Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
ωραιος ο Ιβαν ρε...
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16

[size=16pt] ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ,
ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ 'ΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ
ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ,
ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΨΩΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΑ-ΜΠΕΛΑ
ΦΕΡ' ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ
ΣΤΗΝ ΒΙΖΙΤΑ, Η ΑλεξανδΡακΗ ΠΡΩΤΗ
ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΚΤΕΡ ΤΟΥΡΝΕ ΣΤΟ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ...[/size]
 

Συνημμένα

  • 1010367_705477212829189_7500620378082685341_n.jpg
    1010367_705477212829189_7500620378082685341_n.jpg
    65 KB · Εμφανίσεις: 12

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
[size=16pt] ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ,
ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ 'ΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ
ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ, ΤΖΑΒΕΛΛΑ,
ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΨΩΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΑ-ΜΠΕΛΑ
ΦΕΡ' ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ
ΣΤΗΝ ΒΙΖΙΤΑ, Η ΑλεξανδΡακΗ ΠΡΩΤΗ
ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΚΤΕΡ ΤΟΥΡΝΕ ΣΤΟ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ...[/size]
εγω λέω να τη βάλει υποδοχή στην καφετέρια μπας κ ρεφάρει καμμια ζημια :grin:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
«Επίθεση» Σαββίδη στα μέλη της διοίκησης του ΠΑΟΚ

Πέντε περίπου ώρες κράτησε το διοικητικό συμβούλιο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ με τον Ιβάν Σαββίδη να εξαπολύει επίθεση στην διοίκηση Ζήση Βρύζα για το έργο που δεν έχουν παρουσιάσει. Μάλιστα ο μεγαλομέτοχος σε έντονο ύφος φέρεται να είπε: «Αποτύχατε κύριοι όλοι σας. Δεν δουλεύει κανένας τομέας σωστά». Στη συνέχεια ο Σαββίδης μίλησε για την αποτυχία των μεταγραφικών κινήσεων προσωποποιώντας την επίθεσή του στον Βρύζα  λέγοντας χαρακτηριστικά. «Κάναμε 25-26 μεταγραφές από τη μέρα που ήρθα. Πήραμε μεγάλο προπονητή, πήραμε τόσους παίκτες και πλέον κινδυνεύουμε να χάσουμε τη θέση που κατακτήσαμε με πολύ λιγότερα λεφτά πέρυσι. Πιστεύεις πως έχουμε λεφτά για πέταμα; Τι κάνατε για αυτό;».

Στη συνέχεια απευθύνθηκε στην Μαρία Γκοντσάρεβα για την διαχείριση των οικονομικών, α στο νομικός του συλλόγου Αχιλλέας Μαυρομάτης, για την υπόθεση Δώνη αλλά και για την ΕΠΟ. Ενώ και ο Μάκης Γκαγκάτσης δεν γλίτωσε την «επίθεση» καθώς χρεώνεται πως δεν είναι σε φουλ εργασία σήμερα το προσωπικό. «Για μένα σήμερα είναι Πέμπτη. Θα έπρεπε να είναι όλοι εδώ» είπε στον γενικό διευθυντή των γραφείων της ΠΑΕ.
Ο Σαββίδης ξεκαθάρισε πως μέχρι τις 28 Μαΐου θα υπάρξει νέα διοίκηση καθώς θα υπάρξει γενική συνέλευση μετόχων «Θα αλλάξω το σχήμα, δεν μου αρέσει ο τρόπος που δουλεύετε».

Το παρών στη σύσκεψη έδωσαν ο Ζήσης Βρύζας (Πρόεδρος ΠΑΕ ΠΑΟΚ), η Μαρία Γκοντσάρεβα (Μέλος Δ.Σ.), ο Ηλίας Γεροντίδης (Μέλος Δ.Σ), ο Δημοκράτης Παπαδόπουλος (Μέλος Δ.Σ-εκπρόσωπος του Α.Σ), ο Παναγιώτης Ποικιλίδης (Μέλος Δ.Σ), ο Αχιλλέας Μαυρόματης (Εκπρόσωπος του νομικού τμήματος) και ο Χρυσόστομος Γκακάτσης (Γενικός διευθυντής της ΠΑΕ ΠΑΟΚ), αλλά και εκπρόσωποι του γραφείου τύπου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.


 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εγώ θα διαφωνίσω μαζί σας. Η χρονιά ήταν άκρως επιτυχιμένη. Δύο φορές στην Τούμπα νίκησαν τον Ολυμπιακό. Από το πάθος που ξεχίλιζε εκεί με τον κοτισμό εκτός από την Τούμπας αυτό δείχνει. Ο σχεδιασμός του Σαβίδη γιαυτό είναι.ΚΟΤΕΣ 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εγώ θα διαφωνίσω μαζί σας. Η χρονιά ήταν άκρως επιτυχιμένη. Δύο φορές στην Τούμπα νίκησαν τον Ολυμπιακό. Από το πάθος που ξεχίλιζε εκεί με τον κοτισμό εκτός από την Τούμπας αυτό δείχνει. Ο σχεδιασμός του Σαβίδη γιαυτό είναι.ΚΟΤΕΣ 
Ακομη να το ξεπερασεις ρε τυπε; :'(
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Του έμειναν ψυχολογικά, πληγώθηκε η υπερηφάνεια τους… δεν φάγαν ποτέ τέτοια μαγκιά …τα κάνανε μόνο αυτοί αυτά…. Τους πόνεσε τόσο που άρχισαν από τώρα να βάζουν στο στόχαστρο παίχτες που θέλει ο ΠΑΟΚ…  :2funny:
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
Του έμειναν ψυχολογικά, πληγώθηκε η υπερηφάνεια τους… δεν φάγαν ποτέ τέτοια μαγκιά …τα κάνανε μόνο αυτοί αυτά…. Τους πόνεσε τόσο που άρχισαν από τώρα να βάζουν στο στόχαστρο παίχτες που θέλει ο ΠΑΟΚ…  :2funny:
ναι και ο βιερινια είναι κοντα στο λιμάνι, επειδή η γυναίκα του δεν προσαρμόστηκε στη γερμανία .....
βασική προυποθεση να πουληθεί ο σεντερ μπακ της επομενης δεκαετίας μανωλάς με καμια 10αρια εκατ. γιουρος.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ακομη να το ξεπερασεις ρε τυπε; :'(

Εγώ δεν έχω πρόβλημα. Είμαι μόνιμα ο πρώτος. Στον ΠΑΟΚ κάνουν συμβούλια και διαβούλια για μια πολύ πετυχημένη χρονιά. Μια ζωή μέχρι τον Ολυμπιακό στην Τούμπα θα φτάνουν. Πρωτάθλημα ποτέ
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Του έμειναν ψυχολογικά, πληγώθηκε η υπερηφάνεια τους… δεν φάγαν ποτέ τέτοια μαγκιά …τα κάνανε μόνο αυτοί αυτά…. Τους πόνεσε τόσο που άρχισαν από τώρα να βάζουν στο στόχαστρο παίχτες που θέλει ο ΠΑΟΚ…  :2funny:
[/quote


Αν σε καλύπτει φίλε να τα δίνεις όλα (και ποδοσφαιρικώς και μποξερικώς και οπαδικώς) και στον τελικό να εισπράτεις 4 με τους άντρες της εξέδρας της Τούμπας να τους φωνάζουν "μην φωνάζετε τόσο δυνατά, μας κουφάνατε) και με αυτά που θα συμβούν στα πλεϋ οφ τότε χαλάλι σας.  
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ δεν έχω πρόβλημα. Είμαι μόνιμα ο πρώτος. Στον ΠΑΟΚ κάνουν συμβούλια και διαβούλια για μια πολύ πετυχημένη χρονιά. Μια ζωή μέχρι τον Ολυμπιακό στην Τούμπα θα φτάνουν. Πρωτάθλημα ποτέ
:2funny:
Χαχα εμείς δεν γίναμε ΠΑΟΚ για τους τίτλους… άμα κάνεις ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό θα γνωρίσεις πολλές ομάδες που δεν έχουν τίτλους να έχουν πολύ τρελό κόσμο από πίσω… Εμείς γίναμε ΠΑΟΚ για τον λαό του και για την ιστορία του ΠΑΟΚ και αυτό που εκφράζουν τα 4 γράμματα… έχουμε νεκρούς αδέρφια στον ΠΑΟΚ ! Η ζωή δεν είναι μόνο εύκολα… το πιο εύκολο πράγμα στην ζωή είναι να γίνεις γαύρος και να λες 40 26 16    73 – 38 κτλ.
Βέβαια μεγαλώσαμε και στην Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω τι ομάδα θα ήμουν αν μεγάλωνα στον Πειραιά…  :think: Εθνικάρα!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
:2funny:
Χαχα εμείς δεν γίναμε ΠΑΟΚ για τους τίτλους… άμα κάνεις ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό θα γνωρίσεις πολλές ομάδες που δεν έχουν τίτλους να έχουν πολύ τρελό κόσμο από πίσω… Εμείς γίναμε ΠΑΟΚ για τον λαό του και για την ιστορία του ΠΑΟΚ και αυτό που εκφράζουν τα 4 γράμματα… έχουμε νεκρούς αδέρφια στον ΠΑΟΚ ! Η ζωή δεν είναι μόνο εύκολα… το πιο εύκολο πράγμα στην ζωή είναι να γίνεις γαύρος και να λες 40 26 16    73 – 38 κτλ.
Βέβαια μεγαλώσαμε και στην Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω τι ομάδα θα ήμουν αν μεγάλωνα στον Πειραιά…  :think: Εθνικάρα!

Η πλάκα και τα πειράγματα που γίνονται μεταξύ των φιλάθλων ήταν είναι και θα είναι μέσα στη ζωή αλλά δεν είναι το κριτήριο για το αν έχεις καλή ομάδα και για το τι απαιτήσεις έχεις από αυτούς που διαφεντεύουν την ομάδα σου. Το κριτήριο είναι να μπορείς να βλέπεις και να κρίνεις μόνος σου. Και εκεί είναι η διαφορά των οπαδών. Στον Ολυμπιακό το οπαδιλίκι έχει ανέβει επίπεδο όσο αφορά τις απαιτήσεις. Στην τελευταία χρονιά που πήρε πρωτάθλημα επί Κόκαλη ο Ολυμπιακός αν θυμάσαι καλά στην φιέστα οι οπαδοί γιουχάρανε. Γιατί η ομάδα είχε απαράδεκτες εμφανίσεις. Πέρυσι με τον τελικό με τον Αστέρα οι περισσότεροι φίλαθλοι είχαν φύγει. Φέτος στα τελευταία παιγνίδια το Καραϊσκάκη είχε τον μισό κόσμο. Γιατί η ομάδα δεν έπαιζε. Εσείς στην Τούμπα θέλατε πάσει θυσία να πάρετε τον Ολυμπιακό. Και τον πήρατε. Και τι έγινε λοιπόν. Όταν δεν μπορείς σα φίλαθλος να δεις ότι με αυτούς τους παίκτες (όχι όλους φυσικά) που έχω δεν μπορώ να χτυπίσω το πρωτάθλημα αλλά σε κοροϊδεύουν οι διοικούντες και οι φυλλάδες κάνεις έναν αντίπαλο σημαία τον παίρνεις και μετά? Τέσερα στον τελικό, πλέΫ οφ με κλειστή Τούμπα βαθμοί μείον και μάλλον η πρώτη θέση στα πλάϋ οφ θα χαθεί και κινδυνεύει η ομάδα να ξεκινήσει στο Γιουρώπα από τον Ιούλιο. Και όλα αυτά γιατί? να πάρω τον γαύρο, αλλά μετά τι?
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Η πλάκα και τα πειράγματα που γίνονται μεταξύ των φιλάθλων ήταν είναι και θα είναι μέσα στη ζωή αλλά δεν είναι το κριτήριο για το αν έχεις καλή ομάδα και για το τι απαιτήσεις έχεις από αυτούς που διαφεντεύουν την ομάδα σου. Το κριτήριο είναι να μπορείς να βλέπεις και να κρίνεις μόνος σου. Και εκεί είναι η διαφορά των οπαδών. Στον Ολυμπιακό το οπαδιλίκι έχει ανέβει επίπεδο όσο αφορά τις απαιτήσεις. Στην τελευταία χρονιά που πήρε πρωτάθλημα επί Κόκαλη ο Ολυμπιακός αν θυμάσαι καλά στην φιέστα οι οπαδοί γιουχάρανε. Γιατί η ομάδα είχε απαράδεκτες εμφανίσεις. Πέρυσι με τον τελικό με τον Αστέρα οι περισσότεροι φίλαθλοι είχαν φύγει. Φέτος στα τελευταία παιγνίδια το Καραϊσκάκη είχε τον μισό κόσμο. Γιατί η ομάδα δεν έπαιζε. Εσείς στην Τούμπα θέλατε πάσει θυσία να πάρετε τον Ολυμπιακό. Και τον πήρατε. Και τι έγινε λοιπόν. Όταν δεν μπορείς σα φίλαθλος να δεις ότι με αυτούς τους παίκτες (όχι όλους φυσικά) που έχω δεν μπορώ να χτυπίσω το πρωτάθλημα αλλά σε κοροϊδεύουν οι διοικούντες και οι φυλλάδες κάνεις έναν αντίπαλο σημαία τον παίρνεις και μετά? Τέσερα στον τελικό, πλέΫ οφ με κλειστή Τούμπα βαθμοί μείον και μάλλον η πρώτη θέση στα πλάϋ οφ θα χαθεί και κινδυνεύει η ομάδα να ξεκινήσει στο Γιουρώπα από τον Ιούλιο. Και όλα αυτά γιατί? να πάρω τον γαύρο, αλλά μετά τι?



Αυτα που περιγραφεις έχουν μια ποδοσφαιρική και οπαδική λογική, ο κάθε λαός εχει τον τροπο που σκέφτεται και λειτουργεί, την ταυτότητα του............ Αυτοι έχουν τη μπαοξιδια λογική, δεν ξέρουν τι θέλουν, τι πρεσβευουν, απο που ηρθαν και που θα πανε......
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
:2funny:
Η ζωή δεν είναι μόνο εύκολα… το πιο εύκολο πράγμα στην ζωή είναι να γίνεις γαύρος και να λες 40 26 16    73 – 38 κτλ.
το πιο ευκολο πραγμα ειναι να εισαι μαλακς ,να εχεις την γκινια να εισαι παοκτζης ,να μην εχεις τα αρχιδια να παραδεχτεις την ανωτεροτητα του ολυμπιακου και να ψαχνεις σε μαλακιες (νεκρα αδερφια,4 γραμματα,πολυ κοσμο κλπ κλπ) να βεις τροπο να αναδειξεις ΄΄μγαλοσυνη'' για τον καρπαζοσυλλεκτη συλλογο που υποστηριζεις...
εκει να δεις ευκολια οταν κανεις το ασπρο μαυρο γατουλη  ;)
χρηστιδης...
αυτα...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.812
Like
20.714
Πόντοι
5.006
:2funny:
Χαχα εμείς δεν γίναμε ΠΑΟΚ για τους τίτλους… άμα κάνεις ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό θα γνωρίσεις πολλές ομάδες που δεν έχουν τίτλους να έχουν πολύ τρελό κόσμο από πίσω… Εμείς γίναμε ΠΑΟΚ για τον λαό του και για την ιστορία του ΠΑΟΚ και αυτό που εκφράζουν τα 4 γράμματα… έχουμε νεκρούς αδέρφια στον ΠΑΟΚ ! Η ζωή δεν είναι μόνο εύκολα… το πιο εύκολο πράγμα στην ζωή είναι να γίνεις γαύρος και να λες 40 26 16    73 – 38 κτλ.
Βέβαια μεγαλώσαμε και στην Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω τι ομάδα θα ήμουν αν μεγάλωνα στον Πειραιά…  :think: Εθνικάρα!
κλασικη μπουγατσα...
στο τελος της χρονιας που εχουν ξεβρακωθει πληρως : "δεν γιναμε μπαοκ για τους τιτλους κτλ κτλ "
σε κανα 2 μηνες τον αυγουστο : "φετος θα σας ξεσκισουμε,θα παρουμε πρωταθλημα κτλ κτλ "
βεβαια, μια ζωη στερηση και βιασμοι ειναι λογικο να κανετε τα παντα για να ξεγελασετε τους εαυτους σας....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
κλασικη μπουγατσα...
στο τελος της χρονιας που εχουν ξεβρακωθει πληρως : "δεν γιναμε μπαοκ για τους τιτλους κτλ κτλ "
σε κανα 2 μηνες τον αυγουστο : "φετος θα σας ξεσκισουμε,θα παρουμε πρωταθλημα κτλ κτλ "
βεβαια, μια ζωη στερηση και βιασμοι ειναι λογικο να κανετε τα παντα για να ξεγελασετε τους εαυτους σας....
βρε καλως τον γαυρο που ηρθε να ξεκαυλωσει στο θεμα του ΠΑΟΚ.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.812
Like
20.714
Πόντοι
5.006
πως τα βλεπετε μπουγατσες με τον πουτανας γιος????
θα τον πειτε παλι ή κανα χ να ειστε ολες σας ευχαριστημενες????
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τι  εγινε  ρε  το  κανανε  μπουρδελο  τα  συνεταιρακια  το  παιχνιδι....τα  αδελφα  σωματεια.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom