Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.018
Κριτικές
8
Like
26.770
Πόντοι
6.536
Βρε βρε,σαν τα χιόνια!
Μην εξαφανιστείς πάλι.Θέλουμε τα σχόλια σου την τελευταία αγωνιστική των πλέι ωχ.
Ναι δεν θα ξεχάσω....
Δεν με ενδιαφέρει....
Με είδες προχθές να γράψω κάτι?
Μετά από νίκη κτλ?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.933
Κριτικές
5
Like
11.904
Πόντοι
3.786

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Στα @@ μου,τα έχω πει εξαρχής....
Όσο έχουμε μπούστη Βαρδινογιάννη στα @@ μου...

Βγάλατε όμως γλώσσα που έπρεπε να κοπεί....
Αν δεν το πάρει ο Οθωμανός θα ήθελα πρωτηθλητή εννοείται γυφτορουμάνο.
Πρωταθλημα φετος θελουν να το δωσουν στην αεχ14 εμεις τους χαλαμε τα σχεδια και ο λουτσε τα δικα μας :2funny:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.157
Κριτικές
1
Like
3.296
Πόντοι
456
@mpouxos
Μπαρτσελόνα του Βορά κτλ....
:tooth:

Βιασμένο δικέφαλο κοτόπουλο σε κάνει πλάκα ο Γαμαϊκάνος μέσα-έξω....
Ασπρόμαυρη μποτάνα με σκώληκα νταβά....

:2on1:

ο μπουχος εχει οξεια σκουληκοειδιτιδα μολις γιανει θα επανεμφανιστει
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
νομίζω ότι η υπομονή στο Λουτσε τελείωσε...και δεν είναι κακό....Ωραίος προπονητης...έδωσε πολλά...Τον ευχαριστούμε πολύ.Ακόμα και ο Ιβαν...μπαινει στην κριτική....μέχρι ένα σημειο είμαστε οι δούλοι που προσκυνάμε το Πασα...Μεγάλη ομάδα θα πει ...σιγα ρε Αλφούζο ...σιγα ρε Μαρινάκη..σιγα ρε Μελισσανίδη...πάνω απ ολα η ομάδα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Ενα κυπελλο και ενα νταμπλ αηττητος με αφετηρια -2 βαθμους...δεν σχολιαζω κατι αλλο

Θαρρείς πως υπήρχε πιθανότητα με Αναστασιάδη, Γκαρσία, Ιβιτς, Φερέιρα ακόμα και με Χάβο ή Δερμιτζάκη να σε είχε κάνει πουτάνα ο συμπολίτης;;;;;
Καμιά απολύτως!!!!!
Και σου βάζω ό,τι στοίχημα θέλεις!!!!!!
* Ρεεέεεεε τύπε βγάλε τις παρωπίδες.. το αήττητο ντάμπλ το κέρδισαν οι Πρίγιο, Βιεϊρίνια & Πασχαλάκης!!!!!!!
Για θυμήσου πρίν το ματσάκι με την Ξάνθη από το οποίο και πήρε φόρα η ομάδα και πήγε εκ θαύματος μέχρι τέλους... τις εμμονές του Ρουμάνου τί αποτέλεσμα είχε η ομάδα μέχρι εκείνη την στιγμή... & ο πρόεδρος είχε δώσει εντολή στους μανατζαραίους να φέρνουν προτάσεις για προπονητή!!!!!
** Ο ΠΑΟΚ είναι ο λαός του και ΜΟΝΟ!!!!!!
Κανένας Λουτσέσκου και κανένας ποδοσφαιριστής πάνω από την ομάδα!!!!
*** Αλλά ΜΗΝ ξεχάσουμε κι αυτά τα λίγα που ξέρουμε από μπάλα.. άκου εκεί.. ο καλύτερος προπονητής της ιστορίας του ΠΑΟΚ ο Ρουμάνος λέει...
Τρίζουν τα κόκκαλα των Lóránt & Shannon.....

##############################

μιλας για παοκ ή Κιλκισιακο αδερφε? ο Ντεσποντωφ πάγκο δεν ήταν με Άρη? μας δουλευεις?

ΠΑΟΚ μόνο με κεφαλαία τύπε!!!!!
Εάν βέβαια είσαι πραγματικός ΠΑΟΚτζής κι ΟΧΙ απ'τα LIDL...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Κυριοι με κουραζει υπερβολικα να καθομαι να ασχολουμαι με αδιαφορα πραγματα.Ο παοκ ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχει προπονητη.Συνολικα εχει τις περισοτερς νικες απο ολους και καλως η κακως εχει και ενα νταμπλ αηητητο.Οταν καλως η κακως ο ρουμανος θα τελειωσει την θητεια του στον παοκ θα τον ευχαριστησω και θα στηριξω τον επομενο προπονητη.Λαθη εχουν γινει και θα εξακολουθησουν να γινονται λαθη απο τον προεδρο μεχρι τον φροντιστη της ομαδος.Εγω ως οπαδος αυριο απο την θυρα 5 θα αφησω το λαρυγγι μου στο γηπεδο.
Εσεις συνεχιστε να μαλωνετε αν ο ρουμανος ειναι μαλακας και στειλετε αιτησεις στην οδο μικρας ασιας για το ποιον θελετε να εχετε προπονητη.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
Κυριοι με κουραζει υπερβολικα να καθομαι να ασχολουμαι με αδιαφορα πραγματα.Ο παοκ ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχει προπονητη.Συνολικα εχει τις περισοτερς νικες απο ολους και καλως η κακως εχει και ενα νταμπλ αηητητο.Οταν καλως η κακως ο ρουμανος θα τελειωσει την θητεια του στον παοκ θα τον ευχαριστησω και θα στηριξω τον επομενο προπονητη.Λαθη εχουν γινει και θα εξακολουθησουν να γινονται λαθη απο τον προεδρο μεχρι τον φροντιστη της ομαδος.Εγω ως οπαδος αυριο απο την θυρα 5 θα αφησω το λαρυγγι μου στο γηπεδο.
Εσεις συνεχιστε να μαλωνετε αν ο ρουμανος ειναι μαλακας και στειλετε αιτησεις στην οδο μικρας ασιας για το ποιον θελετε να εχετε προπονητη.
γιατι που ζηταμε 4 χρονια τωρα ενα φορ που να μην παταει την μπαλα και πεφτει μηπως μας ακουσαν στην οδο μικρας ασιας? :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.476
Like
25.642
Πόντοι
5.006
γιατι που ζητουμε 4 χρονια τωρα ενα φορ που να μην παταει την μπαλα και πεφτει μηπως μας ακουσαν στην οδο μικρας ασιας? :2funny:
Είναι μακριά μαν,για αυτό δεν ακούνε καλαμαρια με μικράς Ασίας :sopase:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
Είναι μακριά μαν,για αυτό δεν ακούνε καλαμαρια με μικράς Ασίας :sopase:
σοβαρα τωρα δεν θελω ουτε εγω να φυγει γιατι μετα μπλεκεις με τιποτα περιεργους που θα κανουν πειραματα και που θα "θελουν χρονο" και δεν ειμαστε για τετοια

αλλα οτι μας ξενερωσε ο πορτοφολας μας ξενερωσε :undecided:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Κυριοι με κουραζει υπερβολικα να καθομαι να ασχολουμαι με αδιαφορα πραγματα.Ο παοκ ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχει προπονητη.Συνολικα εχει τις περισοτερς νικες απο ολους και καλως η κακως εχει και ενα νταμπλ αηητητο.Οταν καλως η κακως ο ρουμανος θα τελειωσει την θητεια του στον παοκ θα τον ευχαριστησω και θα στηριξω τον επομενο προπονητη.Λαθη εχουν γινει και θα εξακολουθησουν να γινονται λαθη απο τον προεδρο μεχρι τον φροντιστη της ομαδος.Εγω ως οπαδος αυριο απο την θυρα 5 θα αφησω το λαρυγγι μου στο γηπεδο.
Εσεις συνεχιστε να μαλωνετε αν ο ρουμανος ειναι μαλακας και στειλετε αιτησεις στην οδο μικρας ασιας για το ποιον θελετε να εχετε προπονητη.
Παλαμακιας εισαι δηλαδη.. τουλαχιστον παιρνεις κανα φραγκο σαν τους αρδ η τζαμπα ξελλαρυγγιαζεσε;; :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
ΠΑΟΚ εσυ, εσυ θα προκριθεις και να παει να μαμηθει ο προπονητης :afro:
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.174
Like
10.068
Πόντοι
2.606
Κυριοι με κουραζει υπερβολικα να καθομαι να ασχολουμαι με αδιαφορα πραγματα.Ο παοκ ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχει προπονητη.Συνολικα εχει τις περισοτερς νικες απο ολους και καλως η κακως εχει και ενα νταμπλ αηητητο.Οταν καλως η κακως ο ρουμανος θα τελειωσει την θητεια του στον παοκ θα τον ευχαριστησω και θα στηριξω τον επομενο προπονητη.Λαθη εχουν γινει και θα εξακολουθησουν να γινονται λαθη απο τον προεδρο μεχρι τον φροντιστη της ομαδος.Εγω ως οπαδος αυριο απο την θυρα 5 θα αφησω το λαρυγγι μου στο γηπεδο.
Εσεις συνεχιστε να μαλωνετε αν ο ρουμανος ειναι μαλακας και στειλετε αιτησεις στην οδο μικρας ασιας για το ποιον θελετε να εχετε προπονητη.
Δεν νομιζω οτι μαλωνει καποιος με καποιον για το αν ο λουτσεσκου ειναι μαλακας....μαλακας ειναι ,αλλα εχει πολλα ελαφρυντικα ,αυτο ειναι που τον κραταει ακομα στην ομαδα....και βεβαια ολοι κανουν λαθη απλως τα δικα του στοιχιζουν κουπες ....τεσπα αυριο μονο οσοι θα αφησετε τα λαρυγγια σας στο γηπεδο ,οι υπολοιποι σε καφε να κανετε και κουτσομπολιο με την αραδα σας.....ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Δεν νομιζω οτι μαλωνει καποιος με καποιον για το αν ο λουτσεσκου ειναι μαλακας....μαλακας ειναι ,αλλα εχει πολλα ελαφρυντικα ,αυτο ειναι που τον κραταει ακομα στην ομαδα....και βεβαια ολοι κανουν λαθη απλως τα δικα του στοιχιζουν κουπες ....τεσπα αυριο μονο οσοι θα αφησετε τα λαρυγγια σας στο γηπεδο ,οι υπολοιποι σε καφε να κανετε και κουτσομπολιο με την αραδα σας.....ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
Ελα μωρε τωρα με τους παλαμακιδες..περιμενουν δυο παιχνιδια το χρονο για να πανε γηπεδο!

Ο λαος του ΠΑΟΚ να ξερεις ειναι 10 με 15 χιλιαδες.. που ακομα και στο νταμπλ αυτοι ηταν στα περισσοτερα ματς, οι αλλοι αμα ερθει καμια επιτυχια ΠΑΟΚΑΡΑ και ολοι στο γηπεδο.. αν η ομαδα δεν παει καλα..δεν ασχολουνται, ουτε τα ματς δεν βλεπουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.157
Κριτικές
1
Like
3.296
Πόντοι
456

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.345
Κριτικές
42
Like
26.080
Πόντοι
28.246

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.345
Κριτικές
42
Like
26.080
Πόντοι
28.246
Η πλακα ειναι οτι στην Κουλα, δεν το δειχνουν αλλα τρεμει ο κωλος τους, εκτος οτι είχαν τον βραχνα μην παει ενας απο Παοκ, Ολυμπιακο τελικο και δεν γινει ο τελικός εκει, τοσο τρέμουν στην ιδεα μην παει η Ντιναμο τελικο. Ουτε με αυτους θα γινει στην Αθηνα ο τελικος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom