Νέα

Ο bbwlover και η χοντρή γυναίκα του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bbwlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τυπε δεν ξερω για ποιο πραγμα μιλας,αλλα ετσι κι αλλιως πολλοι θα σε γαμησουν απο εδω μεσα.ερχεται η σειρα σου για το μπαν  :birdman:
Με τον κωλο οπως γαμας και εσυ θα με γαμησουν και αυτοι τυπε. :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
κατουρησε στην φυση σε μια εκδρομη αναψυχης που ειχαν παει και την δαγκασε ενα ερπετο τυπε :S
ελα ρε τι ερπετο ηταν και το τσιμπιμα την επιασε, γιατι αυτην με τοσα κιλα που εχει ουτε το δηλητηριο της βασιλικης κομπρας δεν μπορει να την ριξει κατω :grin: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ελα ρε τι ερπετο ηταν και το τσιμπιμα την επιασε, γιατι αυτην με τοσα κιλα που εχει ουτε το δηλητηριο της βασιλικης κομπρας δεν μπορει να την ριξει κατω :grin: :grin:
πρεπει να ηταν μολυσμενο τυπε :S
images
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ελα ρε τι ερπετο ηταν και το τσιμπιμα την επιασε, γιατι αυτην με τοσα κιλα που εχει ουτε το δηλητηριο της βασιλικης κομπρας δεν μπορει να την ριξει κατω :grin: :grin:
μονο μια μυγα τσε τσε τυπε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
αυτο να τους το πεις την ωρα που θα τρως τις ψωλες,θα γελασουν πολυ.μονο μην προσπαθησεις να μιλησεις με τα χυσια στο στομα και πνιγεις.στο λεω γιατι εισαι και μαλακας,και πρεπει να στα λενε.μονος σου δεν τα καταλαβαινεις καθυστερημα  :birdman:
Για να το λες κατι θα ξερεις,θα σου εχει συμβει.Τα καταπιες τελικα η τα εκανες γαργαρες; :grin:
Ελα πες ποιος εισαι ρε μαλακα δεν θα σε πειραξω.Δεν θυμαμαι να ειχα διαφορες με κανεναν περα απο τον χαβαλε
μονο με τον αβραμη,και εναν αλλον πουστη τον κωλαρακι,που με εβριζε και με κυνηγαγε σε καθε θρεντ επειδη
ελεγε οτι οι στρειτ γουσταρουν να τον δινουν πιπα σε πουστηδες και επειδη εγω του ελεγα οτι λεει μαλακιες
τσαντιζονταν και εβριζε.Ρε μαλακα ο κωλαρακης εισαι; :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
τελικά η γυναίκα του bbwlover εγινε πορνοσταρ γιαυτο τον δερνει τωρα :think:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
και πως της ανοιγει τα μπουτια για να βρει μουνι ρε?
εχει μηπως εκεινο το μηχανημα που εχουν τα βουλκανιζατερ για να βγαζουν τα λαστιχα απο τις ζαντες??νομιζω εξωλκεα οτι το λενε :grin: :grin: :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Με τον ταξιτζη τι εγινε τελικα δεν μας εχει ενημερωσει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
καποτε ειχε και αυτους να τσονταρουν κανα φραγκο τωρα τους απελασε ο δενδριας τυπε :S
τον βλεπω το bbwlover να βρισκει καμια δουλεια :S
θυμασε που ρωταγε πως να γινει πορνοσταρ η γυναικα του τυπε :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
χαχα μαλακα,σε εχουν γαμισει μπολικοι δηλαδη,ε;  :S
περιμενε μαζευονται κι αλλοι,αλλα δεν υπαρχει προβλημα,η σουφρα σου εσενα ολους τους χωραει.η πουτσα που εφαγες εχθες ηταν η αρχη  :birdman:
θελουν να σε γαμισουν μπολικοι,τα λεμε μεταξυ μας μην ανησυχεις,θα μπαινεις με κλωνο,και θα στην πεφτουν αμεσως
Οχι ρε φιλε,σκιαχτηκα τωρα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
μια φορα μια ρουμανα απο ζηλεια μου εκανε τα μουτρα κιμα...ντρεπομουν να κυκλοφορισω εξω καθησα σπιτη 10 μερες...
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Η δική σου απάντηση ποιά ήταν;  :s&m_2: :s&m_1:
 
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
28
Πόντοι
11
θα ηθελα να μαθω αν εχει συμβει αυτο σε κανενα εδω μεσα
καλημέρα σας,
προ 2ετίας ἠμουν σε σχέση ( :fuck2:) με πεντάμορφο,χειραφετημένο,ελεεινό και τρισάθλιο (για την προσωπικότητα μιλάμε,πάντα), θήλυ.
Μιλάμε για την επιτομή της Ελληνίδας καργιόλας ,την οποία η μάνα της είχε μεγαλώσει μόνη, ένεκα διαζυγίου και είχε εκπαιδεύσει να είναι μοχθηρή,εκδικητική, (ψωλό?-) αρπάχτρα και συμφεροντολόγα,τυπική Ελλεεινίδα,δηλαδή.
Ενώ τον πρώτο καιρό όλα πηγαιναν καλά  :pipa3: :pipa2: :tits: (έκανε το πιο βαθύ γλυφοκώλι),προιόντος του χρόνου η αληθινή προσωπικότητα της αναδύθηκε, επειδή μάλλον δεν την πληρώναν (καλά) στην δουλεια της,επειδή ζήλευε, όταν βρισκόμασταν ήταν μεσά στα νεύρα και αρπαζόταν με τα πάντα.
Ενώ αυτό συνεχιζόταν για καιρό, ήδη είχε αρχίσει να μυρίζει χωρισμός, εγώ δεν έδινα σημασία (ας είναι καλά ο φανταχτερός και λαμπερός Μεταξένιος κόσμος :rockon:) Πήγαινα στα μπουρδέλα και ισορροπούσα, οπότε όταν βρισκόμασταν είχα την γνωστή -μετασυνουσιακή χαύνωση- και δεν με ένοιζε ό,τι και να μου έλεγε.
Μια μέρα, αρπαχτήκαμε για τα καλά..
Ο λόγος,κατά δήλωση της: η δουλειά της, το μέλλον, εμείς ,εσείς, τα παιδιά,τα δελφίνια,η wwf, ότι στην Κένυα, διψάνε και άλλες τέτοιες αόριστες φρικαλεότητες, που κανιβαλίζουν το μυαλό και την λογική
Ο λόγος κατά εμέ, ότι αγόρασα καινούργια μοτοσυκλέτα,χωρίς να της το πω καν..
Αφού φόρεσα το αγγλοσαξωνικό,επηρμένο,φλεγματικό προσωπείο, έβγαλα το αγαπημένο μου πύρινο λογύδριο περί δικαίας κοινωνικής και πνευματικής ανισότητας και καπιταλισμού, θυσίας των εφηβικών χρόνων στα έδρανα των Πανεπιστημίων και περί κεφαλαιοποίησης των κόπων των σπουδών με αγορές πολυτελών,υλικών αγαθών,πως όλοι οι άνθρωποι φυσικά και δεν είναι ίσοι και αν ήταν τι νόημα θα είχαν, όλα άλλωστε.. (όταν ομιλώ με αυτή τη νόρμα,πρόζα και μανιέρα ακόμα και εγώ θα με έδερνα...  :s&m_1:)
Το επαγγελματικά τελματωμένο και κακοπληρωμένο θήλυ, αφού έγινε πράσινοκόκκινομωβ, αρχισε να σπάει πράγματα (σπίτι της), εγώ όντας δολερός και σιχαμένος, την τσίγκλαγα, παραμένοντας απαθέστατα εριστικός, εωσότου άρχισε να με χτυπάει,να με δαγκώνει,φτύνει! Μιλάμε για δύναμη ,όχι μαλακίες..Απέφευγα ή απέκρουα τις αεροπλανικές μπάτσες που φαινόντουσαν επικίνδυνες, αλλά "έφαγα" αρκετές.Με εξέπληξε η σφοδρότητα και η κακία στα χτυπήματα της,νυχιές κοντά στα μάτια, δυνατές δαγκωνιές στο λαιμό, μέχρι και κλωστιά στο κεφάλι (ξώφαλτση) μου κατάφερε!
Κάθόλη την διάρκεια του επιληπτικού raptus του θήλεος, είχα περάσει σε κατάσταση trance - είχα γίνει το Θήλυ!- την προκαλούσα, την έφτυνα στην μάπα, την έκραζα,την προσέβαλα, το λογύδριο μου είχε εξελιχθεί σε Θέση-Αξίωμα,ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ: -Εχω και εγω Μουνάκι!,φώναζα -Κανονικά θα έπρεπε να μας κερνανε οι γυναίκες, να μας κάθονται και οι αδελφές και οι μανάδες τους, πως πως είναι ευτύχημα να έχεις γεννηθεί άντρας και δυστυχία, αν είσαι γυναίκα.Προς επίρρωση των ισχυρισμών μου περί ανωτερότητος και υπεραξίας του αρρενος, της έφερα το περάδειγμα του pet-shop (τα αρσενικά ζώα είναι κατά πολύ ακριβότερα από τα αντίστοιχα θηλυκά..) και ούτω καθ εξης..,κοινώς την φυτίλιαζα όσο δεν πήγαινε..Μόλις τελείωσε το Κάτς, έφυγα και πήγα στο ΑΤ της περιοχής, της έκανα μήνυση-έγκληση, την άλλη μέρα δε μετέβη στην Ιατροδικαστική υπηρεσία για καταγραφή των τραυμάτων..
1,5 μέρα μετά και ενώ τα είχαμε βρεί ( :jerking:), κοινώς την ξεπάτωσα στο καυλί, της το ξεφούρνισα έγινε πάλι έξαλλη, μόνο που αυτή τη φορά καταλάβαινα πως ήταν χεσμένη..έβαλε μέχρι και την μάνα της να με πάρει τηλέφωνο..οποία ηδονή!
2 μέρες μετά και αφού της εξήγησα, πως ανακαλείται μια μήνυση, πήγαμε μαζί στο ΑΤ και υπέγραψε την ανάκληση..Νομίζω πως πρέπει να ήταν η πιο άβολη και ντροπιαστική μισή ώρα της ζωής της..Μια βδομάδα μετά το διαλύσαμε, δηλαδή πήγα για τσιγάρα (δεν είμαι καπνιστής) και δεν επέστρεψα ποτέ


υγ: η πλάκα ήταν πως οι μπάτσοι (2 άντρες και ένα θήλυ) ,την ώρα της μήνυσης και έτσι όπως ήμουν γδαρμένος,δαρμένος, κοκκινισμένος, με ξεχειλωμένα ρούχα, με υποστήριζαν και έλεγαν:
-Μα καλά πως και δεν την πλάκωσες να την αφησεις ανάπηρη και άλλα τέτοια!

υγ:το ανεκτίμητο ήταν πως τα παράβολα μήνυσης και ανάκλησης τα πλήρωσε αυτή 100 και 33 ευρώ αντιστοίχως  :rockon: FUCK YEAH

Αξιωμα:

-ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΟΥΝΑΚΙ!
-ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΙΚΆ ΠΛΑΣΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ,ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ,ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΜΠΑΡ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΘΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΡΦΩΣΟΥΜΕ
-ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΙΟΝΕΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ (ΜΑΝΑΔΕΣ ΜΑΣ), ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΝΤΑΣ Ε1 και Ε9
-Η ΠΛΟΥΣΙΟΤΕΡΗ ΚΕΡΔΙΖΕΙ
-ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΦΤΩΧΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ
-ΤΕΚΝΟΠΟΙΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΕΣ
-ΕΙΜΕΘΑ ΤΟ Α , ΕΙΜΕΘΑ ΤΟ Ω

Υγιαίνετε Φίλτατοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom