Νέα

Ο Κοψιάλης στήνει παγίδα σε παιδόφιλο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
690
Κριτικές
15
Like
2.622
Πόντοι
4.115
τι δουλεία έχει ένα 12χρονο 13χρονο γενικά από 16 και κάτω να έχει σόσιαλ μίντια;
οι γονείς τι εποπτεία έχουν και αφήνουν τα παιδιά τους στο στόμα του λύκου;
Ήδη στην Αμερική αρκετές χώρες απαγόρευσαν την χρήση τους σε ανήλικους
Το να αφήνεις ένα παιδί τέτοιας ηλικίας στο ίντερνετ ανεξέλεγκτο είναι σαν να έχεις αφήσει την μηχανή σου με τα κλειδιά επάνω αναμμένη και να λες μετά ότι πως έγινε και στην έκλεψαν
Πρέπει όσοι γονείς αφήνουν τα παιδιά να έχουν σόσιαλ να κατηγορούνται για παραμέληση ανηλίκου

Δεν ισχύει αυτό. Στο 99% των χωρών το όριο είναι 13 ετών αλλά ΟΚ μην αφήσουμε την πραγματικότητα να χαλάσει μια ιστορία.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
Παρατραβηγμενο μου φαίνεται άντε κάποιοι μπορεί να στήσουν κάτι τέτοιο για views στο youtube αλλά ποιος είναι αυτός που θα δεχθεί να κατηγορηθεί για κάτι τέτοιο γνωρίζοντας το;Τώρα το ότι ήρθε από μακριά δεν λέει για εμένα κάτι αν ο άλλος είναι διεστραμμένος στην απόσταση 3 ωρών θα κολλήσει;
Τραβηγμενο δεν είναι από την άλλη πως μπήκε σε ένα σπίτι ξένο έτσι
Αν ήταν κάποιος μέσα...
Αν ερχόταν μπαμπάς μαμά γιαγιά παππους...
Τι διαβεβαιωσεις είχε ότι θα κάνει ότι ήθελε και από ποιους?
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.187
Like
1.078
Πόντοι
216
Φυσικα και ισχυει
Η ελευθερια του ενος αρχιζει εκει που τελειωνει η ελευθερια του αλλου
Αν μια πραξη δεν πειραζει κανεναν, δεν παραβιαζει καμια ελευθερια κανενος, δεν ειναι εγκλημα και δεν υπαρχει λογος να ειναι
Για ποιο λογο να ειναι;
Ολα τα "εγκληματα" χωρις θυματα κρυβουν πολιτικες σκοπιμοτητες απο πισω και δε θα επρεπε να υπαρχουν
Ω Θεέ μου...

Οκ, ισχύει.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
825
Like
2.759
Πόντοι
446
Τι έγινε;;;
Τώρα το παίζει καλό παιδί ο κοψιαλης;;;; μετά τον ντόρο για μαστροπεια ξεπλένει την ντροπή;;;
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
232
Like
360
Πόντοι
21
Τραγικο και παρανομο
Δε μπορει η αστυνομια να σε προκαλει να κανεις εγκλημα
Αυτο λεγεται προβοκατσια
Οτι μαλακια κανουν οι Αμερικανοι εξαπλωνεται
Ελα ρε, μην είσαι με τους γαμιόληδες παιδόφιλους, μη λες εξυπνάδες. Είναι σα να έχουν αγοραστές ναρκωτικών, ο σκοπός αγιάζει τα μέσα. Δε τους προτρέπει να το κάνουν, παριστάνει η αστυνομία την άλλη πλευρά και τους αποκαλύπτει
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.079
Πόντοι
456
Ας πούμε και ένα μπράβο στον κοψιαλη,
1706741723708.jpeg
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.079
Πόντοι
456
Τι έγινε;;;
Τώρα το παίζει καλό παιδί ο κοψιαλης;;;; μετά τον ντόρο για μαστροπεια ξεπλένει την ντροπή;;;

Μετα απο τοτε εχει γινει σιχαμα και παλευει με νυχια και με δοντια να λεει συνεχως κοινοτοπα πραγματα μαζι με τη μαζα για να ξεπλυνει το προφιλ του που ειναι ολη του η ζωη και ο βιοπορισμος του.

Βγηκε στη tv χτες και ελεγε δεν ειμαι εγω ο πρωταγωνιστης δεν ειναι σωστο να με καλειτε και να με βγαζετε (ενω πηγε), πρωταγωνιστρια ειναι το μικρο κοριτσακι.

Μιλαμε κανονικος εμετος.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.069
Πόντοι
2.046
Μετα απο τοτε εχει γινει σιχαμα και παλευει με νυχια και με δοντια να λεει συνεχως κοινοτοπα πραγματα μαζι με τη μαζα για να ξεπλυνει το προφιλ του που ειναι ολη του η ζωη και ο βιοπορισμος του.

Βγηκε στη tv χτες και ελεγε δεν ειμαι εγω ο πρωταγωνιστης δεν ειναι σωστο να με καλειτε και να με βγαζετε (ενω πηγε), πρωταγωνιστρια ειναι το μικρο κοριτσακι.

Μιλαμε κανονικος εμετος.
τι ακριβώς έχει παιχτεί
με μαστροπεία και Κοψιάλη;;;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
1
Like
1.273
Πόντοι
206
Ελα ρε, μην είσαι με τους γαμιόληδες παιδόφιλους, μη λες εξυπνάδες. Είναι σα να έχουν αγοραστές ναρκωτικών, ο σκοπός αγιάζει τα μέσα. Δε τους προτρέπει να το κάνουν, παριστάνει η αστυνομία την άλλη πλευρά και τους αποκαλύπτει
Τι ισχυει ρε τυπε;
Ποιο εγκλημα τελεσε ακριβως αφου δεν υπαρχει θυμα;
Μονο στο μυαλο του τελεσε εγκλημα
Τιμωρουμε και τη σκεψη τωρα;
Κι εγω στο μυαλο μου ειμαι ο Σουπερμαν τι παει να πει αυτο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ω Θεέ μου...

Οκ, ισχύει.
Δωσε παραδειγματα τυπε αντι να ειρωνευεσαι
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.188
Κριτικές
3
Like
10.378
Πόντοι
3.506
Ο Κοψ στεναχωρεθηκε με αυτά που διαβάζει εδώ μέσα για αυτόν και βρήκε παρηγοριά στα πατουσάκια της Σοφάρας...
20240121_182157.gif
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.022
Κριτικές
8
Like
24.743
Πόντοι
6.336
Τραγικο και παρανομο
Δε μπορει η αστυνομια να σε προκαλει να κανεις εγκλημα
Αυτο λεγεται προβοκατσια
Οτι μαλακια κανουν οι Αμερικανοι εξαπλωνεται
Τι λές ρε μεγάλε?
Μακάρι να το έκαναν μαζικά να μάζευαν όλους τους παιδόφιλους εν μια νυκτί....
Και μετά χημικό ευνουχισμό....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.022
Κριτικές
8
Like
24.743
Πόντοι
6.336
Φυσικα και ισχυει
Η ελευθερια του ενος αρχιζει εκει που τελειωνει η ελευθερια του αλλου
Αν μια πραξη δεν πειραζει κανεναν, δεν παραβιαζει καμια ελευθερια κανενος, δεν ειναι εγκλημα και δεν υπαρχει λογος να ειναι
Για ποιο λογο να ειναι;
Ολα τα "εγκληματα" χωρις θυματα κρυβουν πολιτικες σκοπιμοτητες απο πισω και δε θα επρεπε να υπαρχουν
Ο παιδόφιλος δεν πρέπει να έχει καμμία ελευθερία και κανένα δικαίωμα,πέραν των δικαιωμάτων των ισοβιτών....

Είπαμε μια είναι η λύση.
Χημικός ευνουχισμός.

Ισχύει στην Ρωσία.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Τον κοψιαλη και τον κάθε κοψιαλη δε τον ξέρω.για να είμαι ειλικρινείς μου είναι αδιάφορος για το τι επαγγέλλεται.δε το λέω με εμπάθεια.
Αν η δουλειά του είναι να μαζεύει views (αν το γράφω σωστά) γιατί απ' αυτό βιοποριζεται καλά κάνει.
Ερώτηση:
Είτε συμφωνούμε είτε διαφωνούμε για το ποιόν του συγκεκριμένου ανθρώπου να συμφωνήσουμε πώς κατάφερε να αποτρέψει μια σεξουαλική πράξη με ανήλικο ? Να συμφωνήσουμε ότι πέρασε ένα μήνυμα και με τον δικό του τρόπο αποτρέπει όντως κάποιον παιδεραστής να ακουμπήσει τα παιδιά μας ? Στο ελάχιστο ? Στο Ελαχιστο... Μάλιστα.
Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα ? Ότι έγινε με μη νόμιμο τρόπο επειδή υπήρξε κάμερα ?
Παιδιά με συγχωρείται αλλά στ'@@ μου!!! Αυτό είναι πρόβλημα της αστυνομίας και δεν με αφορά.με ενδιαφέρει πράγματι σαν χώρα να έχω όντως μια καλή αστυνομία . Υπάρχουν προφανώς και ζήτηματα στο εσωτερικό της αστυνομίας ως προς την λειτουργία του αλλά δεν είμαστε εμείς αυτοί που θα το λύσουμε . Εγώ ξέρω ένα παιδί σώθηκε και μέσα απ' αυτό το παιδί γλίτωσαν αρκετά παιδιά.σιγουρα όχι όλα γιατί υπάρχουν κι αδίστακτοι που στον βωμό του ανήθικου Βίτσιου που εχει ο κάθε παιδαιραστης πουλάει και την ψυχή του για αυτό .μια κατεύθυνση όμως την έχουμε ως πλειοψηφία προς το καλό των παιδιών μας .οπότε είμαι της άποψης να βγάλουμε απ' την κουβέντα μας την αστυνομία και να κοιτάξουμε στο μείζον πρόβλημα μεταξύ μας...γιατί ρε τα παιδιά μας ? Και τι μπορούμε αν μπορούμε να κάνουμε κι εμείς ως κοινωνία κάτι για αυτό... Αυτά και εντίμως με συγχωρείτε αν ο λόγος μου δεν είναι ορθολογικός η παρεξηγησιμος. Καλή συνέχεια!
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
1
Like
1.273
Πόντοι
206
Ο παιδόφιλος δεν πρέπει να έχει καμμία ελευθερία και κανένα δικαίωμα,πέραν των δικαιωμάτων των ισοβιτών....

Είπαμε μια είναι η λύση.
Χημικός ευνουχισμός.

Ισχύει στην Ρωσία.
Τα δικαιωματα που λεω τα εχουν οι ισοβιτες οπως και ολοι οι ανθρωποι γιατι ειναι θεμελιωδη ανθρωπινα δικαιωματα τα οποια εχουν ΟΛΟΙ
Η τιμωρια της σκεψης δεν υφισταται
Κι εγω σκεφτηκα να κοπανησω το γειτονα που εκανε φασαρια, το εκανα ομως;
Οχι
Αυτο ειναι που μετραει η πραξη και οχι η σκεψη
Πρωτα οι παιδοφιλοι, μετα οι τρομοκρατες, μετα οι ληστες κλπ. μεχρι να ελεγχουν πληρως τη σκεψη μας
Ετσι το πανε κι αν δε το καταλαβαινετε δε βλεπετε
Εντωμεταξυ οι πραγματικοι παιδοφιλοι ειναι οι ελιτ, οι οποιοι γαμανε παιδακια σε τροπικα νησια, το μαθαινει ολος ο πλανητης και τους κλανει ταρχιδια
Δε σε βλεπω να κανεις καμια επανασταση για τη λιστα Επστειν γιατι δε σε παιρνει γατακι
Οταν βρουμε ομως το ευκολο θυμα ειναι ευκολο ολοι να το παιζουμε εναρετοι
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.082
Πόντοι
456
Τα δικαιωματα που λεω τα εχουν οι ισοβιτες οπως και ολοι οι ανθρωποι γιατι ειναι θεμελιωδη ανθρωπινα δικαιωματα τα οποια εχουν ΟΛΟΙ
Η τιμωρια της σκεψης δεν υφισταται
Κι εγω σκεφτηκα να κοπανησω το γειτονα που εκανε φασαρια, το εκανα ομως;
Οχι
Αυτο ειναι που μετραει η πραξη και οχι η σκεψη
Πρωτα οι παιδοφιλοι, μετα οι τρομοκρατες, μετα οι ληστες κλπ. μεχρι να ελεγχουν πληρως τη σκεψη μας
Ετσι το πανε κι αν δε το καταλαβαινετε δε βλεπετε
Εντωμεταξυ οι πραγματικοι παιδοφιλοι ειναι οι ελιτ, οι οποιοι γαμανε παιδακια σε τροπικα νησια, το μαθαινει ολος ο πλανητης και τους κλανει ταρχιδια
Δε σε βλεπω να κανεις καμια επανασταση για τη λιστα Επστειν γιατι δε σε παιρνει γατακι
Οταν βρουμε ομως το ευκολο θυμα ειναι ευκολο ολοι να το παιζουμε εναρετοι
Υπάρχουν κάποιες "δικλείδες ασφαλείας" στο δικαστικό σύστημα, απαράβατες, γιατί όταν παραβιαστούν οδηγούμαστε σε ολοκληρωτικά καθεστώτα (οι νομικοί θα στα πουν καλύτερα). Για παράδειγμα το τεκμήριο της αθωότητας, τη μη στέρηση ελευθεριών μετά την ολοκλήρωση της ποινής, όχι κόψιμο χεριών, βασανιστήρια στις πλατείες, θανατική ποινή κλπ.

Οι επίδοξοι δικτατορίσκοι πιάνουν έναν ειδεχθή εγκληματία που σιχαίνομαστε όλοι και εφαρμόζουν επάνω του τα αντισυνταγματικά μέτρα που θέλουν να συνηθίσει η κοινωνία. Αν κάποιος υποδείξει τον κίνδυνο ολοκληρωτισμού εύκολα τον αντιμετωπίζουν ως υπεραπιστή βιαστών και έτσι.

Παραδείγματα:
- Ο Στρος Καν που συνελήφθη χωρίς στοιχεία αλλά έπρεπε να αποδείξει ότι δεν είναι ένοχος. Έχασε τελικά την προεδρία του ΔΝΤ και η άβουλη Λαγκάρντ μας πούλησε σκλάβους στους ιδιώτες.
- Μητρώο "σεξουαλικών παρενοχλητών" στην Αμερική όπου για ένα στραβοκοίταγμα μπορεί κάποιος να στιγματιστεί ισοβίως (και να αποκλειστεί από την κοινωνία). Προάγγελος του social credit score.

Τα άλλα θα τα πει ο Μπόκολος :2funny:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
410
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
81
Τα δικαιωματα που λεω τα εχουν οι ισοβιτες οπως και ολοι οι ανθρωποι γιατι ειναι θεμελιωδη ανθρωπινα δικαιωματα τα οποια εχουν ΟΛΟΙ
Η τιμωρια της σκεψης δεν υφισταται
Κι εγω σκεφτηκα να κοπανησω το γειτονα που εκανε φασαρια, το εκανα ομως;
Οχι
Αυτο ειναι που μετραει η πραξη και οχι η σκεψη
Πρωτα οι παιδοφιλοι, μετα οι τρομοκρατες, μετα οι ληστες κλπ. μεχρι να ελεγχουν πληρως τη σκεψη μας
Ετσι το πανε κι αν δε το καταλαβαινετε δε βλεπετε
Εντωμεταξυ οι πραγματικοι παιδοφιλοι ειναι οι ελιτ, οι οποιοι γαμανε παιδακια σε τροπικα νησια, το μαθαινει ολος ο πλανητης και τους κλανει ταρχιδια
Δε σε βλεπω να κανεις καμια επανασταση για τη λιστα Επστειν γιατι δε σε παιρνει γατακι
Οταν βρουμε ομως το ευκολο θυμα ειναι ευκολο ολοι να το παιζουμε εναρετοι
Αρχηγέ μου ο παιδέρας έκανε δύο ώρες ταξίδι για να πάει στο σπίτι της μικρής , είχε μαζί του κι ένα σακίδιο τίγκα στα ερωτικά βοηθήματα.
Θεωρείς ότι όλο αυτό έγινε για να παίξει μονόπολυ με την μικρή?
Με άλλοθι τα ανθρώπινα δικαιώματα του εκάστοτε παιδεραστή, θα συζητάμε για το αν υπήρχε πρόθεση για το προφανές?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
1
Like
1.273
Πόντοι
206
Αρχηγέ μου ο παιδέρας έκανε δύο ώρες ταξίδι για να πάει στο σπίτι της μικρής , είχε μαζί του κι ένα σακίδιο τίγκα στα ερωτικά βοηθήματα.
Θεωρείς ότι όλο αυτό έγινε για να παίξει μονόπολυ με την μικρή?
Με άλλοθι τα ανθρώπινα δικαιώματα του εκάστοτε παιδεραστή, θα συζητάμε για το αν υπήρχε πρόθεση για το προφανές?
Ποιας μικρης;
Υπηρχε καμια μικρη;
Στο μυαλο του εκανε ταξιδι
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
1
Like
1.273
Πόντοι
206
Υπάρχουν κάποιες "δικλείδες ασφαλείας" στο δικαστικό σύστημα, απαράβατες, γιατί όταν παραβιαστούν οδηγούμαστε σε ολοκληρωτικά καθεστώτα (οι νομικοί θα στα πουν καλύτερα). Για παράδειγμα το τεκμήριο της αθωότητας, τη μη στέρηση ελευθεριών μετά την ολοκλήρωση της ποινής, όχι κόψιμο χεριών, βασανιστήρια στις πλατείες, θανατική ποινή κλπ.

Οι επίδοξοι δικτατορίσκοι πιάνουν έναν ειδεχθή εγκληματία που σιχαίνομαστε όλοι και εφαρμόζουν επάνω του τα αντισυνταγματικά μέτρα που θέλουν να συνηθίσει η κοινωνία. Αν κάποιος υποδείξει τον κίνδυνο ολοκληρωτισμού εύκολα τον αντιμετωπίζουν ως υπεραπιστή βιαστών και έτσι.

Παραδείγματα:
- Ο Στρος Καν που συνελήφθη χωρίς στοιχεία αλλά έπρεπε να αποδείξει ότι δεν είναι ένοχος. Έχασε τελικά την προεδρία του ΔΝΤ και η άβουλη Λαγκάρντ μας πούλησε σκλάβους στους ιδιώτες.
- Μητρώο "σεξουαλικών παρενοχλητών" στην Αμερική όπου για ένα στραβοκοίταγμα μπορεί κάποιος να στιγματιστεί ισοβίως (και να αποκλειστεί από την κοινωνία). Προάγγελος του social credit score.

Τα άλλα θα τα πει ο Μπόκολος :2funny:
Αυτο ακριβως λεω κι εγω
Με αφορμη τον παιδερα που μισουνε ολοι, καταστελουν βασικες ελευθεριες
Οπως εγινε και με τους τρομοκρατες και ολοι το καναμε αβαβα
Και ξαφνικα στην Αγγλια στελνει μηνυμα για πλακα στον φιλο και βρισκεται φυλακη
Απο που κι ως που δικαιουνται να μας παρακολουθουν και να μας κλεινουν φυλακη για πλακες που κανουμε μεταξυ μας;
Αλλα καποια σαινια τις παραδωσανε αυτες τις ελευθεριες
Το 90 θα ειχε γινει ξεσηκωμος για κατι τετοιο, σημερα μας φαινεται φυσιολογικο
Το ξαναλεω Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
Χθες ο τρομοκρατης, αυριο ο παιδερας, μεθαυριο εσυ κι εγω γιατι μιλησαμε κατα του "καθεστωτος"
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

desade19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
12
Like
264
Πόντοι
290
To video δεν πρέπει να ήταν στημένο, όπως γράφουν κάποιοι πιο πάνω. Κοιτάξτε εδώ : Πειραιάς: Η ΓΑΔΑ ζητά εξηγήσεις για το βίντεο της σύλληψης του 43χρονου παιδόφιλου - Τι λέει ο Κοψιάλης

Δε συμφωνώ με το ότι έφτιαξε αυτό το video. Ένας normal άνθρωπος που δε ζει από τα views ( έλεος πια, όλοι θέλουν να γίνουν stars και να βγάζουν εύκολο, μπόλικο χρήμα!) θα ενημέρωνε την αστυνομία, θα έπιαναν τον παιδέρα και θα το έλεγαν σε κανέναν ρεπόρτερ να το διαλαλήσει.

Εντωμεταξυ οι πραγματικοι παιδοφιλοι ειναι οι ελιτ, οι οποιοι γαμανε παιδακια σε τροπικα νησια, το μαθαινει ολος ο πλανητης και τους κλανει ταρχιδια

Συμφωνώ εν μέρει με τον παραπάνω. Όντως αν είσαι πλούσιος κι ανώμαλος δε σε αγγίζει κανείς. Το ίδιο ισχύει για όσους πηγαίνουν στην Ταϋλάνδη για παιδο-σεξοτουρισμό, κανείς δε νοιάζεται διότι το πρόβλημα δεν είναι στη γειτονιά του. Αυτό όμως δε σημαίνει πως πρέπει να φερόμαστε με επιείκια στους ντόπιους παιδεραστές, ακόμη και σε αυτούς που δεν πρόλαβαν να κάνουν κάτι αλλά είναι ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ πως θα έκαναν αν είχαν την ευκαιρία. Η παιδεραστία είναι από τα πιο ειδεχθή εγκλήματα και πρέπει να αντιμετωπίζεται ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ. Το ίδιο ισχύει για την κακοποίηση ηλικιωμένων, το ίδιο ανυπεράσπιστοι είναι κι αυτοί. Ίσως και περισσότερο γιατί το παιδί έχει και γονείς, ο ηλικιωμένος μπορεί να μην έχει κανέναν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom