Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
Ναι ξοδευονται για τις υποδομες.. που ειναι με διαφορα οι καλυτερες στην Ελλαδα.
Ασε ρε πονηρε, ο αντιπροεδρος της καε τα εγραψε αναλυτικα, εξωαγωνιστικα, ενωσεις, υποδομες, α β ομαδες…

Αυτο με τις ενωσεις δεν καταλαβα, δεν πιστευω να αγοραζουν ψηφους για εκλογες επο και ομαδες για ανταλλαγη αποτελεσματων. Δε συμβαινουν τετοια πραγματα.


Αλλωστε αν δεν εννουσε τετοια περιεργα δε θα ετρωγε κραξιμο ουτε θα ετρεχε να εξαφανισει την αναρτηση.
Ο αντιπροεδρος της καε, οχι ο μπαμπης ο σουγιας ή ο κλοζερ22
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.601
Κριτικές
22
Like
6.860
Πόντοι
3.346
Ασε ρε πονηρε, ο αντιπροεδρος της καε τα εγραψε αναλυτικα, εξωαγωνιστικα, ενωσεις, υποδομες, α β ομαδες…

Αυτο με τις ενωσεις δεν καταλαβα, δεν πιστευω να αγοραζουν ψηφους για εκλογες επο και ομαδες για ανταλλαγη αποτελεσματων. Δε συμβαινουν τετοια πραγματα.


Αλλωστε αν δεν εννουσε τετοια περιεργα δε θα ετρωγε κραξιμο ουτε θα ετρεχε να εξαφανισει την αναρτηση.
Ο αντιπροεδρος της καε, οχι ο μπαμπης ο σουγιας ή ο κλοζερ22
Δηλαδη ειναι ψεματα οτι ολα αυτα τα χρονια ο Σαββιδης εχει βαλει εκατομμυρια στις υποδομες;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
Δηλαδη ειναι ψεματα οτι ολα αυτα τα χρονια ο Σαββιδης εχει βαλει εκατομμυρια στις υποδομες;;
Βρε αλλο καπελο οι ακαδημιες, εκει εχει βαλει πολλα, αυτα τα λεφτα προς τις ενωσεις δεν καταλαβαινω εγω ο αγνος φιλαθλος. :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.601
Κριτικές
22
Like
6.860
Πόντοι
3.346
Βρε αλλο καπελο οι ακαδημιες, εκει εχει βαλει πολλα, αυτα τα λεφτα προς τις ενωσεις δεν καταλαβαινω εγω ο αγνος φιλαθλος. :confused:
Αυτο εννοουσε ο αντιπροεδρας.. απλα ηθελε να πει οτι συνεργαζεται με πολλες ακαδημιες στην επαρχια και το ειπε ενωσεις. :birdman:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
ετοιμαζεται η αρμαδα με @mpouxos στον παγκο:s&m_2::s&m_2::s&m_2:

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

lucescu.jpg
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
Ελα μωρη γαυριελα με φορα.. να σε κερασω λουκανοπιτα θεσσαλονικης σημερα :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Ελα ρε ανύπαρκτε μέσα έξω πούτσα τρως σε όλα τα αθλήματα μια ζωή.
Με τους αναπληρωματικους θα σας ξανακερδισουμε
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Αυτο εννοουσε ο αντιπροεδρας.. απλα ηθελε να πει οτι συνεργαζεται με πολλες ακαδημιες στην επαρχια και το ειπε ενωσεις. :birdman:
Σε καμμια ακαδημία είτε των τριών της Αθήνας ,είτε των δύο στην Θεσ/κη (για Ηρα δεν ξέρω) κανένας πρόεδρος ,καμμια ΠΑΕ δεν βάζει χρήματα χωρίς αντίκρυσμα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ . Δε όλες οι ακαδημίες των ομάδων πανελλαδικώς ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΟΥΝΤΑΙ και δίνουν ενοίκιο κανονικά με τον κάθε χρόνο . Οι δε μίζες των γονέων για τα παιδιά τους να ενταχθούν στις στις καθαυτού ακαδημίες ( όχι ακαδημίες παραρτημάτων ανα περιοχή) ανέρχεται σε αρκετές χιλιάδες ευρώ .Οι ακαδημίες είναι κερδοφόρο κομμάτι στις ΠΑΕ .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.601
Κριτικές
22
Like
6.860
Πόντοι
3.346
Ελα ρε ανύπαρκτε μέσα έξω πούτσα τρως σε όλα τα αθλήματα μια ζωή.
Με τους αναπληρωματικους θα σας ξανακερδισουμε
Βαλε βασικους, βαλε αναπληρωματικους βαλε και 12 παικτες (ξερεις εσυ) παλι το τετραμπαλο δεν το γλιτωνεις..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.601
Κριτικές
22
Like
6.860
Πόντοι
3.346
Σε καμμια ακαδημία είτε των τριών της Αθήνας ,είτε των δύο στην Θεσ/κη (για Ηρα δεν ξέρω) κανένας πρόεδρος ,καμμια ΠΑΕ δεν βάζει χρήματα χωρίς αντίκρυσμα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ . Δε όλες οι ακαδημίες των ομάδων πανελλαδικώς ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΟΥΝΤΑΙ και δίνουν ενοίκιο κανονικά με τον κάθε χρόνο . Οι δε μίζες των γονέων για τα παιδιά τους να ενταχθούν στις στις καθαυτού ακαδημίες ( όχι ακαδημίες παραρτημάτων ανα περιοχή) ανέρχεται σε αρκετές χιλιάδες ευρώ .Οι ακαδημίες είναι κερδοφόρο κομμάτι στις ΠΑΕ .
Εγω σε περιπτωση δικου μ ανθρωπου (συγγενικο περιβαλον) που ο γιος του 12 χρονων τωρα, δοκιμαζετε στον ΠΑΟΚ και μαλλον θα τον παρουν..δεν εχει δωσει μιζα..και αν τον παρουν θα βαζει η παε ολα τα εξοδα απο σο ξερω.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Εγω σε περιπτωση δικου μ ανθρωπου (συγγενικο περιβαλον) που ο γιος του 12 χρονων τωρα, δοκιμαζετε στον ΠΑΟΚ και μαλλον θα τον παρουν..δεν εχει δωσει μιζα..και αν τον παρουν θα βαζει η παε ολα τα εξοδα απο σο ξερω.
Φίλε μου ,ξέρεις πόσα 12χρονα ,13χρονα και ούτε καθεξής υπάρχουν, που δείχνει ότι το κατέχουν το τόπι ?Πάρα πολλά ,ενίοτε ίσως γίνει κάποια χάρη λόγω πολύ προσωπικής γνωριμίας ,αλλά το σύστημα φροντίζει να είναι όλα καθαρά .Εγώ προσωπικά το παιδί μου (εαν είχα ) δεν θα το πήγαινα σε καμμιά ΠΑΕ . Θα φρόντιζα να πάει σε προπονητικό κέντρο ευρωπαικού συλλόγου και από κεί θα φαινόταν αν αξίζει να προχωρήσει ή όχι .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.601
Κριτικές
22
Like
6.860
Πόντοι
3.346
Φίλε μου ,ξέρεις πόσα 12χρονα ,13χρονα και ούτε καθεξής υπάρχουν, που δείχνει ότι το κατέχουν το τόπι ?Πάρα πολλά ,ενίοτε ίσως γίνει κάποια χάρη λόγω πολύ προσωπικής γνωριμίας ,αλλά το σύστημα φροντίζει να είναι όλα καθαρά .Εγώ προσωπικά το παιδί μου (εαν είχα ) δεν θα το πήγαινα σε καμμιά ΠΑΕ . Θα φρόντιζα να πάει σε προπονητικό κέντρο ευρωπαικού συλλόγου και από κεί θα φαινόταν αν αξίζει να προχωρήσει ή όχι .
Ο δικος μ. σ αλλη ακαδημια τον εχει που συνεργαζεται με τον ΠΑΟΚ και τον ειδαν εκει.
Τα τελευταια χρονια γινεται καλη δουλεια στις υποδομες και τα προσεχουν παρα πολυ τα παιδια..δεν χανονται ευκολα, εφοσον το αξιζουν θα παιξουν ειτε στην ομαδα που τους εχει η σε καποια αλλη.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.885
Κριτικές
31
Like
12.559
Πόντοι
5.097

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.957
Κριτικές
63
Like
7.529
Πόντοι
4.766
Η πλάκα είναι ότι τελευταία αγωνιστική δεν θα κερδίσουμε τον Παπαναστασίου και θα λέμε εξαιτίας του Άρη δεν πήραμε πρωτάθλημα αλλά η μαλακια είχε γίνει από την ισοπαλία μέσα στην Λαμία...για εκεί πάει η δουλειά
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.834
Κριτικές
8
Like
26.423
Πόντοι
6.336
@Reznov

Όλα καλά όπως έπρεπε...
Ηρεμήσαμε τώρα...

:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom