Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Θα τους κλάσεις μια μάντρα. Και άντε και μπουκαρες και σκοτωσες οτι φοράει ερυθρολευκο. Μετα τι;;;
Ετσι πολεμας την σαπιλα γιατι αμα πηγαινεις με το σταυρο στο χερι, μια ζωη σε αυτα τα χαλια θα ειμαστε  ;)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
χτες θα χαναμε και χωρις την βοηθεια του υποδικου για εγληματικη οργανωση και τιμωριμενου με απαγορευση εξοδου απο την χωρα δημητροπουλο......καλησπερα μαξιμε...


Μαλακιες, αυτα στην ελλαδα ειναι δεδομένα. Και οσο θα θελει καποιος άλλος να ειναι στη θέση που ειναι τωρα ο χοντρός, παλιά ο καπετάν Γιώργης και ενα φεγγάρι ο λαθρεμπορος πετρελαίου τοσο τα ίδια και τα  ίδια θα βλέπουμε.

Κανεις δε θελει ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ καθαρο ποδοσφαιρο, ΟΛΟΙ θέλουν να νικάει παντα και παντου μονο η ομαδα τους. Μαξιμος σπικινγκ.


Καλησπέρα φιλαρακι μου.


ΥΓ φυσικα τα χθεσινά ηταν ψιλολογια μπροστα σε πραγματικές σφαγές σε γαυρος παοκ αλλα και σε άπειρα αλλα παιχνιδια.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
απο τοτε που εγινε το καραισκακη ποια ειναι η ομαδα που σου εχει κλεισει το σπιτι τις περισοτερες φορες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: σε πρωταθλημα κυπελο και πλει οφ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Ποιά πρωτάθλημα μου πήρε πρωτάθλημα; Aυτό μετράει....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
για νικες μιλησες οχι για πρωταθλημα......αλλα δεν σε παιρνει και τα γυρνας :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Πόσες νίκες έχουμε στα μεταξύ μας παιχνίδια θες να κάτσουμε να δούμε; :dancing: Eπειδή έχεις νικήσει στο Καραισκάκης 2 φορές το έκανες θέμα..Θες να σου ποστάρω 5αρες 4αρες και 3αρες που έχεις φάει; :rockon:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
για νικες μιλησες οχι για πρωταθλημα......αλλα δεν σε παιρνει και τα γυρνας :orchestra: :orchestra: :orchestra:



Και θα αρχίσεις να μιλάς εσυ για 2-3 νίκες στο Καραιταβλι, αυτος θα σου αραδιασει τα πρωταθληματα, εσυ θα του γράψεις για Κασναφέρη και παπαπετρου, αυτος θα σου πει κλάψε, θα θυμηθεις και τα χρονια που δεν έχανες μεσα στο κοτετσι απο το γαυρο κλπ κλπ κλπ



Είμαστε μια ωραία ποδοςφαιρικη ατμόσφαιρα!!!  :2funny:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Και θα αρχίσεις να μιλάς εσυ για 2-3 νίκες στο Καραιταβλι, αυτος θα σου αραδιασει τα πρωταθληματα, εσυ θα του γράψεις για Κασναφέρη και παπαπετρου, αυτος θα σου πει κλάψε, θα θυμηθεις και τα χρονια που δεν έχανες μεσα στο κοτετσι απο το γαυρο κλπ κλπ κλπ



Είμαστε μια ωραία ποδοςφαιρικη ατμόσφαιρα!!!  :2funny:
Μεσα σε ολα αυτα εχουμε και τον αρηθ να γυρναει απο χωριο σε χωριο  :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Και θα αρχίσεις να μιλάς εσυ για 2-3 νίκες στο Καραιταβλι, αυτος θα σου αραδιασει τα πρωταθληματα, εσυ θα του γράψεις για Κασναφέρη και παπαπετρου, αυτος θα σου πει κλάψε, θα θυμηθεις και τα χρονια που δεν έχανες μεσα στο κοτετσι απο το γαυρο κλπ κλπ κλπ



Είμαστε μια ωραία ποδοςφαιρικη ατμόσφαιρα!!!  :2funny:
ξυσε τα αρχιδια σου με μαλακο σκαντζοχοιρο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Λαγνε τους θελω στα ημιτελικα κυπελλου.Μπορει μετα να κανω 5 χρονια να παιξω στο γηπεδο μου αλλα θα τους δωσω ενα γερο μαθημα που θα τους μεινει αξεχαστο. ;)

Ακομα πιστευεις οτι θα περασεις απο το νιονιο???

:2funny: :2funny: :2funny:

Στο πρωταθλημα σ'εφτασε,το νου σου,κανονισε να μη κερδισεις τη γρια και θα εχει γερη καζουρα ολη την εβδομαδα...

Ετσι πολεμας την σαπιλα γιατι αμα πηγαινεις με το σταυρο στο χερι, μια ζωη σε αυτα τα χαλια θα ειμαστε  ;)

Τι μιλας για σαπιλα ρε ασχετε?
Οταν ειχες τον Γκαγκατση που εστηνε και τον κωλο του δεν ελεγες τιποτα,τωρα σ'επιασε η αγαπη για το καθαρο ποδοσφαιρο και την ευγενη αμυλα,αλλα τετοιες κοπριες ειστε εσεις οι μπαουγκτζιδες...
Τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου δικα μου  :jerking:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
ενω εσυ αζαζελ καθε χρονια που κινδυνευες η διοικηση της ομαδας σου εκανε πιπες στο χοντρο για να παρετε κανα δανεικο...οταν σας λεγαμε παραρτημα του γαυρου μας το παιζατε ιστορια... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Εσενα λεει ολος ο κοσμος γαυρο του Βορρα,τυχαιο???

Αντε ας πουμε οτι εχεις δικιο,παιχτες δανεικους ζητουσα τους οποιους εγω επρεπε να πληρωσω,οχι ΣΤΗΜΕΝΑ ματς!!!

Δες που ειναι ο ορισμος της σαπιλας και απαντησε μου..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Εσενα λεει ολος ο κοσμος γαυρο του Βορρα,τυχαιο???

Αντε ας πουμε οτι εχεις δικιο,παιχτες δανεικους ζητουσα τους οποιους εγω επρεπε να πληρωσω,οχι ΣΤΗΜΕΝΑ ματς!!!

Δες που ειναι ο ορισμος της σαπιλας και απαντησε μου..
πεσμου ποια ειναι τα στημενα ματς11-2-3 με αποδειξεις και πανε στον εισαγγελεα.....παντως το τελευταιο στημενο το γαυρος βεροια στηθηκε απο μονο του...γαυρο του βορρα μας λετε εσεις ηοι οπαδοι του αρη οι γριες δεν λενε τιποτα..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Παλι εδω εισαι ρε παρταλι?
Εχει και αλλα θρεντ το σαιτ!!!!
Οχι μονο των γαμιαδων σου...

Σατ τη ΝΙΚΟΛΚΡΟΣ εχεις καταντησει...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Εχει παραγινει ο μαλακας...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Παλι εδω εισαι ρε παρταλι?
Εχει και αλλα θρεντ το σαιτ!!!!
Οχι μονο των γαμιαδων σου...

Σατ τη ΝΙΚΟΛΚΡΟΣ εχεις καταντησει...

Σε βλεπω ενημερο,παρακολουθεις τα κροσακια,τι εγινε θα πας για κανενα συμφωνο συμβιωσης με το Νικολακη σαν καλος μωαμεθανος???
Στο ειπα και χθες γαμιας ειναι αυτος που γαμαει,οχι αυτος που τον γαμανε,αρα ο γαμιας σου ειναι ο ΑΡΗΣ γιατι σε βιασε δυο φορες φετος!!!
Τα αλλα θρεντ που λες οτι εχει το μπου,θελεις να μου πεις ποια ειναι?
π.χ αυτη η μ@λ@κι@ που ανεβασες εσυ σημερα με τη μπατσινα,πες μας δημοσια ποσες  :jerking: βαρεσες απο το πρωι???
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Οπως βγαινει η ΝΙΚΟΛ και παρακαλει ετσι κι αυτος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom