Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.600
Πόντοι
3.346
Και επειδή ήταν πιο αργή έπρεπε να μην πιέζει ψηλά.Πιο πίσω με υπομονή και να χτυπάμε σε αντεπιθέσεις.Δεν είναι ίδια ομάδα με την Dinamo.Αλλά είπαμε,δεν προσαρμόζεται στον αντίπαλο.
Ετσι φιλε.
Κρατα πισω και ο ντεσποτοφ θα σου βγαλει κανα δυο καλα στημενα.
Ο αντσελοτι (δεν κανω συγκρισει) περυσι εφαγε 4 φετος σου λεει ολοι πισω και διωξτε την μπαλα..μιλαμε για ρεαλ ομως που εχει παικταραδες μεσα..αλλα σου λεει οι αλλοι ειναι καλυτερο,ι δεν βγαινω μπροστα γιατι παλι το κοντερ θα γραψει. Απλο ειναι το ποδοσφαιρο..δυστυχως ο δικος μας δεν το κατεχει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.210
Πόντοι
6.056
Ο μυρωδιας πρεπει να φυγει.. θα χασει ετσι οπως το παει και το πρωταθλημα.
Απλα δεν μπορει γιατι δεν ξερει.. ενας κανονικος προπονητης προσαρμοζεται αναλογα με την ομαδα που παιζει..αυτος ειναι ασχετος!

ΥΓ. Σαββιδη αμα τον γουσταρεις να τον παρεις σπιτι σου μακρια απο τον ΠΑΟΚ
δεν υπαρχει σαββιδης ολα απο εκει ξεκινανε

αν φυγει ο βρικολακας των καρπαθιων ετοιμαστειτε για κανεναν 40χρονο "θαυματοποιο" που δεν εχει προπονησει ουτε ομαδα γυμνασιου και θα μαθει στην καμπουρα μας

...η κανεναν "εμπειρο τεχνικο" 85 χρονων με κιρρωση του ηπατως και μυτη σαν κοκκινη μελιτζανα απο τα ουισκια

προταθλημα δεν παιζει ετσι+αλλιως του κιτρινου ασανσερ ειναι
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Η μεγαλύτερη ελληνική ομάδα , ο Ολυμπιακός, δεν ασχολείται με το στημένο και ανεπαρκές ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά πλέον ενδιαφέρεται μόνο για Ευρώπη και όπως φαίνεται , καταφέρνει άνετα να είναι στις 4 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.600
Πόντοι
3.346
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Η μεγαλύτερη ελληνική ομάδα , ο Ολυμπιακός, δεν ασχολείται με το στημένο και ανεπαρκές ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά πλέον ενδιαφέρεται μόνο για Ευρώπη και όπως φαίνεται , καταφέρνει άνετα να είναι στις 4 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
Ευτυχως εσεις παιρνατε καθαρα πρωταθληματα τοσα χρονια :confused:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.778
Πόντοι
3.786
δεν υπαρχει σαββιδης ολα απο εκει ξεκινανε

αν φυγει ο βρικολακας των καρπαθιων ετοιμαστειτε για κανεναν 40χρονο "θαυματοποιο" που δεν εχει προπονησει ουτε ομαδα γυμνασιου και θα μαθει στην καμπουρα μας

...η κανεναν "εμπειρο τεχνικο" 85 χρονων με κιρρωση του ηπατως και μυτη σαν κοκκινη μελιτζανα απο τα ουισκια

προταθλημα δεν παιζει ετσι+αλλιως του κιτρινου ασανσερ ειναι
Και όμως ο Abel Ferreira είχε potential αλλά τον φάγαμε.Ρόμπα μας έκανε με το που πήγε στη Βραζιλία.Κάποιοι εξελίσσονται και άλλοι είναι στάσιμοι.Ο Λούτσε είναι εγωιστής και ξεροκέφαλος,δεν αλλάζει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.210
Πόντοι
6.056
Και όμως ο Abel Ferreira είχε potential αλλά τον φάγαμε.Ρόμπα μας έκανε με το που πήγε στη Βραζιλία.Κάποιοι εξελίσσονται και άλλοι είναι στάσιμοι.Ο Λούτσε είναι εγωιστής και ξεροκέφαλος,δεν αλλάζει.
τα ειπαμε αυτα

ειναι κολλημενος κεφαλας.. κατι σαν την μιλενα του κλαμπ οποιος και να ειναι ο πελατης την ιδια κασετα θα παιξει :2funny:

ο σαββιδης ζει ξερει κανεις?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.778
Πόντοι
3.786
τα ειπαμε αυτα

ειναι κολλημενος κεφαλας.. κατι σαν την μιλενα του κλαμπ οποιος και να ειναι ο πελατης την ιδια κασετα θα παιξει :2funny:

ο σαββιδης ζει ξερει κανεις?
Αν δεν τελειώσει ο πόλεμος στην Ουκρανία,μόνο incognito θα έρχεται αποκλειστικά στο Porto Carras.Θα τον δούμε κατευθείαν στην γιορτή για τα 100 χρόνια του συλλόγου.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.210
Πόντοι
6.056
ρε συ τυπε @barock βρες μου λιγο το ποστ που εγραψα με τα 2 διαμερισματα στο 3-3 των ασανσερ

εχω αγχωθει λιγο μην επαθα καμια ανοια...

εγω θυμαμαι οτι ουτε το ειδα το ματς και οταν ακουσα το τελικο 3-3 ουτε τα αρχιδια μου δεν ιδρωσαν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.564
Πόντοι
3.145
ε ...οχι ρε πούστη μου!!!
και είχε όλα τα φόντα..

πάει η χρονιά..
και μην μου πείτε τώρα...ότι ειμαι προληπτικός!
δηλαδή οι Βέλγοι ..γίνανε καλύτεροι απο Αιντραχτ;
απ την ώρα που μας έπιασε στο στόμα του...
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.564
Πόντοι
3.145
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Η μεγαλύτερη ελληνική ομάδα , ο Ολυμπιακός, δεν ασχολείται με το στημένο και ανεπαρκές ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά πλέον ενδιαφέρεται μόνο για Ευρώπη και όπως φαίνεται , καταφέρνει άνετα να είναι στις 4 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
πως είπαμε τον επιστήμονα που έριξε την κροτίδα στον χουανκαρ;
και του πήρατε το διαρκείας πίσω..
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.778
Πόντοι
3.786
και μην μου πείτε τώρα...ότι ειμαι προληπτικός!
δηλαδή οι Βέλγοι ..γίνανε καλύτεροι απο Αιντραχτ;
απ την ώρα που μας έπιασε στο στόμα του...
Τότε ήμασταν πιο φρέσκοι.Η ομάδα εκτός από αργή είναι και σκασμένη.Υπάρχει θέμα φυσικής κατάστασης.Π.χ. ο Κεντζιόρα δεν αντέχει άλλο το παλικάρι.Εκεί φταίει ο μαλάκας ο Ekong που έπαιζε με πρόβλημα τραυματισμού στο Αφρικανικό.Τον είχαμε δηλωμένο στην ευρωπαϊκή λίστα.Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να δοκιμαστεί το δίδυμο Κουλιεράκης-Μιχαηλίδης.

Και πέρσι η ομάδα ξεφουσκώσει στην τελική ευθεία.Είναι θέμα προπονητικού team.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.200
Like
21.150
Πόντοι
5.506
ρε συ τυπε @barock βρες μου λιγο το ποστ που εγραψα με τα 2 διαμερισματα στο 3-3 των ασανσερ

εχω αγχωθει λιγο μην επαθα καμια ανοια...

εγω θυμαμαι οτι ουτε το ειδα το ματς και οταν ακουσα το τελικο 3-3 ουτε τα αρχιδια μου δεν ιδρωσαν
Δεν είπα πως το έγραψες εσύ συγκεκριμένα, η συνομοταξία σου που βλέπει στημένα τα παιχνίδια Άρης-αεκ το έλεγε και στοιχημάτιζε περιουσίες κιόλας (στα λόγια πάντα) :tooth::tooth:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.453
Κριτικές
31
Like
12.133
Πόντοι
5.097
@mpouxos αδελφος στηριζω οι αλλοι περαστικα.:coffee:
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.564
Πόντοι
3.145
Τότε ήμασταν πιο φρέσκοι.Η ομάδα εκτός από αργή είναι και σκασμένη.Υπάρχει θέμα φυσικής κατάστασης.Π.χ. ο Κεντζιόρα δεν αντέχει άλλο το παλικάρι.Εκεί φταίει ο μαλάκας ο Ekong που έπαιζε με πρόβλημα τραυματισμού στο Αφρικανικό.Τον είχαμε δηλωμένο στην ευρωπαϊκή λίστα.Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να δοκιμαστεί το δίδυμο Κουλιεράκης-Μιχαηλίδης.

Και πέρσι η ομάδα ξεφουσκώσει στην τελική ευθεία.Είναι θέμα προπονητικού team.
αδερφέ φρεσκοι ..ξεφρεσκοι , αυτούς επρεπε να τους παρουμε ..ακομα και με 1-0 ..παραταση κ.λ.π
συνωμότησε το συμπαν...ο μητσοτα...κοιμήθηκε και ο ρουμανος..
γαμα τα...
και κριμα!! πολυ κριμα..στους 4 με φιορεντινα ..που την ειδα χθες και αστα!
πότε θα τύχει τέτοια ΕΥΚΑΙΡΙΑ πάλι;
σε 10 χρονια; σε 20;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.778
Πόντοι
3.786
αδερφέ φρεσκοι ..ξεφρεσκοι , αυτούς επρεπε να τους παρουμε ..ακομα και με 1-0 ..παραταση κ.λ.π
συνωμότησε το συμπαν...ο μητσοτα...κοιμήθηκε και ο ρουμανος..
γαμα τα...
και κριμα!! πολυ κριμα..στους 4 με φιορεντινα ..που την ειδα χθες και αστα!
πότε θα τύχει τέτοια ΕΥΚΑΙΡΙΑ πάλι;
σε 10 χρονια; σε 20;
Και πριν δύο χρόνια τα ίδια λέγαμε,αλλά ήρθε γρήγορα η ευκαιρία.Το Conference είναι διοργάνωση που θα την κατακτήσουν και ελληνικές ομάδες.Για φέτος πιστεύω ότι το τρόπαιο θα το κατακτήσει ο νικητής του άλλου ημιτελικού.Πιθανότεροι οι "χωριάτες",αλλά όχι σίγουρο γιατί πασχίζει να βγει και CL.Η 5η θέση του πρωταθλήματος τελικά θα δώσει θέσεις σε Series A και Bundesliga φέτος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.200
Like
21.150
Πόντοι
5.506
αδερφέ φρεσκοι ..ξεφρεσκοι , αυτούς επρεπε να τους παρουμε ..ακομα και με 1-0 ..παραταση κ.λ.π
συνωμότησε το συμπαν...ο μητσοτα...κοιμήθηκε και ο ρουμανος..
γαμα τα...
και κριμα!! πολυ κριμα..στους 4 με φιορεντινα ..που την ειδα χθες και αστα!
πότε θα τύχει τέτοια ΕΥΚΑΙΡΙΑ πάλι;
σε 10 χρονια; σε 20;
Ρε παίκτη, τα είδες τα ματς; Σε ΔΥΟ παιχνίδια έκανες μισή φάση και αυτοί είχαν ταχύτητα και αυτοματισμούς άλλου επιπέδου, ειδικά εχθές έβγαιναν στο το κέντρο και μπροστά σαν πλευστεισιον, δε πα' να τον γαμουσε και ο κούκος από το ρολόι τον Ρουμάνο, τόσο μπορούσατε, τόσα κάνατε.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.564
Πόντοι
3.145
Και πριν δύο χρόνια τα ίδια λέγαμε,αλλά ήρθε γρήγορα η ευκαιρία.Το Conference είναι διοργάνωση που θα την κατακτήσουν και ελληνικές ομάδες.Για φέτος πιστεύω ότι το τρόπαιο θα το κατακτήσει ο νικητής του άλλου ημιτελικού.Πιθανότεροι οι "χωριάτες",αλλά όχι σίγουρο γιατί πασχίζει να βγει και CL.Η 5η θέση του πρωταθλήματος τελικά θα δώσει θέσεις σε Series A και Bundesliga φέτος.
μακαρι αδερφέ.....
απλά εγώ πιστευω ήταν πολύ μεγάλη ευκαιρία φέτος..
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.210
Πόντοι
6.056
Δεν είπα πως το έγραψες εσύ συγκεκριμένα, η συνομοταξία σου που βλέπει στημένα τα παιχνίδια Άρης-αεκ το έλεγε και στοιχημάτιζε περιουσίες κιόλας (στα λόγια πάντα) :tooth::tooth:
ααα αλλος το ειπε...

τεσπα οτι βλεπει η οπως το βλεπει ο καθενας

εγω εγραψα οτι αν δεν ειχε πλει οφ το 3-3 δεν θα γινοταν ποτε

και αν με ρωτας λογικο

σιγα μην παει ο αδιαφορος ο αρης τελευταια αγωνιστικη να σκυλιασει για να βγαλει πρωταθλητη τον παοκ

δεν γινονται αυτα τα πραγματα ποτε
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.564
Πόντοι
3.145
Ρε παίκτη, τα είδες τα ματς; Σε ΔΥΟ παιχνίδια έκανες μισή φάση και αυτοί είχαν ταχύτητα και αυτοματισμούς άλλου επιπέδου, ειδικά εχθές έβγαιναν στο το κέντρο και μπροστά σαν πλευστεισιον, δε πα' να τον γαμουσε και ο κούκος από το ρολόι τον Ρουμάνο, τόσο μπορούσατε, τόσα κάνατε.
ρε παικτη ...ειπα γινανε ολα λάθος!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.200
Like
21.150
Πόντοι
5.506
ααα αλλος το ειπε...

τεσπα οτι βλεπει η οπως το βλεπει ο καθενας

εγω εγραψα οτι αν δεν ειχε πλει οφ το 3-3 δεν θα γινοταν ποτε

και αν με ρωτας λογικο

σιγα μην παει ο αδιαφορος ο αρης τελευταια αγωνιστικη να σκυλιασει για να βγαλει πρωταθλητη τον παοκ

δεν γινονται αυτα τα πραγματα ποτε
Το λες προφανώς αγωνιστικά, ο νιαουρίζει δε θα άφηνε πιθανότητα και θα έβαζε καμικάζι. Βέβαια και ο Σιδηροπουλος έδωσε ένα μπεναλνταχαχαχα για το 0-1 εποχής προηγούμενων παραγκων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom