Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.238
Like
1.310
Πόντοι
266
τυπε συγκεντρωσου. εγω θα παρω πρωταθλημα εσυ αν βγεις ευρωπη με το ζορι. και γραφεις αυτα που γραφεις τωρα? εισαι τοσο αυτιστικος ? οι υπερτιμημενοι παικτες απλα σε υποτιμησανε ως ελεινο σκουληκι που εισαι αυτο εγινε και τιποτα παραπανω. πηρες Χ στον υπερ παντων αγωνα που εδινες χτες. συγχαρητηρια αντε και του χρονου παλι ανυπαρκτοι υποστηρικτες ομαδας μιας οδου και 3 φαναριων! λες και δεν σεχω ταισει ντορτια , μεχρι και ο κλαους ο σουρακιας σε ειχε ξεκωλιασει βρε φουκαριΑΡΗ (με ξενο διαιτητη σε γαμησα στο κοτετσι σου πριν λιγους μηνες ξεχασες την ψωλια ρε αυτιστικο κιολας?)
αντε γαμησου ρε πατσαβουρα
στο ξαναλεω μια για παντα
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΕΣΠΩΝ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η μόνη μικρή ομάδα που είδε όλη η Ελλάδα μέσα στο γήπεδο ήταν η μπαουγκ,εσύ είδες κάτι άλλο?
ναι ειδαμε μια ομαδα να παραμενι αητητη και να συνεχιζει για πρωταθλημα,

η αλλη, η νεοφωτιστη μπορει να πανηγυριζει οτι εφερε ισοπαλια με τον αξιο ΠΕΡΣΙΝΟ και φετινο πρωταθλητη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αντε γαμησου ρε πατσαβουρα
στο ξαναλεω μια για παντα
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΕΣΠΩΝ
ρε γελοιε αυτα τα αναγκαστικος πρωταθλητης πρεσπων γιατι δεν τα λεγες οταν εφυγε ο πριγιοβιτς?

και περσι με υπογεγραμενες τις πρεσπες ηλιθιε μας βαλανε να παιξουμε το φετινο πρωταθλημα με -2,

αν ηθελαν να μας χαρισουν πρωταθλημα γιατι μας εχουν ακυρωσει τοσα κανονικα γκολ ως οφσαηντ?

μπουρδα ε μπουρδα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.238
Like
1.310
Πόντοι
266
ρε γελοιε αυτα τα αναγκαστικος πρωταθλητης πρεσπων γιατι δεν τα λεγες οταν εφυγε ο πριγιοβιτς?

και περσι με υπογεγραμενες τις πρεσπες ηλιθιε μας βαλανε να παιξουμε το φετινο πρωταθλημα με -2,

αν ηθελαν να μας χαρισουν πρωταθλημα γιατι μας εχουν ακυρωσει τοσα κανονικα γκολ ως οφσαηντ?

μπουρδα ε μπουρδα
ΣΤΗΝ λαμια τι εγινε ρε αρχιδα;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το μηλο ειναι στον πατο σου
αλλα λιγο να μου στραγγισεις το πουλι
εμαθα οτι κανεις πιπες Α ποιοτητας
ναρκωτικα παιρνεις???

ΞΥΠΝΑ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΣΕ ΚΥΠΕΛΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,

ο απο κατω να ντρεπεται που χανει,

περνα μας, κερδισε μας και μετα βγες να κοκορευτεις καραγκιοζη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ΣΤΗΝ λαμια τι εγινε ρε αρχιδα;;
οτι και να εγινε στην λαμια,

μας εκλεψαν ενα πρωταθλημα περσι με ακυρωση ενος κανονκοτητου γκολ με την αεκ,

φετος επισης μας εχουν αακυρωσει αρκετα γκολ, αλλα παρολα αυτα προηγουμαστε,

και εσυ βλεπεις οτι θελουν να μας δωσουν το πρωταθλημα???


ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΚΥΡΩΝΟΥΝ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΣΑΝ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΡΕ??????????????
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
αντε γαμησου ρε πατσαβουρα
στο ξαναλεω μια για παντα
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΕΣΠΩΝ
ετσι ιδια επιχειρηματολογια με τα αφεντικα σας θα εχετε. ο,τι πει ο καραπαπαρας και ο τσουκαλας θα παπαγαλιζετε για να  μην ξεχνιομαστε σε ποιον ανηκετε, και λογοδοτειτε ερπετα. παντως πρεπιε να παραδεχτουμε οτι μας δυσκολεψατε πιο πολυ απο την ομαδα του αφεντικου σας. μπορει το καλοκαιρι να σας ανταμειψει με καποιον ακομα "ελευθερο" παικτη. ο ενας σηκωνει πρωταθλημα ο αλλος μας ζαλιζει για ενα Χ στην τουμπα..ρε τι ζουμε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
οτι και να εγινε στην λαμια,

μας εκλεψαν ενα πρωταθλημα περσι με ακυρωση ενος κανονκοτητου γκολ με την αεκ,

φετος επισης μας εχουν αακυρωσει αρκετα γκολ, αλλα παρολα αυτα προηγουμαστε,

και εσυ βλεπεις οτι θελουν να μας δωσουν το πρωταθλημα???


ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΚΥΡΩΝΟΥΝ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΣΑΝ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΡΕ??????????????
τι του απαντας μωρε του αυτιστικου. ενα εχουν να πουνε για αυτη τη χρονια , το χερι στη λαμια.. φιλικο ητανε και με τον γαβρο και την κουλα ρε σκουληκολινατσες? φιλικο πρεπει να ητανε και το ματς στην φαπαναστασιου λεω εγω. ανετοι +3 βαθμοι
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
...και εχθες υπηρξε αλλοιωση αποτελεσματος εις βαορς του παοκ λογω του μη δωσμενου πεναλντι στον μπισεσβαρ,

αλλοιωθηκε το αποτελεσμα και με την αεκ που αντι να δωσει 2 κιτρινες σε αεκτση και να νικησουμε με πολα γκολ, εδωσε δευτερη στο ζαμπα και φεραμε ισοπαλια,

2 ακυρωμενα ως δηθεν οφσαηντ μον στον ακπομ ευτυχως αυτα δεν εκριναν το αποτελεσμα.


ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΑ Ο ΠΑΟΚ ΕΒΓΑΙΝΕ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟΣ, ΦΕΤΟΣ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΒΡΩΜΙΑΡΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.611
Like
21.554
Πόντοι
5.506
...και εχθες υπηρξε αλλοιωση αποτελεσματος εις βαορς του παοκ λογω του μη δωσμενου πεναλντι στον μπισεσβαρ,

αλλοιωθηκε το αποτελεσμα και με την αεκ που αντι να δωσει 2 κιτρινες σε αεκτση και να νικησουμε με πολα γκολ, εδωσε δευτερη στο ζαμπα και φεραμε ισοπαλια,

2 ακυρωμενα ως δηθεν οφσαηντ μον στον ακπομ ευτυχως αυτα δεν εκριναν το αποτελεσμα.


ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΑ Ο ΠΑΟΚ ΕΒΓΑΙΝΕ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟΣ, ΦΕΤΟΣ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΒΡΩΜΙΑΡΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ


Τύπε, μπερδευεσαι, χθες είχε ΞΕΝΟΥΣ διαιτητάς.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
ναι ειδαμε μια ομαδα να παραμενι αητητη και να συνεχιζει για πρωταθλημα,

η αλλη, η νεοφωτιστη μπορει να πανηγυριζει οτι εφερε ισοπαλια με τον αξιο ΠΕΡΣΙΝΟ και φετινο πρωταθλητη

Εγώ έχω ν'αφησω αυτό εδώ και βγάλτε συμπεράσματα εσείς μπαογκια..

 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1551050714520.jpg
    FB_IMG_1551050714520.jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 9
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το οτι ο παοκ παιρνει πρωταθλημα δεν ειναι απλα καυλα,

ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΥΛΑ γιατι ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ εχει τα κορακια εναντιον του,

απλα με τους ξενους διαιτητες γινονται λιγοτερα απο τις σφαγες προηγουμενων ετων και εχουμε πολυ καλυτερη ομαδα απο τους αλλους οχι απλα καλυτερη οπως αλλες χρονιες που μας τα εκλεβαν.


απο τον αρη ποσα πρωταθληματα κλεψανε???????????

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑΝ ΑΡΕΙΑΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ 2018, ΤΟΥ 1991, ΤΟΥ 50 ΤΟΥ 70 ηταν δικο μας και μας το εφαγε διαιτησια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύπε, μπερδευεσαι, χθες είχε ΞΕΝΟΥΣ διαιτητάς.
οι οποιοι και αυτοι εκαναν ΛΑΘΟΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΚΡΙΝΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ.

το αν ηταν τυχαιο λαθος το συζηταμε, το οτι ομως κριθηκε το αποτελεσμα δεν ειναι προς συζητηση οπως και με τον αγωνα με την αεκ που εβαλε να παιξουμε με 10 παικτες αντι να ριξουμε 3αρα και στην αεκ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
το οτι ο παοκ παιρνει πρωταθλημα δεν ειναι απλα καυλα,

ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΥΛΑ γιατι ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ εχει τα κορακια εναντιον του,

απλα με τους ξενους διαιτητες γινονται λιγοτερα απο τις σφαγες προηγουμενων ετων και εχουμε πολυ καλυτερη ομαδα απο τους αλλους οχι απλα καλυτερη οπως αλλες χρονιες που μας τα εκλεβαν.


απο τον αρη ποσα πρωταθληματα κλεψανε???????????

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑΝ ΑΡΕΙΑΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ 2018, ΤΟΥ 1991, ΤΟΥ 50 ΤΟΥ 70 ηταν δικο μας και μας το εφαγε διαιτησια

Η κατάσταση της υγείας σου έχει επιδεινωθεί,πρέπει να σε δει γιατρός άμεσα!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η κατάσταση της υγείας σου έχει επιδεινωθεί,πρέπει να σε δει γιατρός άμεσα!!!
πες ρε κοτα ποσα και ποια πρωταθληματα σου κλεψανε?

εγω τα ποσταρησα στο ραουπαου και μου ειπε οτι σφυριζανε ολυμπιακο , απολλων αθηνων και παοκ το ιδιο οποτε δικαια εβγαινε τριτος ο παοκ, ο πρωτθλητης θεσσαλονικης, πισω απο την απολλωναρα!!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
πες ρε κοτα ποσα και ποια πρωταθληματα σου κλεψανε?

εγω τα ποσταρησα στο ραουπαου και μου ειπε οτι σφυριζανε ολυμπιακο , απολλων αθηνων και παοκ το ιδιο οποτε δικαια εβγαινε τριτος ο παοκ, ο πρωτθλητης θεσσαλονικης, πισω απο την απολλωναρα!!!!

Τυπε,εγώ δεν ζούσα τις ημερομηνίες που έγραφες,τώρα αν εσύ ζούσες και νιώθεις ακόμα και σήμερα την αδικία μέσα σου τι να πω,παίζει να είσαι δλδ κάπου στα 60?  :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τυπε,εγώ δεν ζούσα τις ημερομηνίες που έγραφες,τώρα αν εσύ ζούσες και νιώθεις ακόμα και σήμερα την αδικία μέσα σου τι να πω,παίζει να είσαι δλδ κάπου στα 60?  :think:
οχι εξυπνακια περσι δεν ζουσες?
το 1991 που πηρε την ομαδα ο βουλινος και εφυγε δεν ζουσες?
μονο εγω εβλεπα μπαλα τοτε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom