Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
Screenshot_2023-04-03-16-13-28-292_com.opera.browser.jpg

Τι γέλιο ρε κάθε φορά με τους κομπλεξικους καθυστερημένους ανυπαρκτους αμόρφωτους τουρκογυφτους!
:2funny:
Κάντε μου ριπορτ πάλι!
Τόσο κότες!
Τοσο σας τσούζει η αλήθεια!
:2funny:
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
δυο ευρωπαϊκούς τίτλους στο βόλεϊ ρε ανυπαρκτε χωριάτη.
Τι να μου πεις και εσυ!
Εδω μεσα θυμάμαι κατι στουρνοβλαχοι μου έλεγαν οτι δεν ασχολούνται οι Παοκτζηδες με βόλεϊ.
Πριν λίγο καιρό λεμε
Τι έγινε σήμερα?
Αγαπησατε το βόλεϊ τουρκογυφτοι?
Πρόβλεψη για Τετάρτη αντικειμενικά θέλω
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
1
Like
3.254
Πόντοι
456
Εσύ κλασικά στη μαλακία.
Μέχρι εκεί είσαι καθυστερημένο :2funny:

παντα θα σε χυνω οταν ερχεσαι γιατι η μαλακια που σε δερνει με καβλωνει

εισαι το πουτανακι μου και θα παραμεινεις :zfuck::fuck1::knockinb::fuck2:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Εχω δυο ευρωπαϊκούς τίτλους στο βόλεϊ ρε ανυπαρκτε χωριάτη.
Τι να μου πεις και εσυ!
Εδω μεσα θυμάμαι κατι στουρνοβλαχοι μου έλεγαν οτι δεν ασχολούνται οι Παοκτζηδες με βόλεϊ.
Πριν λίγο καιρό λεμε
Τι έγινε σήμερα?
Αγαπησατε το βόλεϊ τουρκογυφτοι?
:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ κλασικά στη μαλακία.
Μέχρι εκεί είσαι καθυστερημένο :2funny:
Ρε γελοίε μπετοβλακα ούτε που το πανηγύρισα το κύπελλο.Παντελώς αδιάφορο μου είναι σαν άθλημα.Εσύ έλεγες οτι βλέπεις μέχρι και στο σκάκι τον Ολυμπιακό βλακαμά ε βλακαμά.Ρούφα την ψωλί στο γυναικωτό άθλημα που σε αρέσει να βλέπεις και μην μας ζαλίζεις τα αρχιδια.
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
Ρε γελοίε μπετοβλακα ούτε που το πανηγύρισα το κύπελλο.Παντελώς αδιάφορο μου είναι σαν άθλημα.Εσύ έλεγες οτι βλέπεις μέχρι και στο σκάκι τον Ολυμπιακό βλακαμά ε βλακαμά.Ρούφα την ψωλί στο γυναικωτό άθλημα που σε αρέσει να βλέπεις και μην μας ζαλίζεις τα αρχιδια.
Σε ξεφτιλισα για μια ακόμα φορά καθυστερημένη αμορφωτη πουσταρα.
Πες ο,τι θες τώρα.:2funny:
Επειδή τρως πούτσα σε όλα τα αθλήματα, βρήκες το βόλεϊ μπας και ανασαίνεις λιγο απο την ανυπαρξία σου σε ολα τα αθλήματα κομπλεξικε κωλοβλαχε
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Σε ξεφτιλισα για μια ακόμα φορά καθυστερημένη αμορφωτη πουσταρα.
Πες ο,τι θες τώρα.:2funny:
Επειδή τρως πούτσα σε όλα τα αθλήματα, βρήκες το βόλεϊ μπας και ανασαίνεις λιγο απο την ανυπαρξία σου σε ολα τα αθλήματα κομπλεξικε κωλοβλαχε
Πουτσα τρως εσυ ρε μούλε.Στο βόλεϋ έχασες,στο ποδόσφαιρο πας χάλια μόνο το μπάσκετ σου έμεινε.Σου έφυγε και ο Μίτσελ καλή σου νύχτα!!!
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
1
Like
3.254
Πόντοι
456

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
γιατι στην σκουληκοφωλια εκανε καλο ματς ?
Η ομαδα πολυ απλα εχει σκασει.Οταν δεν εχεις σοβαρες αλλαγες να πεταξεις μεσα και παιζεις με τα ιδια λιμα σε 100 ματς ειναι λογικο η φουσκα καποια στιγμη να κανει μπαμ.Το μεγαλο φταιξιμο στον Ιβαν Σαββιδη που εχει αφησει την ομαδα μπουρδελο.Δεν με νοιαζει αν φταιει ο πολεμος στην Ρωσια,προβληματα υγειας η το οτιδηποτε.Αν δεν μπορει ας πουλησει την ομαδα σε οποιον ενδιαφερεται και ας φυγει.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
1
Like
3.254
Πόντοι
456
Η ομαδα πολυ απλα εχει σκασει.Οταν δεν εχεις σοβαρες αλλαγες να πεταξεις μεσα και παιζεις με τα ιδια λιμα σε 100 ματς ειναι λογικο η φουσκα καποια στιγμη να κανει μπαμ.Το μεγαλο φταιξιμο στον Ιβαν Σαββιδη που εχει αφησει την ομαδα μπουρδελο.Δεν με νοιαζει αν φταιει ο πολεμος στην Ρωσια,προβληματα υγειας η το οτιδηποτε.Αν δεν μπορει ας πουλησει την ομαδα σε οποιον ενδιαφερεται και ας φυγει.

γιατι παιξαν στην Ευρωπη και κουραστηκαν τα παλικαρια ? δεν διαφωνω στα υπολοιπα που λες, εκτος του οτι πιστωση χρονου στον Ιβαν δινω, ο πολεμος θα τελειωσει συντομα.... ελπιζω, και περιμενω να δω τι θα κανει προσεχως
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Δεν μας πήγε το ματσάκι χθες! Αν και ήταν κομμένο και ραμμένο για Χ μετά το στραβοπατημα του ΒΙΑΣΜΕΝΟΥ!

Συνεχίζουμε δυνατά το ματσάκι της Τετάρτης θα κρίνει πολλά! Με νίκη δικιά μας μέσα στο εξοχικό το ασανσέρ θα έχει να κάνει με εμάς για τον τίτλο! :sunglasses:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΕΦΙΑ!!!:kneel::kneel:

ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...:rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Δεν μας πήγε το ματσάκι χθες! Αν και ήταν κομμένο και ραμμένο για Χ μετά το στραβοπατημα του ΒΙΑΣΜΕΝΟΥ!

Συνεχίζουμε δυνατά το ματσάκι της Τετάρτης θα κρίνει πολλά! Με νίκη δικιά μας μέσα στο εξοχικό το ασανσέρ θα έχει να κάνει με εμάς για τον τίτλο! :sunglasses:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΕΦΙΑ!!!:kneel::kneel:

ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...:rockon:
Ξεκωλιασε τους ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ που μου επεσαν για υπνο απο τωρα με τις πυτζαμουλες με τα αρκουδακια :alivedick::alivedick::alivedick:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.510
Like
46.303
Πόντοι
6.256
Δεν μας πήγε το ματσάκι χθες! Αν και ήταν κομμένο και ραμμένο για Χ μετά το στραβοπατημα του ΒΙΑΣΜΕΝΟΥ!

Συνεχίζουμε δυνατά το ματσάκι της Τετάρτης θα κρίνει πολλά! Με νίκη δικιά μας μέσα στο εξοχικό το ασανσέρ θα έχει να κάνει με εμάς για τον τίτλο! :sunglasses:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΕΦΙΑ!!!:kneel::kneel:

ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...:rockon:

ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΤΣΟΥ-ΛΟΥ ΦΙΛΕ-ΜΠΟΥΞΕ..ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ​

 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
1
Like
3.254
Πόντοι
456
Ξεκωλιασε τους ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ που μου επεσαν για υπνο απο τωρα με τις πυτζαμουλες με τα αρκουδακια :alivedick::alivedick::alivedick:

πονεσε το κωλαρακι τους το Σ-Κ μια με εμας στο βολλει και μια με το σκουληκι στο τηγανι τους
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
γιατι παιξαν στην Ευρωπη και κουραστηκαν τα παλικαρια ? δεν διαφωνω στα υπολοιπα που λες, εκτος του οτι πιστωση χρονου στον Ιβαν δινω, ο πολεμος θα τελειωσει συντομα.... ελπιζω, και περιμενω να δω τι θα κανει προσεχως
H Ρωσια εχει τελειωσει γεωπολιτικα με την δυση τυπε.Ολοι οι ρωσοι ολιγαρχες τα μαζεψαν απο την δυση και εφυγαν.Τους κυνηγανε τα αμερικανα απο παντου.Ο Σαββιδης κεφαλαιο στην Ελλαδα δεν ξανα ριχνει.Σιγα σιγα θα αρχισει να πουλαει και οτι εχει αγορασει στην πολη αλλα και στην Χαλκιδικη και αν βρει αγοραστη με λεφτα θα δωσει και τον ΠΑΟΚ.Εδω ολοκληρος Αμπραμοβιτς και αλλοι Ρωσοι ολιγαρχες πολυ πιο ισχυροι απο τον Ιβαν και την κοπανησανε απο την Αγγλια,Γερμανια και Γαλλια...ο Ιβαν δεν θα εφευγε απο την θεσσαλονικουλα?Αυριο να τελειωσει ο πολεμος η Ρωσια θα ειναι αποκλεισμενη απο την δυση το ιδιο και οι πολιτες της.Μην περιμενετε λεφτα απο τον Ιβαν και αυτο φαινεται ξεκαθαρα απο το οτι γηπεδο δεν προκειται να γινει.Του χρονου ο ΠΑΟΚ οτι μεταγραγη κανει θα ειναι απο τα εσοδα που θα παρει απο οποιαδηποτε πωληση παιχτη.ΦΡΑΓΚΑ απο τον ιδιο τον Σαββιδη ξεχαστε τα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom