Νέα

Ο Παναθηναϊκός καταστρέφει το ποδόσφαιρό μας, την κοινωνία μας, την ζωή μας ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silverpalm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΟΑ εκεί, εκεί:

  • Στη Β' Εθνική

    Ψήφοι: 5 13,5%
  • Στη Δ' Εθνική

    Ψήφοι: 20 54,1%
  • Να μείνουν στη Superleague οι καλοί πελάτες

    Ψήφοι: 14 37,8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 3 8,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    37

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.252
Πόντοι
8.006
μας εχετε ζαλισει τα παπαρια λες και ανακαλυψατε την πιρυτιδα, τοσα χρονια στο μπασκετ ο γιαννακοπουλος κανει οτι του καβλωσει, μπαινει μεσα πλακωνεται με διαιτητες και παιχτες, οι οπαδοι πλακωνουν τους παιχτες του ολυμπιακου στην φισουνα, μπουκαλια και κροτιδες κινητα πανω στα κεφαλια, οταν παει να χασει παιγχνιδι ο βορεαδης, ζαβλανος, σχοινας τον ανασταινουν, εκει ειναι ολα καλως καμωμενα, πριν απο χρονια εφαγε τιμωρια ο παο σαν γηπεδουχος και τιμωρησαν και τον ολυμπιακο γιατι προκαλεσαν λεει οι παιχτες με την συμπεριφαρα τους, εκει ομως μουγκα ε, εκει τα παιρνουμε τα πρωταθληματα αρα ολα καλα!! και λιγες φαγανε λοιπον...

Πότε θα αντιληφθεις οτι ειναι αστειο σαν απολογια να λες οτι παρανομει και ο διπλανος σου?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Είστε εντελώς δικομανείς εσείς οι βάζελοι!! :grin:
Μηνύσεις, ρουφιάνεμα στην ΟΥΕΦΑ, κλάμα στα κανάλια και στη σούπερλίγκα (στην οποία πήρατε τα 3).

Μόνο οι 2 διορισμένοι πρόεδροι και η φιλιππινέζα δεν ήθελαν το Μαρινάκη. Τυχαίο; Δε νομίζω.
Άξιος απορία είναι το πως μετά τις 2 περίφημες "επαφές" του βύντρα και τα ΑΙΣΧΗ στον τελικό κυπέλλου,
ο (πουστ)Άρης συντάχθηκε με το βάζελο. Το Φιλιππινέζα φαντάζει ευφημισμός πλέον. :rolleyes:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
[size=24pt]ΣΙΣΣΕ, ΡΟΥΒΑΣ & ΛΑΚΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/size]

Υπάρχει και αντίστοιχη σελίδα στο facebook.

cisse.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Είστε εντελώς δικομανείς εσείς οι βάζελοι!! :grin:
Μηνύσεις, ρουφιάνεμα στην ΟΥΕΦΑ, κλάμα στα κανάλια και στη σούπερλίγκα (στην οποία πήρατε τα 3).

Μόνο οι 2 διορισμένοι πρόεδροι και η φιλιππινέζα δεν ήθελαν το Μαρινάκη. Τυχαίο; Δε νομίζω.
Άξιος απορία είναι το πως μετά τις 2 περίφημες "επαφές" του βύντρα και τα ΑΙΣΧΗ στον τελικό κυπέλλου,
ο (πουστ)Άρης συντάχθηκε με το βάζελο. Το Φιλιππινέζα φαντάζει ευφημισμός πλέον. :rolleyes:
πρεπει να ανοιξεις λιγο τα ματια σου.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Εψαχνα μασκα Μαρινακη φετος και δεν εβρισκα, ελπιζω απ του χρονου να υπαρχει παντως, με τα καινουρια μαργαριταρια που θα εκτοξευσει ως τοτε θα χω υλικο για να μιλαω ολοκληρο το βραδυ :)

ΥΓ: Ποιος θα ντυθει Σισε του χρονου να κανουμε μαζι παταγο;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Αυτή που έβαλες είναι μάσκα Μπομπ Κοζώνης, όχι Μαριδάκης.

http://[URL unfurl="true"]www.northfur.ca/prosthetics/084/084_finished1.jpg[/img[/URL]]
[img]http://static.doldigital.net/webstatic/9D3338FF50A7209C71D295BFD00F3543.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
όταν κλείσει ο διορισμένος σας τα πόδια του στον βάζελο.
Στην τελική αυτός έγινε ρόμπα που υποστήριξε ΚΑΙ φέτος το βάζελο.
δεν υποστηριξε κανεναν βαζελο,το ποδοσφαιρο υποστηριξε,οπως και ο ζαγορακης.ο μαρινακης ειναι ασοβαρος,και επικινδυνος και επρεπε απο μονος του να παραιτηθει,την στιγμη που 8 ομαδες δεν τον θελουν για προεδρο.δεν εχει ξαναγινει.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το αποφασίσατε τελικά;
για όλα φταίει ο ολυμπιακός;;
χαχααχα
πόσο μαλάκες θεέ μου...
τι ζώα που ζούνε στην Ελλάδα τελικά
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το αποφασίσατε τελικά;
για όλα φταίει ο ολυμπιακός;;
χαχααχα
πόσο μαλάκες θεέ μου...
τι ζώα που ζούνε στην Ελλάδα τελικά
ποσο μαλακας εισαι τελικα ρε,ποιος ειπε οτι φταιει μονο ο ολυμπιακος;ουτε ενας δεν εχει βγει να πει οτι μονο ο ολυμπιακος κανει τετοια.ολοι πρεπει να τιμωρηθουν.
 

gergegt

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εδώ θα λέμε αλήθειες

δεν καταστρέφει ο ολυμπιακός την κοινωνία.
η κοινωνία κατέστρεψε τον ολυμπιακό.
μεγαλωμένος στα πέτρινα χρόνια του γάβρου ανάμεσα σε ολυμπιακάρες που άφηναν τα πάντα για την ομάδα και την αξιοπρέπεια, δεν πούλησαν ποτέ πρακτοριά τζάμπα μαγκιά και αλητεία έμαθα τι σημαίνει αγάπη για ιδανικά και ιδέες.

μικρός όλοι μου έλεγαν για τον παναθηναικο που κάνει ότι γουστάρει, είναι με την εξουσία και τα ζούσα όλα. αλλά πάντα μου έλεγαν ότι εσύ είσαι απο περήφανη πειραιώτικη κάστα δεν κάνεις τα ίδια. είσαι πειραιώτης εσύ. έχεις αξιοπρέπεια.

μια φορά στο παλιο καραισκάκη με είχε πάρει ο θειός μπάλλα δεν καταλάβαινα ακόμα απλά ξεχώριζα τις ομάδες και έβλεπα το σκορ στο μεγάλο πίνακα.

τέλειωσε το ματς και έχασε ο ολυμπιακός (νομίζω απο τον απόλλωνα τότε εντός)
λέω στο θείο που με παιρνε πάντα μαζί θείε χάσαμε; όχι αγόρι μου απλά οι άλλοι παίξαν καλύτερα και μας κέρδισαν.
μα ο ολυμπιακός είναι καλύτερος ελεγα μόνος τσαντισμένος.
δε πειράζει αγόρι μου θα κερδίσουμε την άλλη κυριακή μη στενοχωριέσαι.

οι παλιοί ολυμπιακοί ήταν πρώτ απ όλα άνθρωποι και ήξεραν να χάνουν όσο και εάν πληγώνονταν.
μετά ήρθαν οι σαλιαρελοκοσκωτάδες, χάθηκε το ηθικό πλεονέκτημα και μετά ήρθε και ο κόκκαλης να πάρει τη θέση του βαρδινογιάννη και χάθηκε και η ολυμπιακή ιδέα.
το αποτέλεσμά της ήταν να δημιουργούνται στρατιές ξιπασμένων ηπηρμένων γάβρων που το μονο που τους ενδιέφερε ήταν το πρωτάθλημα και η νίκη με κάθε τρόπο.
μ αυτά και μ αυτά ο γουλανδρής έγινε ανάμνηση και ο ολυμπιακός έπαψε να είναι ιδέα αλλά οικόσημο προς εκμετάλλευση.

καληνύχτα.

ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
δεν υποστηριξε κανεναν βαζελο,το ποδοσφαιρο υποστηριξε,οπως και ο ζαγορακης.ο μαρινακης ειναι ασοβαρος,και επικινδυνος και επρεπε απο μονος του να παραιτηθει,την στιγμη που 8 ομαδες δεν τον θελουν για προεδρο.δεν εχει ξαναγινει.

Ενώ πέρσυ ο αδραχμίδης ήθελε για πρόεδρα τον ενωτικό και σοβαρό Ν.Πατέρα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ποσο μαλακας εισαι τελικα ρε,ποιος ειπε οτι φταιει μονο ο ολυμπιακος;ουτε ενας δεν εχει βγει να πει οτι μονο ο ολυμπιακος κανει τετοια.ολοι πρεπει να τιμωρηθουν.
δεν καθησα να διαβάσω ολόκληρο το θρεντ φυσικά
από μόνο του είναι άκυρο

οπότε ήταν σχολιασμός χωρίς να έχω διαβάσει τίποτα...χαχααχ
ωστόσο το σχόλιο είναι έγκυρο...
η Ελλάδα είναι πλήρης σε μαλάκες..χεχεχε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
συνέχεια του σχολίου του περσόνα
1. κι εμένα το πρώτο ματς που πήγα ήταν με τον Απόλλωνα. απλά όταν είχα πάει εγώ με τον πατέρα μου είχαμε έρθει ισοπαλία.

2. όλοι οι οργανισμοί, ομάδες, συνδικαλιστικές ομάδες, κόμματα κλπ είναι το κάτοπτρο της κοινωνίας μας. Δεν μπορείς να λες να φτιάξει η ομάδα όταν δεν φτιάχνει η μονάδα.

3. ως λαός είμαστε εκδικητικός, φτηνός, διχαστικός και αγνώμονας. Και σαν λαός δεν θέλουμε ποτέ να κάνουμε κάτι καλύτερο από τον διπλανό μας. Θέλουμε ο διπλανός μας να κάνει κάτι χειρότερο από εμάς. Έχει διαφορά. Χαιρόμαστε με το να παθαίνει ο διπλανός μας όσο εμείς είμαστε μακριά από το "κακό". Μόλις μας φτάνει μετά φωνάζουμε και οδυρόμαστε γιατί δεν μας βοηθάνε οι αρχές, οι διπλανοί μας (πο τους κοροιδεύαμε κλπ)

4. καμπούρα έχουνε όλοι
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
απο εγκυρες πηγες, οι ολυμπιακοι να γνωριζουν οτι δεν θα τη βγαλει ο βαγγελας ευκολα καθαρη απο την καταγγελια στην ουεφα. ασε που θα ειναι σοβαρο πληγμα στο επιχειρηματικο του προφιλ.

ουτε απο την μηνυση του τζιμπριλ.

 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
απο εγκυρες πηγες, οι ολυμπιακοι να γνωριζουν οτι δεν θα τη βγαλει ο βαγγελας ευκολα καθαρη απο την καταγγελια στην ουεφα. ασε που θα ειναι σοβαρο πληγμα στο επιχειρηματικο του προφιλ.

ουτε απο την μηνυση του τζιμπριλ.
οταν μαθουν επιχειρηματικο του προφιλ θα μασησουν, δεν θα παει κανεις αυτοπτης μαρτυρας σχολια μου ειπε ο τριτος ξαδελφος της γυναικας του κολλητου μου που εχει ενα κολλητο που μενει στη ελλαδα με μετρανε στη ΟΥΕΦΑ θελει γεγονοτα μετα ο Cisse δεν θεωρειται και πολυ αξιπιστος δες φακελο καταγγελιων "ξυλοδραρμος 15χρονου απο το Cisse κατα τη διαρκεια διαφημιστικου spot" , καταγγελλια της γυναικας του οταν ηταν εγγυος 8 μηνων παρακαλω για χειροδικια, κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom