Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Η πρώτη δικαιολογία που ψελλισαν για το οτι ηταν λίγοι, ειναι οτι κατέβηκαν τα "κομαντα", τα ορκ και οχι τα γυναικόπαιδα που κατεβάσαμε εμείς....
Τα ταπερακια πηρανε φωτια...
10291832_488130254622457_4714207357534635460_n.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δεν ηρθα αθηνα....δεν βρηκα εισητηριο....ειμουνα σε γαμο και μετα σε γλεντι...το ακουσα ραδιοφωνικα.....δικαια χασαμε....εσυ που χαθηκες;;;;;;;;;;;;;
οργανωνε τα ορκ του γαυρου για να πανε να δειρουν τα δικα σας,δεν θυμασαι που ελεγε ανοιξατε τους ασκους του αιολου και κατι τετοιες παπαριες  :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
οργανωνε τα ορκ του γαυρου για να πανε να δειρουν τα δικα σας,δεν θυμασαι που ελεγε ανοιξατε τους ασκους του αιολου και κατι τετοιες παπαριες  :2funny:
ενταξει μωρε.....το ξεραμε οτι δεν θα γινονταν τιποτα....εχε υποψιν οτι με αυτα που γραφουμε κρινουμε και κρινομαστε...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ενταξει μωρε.....το ξεραμε οτι δεν θα γινονταν τιποτα....εχε υποψιν οτι με αυτα που γραφουμε κρινουμε και κρινομαστε...
Εγω αν θυμασαι το ειχα πει οτι τιποτα δεν θα γινοταν. :rockon:
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6

Έντονες αποδοκιμασίες στην προπόνηση



Δημοσίευση: 28 Απρ. 2014 18:21
Περίπου 100 οπαδοί του ΠΑΟΚ βρέθηκαν στη Νέα Μεσημβρία και αποδοκίμασαν τους ποδοσφαιριστές του "Δικεφάλου", με αποτέλεσμα η ομάδα να μη βγει στο γήπεδο. Ανακοίνωση...μη προστασίας από την ΠΑΕ!


Η πικρία των οπαδών του ΠΑΟΚ μετά την απώλεια Κυπέλλου, εκδηλώθηκε στην προπόνηση της Δευτέρας (28/4), όταν περίπου 100 οπαδοί του "Δικεφάλου" βρέθηκαν στην προπόνηση της ομάδας, αποδοκιμάζοντας έντονα τους παίκτες και τον προπονητή του ΠΑΟΚ.

Οι Σαλπιγγίδης, Κατσουράνης ήταν αυτοί που τα άκουσαν περισσότερο απ' όλους τους ποδοσφαιριστές, ενώ πιο ήπιες ήταν οι... παρατηρήσεις προς τον Γιώργο Γεωργιάδη. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Σαλπιγγίδης, ως ένας εκ των αρχηγών, προσπάθησε κάποια στιγμή να μιλήσει στους οπαδούς εκ μέρους της ομάδας, αλλά δεν του το επέτρεψαν. Ενώ παράπονα άκουσε και ο Τσιτσιακόφ μέσω μεταφραστή καθώς ήταν το μοναδικό υψηλόβαθμο στέλεχος της ΠΑΕ που παρευρέθηκε στη Μεσημβρία. Στις εγκαταστάσεις του ΠΑΟΚ υπήρχε βέβαια και η ασφάλεια της ΠΑΕ, ωστόσο δεν ξέφυγε η κατάσταση, παρά μόνο υπήρχαν έντονες αποδοκιμασίες.


Ενδεικτικό του κλίματος που επικράτησε είναι η ανακοίνωση της ΠΑΕ που μιλάει για σκληρά μηνύματα των οπαδών. Αυτό μάλιστα που προκαλεί εντύπωση είναι ότι στο κείμενο της ανακοίνωσης δεν προσφέρεται στήριξη στους παίκτες και τον προπονητή. Γίνεται απλή αναφορά της "επίσκεψης" και ατην... μεταφορά "σκληρών μηνυμάτων"(!) με τρόπο μάλιστα που δίνεται έμμεσα δίκιο τους οπαδούς για τη συγκεκριμένη κίνηση λόγω της...πίκρας τους.

Αναλυτικά όσα αναφέρει η ΠΑΕ:

"Πριν από την προγραμματισμένη για τις 16:00 προπόνηση του ΠΑΟΚ αντιπροσωπεία οπαδών επισκέφθηκε το προπονητικό κέντρο της ομάδας στη Νέα Μεσημβρία και πέρασε σκληρά μηνύματα, προκαλώντας τους ποδοσφαιριστές να αντιληφθούν το μέγεθος της πίκρας τους.



Μετά την επίσκεψη των οπαδών,  οι ποδοσφαιριστές και ο προπονητής αποφάσισαν να συζητήσουν για την κατάσταση στ’ αποδυτήρια προκειμένου να παρουσιαστούν διαφορετικοί στα play off και να αλλάξουν την εικόνα που δημιουργήθηκε μετά τον τελικό Κυπέλλου. Ακολούθως η ομάδα πραγματοποίησε ειδικό πρόγραμμα στο γυμναστήριο".



Άντε τώρα καλά ξεμπερδέματα, δεν υπάρχει βλέπεις και ο Ολυμπιακός στα play off για να τα φορτώσουνε εκεί.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ρε μεμετια, δεν έχετε τον αλλαχ σας......




Αντι να κυνηγήσετε αυτους τους ΠΟΥΛΑΡΟΥΣ δικηγορισκους για τις ΠΙΠΕΣ δικαιολογίες τους, σας φταίνε οι παίκτες που τοσο μπορούν, τοσο παίζουν, με προπονητη κάποιον ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟ που με το στανιο εκανε τον προπονητη στα τσικο της εθνικής. Και ολα αυτα με το μεγαλο και σίγουρο μεγιστάνα του Ροστοφ........ :jerking:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
-Αν κάποιος έπρεπε να διαμαρτύρεται αυτός είναι ο ΠΑΟΚ. Προκρίθηκε, αλλά από σφάλματα αξιωματούχων του αγώνα έχασε τρεις ποδοσφαιριστές που μας στοίχισαν το κύπελλο. Εύχομαι να μην μας στοιχίσει και το Τσάμπιονς Λιγκ.
Αν η ρίψη της μπανάνας είχε ρατσιστική έννοια, είναι κάτι καταδικαστέο, αλλά ποτέ στο παρελθόν δεν έχει δώσει τέτοιο δικαίωμα ο κόσμος του ΠΑΟΚ. Ίσως είχε κάποιος μια μπανάνα για να τη φάει και την πέταξε μέσα όπως θα πέταγε οτιδήποτε άλλο.

Τι να πεις ρε φιλε...  :2funny:
 

ELGEO2

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Ο δικηγόρος του "δικεφάλου του Βορρά", Λάμπρος Μπίρδας, υποστήριξε μεταξύ άλλων:
-Αν κάποιος έπρεπε να διαμαρτύρεται αυτός είναι ο ΠΑΟΚ. Προκρίθηκε, αλλά από σφάλματα αξιωματούχων του αγώνα έχασε τρεις ποδοσφαιριστές που μας στοίχισαν το κύπελλο. Εύχομαι να μην μας στοιχίσει και το Τσάμπιονς Λιγκ.

-Τα εκτεταμένα επεισόδια έχουν προϋποθέσεις για να χαρακτηριστούν έτσι. Οι διατάξεις περί εκτεταμένων δεν έχουν εφαρμογή διότι απαιτείται μεγάλος αριθμός φιλάθλων και να υπάρχουν και τραυματισμοί.
-Ο παρατηρητής του αγώνα δήλωσε ότι "η βασική ευθύνη ανήκει στην αστυνομία και την αδράνειά της". Πώς μπήκαν μέσα τόσες εκατοντάδες καπνογόνα;

-Υπάρχει αντιπαλότητα με τον Ολυμπιακό και γι' αυτό υπήρχε αυτό το κλίμα. Στο Καραϊσκάκη αποβλήθηκε ο Στοχ και δεν αποβλήθηκε ο δικός τους παίκτης. Προς τιμήν του ο πρόεδρος του Ολυμπιακού το παραδέχτηκε στο Δ.Σ. της λίγκας.

-Οι γαύροι στον πάγκο του Ολυμπιακού, και αστείο να ήταν, είναι κακόγουστο και καταδικαστέο. Αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που γίνεται αυτό (σ.σ. αναφέρθηκαν παραδείγματα όπως βαζελίνη στον πάγκο του Παναθηναϊκού κ.α.).

-Το Σάββατο έγινε η μεγαλύτερη μετακίνηση που έχει γίνει ποτέ. Δεν συνέβη το παραμικρό και χάσαμε και 4-1. Λάβετέ το υπόψη σας αυτό. Όταν υπάρχει καλός σχεδιασμός δεν γίνεται τίποτα.


ΑΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΓΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ , ΣΑΣ  ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ  ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΑΣ  ...21000 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΑ ..ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ......
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
[size=14pt]Απαιτώ συγχώνευση του παρόν τόπικ με του αρούλη και της γριάς (αν υπάρχει)! Αυτούς θα τους απορροφήσουμε εμείς τώρα που θα υπάρχει μία πόλη μία ομάδα και δεν θα τους αφήσουμε να γίνουν κρυφοβάζελοι και γαύροι! Ρεντ παρε τα αρχίδια μου μαλακα αν νομίζεις με το να γλείφεις τα σκουλίκια θα γίνουν γαύροι! Ρεντ εγώ θα τους απορροφήσω και θα τους δώσω και υποτροφίες να μάθουν να μιλάνε Βουλγαρικα και Ρώσικα και Τούρκικα γιατί με τα Ελληνικά δεν θα έχουν να φάνε σε λίγο!
Χύνω στις μάπες όλων των γαυρών και χεζω μέσα στο στόμα τους! :2on1: :shit:
Πως σας φάνικε αυτό ε?
Δεν είμαι πολύ ρομαντικό και ευαίσθητο παιδί!

ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ![/size]


 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τυπε ενα απλο συνθημα ειναι, μην το παιρνεις κυριολεκτικα. Γαμα, εστω μια φορα το χρονο.
paok_nofcuk.jpg

 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
[size=14pt]Απαιτώ συγχώνευση του παρόν τόπικ με του αρούλη και της γριάς (αν υπάρχει)! Αυτούς θα τους απορροφήσουμε εμείς τώρα που θα υπάρχει μία πόλη μία ομάδα και δεν θα τους αφήσουμε να γίνουν κρυφοβάζελοι και γαύροι! Ρεντ παρε τα αρχίδια μου μαλακα αν νομίζεις με το να γλείφεις τα σκουλίκια θα γίνουν γαύροι! Ρεντ εγώ θα τους απορροφήσω και θα τους δώσω και υποτροφίες να μάθουν να μιλάνε Βουλγαρικα και Ρώσικα και Τούρκικα γιατί με τα Ελληνικά δεν θα έχουν να φάνε σε λίγο!
Χύνω στις μάπες όλων των γαυρών και χεζω μέσα στο στόμα τους! :2on1: :shit:
Πως σας φάνικε αυτό ε?
Δεν είμαι πολύ ρομαντικό και ευαίσθητο παιδί!

ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ![/size]

Γεια σου  ρομαντικο  μου  παιδι............. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
Έντονες αποδοκιμασίες στην προπόνηση



Δημοσίευση: 28 Απρ. 2014 18:21
Περίπου 100 οπαδοί του ΠΑΟΚ βρέθηκαν στη Νέα Μεσημβρία και αποδοκίμασαν τους ποδοσφαιριστές του "Δικεφάλου", με αποτέλεσμα η ομάδα να μη βγει στο γήπεδο. Ανακοίνωση...μη προστασίας από την ΠΑΕ!


Η πικρία των οπαδών του ΠΑΟΚ μετά την απώλεια Κυπέλλου, εκδηλώθηκε στην προπόνηση της Δευτέρας (28/4), όταν περίπου 100 οπαδοί του "Δικεφάλου" βρέθηκαν στην προπόνηση της ομάδας, αποδοκιμάζοντας έντονα τους παίκτες και τον προπονητή του ΠΑΟΚ.

Οι Σαλπιγγίδης, Κατσουράνης ήταν αυτοί που τα άκουσαν περισσότερο απ' όλους τους ποδοσφαιριστές, ενώ πιο ήπιες ήταν οι... παρατηρήσεις προς τον Γιώργο Γεωργιάδη. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Σαλπιγγίδης, ως ένας εκ των αρχηγών, προσπάθησε κάποια στιγμή να μιλήσει στους οπαδούς εκ μέρους της ομάδας, αλλά δεν του το επέτρεψαν. Ενώ παράπονα άκουσε και ο Τσιτσιακόφ μέσω μεταφραστή καθώς ήταν το μοναδικό υψηλόβαθμο στέλεχος της ΠΑΕ που παρευρέθηκε στη Μεσημβρία. Στις εγκαταστάσεις του ΠΑΟΚ υπήρχε βέβαια και η ασφάλεια της ΠΑΕ, ωστόσο δεν ξέφυγε η κατάσταση, παρά μόνο υπήρχαν έντονες αποδοκιμασίες.


Ενδεικτικό του κλίματος που επικράτησε είναι η ανακοίνωση της ΠΑΕ που μιλάει για σκληρά μηνύματα των οπαδών. Αυτό μάλιστα που προκαλεί εντύπωση είναι ότι στο κείμενο της ανακοίνωσης δεν προσφέρεται στήριξη στους παίκτες και τον προπονητή. Γίνεται απλή αναφορά της "επίσκεψης" και ατην... μεταφορά "σκληρών μηνυμάτων"(!) με τρόπο μάλιστα που δίνεται έμμεσα δίκιο τους οπαδούς για τη συγκεκριμένη κίνηση λόγω της...πίκρας τους.

Αναλυτικά όσα αναφέρει η ΠΑΕ:

"Πριν από την προγραμματισμένη για τις 16:00 προπόνηση του ΠΑΟΚ αντιπροσωπεία οπαδών επισκέφθηκε το προπονητικό κέντρο της ομάδας στη Νέα Μεσημβρία και πέρασε σκληρά μηνύματα, προκαλώντας τους ποδοσφαιριστές να αντιληφθούν το μέγεθος της πίκρας τους.



Μετά την επίσκεψη των οπαδών,  οι ποδοσφαιριστές και ο προπονητής αποφάσισαν να συζητήσουν για την κατάσταση στ’ αποδυτήρια προκειμένου να παρουσιαστούν διαφορετικοί στα play off και να αλλάξουν την εικόνα που δημιουργήθηκε μετά τον τελικό Κυπέλλου. Ακολούθως η ομάδα πραγματοποίησε ειδικό πρόγραμμα στο γυμναστήριο".



Άντε τώρα καλά ξεμπερδέματα, δεν υπάρχει βλέπεις και ο Ολυμπιακός στα play off για να τα φορτώσουνε εκεί.
μετα τον καβλαρχο αποκτησαμε και αλλο ρεπορτερ του ΠΑΟΚ...μπραβο φιλε....εισουνα κατατοπιστικοτατος...συνεχισε ετσι το ρεπορταζ του ΠΑΟΚ...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
μετα τον καβλαρχο αποκτησαμε και αλλο ρεπορτερ του ΠΑΟΚ...μπραβο φιλε....εισουνα κατατοπιστικοτατος...συνεχισε ετσι το ρεπορταζ του ΠΑΟΚ...

Ρε  πας  καλα  ...........ποτε  εκανα  ρεπορταζ  του  παοκ...;αφου  σας  γραφω  στις  αρχιδαρες  μου...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
καβλαρχε....εισαι μικρος στην ηλικια για να πω οτι πασχεις απο αλτσχαιμερ.....αν αρχισω να ψαχνω προς τα πισω εισαι σιγουρος οτι δεν θα βρω παρομοια κειμενα....για αποδοκιμασιες για τον ιβαν για τα χρεη κτλ;;;στο μετωπο μου δεν γραφει μαλακας..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
[size=14pt]Απαιτώ συγχώνευση του παρόν τόπικ με του αρούλη και της γριάς (αν υπάρχει)! Αυτούς θα τους απορροφήσουμε εμείς τώρα που θα υπάρχει μία πόλη μία ομάδα και δεν θα τους αφήσουμε να γίνουν κρυφοβάζελοι και γαύροι! Ρεντ παρε τα αρχίδια μου μαλακα αν νομίζεις με το να γλείφεις τα σκουλίκια θα γίνουν γαύροι! Ρεντ εγώ θα τους απορροφήσω και θα τους δώσω και υποτροφίες να μάθουν να μιλάνε Βουλγαρικα και Ρώσικα και Τούρκικα γιατί με τα Ελληνικά δεν θα έχουν να φάνε σε λίγο!
Χύνω στις μάπες όλων των γαυρών και χεζω μέσα στο στόμα τους! :2on1: :shit:
Πως σας φάνικε αυτό ε?
Δεν είμαι πολύ ρομαντικό και ευαίσθητο παιδί!

ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ![/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
καβλαρχε....εισαι μικρος στην ηλικια για να πω οτι πασχεις απο αλτσχαιμερ.....αν αρχισω να ψαχνω προς τα πισω εισαι σιγουρος οτι δεν θα βρω παρομοια κειμενα....για αποδοκιμασιες για τον ιβαν για τα χρεη κτλ;;;στο μετωπο μου δεν γραφει μαλακας..

Για  ψαξε............... :think: :think: :think: :think: :think:εγω  δε  θυμαμαι  να  εχω  ασχοληθει  με  χρεη του  παοκ  και  αλλα  συναφη.........
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
θα στο πω αλλιως....εγραφες οταν ειχες την φωτο του ozzy.....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
ενταξει μωρε.....το ξεραμε οτι δεν θα γινονταν τιποτα....εχε υποψιν οτι με αυτα που γραφουμε κρινουμε και κρινομαστε...

Με αυτή την έννοια να ρωτήσω και εγώ. Όταν σε φυστικώνει η τραβέστο είσαι πούστης οπαδός του ΠΑΟΚ ή όχι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom