Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
εσυ γενικως δεν καταλαβαινεις τι σου γινεται ειναι προφανες. εσυ νομιζεις οτι το να ψωνισεις 3 τονους πρεζα ειναι σαν νταλαβερι που πας δινεις τα λεφτα και παιρνεις το πραμα. επισης παπαγαλιζεις τις παπαριες που σου λενε οι αρδ τους οποιους δηλωνεις οτι απεχθανεσαι αλλα αυτο που σε ταιζουν λες. ρωτησα και τον αλλον τον αινσταιν πιο πανω. εσεις οι 2 που μαζι 1 μυαλο δν κανετε ειστε σιγουροι οτι δεν τρεχει τιποτα και απλα τον καλουν σε δικη για ενα εμβασμα που εγινε 1 χρονο πριν , γιατι ετσι σας ειπανε τα παπαγαλακια, αλλα η εισαγγελεας ειναι τουβλο τελειως και τον καλει χωρις να εχει απτες αποδειξεις και ρισκαρει να γινει ρομπα στο πανελληνιο.. μαλακες μου τι πινετε ? παντως αν εχεις κανει απλα ενα "υποπτο" εμβασμα 1 , 1.5 χρονια πριν δυσκολα να σε κατηγορουν για χρηματοδότηση και αποθήκευση ναρκωτικών ουσιών, εγκληματική οργάνωση  για τη μεταφορά, διακίνηση και πώληση ναρκωτικών...
εστω οτι πουλαω ναρκωτικα,θα με πληρωσεις 1μιση χρονο πριν τυπε;κι αν με πιασει σε αυτο το διαστημα η αστυνομια απο που θα πληρωθεις εσυ τυπε;αν πιστευεις οτι γινονται ετσι αυτες οι δουλειες,δεν εχεις ελπιδα να γινεις εφοπλιστης τυπε...λυπαμαι που θα πρεπει να ειμαι εγω αυτος που θα σου το πω,δεν εχω ομως αλλη επιλογη.
Σκεφτηκες ποτε οτι ενας πλοιοκτητης κανει αγορες καυσιμων για τα πλοια του;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τιποτα δε διακινδυνευει.οι εισαγγελεις,κανουν εισηγησεις...θεωρουν οτι κατι δεν ειναι σωστο και παρουσιαζουν το σκεπτικο τους στους δικαστες.σωστο,λαθος,οι δικαστες κρινουν.
δηλαδη εσυ πιστευεις οτι με μια τελειως κλαιν μαιν αποδειξη , οπως μας την παρουσιαζετε ολοι οι δικηγοροι και εισαγγελεις του μπουρδελα, καλεσε σε δικη εναν απο τους πιο ισχυρους ανθρωπους της χωρας ως χρηματοδοτη, μεταφορεα και αποθηκευτη 2 τονων πρεζας, αλλα δεν διακινδυνευει τιποτα? και μαλιστα τον καλεσε με αυτη την αποδειξη που μας παπαγαλιζετε εδω μεσα, που μπορει να την απορριψει και 1οετης δικηγορος φοιτητης? μαλακες σε ποιο πλανητη ζειτε πραγματικα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.581
Like
21.543
Πόντοι
5.506
και σου ξαναλεω οτι το ενα ειναι ενα πταισμα με αυτο για το οποιο ψαχνουνε το χοντρο. εσυ μπορεις να το αντιληφθεις αυτο? και ξερεις εσυ οτι ειναι ενα εμβασμα 3-4 χρονια πριν το οποιο μπορεις να το αμφισβητησεις, σαν επαγγελματιας δικηγορος που εισαι φανταζομαι, ευκολα απο ενα σαιτ για πουτανες αλλα η εισαγγελεας που εχει ολες τις αποδειξεις (που δεν εχουμε δει προαφνως εγω κ εσυ) ειναι βλημα τελειως και δεν ξερει τι της γινεται αλλα παρολαυτα τον καλει ως εμπλεκομενο στην ιστορια με την πρεζα, διακινδυνευοντας την καριερα αλλα και την φημη της. και ζητας απο εμενα να στροφαρω ρε τυπε?


Αρα δεν εχεις ενημερωση για τιποτα παρολα αυτα μας εχεις πρηξει για πρεζεμπορες. Κλασσικος τσαρλατανος.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εστω οτι πουλαω ναρκωτικα,θα με πληρωσεις 1μιση χρονο πριν τυπε;κι αν με πιασει σε αυτο το διαστημα η αστυνομια απο που θα πληρωθεις εσυ τυπε;αν πιστευεις οτι γινονται ετσι αυτες οι δουλειες,δεν εχεις ελπιδα να γινεις εφοπλιστης τυπε...λυπαμαι που θα πρεπει να ειμαι εγω αυτος που θα σου το πω,δεν εχω ομως αλλη επιλογη.
Σκεφτηκες ποτε οτι ενας πλοιοκτητης κανει αγορες καυσιμων για τα πλοια του;
εσυ σιγουρα δεν μπορεις να γινεις κατι παραπανω απο αυτο που εισαι παντως. να υπερασπιζεσαι εναν υποδικο πρεζεμπορα μεσω ιντερνετ για κανα ψιλο (αν δεν παιρνεις ψιλο τοτε φιλε εισαι για αυτοκτονια). υπαρχουνε πολλα αρθρα με το τι βρωμιες γινονταν με την αγορα καυσιμων αλλα και νερου στην ιστορια αυτη, και μη ξεχνιεσαι οτι περαν της πρεζας ολοι αυτοι οι αγιοι που υπερασπιζεσαι κατηγορουνται και για λαθρεμποριο πετρελαιου. σου διεφυγε αυτο η ειναι ιδεα μου? ουτε καν για παπαγαλος δεν κανεις
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.969
Like
21.020
Πόντοι
5.006
εστω οτι πουλαω ναρκωτικα,θα με πληρωσεις 1μιση χρονο πριν τυπε;κι αν με πιασει σε αυτο το διαστημα η αστυνομια απο που θα πληρωθεις εσυ τυπε;αν πιστευεις οτι γινονται ετσι αυτες οι δουλειες,δεν εχεις ελπιδα να γινεις εφοπλιστης τυπε...λυπαμαι που θα πρεπει να ειμαι εγω αυτος που θα σου το πω,δεν εχω ομως αλλη επιλογη.
Σκεφτηκες ποτε οτι ενας πλοιοκτητης κανει αγορες καυσιμων για τα πλοια του;
τυπε δεν πρόκειται να καταλαβουν...επι 25 χρονια κάθε χρονο βγαζουν και μια καινουργια υποθεση για κοκκαλη παλιοτερα και για μαρινακη τωρα...και κάθε χρονο είναι σιγουροι ότι θα τους βαλουν φυλακη...εχουν αθωωθεί σε 100 υποθεσεις, αλλα δεν λενε να το καταλαβουν..σου λενε τωρα στην 101η υποθεση (νοορ1) θα καταδικαστει... :S
δες τι γραφει :
παντως αν εχεις κανει απλα ενα "υποπτο" εμβασμα 1 , 1.5 χρονια πριν δυσκολα να σε κατηγορουν για χρηματοδότηση και αποθήκευση ναρκωτικών ουσιών, εγκληματική οργάνωση  για τη μεταφορά, διακίνηση και πώληση ναρκωτικών...

τα ιδια λεγανε και για την ε.ο. και για το κοριοπολις : "τοσες κασέτες εχει ο θωμαιδης, δεν μπορει να μην υπαρχουν στημενα του βαγγελα".... :idiot: :idiot: :idiot:

ασπρισαν τα μαλλια μας, κοντευουμε να μπουμε εμεις φυλακη και αυτοι ακομα περιμενουν να βαλουν τον χοντρο ή τον κοκκαλη φυλακη... :S
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
δηλαδη εσυ πιστευεις οτι με μια τελειως κλαιν μαιν αποδειξη , οπως μας την παρουσιαζετε ολοι οι δικηγοροι και εισαγγελεις του μπουρδελα, καλεσε σε δικη εναν απο τους πιο ισχυρους ανθρωπους της χωρας ως χρηματοδοτη, μεταφορεα και αποθηκευτη 2 τονων πρεζας, αλλα δεν διακινδυνευει τιποτα? και μαλιστα τον καλεσε με αυτη την αποδειξη που μας παπαγαλιζετε εδω μεσα, που μπορει να την απορριψει και 1οετης δικηγορος φοιτητης? μαλακες σε ποιο πλανητη ζειτε πραγματικα
ουτε δικηγορος ειμαι τυπε,ουτε εισαγγελεας.γνωριζω ομως πως περιπου γινονται αυτες οι δουλειες γιατι εργαζομαι σε ναυτιλιακη και καταγομαι απο χωριο που η κυρια ενασχοληση ειναι τα ναρκωτικα,η ζωοκλοπη,τα οπλα και οι πουτανες,ολα σε ενα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.581
Like
21.543
Πόντοι
5.506
δηλαδη εσυ πιστευεις οτι με μια τελειως κλαιν μαιν αποδειξη , οπως μας την παρουσιαζετε ολοι οι δικηγοροι και εισαγγελεις του μπουρδελα, καλεσε σε δικη εναν απο τους πιο ισχυρους ανθρωπους της χωρας ως χρηματοδοτη, μεταφορεα και αποθηκευτη 2 τονων πρεζας, αλλα δεν διακινδυνευει τιποτα? και μαλιστα τον καλεσε με αυτη την αποδειξη που μας παπαγαλιζετε εδω μεσα, που μπορει να την απορριψει και 1οετης δικηγορος φοιτητης? μαλακες σε ποιο πλανητη ζειτε πραγματικα


Λοιπον τυπε, συγνωμη που θα σου το χαλασω το αφηγημα αλλα επειδη δε σου τα ειπανε εκει που εισαι στην υποθεση Ζιμενς κατηγορουνε 10 ανθρωπους ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. Μην πεσεις απο τα συννεφα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Αρα δεν εχεις ενημερωση για τιποτα παρολα αυτα μας εχεις πρηξει για πρεζεμπορες. Κλασσικος τσαρλατανος.
μαλακες μου δν γινεται να ειστε τοσο χαζοι. τι καλυτερη ενημερωση θα μπορουσα να εχω οταν επισημως η δικαιοσυνη του κρατους κατηγορει εναν συγκερκιμενο ανθρωπο για παρα πολυ συγκερκιμενα αδικηματα?? εσυ αναπαραγεις αμφιβολου εγκυροτητας δημοσιευματα, σου λεω ψαξε να δεις τι εγινε τελικα με τα λαθραια, γυρνας με αδεια χερια και ψαχνεις για μασημενη τροφη και λες εμενα τσαρλατανο? εισαι και βλακας εισαι και αχρηστος. δεν τον ειπε ο κυρ τακης απο τα σεπολια πρεζεμπορα τον ανθρωπω. η ελληνικη δικαιοσυνη τον ειπε. κλασσικος δουλακος γλυφτης κ εσυ που θα μας πεις κ τσαρλατανους
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
εσυ σιγουρα δεν μπορεις να γινεις κατι παραπανω απο αυτο που εισαι παντως. να υπερασπιζεσαι εναν υποδικο πρεζεμπορα μεσω ιντερνετ για κανα ψιλο (αν δεν παιρνεις ψιλο τοτε φιλε εισαι για αυτοκτονια). υπαρχουνε πολλα αρθρα με το τι βρωμιες γινονταν με την αγορα καυσιμων αλλα και νερου στην ιστορια αυτη, και μη ξεχνιεσαι οτι περαν της πρεζας ολοι αυτοι οι αγιοι που υπερασπιζεσαι κατηγορουνται και για λαθρεμποριο πετρελαιου. σου διεφυγε αυτο η ειναι ιδεα μου? ουτε καν για παπαγαλος δεν κανεις
εχω γραψει απο την πρωτη στιγμη οτι οι τραπεζικες κινησεις των εταιρειων του μαρινακη,προς την εταιρεια του γιαννουσακη αφορουν λαθρεμποριο πετρελαιου.θα μπουν οι τουρκοι στη θεσσαλονικη κι εσυ θα ξυπνησεις το μεγαλο σαββατο που σας ελεγε εκει πανω ο αλεφαντος.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Λοιπον τυπε, συγνωμη που θα σου το χαλασω το αφηγημα αλλα επειδη δε σου τα ειπανε εκει που εισαι στην υποθεση Ζιμενς κατηγορουνε 10 ανθρωπους ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. Μην πεσεις απο τα συννεφα.
εδω δεν πεφτω απο τα συννεφα με τις πιπες που αραδιαζεις εσυ κ ο αλλος πιο πανω. κλασσικοι παντογνωστες και οι 2, εισαγγελεας μου λεει δεν ειμαι αλλα ξερω.. ολοι ξερετε αλλα τιποτα δεν ξερετε. ενα ειναι το γεγονος οτι το ελληνικο κρατος τον κατηγορει για 2 τονους πρεζα. ενοχος η οχι θα το δουμε, αλλα καταλαθος κανεις δεν κατηγορειται για κατι τετοιο. οσο για τη ζιμενς, παιζει να εισαι και μονος ανθρωπος στη χωρα που να το πιστευει αυτο. αμα σου πουμε και για τις οφσορ του κουλη και της μαρεβα θα νομιζεις οτι ειναι καμια καινουρια sci-fi ταινια..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.581
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Καθε φορα που λες οτι δε μπορει να ειναι τοσο βλακες οι παοξηδες εμφανιζεται ενας  τους να το επιβεβαιωσει.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εχω γραψει απο την πρωτη στιγμη οτι οι τραπεζικες κινησεις των εταιρειων του μαρινακη,προς την εταιρεια του γιαννουσακη αφορουν λαθρεμποριο πετρελαιου.θα μπουν οι τουρκοι στη θεσσαλονικη κι εσυ θα ξυπνησεις το μεγαλο σαββατο που σας ελεγε εκει πανω ο αλεφαντος.
παλι καλα που εισαι εσυ ο παντογνωστης να μας ανοιξεις τα ματια ρε τυπε ευχαριστουμε πολυ. απο πρεζεμπορας λαθρεμπορας μεγαλη εκπτωση παντως δεν μπορεις να πεις. παντως παλι υποδικο τσιμπουκωνεις ολημερις δεν αλλαζει αυτο. εσενα θα μπουν οι τουρκοι μεχρι το κωλαντερο σου αλλα τα παπαρια του βαγγελα ακομα στο στομα σου θα ταχεις και θα τα πιπιλας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.581
Like
21.543
Πόντοι
5.506
εδω δεν πεφτω απο τα συννεφα με τις πιπες που αραδιαζεις εσυ κ ο αλλος πιο πανω. κλασσικοι παντογνωστες και οι 2, εισαγγελεας μου λεει δεν ειμαι αλλα ξερω.. ολοι ξερετε αλλα τιποτα δεν ξερετε. ενα ειναι το γεγονος οτι το ελληνικο κρατος τον κατηγορει για 2 τονους πρεζα. ενοχος η οχι θα το δουμε, αλλα καταλαθος κανεις δεν κατηγορειται για κατι τετοιο. οσο για τη ζιμενς, παιζει να εισαι και μονος ανθρωπος στη χωρα που να το πιστευει αυτο. αμα σου πουμε και για τις οφσορ του κουλη και της μαρεβα θα νομιζεις οτι ειναι καμια καινουρια sci-fi ταινια..


Μλκ μου εκτος απο παοκ εισαι και συριζαιος;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Καθε φορα που λες οτι δε μπορει να ειναι τοσο βλακες οι παοξηδες εμφανιζεται ενας  τους να το επιβεβαιωσει.
μπαροκ εισαι γλυφτης του κουλη και του αδωνη και μιλας για βλακεια? αυτο λεγεται και απυθμενο θρασσος
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
εδω δεν πεφτω απο τα συννεφα με τις πιπες που αραδιαζεις εσυ κ ο αλλος πιο πανω. κλασσικοι παντογνωστες και οι 2, εισαγγελεας μου λεει δεν ειμαι αλλα ξερω.. ολοι ξερετε αλλα τιποτα δεν ξερετε. ενα ειναι το γεγονος οτι το ελληνικο κρατος τον κατηγορει για 2 τονους πρεζα. ενοχος η οχι θα το δουμε, αλλα καταλαθος κανεις δεν κατηγορειται για κατι τετοιο. οσο για τη ζιμενς, παιζει να εισαι και μονος ανθρωπος στη χωρα που να το πιστευει αυτο. αμα σου πουμε και για τις οφσορ του κουλη και της μαρεβα θα νομιζεις οτι ειναι καμια καινουρια sci-fi ταινια..
ναι ρε βλακα...υπαρχουν ανθρωποι που μπορουν να ξερουν γιατι βρισκονται στο χωρο.επειδη δε βγηκες ακομη απο το τετραγωνο του σπιτιου σου,πρεπει ολοι να ειναι σαν κι εσενα;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μλκ μου εκτος απο παοκ εισαι και συριζαιος;
σωστα γιατι οποιος δεν ειναι με τα καθυστερημενα της νδ ειναι αυτοματως συριζα.. πιο πανω μιλησες για βλακεια οποτε κανε την αυτοκριτικη σου. που ακουστηκε ο κουλης και η μαρεβα ναναι χωμενοι σε χρηματικα σκανδαλα! οι μιζες απο τη ζιμενς βεβαια εχουνε βγει κατι χρονια πριν που ο συριζα ητανε στο 2-3% αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες για σενα τον εξυπνο. μαλακες μου ελπιζω να μην εχετε παιδια και να σας κανουν στειρωση. τοσο βλακωδες και σκαρτο dna δν πρεπει να αναπαραγεται, κανει κακο στην ανθρωποτητα. οver and out γλυφτες
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
παλι καλα που εισαι εσυ ο παντογνωστης να μας ανοιξεις τα ματια ρε τυπε ευχαριστουμε πολυ. απο πρεζεμπορας λαθρεμπορας μεγαλη εκπτωση παντως δεν μπορεις να πεις. παντως παλι υποδικο τσιμπουκωνεις ολημερις δεν αλλαζει αυτο. εσενα θα μπουν οι τουρκοι μεχρι το κωλαντερο σου αλλα τα παπαρια του βαγγελα ακομα στο στομα σου θα ταχεις και θα τα πιπιλας
πρεπει να αντιλαμβανεσαι τη διαφορα.το να αποδειχθει οτι εκανε λαθρεμποριο καυσιμων στο καταρ και στο κουβειτ,δηλαδη φοροδιαφυγη,δεν ειναι το ιδιο με το να σκορπας θανατο.αν δεν εισαι σε θεση να το καταλαβεις,δε θα πρεπει να μπαινεις σε τετοιες συζητησεις.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
τυπε δεν πρόκειται να καταλαβουν...επι 25 χρονια κάθε χρονο βγαζουν και μια καινουργια υποθεση για κοκκαλη παλιοτερα και για μαρινακη τωρα...και κάθε χρονο είναι σιγουροι ότι θα τους βαλουν φυλακη...εχουν αθωωθεί σε 100 υποθεσεις, αλλα δεν λενε να το καταλαβουν..σου λενε τωρα στην 101η υποθεση (νοορ1) θα καταδικαστει... :S
δες τι γραφει :
τα ιδια λεγανε και για την ε.ο. και για το κοριοπολις : "τοσες κασέτες εχει ο θωμαιδης, δεν μπορει να μην υπαρχουν στημενα του βαγγελα".... :idiot: :idiot: :idiot:

ασπρισαν τα μαλλια μας, κοντευουμε να μπουμε εμεις φυλακη και αυτοι ακομα περιμενουν να βαλουν τον χοντρο ή τον κοκκαλη φυλακη... :S
εχουν τρομερο πεισμα τυπε.μαλλον εμμονη ειναι.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ναι ρε βλακα...υπαρχουν ανθρωποι που μπορουν να ξερουν γιατι βρισκονται στο χωρο.επειδη δε βγηκες ακομη απο το τετραγωνο του σπιτιου σου,πρεπει ολοι να ειναι σαν κι εσενα;
γραψε κανα βιβλιο να μας τα μαθεις. βρε ταγαροβλαχε που ξερεις τι εχει κανει ο καθενας εχεις κ αποψη μηδαμινο σκουπιδι. συνεχισε την πιπλα εσυ που θ αμας το παιξεις κ γνωστης ζαβλακα που θα μας το παιξεις και εσκομπαρ ρε κλοουν
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εχουν τρομερο πεισμα τυπε.μαλλον εμμονη ειναι.
μεγαλυτερη εμμονη απο τους νεογαβρους που πρωτα τρεχουνε για τσιμπουκι στο βαγγελα δεν υπαρχει. απο ολυμπιακοι γινατε μαρινακικοι βρε δουλακια του προεδρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom