Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
KAI ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ.....Ο ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΝΟΜΟ.....ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ......Ο ΝΕΟΣ ΝΟΜΟΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΕΝΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΗΛΙΔΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΩΣΑΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.....
Ο επίσημος όχι. Αλλά οι οργανωμένοι; Εκτός και αν οι οργανωμένοι του ΟΣΦΠ βγάζουν ανακοινωσεις κατά παραγγελία του Βαγγέλα αλλά οι δικοι σας είναι ανεξάρτητοι (και οι κάθε οργανωμένοι). Να είμαστε σοβαροί. Έχεις καταλάβει ότι με το νόμο έκτρωμα θα είμαστε Η ΜΟΝΗ ΧΩΡΑ που το στήσιμο θα είναι πλέον ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ; Και ειλικρινά αν δεν είναι αυτός ο νόμος λόγος για Γκρεξιτ του Ελληνικού Ποδοσφαίρου από τη ΟΥΕΦΑ και τη ΦΙΦΑ ειλικρινά δε ξέρω τι άλλο θα είναι.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.773
Πόντοι
1.336
Ο επίσημος όχι. Αλλά οι οργανωμένοι; Εκτός και αν οι οργανωμένοι του ΟΣΦΠ βγάζουν ανακοινωσεις κατά παραγγελία του Βαγγέλα αλλά οι δικοι σας είναι ανεξάρτητοι (και οι κάθε οργανωμένοι). Να είμαστε σοβαροί. Έχεις καταλάβει ότι με το νόμο έκτρωμα θα είμαστε Η ΜΟΝΗ ΧΩΡΑ που το στήσιμο θα είναι πλέον ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ; Και ειλικρινά αν δεν είναι αυτός ο νόμος λόγος για Γκρεξιτ του Ελληνικού Ποδοσφαίρου από τη ΟΥΕΦΑ και τη ΦΙΦΑ ειλικρινά δε ξέρω τι άλλο θα είναι.

+100 %
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ο κακλαμανης μολις δηλωσε απωλειες για την ψηφιση του νομοσχεδιου για τον παοκ   με επιστολες !!!!!!!!!!

οδευουμε συντομα για εκλογες

ο μαρινακης νικησε

μητσοτακης δενδιας βαρβιτσιωτης γεωργιαδης πιπιλη κατρουγκαλος τριανταφυλλιδης κριτωνας αρσενης και αλλοι  στειλανε επιστολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ταχα μου ολοι τους ειναι σε "εθνικη αποστολη"  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

προσοχη οι επιστολες δεν προστιθονται ως φηφοι

μεχρι και ο υφυπουργος εξωτερικων  βλασης λακισε  ειναι και αυτος "σε εθνικη αποστολη"
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
...και βεβαια τελειωσε το πρωταθλημα....εχεις ΤΟΥΜΠΑ και εισαι και μειον 1....αρα +4 ο ΠΑΟΚ.....ΘΑ ΓΥΡΙΖΕΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΑ ΠΛΕΥ ΟΦ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΤΩΡΑ?ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Η ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ...
ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ ΡΕ .....ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ...ΣΑΣ ΦΤΑΙΕ ΛΕΕΙ Η ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΒΑΘΜΟΙ....ΑΠΟ τον αρουλη φετος ΕΧΑΣΑ 5!!!Αλλα ξεχασα ο αρης δεν ιδιοκτησια σας....εχει και με τον τοτο ενα καλο!
Μόνο που έχεις ΠΑΟ εκτός έδρας τη Κυριακή. Και ο ΠΑΟ είναι η πιο φορμαρισμένη ομάδα στο πρωτάθλημα τον τελευταίο μήνα και εσύ έφτυσες αίμα για να νικήσεις τον Βόλο στην έδρα σου τη Δευτέρα και τον τελευταίο μήνα γενικά δε παίζεις και μπαλάρα. Άρα (αφού εσύ παίρνεις α πριορι ότι θα νικήσεις τον ΟΣΦΠ στη Τούμπα, έτσι και εγώ) θα χάσεις από τον ΠΑΟ. Οπότε πάει από +1 στο -2. Και με τη νίκη σου στη Τούμπα ξαναπάει στο +1. ΑΝ πιστεύεις ότι το +1 στο τέλος των πλέυ οφ  (10 αγωνιστικές) δε μπορεί να πάει στο -1 τότε μπράβο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ο κακλαμανης μολις δηλωσε απωλειες για την ψηφιση του νομοσχεδιου για τον παοκ   με επιστολες !!!!!!!!!!

οδευουμε συντομα για εκλογες

ο μαρινακης νικησε

μητσοτακης δενδιας βαρβιτσιωτης γεωργιαδης πιπιλη κατρουγκαλος τριανταφυλλιδης και αλλα στειλανε επιστολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ταχα μου ολοι τους ειναι σε "εθνικη αποστολη"  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μεχρι και ο υφυπουργος εξωτερικων  βλασης λακισε  ειναι και αυτος "σε εθνικη αποστολη"
Δηλαδή σύμφωνα με το σκεπτικό σου αν δεν υπήρχαν απώλειες θα είχε νικήσει ο Ιβάν;
Ρε πάτε καλά; Το κράτος επεμβαίνει στο αυτοδιοίκητο και θα γίνουμε ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ το πρώτο κράτος που τα στησίματα θα είναι ΝΟΜΙΜΑ και εσύ λες για Μαρινάκη και Ιβάν; Και ψηφίζεις (ψηφίζετε) κιόλας!!!!
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
υπερ της φηφοφοριας 156

μαρινακη βρες τους και τσακισε τους ποιοι απο την αντιπολιτευση ψηφισαν ναι

εκτος εαν κανανε την μπαμπεσια και βαλανε τις επιστολες για ψηφους !!!!!!!!!!!!!  τους εχω ικανους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ετοιμαστειτε για εκλογες παρα πολυ συντομα   δεν την βγαζουν μεχρι το πασχα
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΚΙΑ..
ΟΛΟΙ ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ..
Η ΨΩΛΑΡΑ ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ..
ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ Κ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ..
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΚΙΑ..
ΟΛΟΙ ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ..
Η ΨΩΛΑΡΑ ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ..
ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ Κ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ..
κλασανε μαντρες οι υπουργοι χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.254
Like
11.875
Πόντοι
2.606
του χρονου που θα παιζουν ο παοκ και η ξανθη  παλι στο ιδιο πρωταθλημα τι θα γινεται τυποι?  :grin:
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
...και βεβαια τελειωσε το πρωταθλημα....εχεις ΤΟΥΜΠΑ και εισαι και μειον 1....αρα +4 ο ΠΑΟΚ.....ΘΑ ΓΥΡΙΖΕΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΑ ΠΛΕΥ ΟΦ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΤΩΡΑ?ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Η ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ...
ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ ΡΕ .....ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ...ΣΑΣ ΦΤΑΙΕ ΛΕΕΙ Η ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΒΑΘΜΟΙ....ΑΠΟ τον αρουλη φετος ΕΧΑΣΑ 5!!!Αλλα ξεχασα ο αρης δεν ιδιοκτησια σας....εχει και με τον τοτο ενα καλο!
Δεν διαβαζεις καλα, δεν ειμαι γαυρος,ΑΡΗΣ ειμαι. Αυτος ντε που εχασες 5 βαθμους φετος. Με την ξανθουλα δεν εχω κανενα θεμα,μακαρι να παιζαμε συνεχεια. 4-0 νικες την εχω φετος. Να δεχτω οτι ο γαυρος ποδοσφαιρικα ειναι ενα μπουρδελο αν δεχτεις κ εσυ πως φετος εισαι ενα τριμπουρδελο. Αυτο λεμε ολη τη χρονια, παιζεις φιλικα ολη τη χρονια κ την εχεις δει μπαρτσελονα. Τουλαχιστον περσι με τον κλεφτοκοτα τον ρουμανο ειχατε μια σοβαρη ομαδα. Φετος δεν εχεις τιποτα. Αρα στα πλει οφ με κανονικες ομαδες εχεις ιδιες πιθανοτητες με τον γαυρο να το παρεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
του χρονου που θα παιζουν ο παοκ και η ξανθη  παλι στο ιδιο πρωταθλημα τι θα γινεται τυποι?  :grin:
Θα φάει -5 ο ΠΑΟΚ (για παραπάνω δε το βλέπω) και θα τσιμπήσει 6 από τη Ξάνθη.
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201



Στην εκδίκαση της υπόθεσης κανείς δεν αμφισβήτησε ότι ο Καλπατζίδης, πρώην σερβιτόρος που αγόρασε μέσω της εταιρίας RFA την θυγατρική εταιρία της Ξάνθης VIALAND, (ιδιοκτήτρια του προπονητικού κέντρου, ξενώνα και των γραφείων της ομάδας) είναι ανιψιός του Σαββίδη. Μάθαμε ότι η εταιρία του Καλπατζίδη, η RFA promotion πλήρωσε την σεζόν 2014-15 το ποσό των 1,7 εκατ. ευρώ συνολικά για 7 ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ καταβάλλοντας τους χρήματα στην Κύπρο, ώστε να μην πληρωθούν οι φόροι στο ελληνικό δημόσιο! Μάθαμε επισης ότι ο Καλπαζιδης μετέφερε όλα του τα χρήματα (6,7 εκατ ευρώ) που έβγαλε από την RFA στην Dimera, την εταιρία στην οποία ανήκει ΠΑΟΚ !
Στην ακροαματική καταρρίφθηκε επίσης τοεπιχείρημα που ακουγόταν από την πρώτη μέρα, ότι τάχα μου είναι άλλο η ΠΑΕ Ξάνθη και άλλο η θυγατρική της. Η Επιτροπή γνωμοδότησε ότι οι θυγατρικές αυτές είναι δημιουργήματα των ΠΑΕ για να δηλώσουν σε αυτές περιουσιακά στοιχεία που δεν μπορούν οι ίδιες να έχουν Όλα τα άλλα που ακούστηκαν, με κορυφαίο το ότι ο ΠΑΟΚ ανήκει στη γυναίκα του Σαββίδη και στα παιδιά του είναι για να γελάει κανείς. Δεν είναι θέμα σε ποιόν ο ΠΑΟΚ ανήκει, αλλά αν οι εταιρίες του Σαββίδη και του ανιψιού του συνεργάζονται σε σημείο που είναι ένα και το ίδιο.
Όταν η Ξάνθη πουλάει το Ζιφκοβιτς και ξεχνά να το κάνει γνωστό χρησιμοποιώντας τον μάλιστα στο ματς με τον ΠΑΟΚ, όταν πέρυσι δίνει όλα τα εισιτήρια του αγώνα της στον ΠΑΟΚ ως γηπεδούχος, δεν χρειάζεται κανονικα άλλο στοιχειο......

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
1 βαθμο στη γκανιοτα δηλαδη  :2funny:
Βέβαια ποιος εμποδίζει τον ΟΣΦΠ το καλοκαίρι να αγοράσει τον Άρη, τον Πανιώνιο, τον Αστέρα, τον Ατρόμητο και τον ΟΦΗ και όποια ομάδα ανέβει στη Σούπερ Λίγδα; Θα φάει -5 αλλά από τις 5 αυτές ομάδες θα έχει πάρει ξεκούραστα 30 βαθμούς στη κανονική περίοδο κοινώς +25.....
ΜΑΓΕΙΑ ΛΕΜΕ. Και ο άλλος γράφει ότι κέρδισε ο Μαρινάκης......
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.696
Like
23.179
Πόντοι
6.256
Θα φάει -5 ο ΠΑΟΚ (για παραπάνω δε το βλέπω) και θα τσιμπήσει 6 από τη Ξάνθη.

Βρεθηκε Πρωθυπουργος να νομιμοποιησει την πολυιδιοκτησια στο ποδοσφαιρο και αφου εχει ξεκινησει το πρωταθλημα με κανονισμους που ελεγαν οτι απαγορευεται....τι σημασια εχει ποσους βαθμους θα φαει ο ΖΜΠΑΟΓΚ;
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
το μισο υπουργικο συμβουλειο λακισε με επιστολες  οι οποιες δεν μετρανε για ψηφισμα     αρε καταντιες

τσακαλωθηκαν ισοβιως αυτοι

μαρινακη βγαλε και κρεμασε τους στα μανταλακια το payroll τους για οσους ψηφισαν ναι ειται κυβερνηση ειται αντιπολιτευση

βγαλε τα ονοματακια για τους μελλοντικα πολιτικους μακαριτες
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.254
Like
11.875
Πόντοι
2.606
Βρεθηκε Πρωθυπουργος να νομιμοποιησει την πολυιδιοκτησια στο ποδοσφαιρο και αφου εχει ξεκινησει το πρωταθλημα με κανονισμους που ελεγαν οτι απαγορευεται....τι σημασια εχει ποσους βαθμους θα φαει ο ΖΜΠΑΟΓΚ;
τυπε τωρα πηρες χαμπαρι οτι ζεις στη ζιμπαμπουε? εγω να φανταστεις πηγα τωρα και κοιταχτηκα στον καθρεφτη και με ειδα αραπη παω τωρα και στο μπανιο να κατεβασω σωβρακο και να  δω αν ειχα και την ιδια τυχη με το παπαρι μου  :2funny:


Ξέρεις να κλέψεις;..ξέρω…ξέρεις να κρυφτείς; οχι!.. ε μην κλέβεις το γαμημενο!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.696
Like
23.179
Πόντοι
6.256
τυπε τωρα πηρες χαμπαρι οτι ζεις στη ζιμπαμπουε? εγω να φανταστεις πηγα τωρα και κοιταχτηκα στον καθρεφτη και με ειδα αραπη παω τωρα και στο μπανιο να κατεβασω σωβρακο και να  δω αν ειχα και την ιδια τυχη με το παπαρι μου  :2funny:

Τυπε κατι μου λεει οτι δεν θα εισαι τυχερος... :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.148
Κριτικές
3
Like
1.457
Πόντοι
496
τυπε τωρα πηρες χαμπαρι οτι ζεις στη ζιμπαμπουε? εγω να φανταστεις πηγα τωρα και κοιταχτηκα στον καθρεφτη και με ειδα αραπη παω τωρα και στο μπανιο να κατεβασω σωβρακο και να  δω αν ειχα και την ιδια τυχη με το παπαρι μου  :2funny:


Ξέρεις να κλέψεις;..ξέρω…ξέρεις να κρυφτείς; οχι!.. ε μην κλέβεις το γαμημενο!

κοιτα τυπε, το προβλημα σε αυτο το μπουρδελο που ζουμε ειναι οτι εχουμε ολα τα χαλια μιας αφρικανικης χωρας αλλα οχι το
μοναδικο καλο της (:walkingpenis:) :grin: :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Άντε και του χρόνου ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΜΑ θα γίνει του στησίματος το κάγκελο. Θα πάρει άλλες 2-3 ο Ιβάν, άλλες 5-6 ο Μαρινάκης και θα έχουμε ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ.

Βέβαια μη μιλήσει ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ η ΑΕΚ (ή ο ΠΑΟ) πάει στην ΟΥΕΦΑ και στη ΦΙΦΑ για οοοοοοοοοοοοοοοοολα αυτά. Έτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom