (15.05) στις 18:00 ο πρόεδρος Ζήσης Βρύζας, τα μέλη του Δ.Σ., εκπρόσωποι του ΑΣ ΠΑΟΚ και των συνδέσμων έχουν προσκαλέσει σε συζήτηση τους βουλευτές Θεσσαλονίκης.

Την Παρασκευή (16.05) στις 13:00 στην αίθουσα Τύπου της Τούμπας, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα πραγματοποιήσει συνέντευξη Τύπου με τη συμμετοχή, του ερασιτέχνη, της ΚΑΕ και των φίλων του Δικεφάλου.

Το ραντεβού του κόσμου είναι το απόγευμα του Σαββάτου στις 16:30 στην Καμάρα. Στις 17:00 θα ξεκινήσουν οι εκδηλώσεις και θα τοποθετηθούν εκπρόσωποι του ΑΣ ΠΑΟΚ, των παλαίμαχων ποδοσφαιριστών του συλλόγου, της ΚΑΕ, των συνδέσμων, ενώ οι ομιλίες θα κλείσουν με τον χαιρετισμό του κ. Ιβάν Σαββίδη.

Μετά το τέλος των ομιλιών η πορεία στην οποία θα προπορεύονται τα Τμήματα Υποδομής της ΠΑΕ και του ερασιτέχνη θα κατευθυνθεί προς το γήπεδο της Τούμπας.

Ο ΠΑΟΚ συσπειρωμένος και δυνατός μαζί με τη δύναμή του, τον κόσμο του θα στείλει ένα ηχηρό μήνυμα προς κάθε κατεύθυνση".

Μετα  το  περας  του συλλαλητηριου  θα  μοιραστει  μπουγατσα  , κολυβα  και  πικρος  καφες.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.336
Κριτικές
40
Like
19.008
Πόντοι
26.096
κ. Κάβλαρχε, η μπουγάτσα δεν ταιριάζει με τα υπόλοιπα σκευάσματα που αναφέρετε.
Οταν ασχολείσθε με τον κ. Master21 είστε πιο απολαυστικός!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
α ρε ΠΑΟΚΑΡΑ αδικησες τον ευαυτο σου..... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:δεν ειμασταν καλοι δεν εκμεταλλευτηκαμε ευκαιριες...δικια χασαμε.... :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom