Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Σαν τον ζαν κλοντ στα μαύρα μεσάνυχτα; :grin:

ceb6ceb1cebd-cebacebbcf89cebdcf845.jpeg
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
οχι....ειμουνα μπαλαντερ.....εκανα δημοσιες σχεσεις ειχα τα καμαρηνια....και ενιοτε σερβιτορος.......το πρωι ειχα την δουλεια μου και το βραδυ....νυχτοκαματο..

Σαν τον ζαν κλοντ στα μαύρα μεσάνυχτα; :grin:

ceb6ceb1cebd-cebacebbcf89cebdcf845.jpeg


 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
εχθες που ησουν εσυ τυπε? στο λεοφωρειο της επιστροφης :think:

Άσε η επιστροφή ήταν γρήγορη … το να πάμε ήταν λίγο ταλαιπωρία ….Αυτό που μου την σπάει στον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ είναι ότι δείχνει μόνο πάθος με τον γαύρο και το σκουλίκι… με τους άλλους παίζει σε στυλ και να χάσω δεν πειράζει…..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Άσε η επιστροφή ήταν γρήγορη … το να πάμε ήταν λίγο ταλαιπωρία ….Αυτό που μου την σπάει στον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ είναι ότι δείχνει μόνο πάθος με τον γαύρο και το σκουλίκι… με τους άλλους παίζει σε στυλ και να χάσω δεν πειράζει…..
Με τον αρη τρομερο παθος εδειξε,παραλιγο να χασει. :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Άσε η επιστροφή ήταν γρήγορη … το να πάμε ήταν λίγο ταλαιπωρία ….Αυτό που μου την σπάει στον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ είναι ότι δείχνει μόνο πάθος με τον γαύρο και το σκουλίκι… με τους άλλους παίζει σε στυλ και να χάσω δεν πειράζει…..
το σκουλικι φετος ομως στο κλεανθης βικελιδης δεν το πηρες τυπε :S και με τον ολυμπιακο εχασες τα 2 απο τα 4 ματς το ενα 4-0 και το αλλο 2-1  :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
κυριοι ωρα να σας χαιρετισω....με τρια ευρω στην mybet επιασα 7 παιχνιδια...τρια γκολ-γκολ και 4 οβερ.....παω για ποτακι...τα λεμε γυρω στις 12...μπαιιιιιιιιιι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Μαλάκα πως γίνετε αυτή η ομάδα που σερνόταν στον πρωτο γύρο και έλεγες πάει για να σωθεί να πιέζει έτσι ψηλά και με τέτοιους παιχτες και χαμηλό μπατζετ να παιζει ένα ποδόσφαιρο kataktitiko και να τρέχει και να μην τους προλαβαίνεις…. Βιταμίνες μου μυρίζει… μου θυμίζει την φούσκα του Αστέρα Τρίπολης…
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Μαλάκα πως γίνετε αυτή η ομάδα που σερνόταν στον πρωτο γύρο και έλεγες πάει για να σωθεί να πιέζει έτσι ψηλά και με τέτοιους παιχτες και χαμηλό μπατζετ να παιζει ένα ποδόσφαιρο kataktitiko και να τρέχει και να μην τους προλαβαίνεις…. Βιταμίνες μου μυρίζει… μου θυμίζει την φούσκα του Αστέρα Τρίπολης…
γιατι φουσκα ο αστερας τριπολης τυπε :think: Επισης τι το σπουδαιο εκανε ο παναθηναικος? σε ενα πρωταθλημα που ο πρωτος ειχε διαφορα 18 ποντους απο τον δευτερο..και δωσαμε και ποσα παιχνιδια στο τελος..και οι θεσεις για την ευρωπη ειχαν καπαρωθει απο τον νοεμβρη και ολοι οι υπολοιποι ηταν για υποβιβασμο φαινεται και στην τελικη βαθμολογια αλλωστε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ρε εδω θα χασει το πρωταθλημα η λιβερπουλ και ασχολειστε με μλκιες τωρα!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
πριν 24 χρονια!γιαυτο θα ητανε καυλα φετος. με πολυ πιο χαμηλο μπατζετ απο σιτυ τσελσι και με φοβερη μπαλα μπροστα!χαρμα οφθαλμων. αμα κερδιζε τα πουλμαν της τσελσι του μουρινιο ητανε σχεδον βεβαιο οτι θα το σηκωνε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
πριν 24 χρονια!γιαυτο θα ητανε καυλα φετος. με πολυ πιο χαμηλο μπατζετ απο σιτυ τσελσι και με φοβερη μπαλα μπροστα!χαρμα οφθαλμων. αμα κερδιζε τα πουλμαν της τσελσι του μουρινιο ητανε σχεδον βεβαιο οτι θα το σηκωνε
τωρα ποιος λες να την σηκωσει την κουπα τυπε :think: :think:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εχει προβαδισμα στην ισοβαθμια η σιτυ..αυτο αμα λιβερπουλ τσελσι και σιτυ κερδισουνε σε ολα τα υ πολοιπα παιχνιδια
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
:kissass2:
γιατι φουσκα ο αστερας τριπολης τυπε :think: Επισης τι το σπουδαιο εκανε ο παναθηναικος? σε ενα πρωταθλημα που ο πρωτος ειχε διαφορα 18 ποντους απο τον δευτερο..και δωσαμε και ποσα παιχνιδια στο τελος..και οι θεσεις για την ευρωπη ειχαν καπαρωθει απο τον νοεμβρη και ολοι οι υπολοιποι ηταν για υποβιβασμο φαινεται και στην τελικη βαθμολογια αλλωστε

Ε βεβαια τι εκανε...3 στογαυρο μεσα στο τηγανι...4 στον Παοκ στον τελικο...
1ος στον 2ο γυρο

Τωρα λενε τα δωσανε οι γαυροι.....δε βλεπουν που η ομαδα τους σερνονταν σε ολο τον β γυρο..που δεν εχαν εναν καλο επιθετικο.....
ΝΑ φανταστω κ την τριαρα μεσα στο κρατικο μας την δωσατε.... :2funny:

Απλα χτες μεσα στη χαρα στεναχωρεθηκα μονο που δεν περασε ο πετσινος τελικο...
Ο
Παο ετσι οπως παιζει με αντιπαλ τον πετσινο οπωςς παιζει απο Ολντ τραφορν κμετα θα του εριχνε στο χαλαρο αλλη μια τριαρα...
ΤΥΧΕρος ο Πολντο....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
εχει προβαδισμα στην ισοβαθμια η σιτυ..αυτο αμα λιβερπουλ τσελσι και σιτυ κερδισουνε σε ολα τα υ πολοιπα παιχνιδια
δυσκολο τυπε καποιος θα στραβοπατησει στα δυο επομενα ματς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom